Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Alıntı:

aaaaaaaaaaaa ne guzel bır adasım var........memnun oldum canım

bende memnun oldum arkadaşım....sende hamişsin yanlış hatırlamıyorsam....allah kucağına alıp büyütmekde nasip etsin....

evet güzelim aynen anlattığın gibi bizim hiç normal yolla denemye fırsatımız olmadı ben zaten adet düzensizliği için tedavi görüyodum bir gün doktorum bebek düşünüyomusunuz diye sordu bizde evet diyince hemen başladık hakkımızda hayırlısı hergün dua ediyorum rabbime kimdenin kucağını boş bırakmasın mahrum etmesin diye bu arada sen hamilemisin şuan :1hug:

Canimcim hakkinda hayirlisi olsun dicem yine, insallah bu sefer yuzunuz guler arkadasim:)))

doktoru aradım nöbette oldugundan cebinden aradım fazla da uzatmak istemedim.rahim filmi çektirecem önce ama benim bugün 26.günüm bira kaç gün sonra test yapacam dedim sizde bana ilaç vereceginizi söylemiştiniz dedim sanırım bayrama denk glebilir bu yüzden sonraki aya bıraksam iyi olur dedim..ama rahim filmini anestezili istedim o zaman ben lokal anestezinizi yaparım dedi..fiyat sordum sanırım özelde olacak 360 dedi.regl olunca beni arayın ne zaman regl olacagınızı bilmiyoruz dedi bayramda girecegi için araya ne zaman olur kestiremiyoruz dedi fazlada uzatamadım hast.de ses de gidip geliyordu tabii tam anlamıyla sorularıma cvp bulamadım ama şimdi regl tarihimi beklemekten başka çarem yok ..off iyice korkmaya başladım ben kızlar anesteziyle falan 360 buluyor direk ilaçlarımı alsam ki daha aza maliyeti olu bana öbür türlü ayrıyetten zaten aşılama için para çıkacak yani şuan maddi olarakta hazır dglm ve manevi olarakta güçsüz olamaya başladım..kızlar dua edin bana testim bu ay pozitif çıksın allahın izniyle..

Canim basiniz sagolsun. Seni anliyorum arkadasim, bazen insan uzaklasmak istiyor. Senin iyi oldugunu bilelim yeter, sikma canini sen.

canım tsh la benimde başım dertte sonucunu alınca banada yazarmısın merak ettim

Tamam canim yazarim. Senin hipotroid mi? Benimde oyleydi 8 falandi aylar oncesinde sonra tefora baslasim ve bir 3 ay kullandim ve sonra bir baktirdim ki acaip dusmus 0.01 olmus yani hipertroidi olmustum sonra hapi biraktim ama birakmama ragmen ancak 2.5 ayda normale dondu yani iste bir 15 gun once normal cikti simdi her 15 gunde bir baktircam insallah cunku biliyorum ki bu boyle kalmicak yukselmeye devam edecek gibi geliyor. Hipotroidi bebekte zeka geriligine yol aciyormus, o yuzden siki bir takip yapmam ve normal seviyede tutmam lazim.

Canim ya hakikaten pahaliymis, ne diyim bilmiyorum, esinle bir konus ve karirinizi verin. Ama sen en once bir reglinin gecmesini bekle. Insallah pozitif cikar diye dua etmeyelim, hakkinizda hayirlisi olsun diye edelim. Tamam anliyorum seni beklemek zor ayrica manevi olarak insan kendini bir yere sikismis hissediyor ama sen icini ferah tutmaya calis, sabirli olmaya calis arkadasim. Cok zor olsada baska seyler dusunmeye calis, cunku aksinin sana faydasi degil zarari oluyor. Allahim en kisa zamanda sikintilarinizi gidersin insallah...

benim tsh 0,01 t4-t3 yüksek bende bir ay çnce hapı bıraktım bakalım ne durumda aynen benimde çok iyi takip etmem lazım sürekli doktor kontrolu benim normaldi aslında ama kötü doktor seçimi sonucunda böyle oldu değerlerim yoksa herşey gayet iyiydi bide dünya para saydım ilk doktoruma değiştirdm doktorumu artık işallah bu düzene sokar

Canim hapin kaninda etkisini kaybetmesi bir kac ay aliyor dedigim gibi ama sonunda duzeliyor merak etme. Tek yapman gereken surekli takip etmek. Banada n basta yarim tefor verdi doktor ve 10 gun bu hapi aldiktan sonra tekrar kanda baktirdim ki bir baktik 1.6 ya dusmus hemde 10 gunde en once 8. birseydi. Dusun ne kadar cabuk dustu. Yani hapin dozaji cokmus megerse bana. Doktora gidiyorsun sana tak diye yarim tefor veriyor bu yanlis bence. Ceyrek filan olmaliydi. Neyse duzeldi ya sonunda Allahima sonsuz sukurler olsun.

Sende dedigim gibi takibi birakma, merak etme duzelcek o insallah.

bana doktor yarımı bırak günde bir tam yut dediydi kalp çarpıntısından gidicektim nerdeyse şerfsiz adam levotiron verdiydi dediğin gibi zamanla düzelcek bişi öenmli olan iyi bi doktorda sürekli takip

kızlar ben 6da çıkıcam işteyim evden devam ederim artık şimdilik hepinize iyi akşamlar kaydirigubbakcemile5

E yuhh yani o arada kanda tekrar baktirmadan mi yapti boyle birseyi. Ohaa dicem yani, nasil bir doktormus bu.

Canim sadece kan vermeye gittim, bir sonraki doktor randevumuz 2 hafta sonra ama ben randevuyu bir hafta daha gece alip cinsiyetide ogrenelim diyorum Allah nasip ederse.

Sen nasilsin canim bugun?

sağol canım daha iyi sayılırım tabi sizin desteğinizle inşallah kontrole gitiğind bebeğinin
cinsiyetini görürsün sendedemi hipo troit vardı.ne kadar tedavi gördüna.s

sağol canım daha iyi sayılırım tabi sizin desteğinizle inşallah kontrole gitiğind bebeğinin
cinsiyetini görürsün sendedemi hipo troit vardı.ne kadar tedavi gördüna.s
Canim tedavi denilecek birsey yok aslinda. Doktora gittim bana yarim tefor verdi ve 3 ay kullandim en sonunda acaip dustugunu ogrendim tabi bunda benimde ihmalim oldu daha once baktirmaliydim ama firsatim olmadi. Simdi takibimi kendim yapiyorum doktorumada soyledim durumumu ama TSH tekrar yukselirse, ilac kullanmama izin vermez belkide ama ben eger yukseldiyse bir 3 gun ilaci alip birakicam, zaten hemen dusuruyor. Sonra 15 gunde bir kan tahlili yapip takibimi kendim yapicam, doktorlara birakmicam bu isi. Zaten hersey ilacin dozajini ayarlamaya bakiyor.

Sendedemi hipotroidi varmi dedigine gore sendede vardi??

menzilgülü sen nasılsın canım kendi derdime düştüm seni soramadım bebişimiz iyi değil mi aman kendine dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…