Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ne bileyim genel sıkıntı bebek iş güç bi de izin almam lazım nasıl alacam diye kara kara düşünüyorum hafta sonu için ablamın nişanı var da...

vayyy cemiyet var yaniii ne güzel yaa hihoyyyt
kız ablan bu deli mecbur verecekler izini kasma fazla kendini stres olma lütfen....

bebekler mamadan sonra yemek yicek hankısı faydalı sen ne yediriyon derken konu büyükler için yemek tariflerine kaycak kaydirigubbakcemile3cokacimcoook

kızzz çatlak yumurta ne maması yawww ana sütü anaa mamaya paramı yeter kıııı
hamişler iyi beslensin memişleri kafaları kadar olsun süt dolsun sonrada tutumlu olmak için bebelerini emzirsin bol bol yok öyle mama falan
ayıptır söleemesi ben macırımda bilirsiniz macırlar tutumlu olur ehe ehe :roflol:

yok cicim herkeşşler doğursun muhabbetler korunmak olur en azından benim için yada ben varken ehe ehe :eek: :asigim:

evet canım öyle dedim şişte patla dediydimm... :roflol:

bencede katılıyorum sen ne yapıyosun korunmak için yada ne taktırdın acıdımııı:uhm: diye
ya ben şimdiden korktum:1shok

çatlak gacının çatlak dualarıkaydirigubbakcemile3
ya duan tutarda gacı patlarsa(şişmesine şişsinede):roflol:

vayyy cemiyet var yaniii ne güzel yaa hihoyyyt
kız ablan bu deli mecbur verecekler izini kasma fazla kendini stres olma lütfen....

kızzz çatlak yumurta ne maması yawww ana sütü anaa mamaya paramı yeter kıııı
hamişler iyi beslensin memişleri kafaları kadar olsun süt dolsun sonrada tutumlu olmak için bebelerini emzirsin bol bol yok öyle mama falan
ayıptır söleemesi ben macırımda bilirsiniz macırlar tutumlu olur ehe ehe :roflol:

bacım nasıl dua öyle dur bi bakayım kafam kadar memiş heee:jeyyar:
sen bize dua degil resmen beddua etmiş oluyosunkaydirigubbakcemile3
bak şöyle çevirelim onu kızlar bol bol sütünüz olsunda mamaya gerek kalmsın :Saruboceq:daha makul omadımııCADIARZU

bencede katılıyorum sen ne yapıyosun korunmak için yada ne taktırdın acıdımııı:uhm: diye

:1shok:delikafaduldenpatlamıyyım yaaaasenağlama

ayyy ben korunmak için hiç bir şey taktırmam anacım yaa zaten takılan takılacak yanee :eek: :roflol:

bacım nasıl dua öyle dur bi bakayım kafam kadar memiş heee:jeyyar:
sen bize dua degil resmen beddua etmiş oluyosunkaydirigubbakcemile3
bak şöyle çevirelim onu kızlar bol bol sütünüz olsunda mamaya gerek kalmsın :Saruboceq:daha makul omadımııCADIARZU

canımın içi ben buranın muzur cadısı olduğum için benim ettiğim dualarda farklı cümlelerle olur ama inan içimde fesatlık art niyet yoktur arkadaşlar anlarlar benim ne demek istediğimi bu yüzden sen değiştirme tatlım bırak öyle kalsın.. anlamayan olursada ben anlatırım kaydirigubbakcemile3

:1shok:delikafaduldenpatlamıyyım yaaaasenağlama

kuşummm kıyamam sana kııızz patlatırmıyım ben senii hiiiçç balıkmısın sen anacım kaydirigubbakcemile3

ayyy ben korunmak için hiç bir şey taktırmam anacım yaa zaten takılan takılacak yanee :eek: :roflol:

canımın içi ben buranın muzur cadısı olduğum için benim ettiğim dualarda farklı cümlelerle olur ama inan içimde fesatlık art niyet yoktur arkadaşlar anlarlar benim ne demek istediğimi bu yüzden sen değiştirme tatlım bırak öyle kalsın.. anlamayan olursada ben anlatırım kaydirigubbakcemile3

kuşummm kıyamam sana kııızz patlatırmıyım ben senii hiiiçç balıkmısın sen anacım kaydirigubbakcemile3

bacım sen kafanda bitirmişsinn takılan takılıyorsa ikinci cerenide kafana takmıcannnkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
art niyettle söyledin demedim canım ya tutarsa duan diye düşündümde:1shok:
korktumm:1shok:

bacım sen kafanda bitirmişsinn takılan takılıyorsa ikinci cerenide kafana takmıcannnkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
art niyettle söyledin demedim canım ya tutarsa duan diye düşündümde:1shok:
korktumm:1shok:

evet ben kafamda bitirdim ceren bir doğsun hele o zaman konuşuruz bunları hayırlısı ile sağ olur ölmezsemm...
bu arada benim dualarım tutar ama dilediğim şekilde onun için dikkat ett hee benden gelecek dualara ona göree :roflol:

evet ben kafamda bitirdim ceren bir doğsun hele o zaman konuşuruz bunları hayırlısı ile sağ olur ölmezsemm...
bu arada benim dualarım tutar ama dilediğim şekilde onun için dikkat ett hee benden gelecek dualara ona göree :roflol:

tamam dogurda selamettt bakacaz ozaman ne takıldıgınaa:asigim::asigim:
amnin booo cerencim ceren dilinde degilde farklı bir dilde dua et sen bacımmm:roflol::roflol:

Savrulunnnnnnnnnnnnn ulennnnnnnnnn ben geldiimmmmmhihoyyythihoyyyt
Nasılsınız kızlarrr haftaya süpper başlamışız.Allah ağzımızın tadını bozmasın :Saruboceq:

Cerennnnn evin çok güzel cicim Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin.Herşey çok zevli başlıkta çok güzel minik cerenimin sıcak yuvasıı:ecrin_bebek: Gerçi yorumada ekledim ama şimdide yazıcam antrede sen işten gelince cerenin sana doğru ANNECİM diye koştuğunu bir hayal etsene ayyyyy bir garip oldum be cicimmm:emir_bebek:
Hangi filme gittiniz dün?

X