Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

HOCALAR UÇUK OLUNCA – 6
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Hocanın biri sınavda, o günlerde devam etmekte olan bir davanın detaylarını vermiş ve sonucun ne olacağını sormuş. Tabii, bütün öğrenciler ha babam, de babam, sayfalarca yazmaya başlamışlar. Ama bir öğrenci kağıdını sınavın ilk
dakikasında vermiş. Ve buna rağmen 100 almış. Öğrencinin yanıtı tek cümleymiş:

"Devam eden dava hakkında yorum yapılamaz."

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Cerencim lütfen bana kızma. Ben seni döver miyim hiç? Filiz sana da bulaştırdı galiba Ceren bu fıkra işini:)) Canım sancın devam ediyor mu? Erkekler hakkında bir biz şikayetçiyiz galiba yoksa kız aynı burçtan mı bizimkiler:))

nesecim resmen bana da bulaştırdı ceren, maileme gelen fıkraları paylaşayım dedim ama abartmışım :) sancım 1 saat öncesine kadar vardı 2 tane ponstan forte içtim şimdi iyiyim, böyle böyle idare edeceğim pazartesiye kadar. Bu arada evet galiba ikimiz şikayetçiyiz erkeklerden, benimki boğa burcu, ben de yay burcuyum, bazen ortak noktalarda buluşamıyoruz doğrusunu istersen, benimki biraz burnunun dikine giden bir adam, bu da beni sinir ediyor. Kafasını duvara çarpmadan anlamıyor, oysa ben önceden söylüyorum bu böyle olmaz diye. İşte idare etmeye çalışıyorum canım

ay kızlar geçmişi okumakdan vazgeçtim oku oku uzun sürdü baya yarıda bıraktım filizcim ve nurcum geçmiş olsun en kısa zamanda ağrılarınız geçer işallah baya neşeli geçmiş bugun kuduğum kadarıyla süpersiniz

evet canım sağolasın, 2 tane ponstan forte içince ağrım sızım kalmadı şükür, pazartesiye kadar idare edeceğim işte, sen nasılsın canım?

burcucum nasılsın canım yaa bu aralar fazla takılmıyosun özlettin kendini

iyyim canım valla bildiğiniz gibi evet iş yerinde pek giremedim son zamanlarda hep takip ediyorum ama yazmaya fırsat kalmıyor okuyorum tam yazcam patronlar geliyor boş zmanım sizi okuyarak geçmiş oluyorkaydirigubbakcemile3 akşamlarıda malum eş ilgi bekliyo şimdi maç var onu izliyor da bende nette takılabiliyorum hihoyyyt

evet canım sağolasın, 2 tane ponstan forte içince ağrım sızım kalmadı şükür, pazartesiye kadar idare edeceğim işte, sen nasılsın canım?

bende iyyim canım ama işte adet ağrılarım var bel karın ağrısı sorunlu geçiriyorum ben bu dönemleri :çok üzgünüm:

kat kat giyiniyorum sonra acil bir tuvalet ihtiyacı çıkıyor allam indir indir bitmiyor:eek: içime tayt falan giyyorum

X