Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Savrulunnnnnnnnnnnnn ulennnnnnnnnn ben geldiimmmmmhihoyyythihoyyyt
Nasılsınız kızlarrr haftaya süpper başlamışız.Allah ağzımızın tadını bozmasın :Saruboceq:

Cerennnnn evin çok güzel cicim Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin.Herşey çok zevli başlıkta çok güzel minik cerenimin sıcak yuvasıı:ecrin_bebek: Gerçi yorumada ekledim ama şimdide yazıcam antrede sen işten gelince cerenin sana doğru ANNECİM diye koştuğunu bir hayal etsene ayyyyy bir garip oldum be cicimmm:emir_bebek:
Hangi filme gittiniz dün?

bacımm hoş geldin nasılsın tam yemeğe başlamıştım ama yazdığını görünce hadi cevap verem dedim uykunu aldınmı kızzzz....
allah herkese ağız tadı versin balım minicik yavruları ile :Saruboceq:
kızz ben ne hayaller kuruyorum sen biliyinmi allahım nasip etsin yaşamayı inşallah...
bu gün bir garibim senağlama

anaaa unuttum yazmayı dur ekleyeyim
biz dün kadrinin götürdüğü yere git filmine gittik cicim güzeldi
ama bence ivedik hepisin geçicek bana öyle geliyor

Son düzenleme:
bacımm hoş geldin nasılsın tam yemeğe başlamıştım ama yazdığını görünce hadi cevap verem dedim uykunu aldınmı kızzzz....
kızz ben ne hayaller kuruyorum sen biliyinmi allahım nasip etsin yaşamayı inşallah...

hayırmı sana ne olduuu:uhm:

anaaa unuttum yazmayı dur ekleyeyim
biz dün kadrinin götürdüğü yere git filmine gittik cicim güzeldi
ama bence ivedik hepisin geçicek bana öyle geliyor

Aa o film çok güzel herkes öyle diyor.Ama ben recep ıvediği sevmiyorum çok küfürlü yaa ilkini beğenmemiştim.Küçük çocuklar heppp kötü örnek aldı kız o lafları konuşmaaa leynnnn falan.:1shok:

Bulcuk cnm evet bugün gidecem inş daha güzel şeyler söyler aslında doktorum kötü söylemedi ama büyümenin bu kadar yavaş olması beni endişelendiriyor...

mavişim üzme kendini lütfen yaaaaa
herşeyi oluruna bırakmaya çalış balım nolurrr valla bak psikolij bozulacak çocuk çocuk derken allah muhafaza kendini mahvedeceksin yapma böyle....
En kısa zamanda inşallah hayırlısı ile yüzün gülecek seninde takılma bu kadar nolurr yaa

hayırlı haftalar herkseee...
valla kızlar sayfaları jet hızıyla okudum..hatta kaçırdığım konular varsa şimdiden özür hepinizdeen.
bu hafta rekor kırmışsınız yani Maaşallah..işe geldiğimden beri geçmiş okuyorumm....
mavidenizcim canım yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin yani, neden karamsarsın güzelim..sana demiştim ya bazen yumurtanın boyutu çok önemli olmayabiliyor..ayrıca dr un da söylemiş seninkiler yavaş büyüyor diye..büyümüyor dememiş ki yavaş büyüyor demiş..lüfen rahat ol ve umudunu yitirme canım. bunlar hayatın cilveleri canım lütfen umutsuzluğa kapılma..ben kızımda tam 4 sene tedavi gördüm ve hiç pes etmedim..hep inandım olacağına.şimdi 6. ayımdayım yazmak o kadar kısa geliyor ki bana o yüzden:KK43:( lütfen canım pozitif olmaya çalış..

filizcim canım eşinle ufak bi tatsızlık yaşamışsınız..üzüldüm aslında ama sayfaları geç okumanın iyi bir yönü de son sayfalarda işin tatlıya bağlandığını okumaktı yani:)canım düşünsene anne ve babalarımız kaç sene aynı yastığa baş koymuşlar ama kaç milyon kere de ayrılık sözü etmişlerdir birbirlerine..takılma bitanem ya o cümlelere..eşinin bence biraz da içinde bulunduğu psikoloji bu cümleleri söyletmiş..sen değilsin konu canım benim anladığım..sen kurban gitmişsin arada sarfettiğin bir kaç cümle ile..düşünüp utanmıştır seni kırdığına ben eminim.
çok öptüm hepinizi kızlarrrr..

Cerennnn bu arada evin çok büyük anacım sen tek hayatta temizliyemezsinnnn sana temizlikçi şart ayda 1 yada 2 ayda bir maddi durumuna göre.

filizcim valla eşime bahsettim biraz yazın bekliyor diye inş dedi oda zaten gelirsek inş geliriz...kız ayvalıkta mıydınız siz tam olarak ....

cerencim yok kız onlar zayıflama için falan degil..sen öyle düşünüyorsun...senin elinden çekecekleri olurdu zaten sana ayırmasalardı neyse..dedim ya boşver...efkarlıyım bu aralar :nazar::nazar:

canııım inşallah, evet biz Ayvalık'tayız ama eşimin işi hep Cunda'da bütün yaz, dolayısıyla ben de bütün yaz Cunda'da oluyorum, gelirseniz çok seviniriz :)

kızlar evin resimlerini çektim, ama dağınıklığın kusuruna bakmayın artık, küçük odanın resmini çekmedim çünkü çamaşır yıkadığım için allah allah diyor, pasaklı ben :eek:klava:

Cerennnn bu arada evin çok büyük anacım sen tek hayatta temizliyemezsinnnn sana temizlikçi şart ayda 1 yada 2 ayda bir maddi durumuna göre.

evet canımcım yaa evim büyük biraz ama normal şartlarda biz karı-koca ikimiz yapıyoruz temizliği bir günde bitiyor fakat dün çok yoruldum hamilelik malum ee birde iki kişi yaşayınca evde fazla iş çıkmıyor ama dediğin doğru bundan sonra 15 günde bir kadın almayı düşünüyorum bakalım nasipse yoksa ben bir haftada anca temizlerim evi böyle giderse tık nefes kalıyorum çünkü anında gözlerim kararıyor

gülüm koymayı çok isterdim ama benim kociş izin vermiyror maalesef:çok üzgünüm:
ama koymayı çok isterdim ayıptır söylemeside çok süslüyümdürrr:asigim:

kızzz onunda kolayı var anacım eşin nerden bilicek resim koyduğunu sen koy biz bakalım anında silersin eşin her dakka başında değil yaa.
yanındamı yoksaa :uhm:

evet canımcım yaa evim büyük biraz ama normal şartlarda biz karı-koca ikimiz yapıyoruz temizliği bir günde bitiyor fakat dün çok yoruldum hamilelik malum ee birde iki kişi yaşayınca evde fazla iş çıkmıyor ama dediğin doğru bundan sonra 15 günde bir kadın almayı düşünüyorum bakalım nasipse yoksa ben bir haftada anca temizlerim evi böyle giderse tık nefes kalıyorum çünkü anında gözlerim kararıyor

kızzz onunda kolayı var anacım eşin nerden bilicek resim koyduğunu sen koy biz bakalım anında silersin eşin her dakka başında değil yaa.
yanındamı yoksaa :uhm:

evet yanımda sizden saklıyorummmmkaydirigubbakcemile3

X