Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................19. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız[/quote]

mavicim durmadan kopyalıyorum listeyi ama çok geride kalmasın diye bi değişiklik yapmıyorum üstünde

kızlar ben artık toparlanmaya başlıyayım yarın görüşürüz hepinize iyi akşamlar öpüyorum çok mutlu kalın a.s.

Temel yere bir daire çizip bu dairenin içinde horon tepmeye baslamis.
Niçin?
Kendi çapinda eglenmek için.

Temel sigarasini bir metre uzunlugundaki agizliga takip içiyormus.
Niçin?
Doktoru sigaradan uzak durmasini söyledigi için.

Temel her gece yatmadan önce ayaklarina böcek ilaci sikiyormus.
Niçin?
Ayaklarinda karincalanma oldugu için .

Temel esinin yas gününde ne almis?
Kurulanmasi için bir havlu.

Temel hamile karisinin çok su içmesine izin vermiyormus. Niçin?
Bebek yüzme bilmiyordur diye...

Temel her yemekten sonra cebine bir kasik koyuyormus. Niçin?
Doktoru yemeklerden sonra bir kasik almasini söyledigi için...

Temel hasmina tehtid mektuplari yazarken eldiven giymis. Neden?
El yazisi taninmasin diye.

Milyarder Temel´in çocuklari, derslerini villalarinin bahçesinde yapiyorlarmis. Niçin?
Temel´e "zengin adamsin, çocuklarini disarida okut " dedikleri için ...

Temel dolmakalemiyle mektup yazarken birden çok hizli yazmaya baslamis
> Neden?
> Dolma kalemin mürekkebi bitmek üzereymis .

Temel doktorunun muayenehanesine kocaman bir fiçi ile gitmis. Niçin?
> Doktoru alti ay sonra idrarinla birlikte gel demis.

> Temel saçini islatmadan sampuanliyormus. Niçin?
> Sampuanin etiketinde "kuru saçlar içindir" diye yazdigi için.

> Atletizim sampiyonasina katilan Temel, doping yapmasina ragmen sonuncu olmus
> Neden?
> Doping yaptigi anlasilmasin diye.

> Temel yeni satin aldigi arabasini kullanirken kahkahalarla gülüyormus.
> Niçin?
> Dostlari güle güle kullan demis.

Temel yeni aldigi ayakkabisini bir hafta giymemis Neden?
Satici bir hafta kadar ayaginizi sikabilir dedigi için.

Temel araba kullanirken sik sik cebinden küçük bir kagit cikarip okuduktan sonra tekrar cebine koyuyormus. Ne mi yaziyormus bu kagitta?
Gaz pedali sagda, fren solda .

bulcukum arifem hoşbuldum canlarım
valla geçmişi okuyordum kaynatmışınız yine:)))

yasemin canım ördüklerine bayıldım banada yapsana:))) o bıcırığıda benim için kocaman öp yerim ben onu cidden ne bilmişler yaaa:)))

burcummm canım arkadaşım cidden bak bi ben değilim seni özleyen gerçi kibelede sende geçmişi okuyamadığınız için bu yazdığımıda muhtemelen görmeyeceksiniz anlaşılan sitem mesajını yazma vakti geldi size:)))

mavii o iğne muhtemelen yumurtaları büyütmek için yapılan iğnedir aşılama ve tüp bebek forumlarında devamlı yazıyor yani onlardada kullanılan iğne olduğu için sana sormuşlardır

cerot canım hakkında hayırlısı neyse o olsun

ceren sancılarınihmale gelmez ne yaparsak ihmalden yapıyoruz kendimize bence görünmende yarar var yaprak dökümünü bende izleyeceğim nasip olursa

bayan merak canım evet lkarşılaşamadık olsun gönlümüz bir olsun tatlım sende hayırlı haberlerle dönersin inşallah hamdolsun iyiyim be gülüm

kızlar şimdi kalkmam lazım namaz kılacağım pc açık olacak ama baktınızki ses etmeden çıkmışım anlayınki benssenbin ilgi isteyen koca bebişi kocişi geldi eve:))))

sizleri sefiyorum...

burcu güle güle...bensenb bende öyle tahmin ediyorum çünkü sonra şu gün aşılama yaparız falan derdi bana öyle zannediyorum umarım öyledir..ne bileyim aşılama yapmak içimden gelmiyor şimdi..rrabbim mecbur bırakmadan nasip etsin inş..hayırlısı bakalım..hadi bende kaçtım yarın grş..

yasemin canım ördüklerine bayıldım banada yapsana:))) o bıcırığıda benim için kocaman öp yerim ben onu cidden ne bilmişler yaaa:)))

burcummm canım arkadaşım cidden bak bi ben değilim seni özleyen gerçi kibelede sende geçmişi okuyamadığınız için bu yazdığımıda muhtemelen görmeyeceksiniz anlaşılan sitem mesajını yazma vakti geldi size:)))

mavii o iğne muhtemelen yumurtaları büyütmek için yapılan iğnedir aşılama ve tüp bebek forumlarında devamlı yazıyor yani onlardada kullanılan iğne olduğu için sana sormuşlardır

ceren sancılarınihmale gelmez ne yaparsak ihmalden yapıyoruz kendimize bence görünmende yarar var yaprak dökümünü bende izleyeceğim nasip olursa

bayan merak canım evet lkarşılaşamadık olsun gönlümüz bir olsun tatlım sende hayırlı haberlerle dönersin inşallah hamdolsun iyiyim be gülüm

kızlar şimdi kalkmam lazım namaz kılacağım pc açık olacak ama baktınızki ses etmeden çıkmışım anlayınki benssenbin ilgi isteyen koca bebişi kocişi geldi eve:))))

sizleri sefiyorum...

canım allah kabul etsin bizde seni seviyoruz kendine dikkat et

burcu güle güle...bensenb bende öyle tahmin ediyorum çünkü sonra şu gün aşılama yaparız falan derdi bana öyle zannediyorum umarım öyledir..ne bileyim aşılama yapmak içimden gelmiyor şimdi..rrabbim mecbur bırakmadan nasip etsin inş..hayırlısı bakalım..hadi bende kaçtım yarın grş..

hadi iyi akşamlar boncuğum yarın görüşmek üzere
kızlar bende kaçıyorum hepinizi kocaman öpüyorum allaha emanet olunŞeniz

benssenb ben Sude doğana kadar ördüm ördüm gerisi o örer sizekaydirigubbakcemile3 örmemmiiii yaa elimden geldiğince yaparım canım benimm.. öpücem onu bi göriyim benkaydirigubbakcemile3

maviş canım gene arkadaşımdan biliyorum. uzman çıkıcaz hepimiz hee:1closedeyes:
şimdi önce adetliyken kontrol ediyolar yumurta durumlarını adetin 3. günü ilaç kullanmaya başlıyorsun yumurtalarıngelişsin diye. ilacın bittiğinde gel diyolar dimi yumurtaların 18-20mm oluncaaa da çatlatma iğnesi vuruyolar. o iğden sonra 28-40 saat sonra ilişki istiyolar. sana yaptıkları iğnee çatlatma dimi gülüm

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

1. Benssenb..............................18.ayımdayım
2. Nesemese.............................18.ayımdayım
3. Mavideniz...............................5.ayımdayı m (11 şubat)
4. Aum......................................38.ayımda yım
5. Bulcuk...................................6.ayımday ım (2 Şubat )
6. Arifeyvz..................................6.ayımda yım( 1şubat )
7. Mavi45..................................19.ayımday m
8.Rahel.....................................18.ayı mdayım
9.cerot.....................................6.ayım dayım
10.filiz_kus................................1 ayımdayım (5 şubat)

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

1. Menzilgülü.............................21. Haftamızdayız (E)
2. Yasemink...............................27. Haftamızdayız (K)
3. Kibele....................................11. haftamizdayız
4. Beyaz16................................22.haftamız dayız (K)
5. Nur_84..................................15 haftamızdayız
6. Ceren....................................19 haftamızdayız (K)
7. Kayra42.................................12.haftamı z dayız
8. Entelliye ...............................12.haftamızdayız
9. İerror......................................14 . haftamızdayız
10.Lotuss75...............................15. haftamızdayız
11.Karabiberim...........................33.haftam ızdayız (K)
12.Bayan merak.........................15.haftamızdayız
13.htc80.....................................4.haf tamızdayız

kız senin uyku saatin değilmi :uhm:
Evet canim uyku saatimdi o zaman:))) Oylecesine bi girip ciktim.

tüh yaa menzil gülünü kaçırdım o kadar sorduk merak ettik iki kelimede olsa yazmadı aşkolsun yaa..

kızım buradaysan niye yazmadın o zman neee beeee burdayım diyosun döverim bak seni heeee..
Canim ben gormedim senin sordugunu, okumuyorum eski mesajlari ondan, kusuruma bakma.

menzil gülü hala online da bebekler için patik modellerine bakıo yusufa patikmi örcen kızz kaydirigubbakcemile3 ör sende resmini göster bize
Hmmm canim dun ben tig isi kursuna basladim ve hocaya bazi istedigim modelleri gondercem, ondan model baktim sabahin korunde heyecanla:)))

Eki Görüntüle 8675

ceren sağol balım sayende öğrendim Allah razı olsun. yani ne demek istediğini anladım artık çıkmazsa o benim salaklığım tamamenkaydirigubbakcemile3
beğendiğinize sevindim canlarım. acemilik işte bişeyler yapmaya çalışıyorum.
mengil gülüm Burcumm bak ben daimi oldum kızların sayesinde hergün burdayım merak ediyoruz seni canım Yusufumuda senide öpüyorum.

Kızlar ben 27 haftalığım benide düzeltin listede..

cerot canım inşallah seninledir meleğin ağır kaldırma büyük adım atma ani hareketler yapma dikkat et doktorun söylemiştir ama arkadaşıma söylenenlerden biliyorum...
Canim Yusufta bende coook iyiyiz Allaha sukur... Bu aralar agirlasmaya basladim, biraz ayakta durayim acaip belim agrimaya basliyor, genel olarak dinleniyorum o yuzden. Birde dun tig isi kursuna basladim, insallah bende bebisime orduklerimi sizinle paylasirim burda. Bu arada pembe takima bayildim, bende mavisinimi yapsam diye bir soyle baktim. Ellerine saglik tekrardan...

sizleri sefiyorum...
Gordum canim benim..
Konusmalar gunluk olunca ben takip etmekte zorlaniyorum canim. Birde sayfalar alip gidiyor basini, biliyorsun ben onceden boyle degildim. Surekli burda olmam zaten imkansiz, gecmisi okumaksa bir olum gibi geliyor. Birde benim dusuncem su; gereksiz yere vakit harcamak gercekten gunah yani surekli pc basinda olup, su anda bunu yapiyorum, su anda sunu yapiyorum yani surekli bir bilgilendirme durumu vakit harcama durumu bana gore degil, iste o yuzden bende katilamaz oldum topige. Kusuruma bakmayin canim benim.

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar
menzilcim hoş gelmişsin ne güzel kursa gidiyorsun kendinede yusufumuzada iyi bak olurmu tamam giremiyorsun ama bu kadarda özletme kendini
cerot canım aşılaman olmuş hayırlısı olsun Allah ım inşallah hayırlısıyla versin mucizeni
mavicim demek bütün gelişmeler iyi gidiyor ben yanlışmı okudum sen galiba 6 aydır denemiyormusun bebek için yani aşılama tüp bebek için erken değilmi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum karıştırıyorum bazen canım
filiz nerdesin çok merak ediyorum akşamları burdaydın die girip bakıyorum ama yoksun bi haber versen
kızlar ben zaman zaman geçmşi okuyamıyorum çok yazmış oluyorsunuz ama yanlışsam düzeltin mavi45 arkadaşı uzun zamandır göremiyorum haberi olan varmı
hepinizi öpüyorum kızlar muccccckkkkk

X