Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

arifecim, mavidenizcim ve bulcukcum ..iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. İnşallah buradan müjdeyi de veririm bigün size..ve inşallah sizin de müjdeli haberlerinizi alırım..
ben inanıyorum kiii 2009 da herkes doğuracak:)

mavidenizcim pelviks tüplere ulaşan kanalın adı..pelviks kalınlığı eğer yeteri düzeye gelmedi ise, yumurtan iyi de gelişmiş olsa oradan sperm yumurtaya ulaşamayabiliyor..yani en az yumurta kadar önemli o da anlatabildim mi..
yumurtlamanın en iyi olduğu dönem akıntımız olur hani, o akıntı pelviksten sızıp geliyor işte..T harfi gibi düşün yumurtaya giden tüplerin şeklini..pelviks T nin uzun olan kısmı..
kız Allah seni resmini çeksem bu kadar anlatılırmış ancak:)) anlaşıldı umarım canım..
kızlar herkese iyi akşamlar bu arada....

Canavarlar yaa
2 yaşları bitti 4 ocakta.
lafa bak:roflol:
onlarda garip bi bebek var oyuncak böyle gerçek gibi buruşuk buruşuk adına Sude koymuşlar emziğini çekiyosun ağlıyor. sallıyosun uyuyor.. Onlarda Sude diye seviyolar onu sallıyolar. Teyzem kaldırmış bebeği Emirde anne Yasemini ara Sude yok demiş. Annemde Sude daha Yaseminin karnında sonra gelcek demiş. Telefonda hemen açar açmaz bana sen Sudeyi niye yuttun çıkar onu sıkıldı o dedi:roflol::roflol: bilmişleer.

bulcuk sağol bitanem hoşbulduk...
valla şu evde internet olmayışına deliriyorum bazen..şurdan size 2 satır yazmak için dört takla atıyorum sorma:))
şimdi de saat geldi..6 da paydos..yarın işim az olursa valla kazık çakacam topiğe:))

rahim duvarı ile alakası yok yani banada doktor bir sürü yumurtan var çok iyi rahim duvarıda kalınlaşmış herşey güzel gidiyor deöişti o yüzden sordum rahim duvarınında kalın olması iyi bir durum oldugunu önceden duymuştum ama bende ne durumda bilmiyordum...kız resmini koysaydın daha iyi olmazmıydı kaydirigubbakcemile3

Canavarlar yaa
2 yaşları bitti 4 ocakta.
lafa bak:roflol:
onlarda garip bi bebek var oyuncak böyle gerçek gibi buruşuk buruşuk adına Sude koymuşlar emziğini çekiyosun ağlıyor. sallıyosun uyuyor.. Onlarda Sude diye seviyolar onu sallıyolar. Teyzem kaldırmış bebeği Emirde anne Yasemini ara Sude yok demiş. Annemde Sude daha Yaseminin karnında sonra gelcek demiş. Telefonda hemen açar açmaz bana sen Sudeyi niye yuttun çıkar onu sıkıldı o dedi:roflol::roflol: bilmişleer.

:roflol: ay harika ya mantığa bak amma bişlmişler valla maşallah :emir_bebek:

arifecim, mavidenizcim ve bulcukcum ..iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. İnşallah buradan müjdeyi de veririm bigün size..ve inşallah sizin de müjdeli haberlerinizi alırım..
ben inanıyorum kiii 2009 da herkes doğuracak:)

mavidenizcim pelviks tüplere ulaşan kanalın adı..pelviks kalınlığı eğer yeteri düzeye gelmedi ise, yumurtan iyi de gelişmiş olsa oradan sperm yumurtaya ulaşamayabiliyor..yani en az yumurta kadar önemli o da anlatabildim mi..
yumurtlamanın en iyi olduğu dönem akıntımız olur hani, o akıntı pelviksten sızıp geliyor işte..T harfi gibi düşün yumurtaya giden tüplerin şeklini..pelviks T nin uzun olan kısmı..
kız Allah seni resmini çeksem bu kadar anlatılırmış ancak:)) anlaşıldı umarım canım..
kızlar herkese iyi akşamlar bu arada....

:roflol::roflol::roflol:
süper anlattın resmen canlandı kafamda resmini falan çekmeye gerek yok kaydirigubbakcemile3

evet cerotcum ya bende sürekli online durumdayım ama çokda aktif olamıyorum evdede koca faktörü var malum her an nette olunmuyor :sm_confused:

arifeeee çabuk kız 6da paydos malum herkes koştura koştura evlerine dağılcak kaydirigubbakcemile3

cerot valla iyi olurdu be cicim..diyene bak sanki akşamları giriyorumda..sırnaşık şey.kız arife gitmeden gel emi sonra kızmak yok heee:eek:klava:

X