Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar yemege çıkacam birazdan kaybolabilirim...bugün evrak işlerim var sayıca çok fazla ama ugraştırıcı..umarım çabuk bitirir aranıza dönerim..ara ara bakarım ama .bulcuk nerelerde..huu kızlar size diyorum filizde gelmemiş..

arifeyvz, Bulcuk, filiz_kus, htc80, mavi deniz, nur_84, yasemink

kızlar online görünüyorsunuz neden yazmıyorsunuz

geldim geldim kızlar iki dakka boş bıraktım neler neler olmuş :1shok: hayretle okudum valla

Mavi Deniz, Rahel 18. ayımdayım demişti.

İyiyim Arifeciğim, hatrımı sorduğun için teşekkür ederim canım.

geldim geldim kızlar iki dakka boş bıraktım neler neler olmuş :1shok: hayretle okudum valla

valla hee. Aman kızlar biz kendi aramızda bebişlerimizin hayallerini kuralım. Gerisini boşverelim. Doğru söyleyeni bazen dokuz köyden kovarlar.

toppiğimizde herkezler var ne güsell kaydirigubbakcemile3
cuma paydosu bizdede şu anda rahatım ama patron hala burda:sm_confused:

tünaydın canımcım biz iyiyiz gördüğün vede okuduğun üzere sen nasılsın kuzum? bebiş nasıl? herşey yolundadır umarım...

bebişde iyi canım babamız sınava gitti onu bekliyoruz gelince nüfusa ve emniyete gidecez akşamd babamızı yurt dışına yollayacaz bu yüzden pek iyi değiliz

Filizcim hoş geldin canım nerdesin sabahtan beri görünmüyorsun ? akşamda yoktun hayırdır kıızz geziyonmu :):)

mavi deniz haftalıkmı düzenleyeceksin listeyi gün yazmayalım o zaman....

canııııııım tünaydın, akşam kocişimle ilgilendim canşkom, sabahta evi şöyle bir toparlayayım dedim, ancak gelebildim :dance:

evet ceren haftalık olursa daha iyi olur bence bazen gün içerisinde düzenlemiyorum günler karışıyor o zaman gebeler haftasınız gebe olmayanlarda aylarını versinler tarihte yazabiliriz en azından arkadaşlarda kimlerin günü geldigini görebilirler benim fikrim bu tabii ekleyecekleriniz varsa kabülümdür...

canımcım bu işi senin üstlenmen çok çok iyi olur güzelim, en azından bir kişi takip ederse karışıklık olmaz, kolay gelsin güzelim hihoyyyt

kızlar yemege çıkacam birazdan kaybolabilirim...bugün evrak işlerim var sayıca çok fazla ama ugraştırıcı..umarım çabuk bitirir aranıza dönerim..ara ara bakarım ama .bulcuk nerelerde..huu kızlar size diyorum filizde gelmemiş..

geldim canımcım geldim kaydirigubbakcemile3

arifeyvz, Bulcuk, filiz_kus, htc80, mavi deniz, nur_84, yasemink

kızlar online görünüyorsunuz neden yazmıyorsunuz

oku oku bitmedi gülüm napiim, hiçbir şey kaçırmak istemiyorum :1hug:

cerencim yazdıklarınızı okuyorum bitti
filizcim hoşgeldin nasılsın

hoşbulduk arifecim iyiyim, sen nasılsın tatlım? :nazar:

Filiz senin sesin çıkmıyor hiç. Hayırdır canım iyi misin?

Yazılanları okuyordum canım, iyiyim güzelim merak etmeyin :)

bebişde iyi canım babamız sınava gitti onu bekliyoruz gelince nüfusa ve emniyete gidecez akşamd babamızı yurt dışına yollayacaz bu yüzden pek iyi değiliz

Allah kavuştursun şimdiden hayatım, üzme kendini lütfen, kolay gelsin sana :)

merhaba nurcum iyi olmanıza sevindim şimdiden allah kavuştursun canım sen içini ferah tut canını sıkma
teşekkür edrim filizcim çok şükür iyiyim yuvarlanıp gidiyoruz işte:))))

kız senin kociş ne zaman geldiki? ben kaçırdım galiba o bölümü kaydirigubbakcemile3

yok yok bitti geçmiş okudu herkez belli kaydirigubbakcemile3
ben anca pazar günü kocişle ilglinebilcem benimki hala bitmedi :nazar: böyle bekliyo sabırla beni kaydirigubbakcemile3

canııııııım tünaydın, akşam kocişimle ilgilendim canşkom, sabahta evi şöyle bir toparlayayım dedim, ancak gelebildim :dance:

canımcım bu işi senin üstlenmen çok çok iyi olur güzelim, en azından bir kişi takip ederse karışıklık olmaz, kolay gelsin güzelim hihoyyyt

geldim canımcım geldim kaydirigubbakcemile3

oku oku bitmedi gülüm napiim, hiçbir şey kaçırmak istemiyorum :1hug:

hoşbulduk arifecim iyiyim, sen nasılsın tatlım? :nazar:

kız sen evimi temizledin? dikkat et kendine yorma fazla kendini ablacım...
tabi en elindeki gül gibi kadını kaçırdın şimdi iş başa düştü dimi? neyze ev fazla harabeye dönmeden yine normale geçmiştir heralde :):):)

X