Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Ama ama biz bişey yapmadık kiii sadece parti yaptıkkkk:roflol::roflol:

Dur ben şu keklerden parti pastasının kalanından birde böreklerden ayırayım onlaraaaa kısmasınlarrrrcokacimcoook

Filiz ablaaa parti pastasınının ucu accıkın ısırılmış bişey olur mu kiiiiikaydirigubbakcemile3 Burcunun elinden zor aldım son dilimi:roflol::roflol:

sen diğerlerine ayır hepsinden canımcım, burcuuuu kız ucundan mı ısırdın pastanın kız?delikafadulden

kızlarrrr benden söylemesiiii ceren yarını beklemez valla fırça içinnnn ben akşam onlıne olamam vallaadelikafadulden beni kaçak misafir sansınnnn:roflol::roflol:

Onlıne olabilecek yüreğe sahip olan var mııııııkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlarrrr benden söylemesiiii ceren yarını beklemez valla fırça içinnnn ben akşam onlıne olamam vallaadelikafadulden beni kaçak misafir sansınnnn:roflol::roflol:

Onlıne olabilecek yüreğe sahip olan var mııııııkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hehehe... sanırım bu akşam benim de işim olacak :dance:

hee bende online olmam valla yarın gözüm mor gidemem işeee delikafadulden

tamam ne kızıyosunki:çok üzgünüm: yedim hımmmm nede güzellerrmişşşcokacimcoook

heee şöleeee yarasın :1hug:

kızlar hepiniz süpersiniz valla yaa
burda bütün sinirlerim alınmış gibiyim böyle yüzümde ebleh bi gülümsemeyle oturuyorum pc başında sırnaşık şey

bende :jeyyar:
benimde Allahtan evde kimse yok kaynımda burdaya artıkın derdi yengem sonunda çıldırdı kendi kendine gülüyorrr:roflol:

kimsecikler kızmasın :jeyyar:biz aradık herkezi onlar cevao vermedilerr:roflol::roflol:

çamaşır makinası durdu içindekiler asılmayı bekliyo herşeyin akıllısı var şu çamaşırların akıllısı yokmu edebinle gidip balkona asılsınlarrr:uhm:

kızlar hafta sonları çok durgun olurdu burası, bu hafta sonu coştuk resmen, yarın kulaklarımız iyi çınlayacak, oku oku bitmedi diye :roflol::roflol::roflol:

X