Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ahhh ahhh hemde nasıl oturuyor
birde bizimkiler burda birde başkalarıyla kıyaslıyorlar bak şunu bebegi var
bak bebegi büyüdü
şimdiye sninde olsaydı hoppala hoppala severdik
neler nelr
bunlar hafif bile kalır
ama mecburen duysanda duymuyacaksın kendin ailen ve bebişin için
başka çaresi yok
morel bozuklugu hamileligi engellermiş
bunu biliyormuydunuz
tabiki herşeyi etkiledigi gibi
şimdi bütün yaşadıklarımı anlatasım geldim neyse hemen susayım yoksa hiç bitmezzzz:eek:

boşver içini dökmek istiyorsan anlat canım :)

boşver içini dökmek istiyorsan anlat canım :)

sagol canım çok duyarlısın
ama gerçekten boşver herkez konuştuguyla kalır ve hepimiz insanız
o diyen insanlarda eminim birgün aynısı yaşayacaklar etme bulma dünyasııı
dimiiiii
ne sizin nede kendi canımı sıkmayayım

Maviciğim, inan hamiş olduğunu duyunca bunların hiçbirisini hatırlamayacaksın bile. Lütfen kendine stres yapmamaya çalış. Yapma diyemiyorum çünkü insan ister istemez kafaya takıyor. ama şunu unutma herşey Allah' ın takdiri. Bir gün elbette sana da buradaki herkese de bebişini verecek. Buna yürekten inanıyorum.

Filiz maaşallah. İyi çalışıyorsun, gayretlisin. Allah boşa çıkarmasın güzelim.

Petek hoşgeldin.

sagol canım çok duyarlısın
ama gerçekten boşver herkez konuştuguyla kalır ve hepimiz insanız
o diyen insanlarda eminim birgün aynısı yaşayacaklar etme bulma dünyasııı
dimiiiii
ne sizin nede kendi canımı sıkmayayım
ne zaman istersen dinleriz canım :)
Maviciğim, inan hamiş olduğunu duyunca bunların hiçbirisini hatırlamayacaksın bile. Lütfen kendine stres yapmamaya çalış. Yapma diyemiyorum çünkü insan ister istemez kafaya takıyor. ama şunu unutma herşey Allah' ın takdiri. Bir gün elbette sana da buradaki herkese de bebişini verecek. Buna yürekten inanıyorum.

Filiz maaşallah. İyi çalışıyorsun, gayretlisin. Allah boşa çıkarmasın güzelim.

Petek hoşgeldin.

Amin canımcım amin, allahım görsün ve duysun bizi, emeklerimizi boşa çıkarmasın :)

filiz soğan suyu etkisini gösterdi demişsin ya nasıl anlıosun :uhm: ya ben bu ottan şeylere yeni başladım cahilim acıkın bu konularda a.s

çok geç değil demi filiz
canım hiçde geç değil tabii delikafadulden
filiz soğan suyu etkisini gösterdi demişsin ya nasıl anlıosun :uhm: ya ben bu ottan şeylere yeni başladım cahilim acıkın bu konularda a.s

canımcım ben 10 gün önce kürtaj olmuştum ya, kürtajdan sonra kanamam olmuyor benim ancak 1 hafta sonra kanama başlıyor ve 10-15 gün sürüyordu. pazartesi günğü kanamam başladı ve ben de soğan suyuna başladım, dün tamamen kanamam ve akıntılarım bitti, sanki hiçbir şey olmamış gibi, bu durumda soğan suyu işe yaradı diyorum canımcım:dance::dance::dance:

Ceeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeen nerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin????? Çık kız ortaya, nereye kayboldun?

X