Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

nurcum yanlız kalıcam diye boşuna üzülme bakıyım kızıyorum :eek:klava: bakkkkk.sen yalnızmısın ki teyzesinin bitanesi o küçücük :emir_bebek: meleğin karnında yaaaa. onunla konuş yanlız değilsin okşa onu bak nasıl keyfin yerine gelir senin bak ben daha 11 haftadayım hiç bir şey duyamasamda onu hissetmek beyinde o bile yeterli canişkom hihoyyyt

filizcim tatlım naber nasılsın bence sen hep iyi ve metanetli ol yarında sıkıntı yapma dicem (ne kadar kolaysa bu artık) ama iyi olmaya çalış rabbim daha beterinden saklasınsana espiriler ve muziplikler çok yakışıyo hep böyle kalırsın inşallah hiçbirşey seni yıldırmasın.senin bu şen şakraklığına :nazar: değmesin

Sağol birtanem, düşünmemeye çalışıyorum. Hayırlısı ile yarını atlatınca daha iyi olacağım sanırım. :çok üzgünüm:

dertler bittigi gün bizimde ömrümüzn bittigi gündür herhalde
bu dünya bizim için imtihan için
o yüzden imtihanımımızı ve günlerimizi güzel geçirmeliyiz
hernekadar olmasada kafaya takmamaya çalışmalıyız
allah saglık ve huzur versin
gerisini atalım çöpee

herkese iyi akşamlar benim çıkmam lazım yarın görüşürüz öptüm sizleri tabi ortalıkta gözükmeyenlerde var bugün mesela ceren mavi deniz bulcuk entelliye huhu sizleride öptüm

Benim de çıkmam gerekiyor çünkü kocişimin bilgisayar kıskançlığı baş göstermeye başladı. Bilgisayara daha çok vakit ayırıyormuşum onunla ilgilenmiyormuşum. Neyse erken yatarsa yine kaçar gelirim, gelemezsem herkese iyi geceler. Yarın görüşmek üzere, byeeee

kızlar bendende hepinize iyi akşamlar kendinize iyi bakın
sizler tanışıp burda olmak çok güzel
filiz-kus sanada tekrardan çok geçmiş olsun inşallah yarını atlatınca böyle şeylerle birdaha karşılaşmayacaksın sakın moralini bozma kendine çok iyi bak

burcummm Rabbim Yusufunu hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin kuran ismi oluşu ismi zaten güzel kılıyor bence tabi benim fikrim bu burcummm kız topikte dolu kız var artık Yusufumuzada burdan kız bakarız:)))) yada yok yok sen bekle ben sana gelin doğuracam:)))) bekle beni emi:)))))

kız kibele bacım büyümedide ne demek 11 hafta farkındamısın:))) yok yok sen illa karnım burnuma gelsin diyorsun bekle ezcük oda olacak Allahın izniyle:)))

entelliye özel günlerinin dışındada zaman ayırmaya çalış canım inan bana kaybettikten sonra hasret çekmek insana çok acı veriyor gerçi sende haklısın hem çalşıyorsun hem hamilesin ama yinede fırsa buldunmu değerlendir derim çünkü sevilmeye vede ilgiye en layık olanların başında ana-baba geliyor bana göre dediğin gibi Rabbim eksikliklerini göstermesin

mavi canım hakkında hayırlısı olsun canım değerlendirmiş olman güzel en azından ben tedbiri aldım ama taktir hakkımda hayırlı kılınmadı dersin

ierror fıstık ne habersin yaa??

neşemm canım bacım zayıflamada son durum ne bu arada ilaç falan yöntemin nedir kız banada ezcük tiyo versene:)))

nur84 canım Allah kavuştursun vede sana geçmiş olsun haa unutmadan sen şu görümceni bana yollasana ezcük sohbet edek:)))

bayan merak arkadaşım aramıza hoşgeldin Mevlam sanada filizede en kısa zamanda bebişlerinizi kucağınıza almanızı nasip etsin inanıyorumki bu kadar acıdan sonra size çok iiyi gelecek Rabbim yardımcınız vede yardımcımız olsun

mavidenizim yok bugün hayırdır umarım birsorun yoktur

ceren canım hamdolsun iyiyim tatlım sende mide konusunda doktorunun dediklerini dinlesen iyi olur en azından devamlı mide bulantısı çekmezsin en son kullandığın demir hapını değişmemişmiydin neden hala devam ediyor bulantın???

arifemm nasılsın hayatım bugünlerde sende yoğunsun benim gibi anlaşılan öpüyrum şekerim

yasemin karabiberim lotuslar sizlerden ne haber son durumlarınızı haber edinn bakimm

herkes Allaha emanet olsun öpüyorum dostlarım....

burcummm Rabbim Yusufunu hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin kuran ismi oluşu ismi zaten güzel kılıyor bence tabi benim fikrim bu burcummm kız topikte dolu kız var artık Yusufumuzada burdan kız bakarız:)))) yada yok yok sen bekle ben sana gelin doğuracam:)))) bekle beni emi:)))))

kız kibele bacım büyümedide ne demek 11 hafta farkındamısın:))) yok yok sen illa karnım burnuma gelsin diyorsun bekle ezcük oda olacak Allahın izniyle:)))

entelliye özel günlerinin dışındada zaman ayırmaya çalış canım inan bana kaybettikten sonra hasret çekmek insana çok acı veriyor gerçi sende haklısın hem çalşıyorsun hem hamilesin ama yinede fırsa buldunmu değerlendir derim çünkü sevilmeye vede ilgiye en layık olanların başında ana-baba geliyor bana göre dediğin gibi Rabbim eksikliklerini göstermesin

mavi canım hakkında hayırlısı olsun canım değerlendirmiş olman güzel en azından ben tedbiri aldım ama taktir hakkımda hayırlı kılınmadı dersin

ierror fıstık ne habersin yaa??

neşemm canım bacım zayıflamada son durum ne bu arada ilaç falan yöntemin nedir kız banada ezcük tiyo versene:)))

nur84 canım Allah kavuştursun vede sana geçmiş olsun haa unutmadan sen şu görümceni bana yollasana ezcük sohbet edek:)))

bayan merak arkadaşım aramıza hoşgeldin Mevlam sanada filizede en kısa zamanda bebişlerinizi kucağınıza almanızı nasip etsin inanıyorumki bu kadar acıdan sonra size çok iiyi gelecek Rabbim yardımcınız vede yardımcımız olsun

mavidenizim yok bugün hayırdır umarım birsorun yoktur

ceren canım hamdolsun iyiyim tatlım sende mide konusunda doktorunun dediklerini dinlesen iyi olur en azından devamlı mide bulantısı çekmezsin en son kullandığın demir hapını değişmemişmiydin neden hala devam ediyor bulantın???

arifemm nasılsın hayatım bugünlerde sende yoğunsun benim gibi anlaşılan öpüyrum şekerim

yasemin karabiberim lotuslar sizlerden ne haber son durumlarınızı haber edinn bakimm

herkes Allaha emanet olsun öpüyorum dostlarım....

Tamam kiz olur, dogur bir kizda besik kertmesi yapalimŞeniz

Benssenbcim vallahi buyumedi. Zaten ama 3. ay dolmadan belli olmazmis.12-13 hafta falan bitecek. kimisininki daha gec:) bir de ic karnin genisse cikmazmis. once icerde gelisirmis. mesela bizim temmuz anneleri topiginde benimle ayni olan bir arkadas var. 2 hafta once falan kocamandi. bariz. ama benden ilerde olanlarda bile birsey yok bazilarinda. bunye meselesi diyelim:)

günaydın kızlarr,günün ilk günaydını benden olsun bugün,
gününüz aydın olsunn
özledim ay sizleri
dün terscihlerimi yaptım bakalım inş bir yer tutar da çalışırız devlette yoksa özelde çok zor
hele bebiş de olunca
Allah hepimize yardım etsin inş.
filizcim şimdiden geçmiş olsun diyorum tatalım,hiç endişelenme herşey yolunda gidecek,:1hug:
kızlar hepinize ayrı ayrı yazamıyorum kusuruma bakmayın hala çok uykum var
kocişi işe yolladım
bir bakatyım dedim
birazcık daha yatıcam,hepinizi öpüyorummŞeniz

QUOTE=BAYAN MERAK;4767896]selam arkadaşlar bende burda yazmaktan aranızda bir anne adayı olarak bulunmak isterim
kendimden kısaca bahsedeyim ikibuçuk senelik evliyim ve maalesefki dörtane bebegimi dogmadan kaybettim şimdi rabbime şükürler olsunki hamileyim ve üçbuçuk ay oldu sürekli yatıyorum lavaboya kalkıyorum sadece
herzamanda yazamaya bilirim çünki eşim bilgsayarı iş için yanına alıyor bilgisayar burda oldugu zamanlar burdayımmm[/QUOTE]

hoşgeldin canım aramıza,bu arada bebğinde hayırlı olsun,Allah kucağına almayı da nasip etsin inş.:emir_bebek:

Angel_friends.gif

Günaydın kızlar...

İşe gitmeden bir bakayım dedim. Umarım hepiniz çoook güzel bir hafta geçirirsiniz.

Filizciğim, umarım herşey sorunsuz olur.

Nurcuğum, takmamaya çalış olur mu. Hemen hemen herkes buna benzer sorunlar yaşıyor. Allah beterinden saklasın.

Kızlar, bu hafta bebişlerimiz için dua ederken Gazze' deki ve bebişlere ve annelerine de dua edelim olur mu?

Allah' a emanet olun. İşe gitmek için çıkacağım birazdan.

merhabalarrrr hepinize günaydın şekerlerrrrr....
gününüz aydın neşeniz bol keyfiniz yerinde herşey gönlünüzce olsun hatunlarrr....
herkese iyi bir hafta iyi bir başlangış diliyorum...

nurcum öncelikle ikili test hakkında inan hiç bilgim yok peki sen dediğini bu hcg denilen şeyi araştırdınmı hiç? sana kim söyledi? internetten baktınmı yani doğruluk payı nedir? bu konuda hiç bir bilgim yok malesef bak bende meraklandım şimdi.... bu arada tekrar geçmiş olsun canımın içi üşütmemeye çalış kendini olurmu, eşinde yine yolllara çıkıyormuş rabbim gittiği gibi dönmes,n, nasip etsin inş. ayy nur varya senin şu görümceni her anlatışın sinirimi tepeme çıkarıyor boğasım geliyor onu kusura bakma ama ben biraz cadıyım sanırım :)

filizcim canımcım sende görümceden yana dertliymişsin kuzum amanın diyim takmayın hatunlarrrr.... allahtan bende ne görümce ne elti hiç biri yok kafam rahat yoksa ben yolardım onları yaaa.....
vaaayyy işte ierror oda görümce kurbanı lafınada bayıldım hani görümcem kör kepçem :)
bende hep "görümce göz yaşı gördüğün yerde bas taşı" derim :) çokta hoşuma gider hani :):):)

bensenb merhaba canım, seninle pek sık görüşemiyoruz sen hep bizim olmadığımız vakitler geldiği için online hiç muhabbet edemedik seninle cicim. midem iyi aslında tatlım doktorun dediklerini yaptığım zaman mide bulantısını yaşıyorum ben anladım zaten bizim çocuk ilaca tepki veriyor ne zaman ilaç içsem (mide bulantısı, baş ağrısı, demir hapı vs.) sürekli bulantı ve istifra bende artık içmiyorum bu yüzden de iyiyim çok şükür. sen nasılsın bacım?

beyazcım resimler çok hoş arkadaşım paylaşım için sağol tatlım...

eee kızlar kimsecikler yokmu pazartesi sendromumu var yoksa yine :)

Günaydın kızlaar!!

Hepinize mutlu yıllar.. Ben yılbaşı gribi ilerlettim malesef:çok üzgünüm: cuma işe de gelemedim evde bool bol dinlendim. Şimdi sol bademciğim şiş ve kocaman uçuğum var ama iyiyim Allaha şükür hastalığı atlattım. Nur senin uçuk geçti mi?

Menzil Gülü canım benim oğluşunmu olacak senin yesinler onuuuu.. Sağlığıyla gelsin inşallaah. İsmide çok güzel yüreğide ismi kadar güzel olsun inşallah.

Mavi Deniz canım hasta oldun mu hatırladıkça ben stres oluyorum hala. İnşallah düzelir adet düzenin canım benim haberini bekliyorum. Bu arada cevap verememiştim sana tatlım. Bizim ev hazır annemlerin evi ve boş daha önce kiralıyoduk hep. Ama babam en son kiralamıcam diye içini yaptırmıştı kendisi taşınırım diye. Ama daha taşınmasına var bide eşyalı bide yakın derken ben taşınıyorum. Bitek salon takımı yok ve çamaşır makinası onun haricinde herşey var Allaha şükür. Tabağımı çanağımı üstümü başımı bide kocamı alıp yerleşicem inşallah. Yani çok eşya taşımıcam.

Ceren canım allah neşeni bozmasııın. Bütün ömrün böyle geçsin maşallah sana:nazar:

Benssenbim iyiyim sen nasılsın? Çok az uğruyosun buralara helede Rahel.

Beyaz canım resimler süper yaw hatta en son resimdeki kedinin dişlerini kıskandım şahsensırnaşık şeysırnaşık şey

htc80 canım yaa Gazze mahvetti beni içim parçalınıyor Allahım yardımcıları olsun. Dualarımı esirgemiyorum elimde olsa parçalıcam İsraili o derece sinirliyim. Gülmek bile gelmiyor içimden aklıma geldikçe. Minik minik bebekler yavrular uçup gittiler. Allah ıslah etsin yapanları.

Buarada nur canım seni streslermi bastıı kıyamam:teselli: Cinsiyetinin heyecanı sardı seni. Kız olsun erkek olsun öncelikle sağlıklı olsun.. Bana hep erkek diyolardı göbüşümü gören şimdi bariz belli göbüş biyanda popo bi yanda gamyoncuiremsu yayıldım resmen. Yani ben erkek bekliyodum kız diyince şaşırdım ama bi okadarda sevindim erkek deselerdi gene sevinirdim. Stres yapma bebişinide üzme emi.. O seni hissediyor duyuyor hatta görüyor canım benim. a.s.

Bayan Merak hoşgelmişsin canım.

Filizim dualarım seninle kolaylıkla atlat inşallah.

Neşeeeeeee benide zayıflatma listesine alııııın. Şimdiden adım sanım olsun neepceem beeeeensenağlamasenağlama Heryanım förtledii nisana kadar kapılardan sığamıcam. Gene sıkıya alıyım kendimi ipin ucunu kaçırdım galibasenağlama

Günaydın kızlaar!!

Hepinize mutlu yıllar.. Ben yılbaşı gribi ilerlettim malesef:çok üzgünüm: cuma işe de gelemedim evde bool bol dinlendim. Şimdi sol bademciğim şiş ve kocaman uçuğum var ama iyiyim Allaha şükür hastalığı atlattım. Nur senin uçuk geçti mi?

Menzil Gülü canım benim oğluşunmu olacak senin yesinler onuuuu.. Sağlığıyla gelsin inşallaah. İsmide çok güzel yüreğide ismi kadar güzel olsun inşallah.

Mavi Deniz canım hasta oldun mu hatırladıkça ben stres oluyorum hala. İnşallah düzelir adet düzenin canım benim haberini bekliyorum. Bu arada cevap verememiştim sana tatlım. Bizim ev hazır annemlerin evi ve boş daha önce kiralıyoduk hep. Ama babam en son kiralamıcam diye içini yaptırmıştı kendisi taşınırım diye. Ama daha taşınmasına var bide eşyalı bide yakın derken ben taşınıyorum. Bitek salon takımı yok ve çamaşır makinası onun haricinde herşey var Allaha şükür. Tabağımı çanağımı üstümü başımı bide kocamı alıp yerleşicem inşallah. Yani çok eşya taşımıcam.

Ceren canım allah neşeni bozmasııın. Bütün ömrün böyle geçsin maşallah sana:nazar:

Benssenbim iyiyim sen nasılsın? Çok az uğruyosun buralara helede Rahel.

Beyaz canım resimler süper yaw hatta en son resimdeki kedinin dişlerini kıskandım şahsensırnaşık şeysırnaşık şey

htc80 canım yaa Gazze mahvetti beni içim parçalınıyor Allahım yardımcıları olsun. Dualarımı esirgemiyorum elimde olsa parçalıcam İsraili o derece sinirliyim. Gülmek bile gelmiyor içimden aklıma geldikçe. Minik minik bebekler yavrular uçup gittiler. Allah ıslah etsin yapanları.

Buarada nur canım seni streslermi bastıı kıyamam:teselli: Cinsiyetinin heyecanı sardı seni. Kız olsun erkek olsun öncelikle sağlıklı olsun.. Bana hep erkek diyolardı göbüşümü gören şimdi bariz belli göbüş biyanda popo bi yanda gamyoncuiremsu yayıldım resmen. Yani ben erkek bekliyodum kız diyince şaşırdım ama bi okadarda sevindim erkek deselerdi gene sevinirdim. Stres yapma bebişinide üzme emi.. O seni hissediyor duyuyor hatta görüyor canım benim. a.s.

Bayan Merak hoşgelmişsin canım.

Filizim dualarım seninle kolaylıkla atlat inşallah.

Neşeeeeeee benide zayıflatma listesine alııııın. Şimdiden adım sanım olsun neepceem beeeeensenağlamasenağlama Heryanım förtledii nisana kadar kapılardan sığamıcam. Gene sıkıya alıyım kendimi ipin ucunu kaçırdım galibasenağlama

yasemincim hoş geldin canım nasılsın. öncelikle geçmiş olsun tatlım aman diyim çok dikkat et kendine hele hele ateş sakın çıkmasın. bende gribim üç gündür fakat sadece burunda tıkanıklık var allahtan boğazlarda tahriş yok ben tadını sevdiğim için sürekli şeker niyetine pastil atıyorum ağzıma belkide onlar boğazlar sağlam :) sanada tavsiye ederim iyi geliyor bebeğede çok faydalıymış doktorum söylemişti canım.
ayyy benimde şuan görünüşüm erkek gibi acaba ne yani bana bakan erkek diyor ama bende kalçalar maşşallah beden atladı nasıl oluyor anlamadım:) 20 gün nasıl geçecek çatlıyorum meraktan yaaa.... ÖNCE SAĞLIK TABİ...

X