Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızalr selammm
bende geldimmhihoyyyt

aman filiz abla ne yapmışsın canım benim öyle kriz döneminde oldugumuzu unttun galiba :roflol:
aaaa birdaha duymayayımmm:jeyyar:

ceren seninde testlerinin temiz çıkmasına sevindimhihoyyyt
banada dua edin önümüzdeki hafta aynısı başımda:Saruboceq:

hoşgeldin güzelim. teşekkür ederim cicim allahım tüm bebiş bekleyenleri güzel haberlerle sevindirsin inşallah:Saruboceq: :Saruboceq:

sizin yüzünüzden salladım tabi evi... sabah bir oturuyorum ohhh akşama kadar lak lak da lak, popom bile büyüdü leyn oturmaktan :roflol::roflol::roflol:

bana bak bana :eek:klava: görüyonmu elimdekini sen hee
sen evdesin ben çalıştığım halde hiç birşeyi boşlamıyom kııı cundalarda kahve keyfi yapacağına kalkta evine bak :roflol:

sen evdesin ben çalıştığım halde hiç birşeyi boşlamıyom kııı cundalarda kahve keyfi yapacağına kalkta evine bak :roflol:

:roflol::roflol::roflol: ayyyyyyyy kasıklarım ağrıdı kız gülmekten:roflol::roflol::roflol:

ceren canım çok şükür testlerin güzel çıkmış çok sevindim bende pazartesi günü gideceğim yalnız gidecem artık

nurcum sağol tatlım inşallah sende güzel güzel haberlerle geleceksin buraya hiiiç bozma moralini yüksek tut balım tamammı lütfen.
ayrıca eşin içinde üzülüp kendini harab etme artık lütfen allahımıza şükredelimki yaşıyorlar hayattalar iyi olduğunu bilelimde varsın uzakta olsun sayılı gün geçer elbet ama bebeğine yaşattığın stres hayat boyu kalabilir allah korusun yıpratma meleğinide kendinide lütfen...

cerencim sana dün bir mail yolladım, fıkra vardı okudun mu? burada yazamayacağım bir fıkraydı onun için mail olarak yolladım

hoşgeldin güzelim. teşekkür ederim cicim allahım tüm bebiş bekleyenleri güzel haberlerle sevindirsin inşallah:Saruboceq: :Saruboceq:

kız ceren senden iyi kaynana olurmuş valla

cerencim sana dün bir mail yolladım, fıkra vardı okudun mu? burada yazamayacağım bir fıkraydı onun için mail olarak yolladım

sen ne diyorsun yaaa fırsat olmadı kk daki durumlardan onu söylemeye koptummmm resmennnn :roflol: :roflol: :roflol: :sm_cool:

kız ceren senden iyi kaynana olurmuş valla

valla kıııı düşünemiyom kendimi damada nasıl davranaırım acaba :uhm:
can çıkar huy çıkmaz derler acaba yaşlanıncada aynımı kalırım ben delikafadulden

bence de hehehe... müstakbel damat yandı bence :roflol::roflol:

hadi ordan beee senin oğlun gelirde kızımı alırsa sen düşün nasıl dünür olurum ben :roflol: :roflol:

hooppps önce bir doğur ondan sonra içeriz, meze sözünü unutma emme :sm_cool:

aaa lütfen her yerde olduğum gibi mutfaktada iyiyimdir ssööööölemesi ayıp yaptığım yiyeceklerin tadına dıyamazsın o yüzden kocişim evlendikten sonra 10 kilo aldı sen düşün kaydirigubbakcemile3
kııızz acıcık içerim ne olcek ucundan şifa niyetinekaydirigubbakcemile3

aaa lütfen her yerde olduğum gibi mutfaktada iyiyimdir ssööööölemesi ayıp yaptığım yiyeceklerin tadına dıyamazsın o yüzden kocişim evlendikten sonra 10 kilo aldı sen düşün kaydirigubbakcemile3
kııızz acıcık içerim ne olcek ucundan şifa niyetinekaydirigubbakcemile3

olmaaaaazzzz, acıcık ucundan mucundan yok, bak koklayabilirsin o kadar, başka yokk... bu arada hamarat olduğuna eminim, on parmağında on marifet var kız senin :1hug:

kızlar ben çıkıyorum biraz gezecem açılırım belki kendinize iyi bakın

canım çık gez dolaş ama fazla yorma kendini üzmede tamammmı balım

ceren oğlum olursa kızını alırım artık

ehh bilemiyorum artıkın bacım kızımın daha doğmadan o kadar çok isteyeni varkiii (kaynak anası: ne demişler anasına bak kızını al :roflol: )

olmaaaaazzzz, acıcık ucundan mucundan yok, bak koklayabilirsin o kadar, başka yokk... bu arada hamarat olduğuna eminim, on parmağında on marifet var kız senin :1hug:

olurrr olurrr kokuya dayanamam ben kusarım anca içersem olur kaydirigubbakcemile3
halt etmişsin sen on parmakta yirmi marifet var parmaklarıma sığdırırım ben :dilcikar: :roflol:

Kızlar yine ben geldim.

Bilgisayar kafayı yedi bugün.

Mavi bugün girmedi mi kızlar yoksa ben mi kaçırdım? Ayy okuyunca çok üzüldüm. Ama geçer. Arada olur böyle şeyler di mi?

Kızlar yine ben geldim.

Bilgisayar kafayı yedi bugün.

Mavi bugün girmedi mi kızlar yoksa ben mi kaçırdım? Ayy okuyunca çok üzüldüm. Ama geçer. Arada olur böyle şeyler di mi?

canım hayırdır ne oldu bilgisayara problem nedir?
maviş girdi cicim bu gün ama fazla duramadım çünkü cumartesi günleri öğlene kadar çalışıyor anca pazartesi grş. artık inş.

sen ne diyorsun yaaa fırsat olmadı kk daki durumlardan onu söylemeye koptummmm resmennnn :roflol: :roflol: :roflol: :sm_cool:

valla kıııı düşünemiyom kendimi damada nasıl davranaırım acaba :uhm:
can çıkar huy çıkmaz derler acaba yaşlanıncada aynımı kalırım ben delikafadulden

hadi ordan beee senin oğlun gelirde kızımı alırsa sen düşün nasıl dünür olurum ben :roflol: :roflol:

cerencim bence sen yaşlanınca dahada kötü olucan gibime geliyor
bu yaşta bu haldesin ozamanda büyügüm diyeceksin milletin başını yiyecen

X