Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

yaaa filiz abla allah aşkına s,z çekirdek kabuğunu bile doldurmayacak bir sebepten tartışımşsınız, yan ikinizinde gergin anına denk geldiği bariz belli yapma ne olur. sen haksızsın demiyorum ama hatalar iki taraflıdır belliki enişte dolmuş en son damla olarak burda patlamış zaman zaman bizede olmazmı bunlar....
bir kaç gün zaten çok kısa bir süre üstelik heleki böyle büyük bir adım için yanılma ve hata yapma şansın %95 ablam...
beni anladığını düşündüüm için çok detaylı yazmıyorum aslında neler var söylemek istediğim...

şu ekonomik sorunlar yokmu bizimde en çok tartıştığımız ve sonuçta büük kavgalar ettiğimiz konular ama yarın olsun böle bi konudan kavga ettiğiniz için ikinizde pişman olacaksınız hele o söledikleri için

umarım dediğin gibi olur entelliyecim, yarın ne olacak hiç bilmiyorum, dedim ya 3 sene içinde ilk kez bu kadar büyük bir kavga oldu

kızlar ben geldim ama çok üzüldüm:çok üzgünüm:
filiz ablacım eşin ağır konuşmuş bu doğru ama kızlarında dedikleri gibi erkekler böyle streslerini illa eşlere yanısıtp sonra pişman olucaklar eminimki çok pişman olup senden özür dilicek farkın vardığında önemli olan hiç söylememesi diceksin doğru ama sıkıntılı dönemlerde olabilcek tartışmalar bunlar işallah ilk ve son tartışma olur.
erkeklerin evlilikteki paylaşım anlayışları farklı oluyor biz her konuda desetek olmak derdipaylaşmak isteriz özelikle maddi konuda ama onlar bu tür konuları kendileri halletmek isterler başaramasalar bile. hemen karar verme demişsin zaten bi kaç gün bakıcam davranışlarına diye sakın ani karar verme :1hug:

Ablacım ilişkiniz bir sınavda eğer bu sınavdan birbirinize kenetlenerek geçerseniz emin ol sevginiz çınar ağacı gibi kök salacak ve hiçbir fırtına bu ağacı yerinden sökemeyecek.Sakın sonradan üzüleceğin bir karar verme ablammm sen akıllı kadınsın yapma sakın bu hatayı.Ailen her ne kadar yanında olsa bile bu kadar yaşanmışlığın ardından baba evine dönemezsin ekmek bölündü bir kere .Ve bu tartışmayı da ailenden kimseye anlatma seni yanlış yönlendirebilirler kol kırılır yen içinde kalır:teselli:
bugüne kadar hiçbir sorunumuzu yansıtmadım zaten canımcım, rahmetli annem hep bunu derdi "sakın bize bir şey anlatma, sen affedersin ama biz affedemeyiz". o yüzden hiçbir sıkıntımı paylaşmadım babamla
yaaa filiz abla allah aşkına s,z çekirdek kabuğunu bile doldurmayacak bir sebepten tartışımşsınız, yan ikinizinde gergin anına denk geldiği bariz belli yapma ne olur. sen haksızsın demiyorum ama hatalar iki taraflıdır belliki enişte dolmuş en son damla olarak burda patlamış zaman zaman bizede olmazmı bunlar....
bir kaç gün zaten çok kısa bir süre üstelik heleki böyle büyük bir adım için yanılma ve hata yapma şansın %95 ablam...
beni anladığını düşündüüm için çok detaylı yazmıyorum aslında neler var söylemek istediğim...
en azından bebek konusunu rafa kaldırmayı düşünüyorum canım, irem'in dediği gibi bu şekilde baba evine dönmek istemiyorum, çünkü babam ben evlenirken "sen yapamazsın, dönersin" demişti, en azından bunu dedirtmek istemiyorum kimseye

kızlar ben geldim ama çok üzüldüm:çok üzgünüm:
filiz ablacım eşin ağır konuşmuş bu doğru ama kızlarında dedikleri gibi erkekler böyle streslerini illa eşlere yanısıtp sonra pişman olucaklar eminimki çok pişman olup senden özür dilicek farkın vardığında önemli olan hiç söylememesi diceksin doğru ama sıkıntılı dönemlerde olabilcek tartışmalar bunlar işallah ilk ve son tartışma olur.
erkeklerin evlilikteki paylaşım anlayışları farklı oluyor biz her konuda desetek olmak derdipaylaşmak isteriz özelikle maddi konuda ama onlar bu tür konuları kendileri halletmek isterler başaramasalar bile. hemen karar verme demişsin zaten bi kaç gün bakıcam davranışlarına diye sakın ani karar verme :1hug:

sağol burcucum... gerçekten de erkeklerle bakış açılarımız o kadar farklı ki, nedense aynı pencereden bakamıyoruz, en azından ben beceremiyorum onun pencersinden bakmaya, o da benimkinden bakamıyor

bugüne kadar hiçbir sorunumuzu yansıtmadım zaten canımcım, rahmetli annem hep bunu derdi "sakın bize bir şey anlatma, sen affedersin ama biz affedemeyiz". o yüzden hiçbir sıkıntımı paylaşmadım babamla

en azından bebek konusunu rafa kaldırmayı düşünüyorum canım, irem'in dediği gibi bu şekilde baba evine dönmek istemiyorum, çünkü babam ben evlenirken "sen yapamazsın, dönersin" demişti, en azından bunu dedirtmek istemiyorum kimseye

bunu yapmayacaskın çünkü abla!
baba evinden eşinin kolunda beyazlar içinde çıktın ve oraya hiç bir zaman yalnız böyle bir sebeple girmeyeceksin....
baban ne derse desin etraf ne söylerse söylesin önemli olan senin hislerin düşüncelerin...
Bunlar gelip geçici durumlar ala yeterki büyümesin....

mutlaka çözüme kavuşucak ablacım üzülme
evilik zor iş bi erkek ve kadın aynı evde sonsuza kadar mutlaka kırıcı şeyler oluncak mümkün değil olmasın insan çok sevdiği şeye kırılır ve kırar ama sevgi olunca unutulmucak şey hayatta ne köt olaylar unutuluyor

sağol burcucum... gerçekten de erkeklerle bakış açılarımız o kadar farklı ki, nedense aynı pencereden bakamıyoruz, en azından ben beceremiyorum onun pencersinden bakmaya, o da benimkinden bakamıyor

aynı pencereden bakammız mümkün değil bakabilinse erkek ve kadın diye ayrı cinsiyet olmazdı herşey fiziksel görüntü değil bütün herşey farklı önemli olan kabullenemk sen biliyosun onun kızkınlıkla söylediğini ve pişman olucağını biraz sakinleşince ikinizde konuşun mutlaka tatlıya varıcaktır

sizlerle konuşmak iyi geldi kızlar, iyi ki varsınız, ben içimi boşalttım size ama sizin içinizi daralttım, keşke her akşamki gibi geyik yapabilseydik

al işte benimki pc yi elime aldım diye mızıklanıo sabaha kadar yazışmak isterim sizinle hele böyle dertli bi akşamda ama sanırım kapatmak zorundayıom

Eğer Ceren ben yada Burcu böyle birşeyle senin karşına gelseydik alırdın eline:eek:klava: ama sen bizim büyüğümüzsün çok dolmuşsun sen bence en yakın zamanda tatlıya bağlanacak bu olay aha şuraya yazıyorummmmmmmm:teselli:

sizlerle konuşmak iyi geldi kızlar, iyi ki varsınız, ben içimi boşalttım size ama sizin içinizi daralttım, keşke her akşamki gibi geyik yapabilseydik

önemli olan böyle zamanlarda paylaşmak geyik bizimiçin her zaman olur yeterki birimizin morlai bozukken onu yerne getirmek için konuşalım

kesinlikle filizcim iremin söylediklerine katılıyorum hep gülüp eğlenicek değiliz arada bunlarda olacak tabiii BİZ BİR AİLEYİZ....
evet bencede şuan olay çok taze çok yeni biraz zaman geçsin kapanır bu mevzu abla kapanmalı...

Durun biraz konuyu dağıtayımm hani demiştim ya uyuz arkadaşım mutfağımı beğenmedi diye oylamaya sunuyorum beğenilmeyecek bir mutfak mııı:dilcikar: evimin fotolarını ekleyeyimde neşelenin accıkkkaydirigubbakcemile5

kızlarrr üzülerek söylüyorumki gitmem gerekiyor pek hoş değilim
kendimi iyi hissetmiyorum nazar değdi heralde bana
bende burda kalıp sabaha kadar yazmak isterdim ama bu seferlik affedin.
Filiz ablacım sende lütfen takma kafana olurmu sana bu konudaki son sözüm sakınnn ayrı yatmayın bu çok önemli kavgalı bile olsan aynı yatağı paylaş abla ve üzme kendini yarın daha iyi görmek istiyoruz seniii....

kızlarrr kendinize iyi bakın hepinize iyi geceler öpüyorum şekerler byeeee mucxxxx

nolur üzülme ablacım üzüerinde fazla düşünme sakın kafanda kurma bi güsel uyyun bu akşam ayrı yatmayın yatanıza girince eminimki çözülücek bu konu
benim çıkmam gerek kociş uyucak ceren gibi bizde aynı anda yatarız illaa yarın gelirim aranıza hepiniz iyiki varsınız canım sanal ailem benim:1hug::a015:

önemli olan böyle zamanlarda paylaşmak geyik bizimiçin her zaman olur yeterki birimizin morlai bozukken onu yerne getirmek için konuşalım

kesinlikle filizcim iremin söylediklerine katılıyorum hep gülüp eğlenicek değiliz arada bunlarda olacak tabiii BİZ BİR AİLEYİZ....
evet bencede şuan olay çok taze çok yeni biraz zaman geçsin kapanır bu mevzu abla kapanmalı...

Durun biraz konuyu dağıtayımm hani demiştim ya uyuz arkadaşım mutfağımı beğenmedi diye oylamaya sunuyorum beğenilmeyecek bir mutfak mııı:dilcikar: evimin fotolarını ekleyeyimde neşelenin accıkkkaydirigubbakcemile5

sizler olmasaydınız şu an hüngür şakır ağlıyor olacaktım, şimdi tebessüm bile edebiliyorum sayenizde... sizleri çok seviyorum kızlar :)

X