Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar eczaneye gitmem lazım, hemen dönerim :)
tamam ablacımmm :eek:

canım papatya çayı iyi geliyor bi dene canımm
tamam hayatım denicemmm :uhm:

oyyy kuşum msn de var girsene benim profile orda düğün fotolarım var dadlum hatta bir sürü resim var canikom yerimseniben

oyyy meraktan çatladın demii sen ver adresi bana ben sana kblo yollucam kaydirigubbakcemile5 olmaz bööle ayrı gayrı :eek:lmaz:

bizde senin bizim yanımızda olmanı bekliyoruz

kayısııııııııı kuru klayısı ye çerez gibi birebir kendimden bilooorum
tamam canım hemen bakayımmm :eek:

aaayyy yerim ben seniiiiii Şeniz

tamam kuru kayısı alayım yiyeyim burda oturduğum yerde çatlıcam yoksa :kedi:

canım benimmm ya bitanesin senn ben bi başlıyım bütün ayrıntılarıyla anlatırım nasıl verdiğimi kilo verince takvimimi sen yapcan ama anlaştıkkvereliniortak
canımmm bende bi 4 kilo kadar vermek istiorum ama hiç iradem yok rejim diyet yapamıorum canım bu kadar şey aşererkennn :eek:

günaydın tatlişkom :) nasılsın bugün?

aaaaaaaahhhhhhhh ahhhhhh bir bilsem :KK43:

iyiyis yeawruummm sen nassınnn :jeyyar:

günaydın canım nasılsın

canım papatya çayı iyi geliyor bi dene canımm

tamam abalacım görüşüz

ooyyy kuşum becerirsin dabi sen balım neden beceremeyesin kuşum
bak güzel olmuş takvim sen devam et eğer kilo verirsen banada söyle nasıl veriğidini olurmu canikom yerimseniben

tamam hadi ekle ama delikafadulden

oyyy kuşum msn de var girsene benim profile orda düğün fotolarım var dadlum hatta bir sürü resim var canikom yerimseniben

oyyy meraktan çatladın demii sen ver adresi bana ben sana kblo yollucam kaydirigubbakcemile5 olmaz bööle ayrı gayrı :eek:lmaz:

bizde senin bizim yanımızda olmanı bekliyoruz

birtanem canımmmmmmmmmmm alınırmıyım ben sana yavrummmmmmmmmmmmm gel sana bir sarılamda öpem Şeniz

iki gözüm nurum hoş geldin tatlım nasılsın

kayısııııııııı kuru klayısı ye çerez gibi birebir kendimden bilooorum

dörtte üçümü kaldı :uhm:

hayırdır ablacım CADIARZUCADIARZU

hoşbuldum canlarım
iyiyim allaha şükür
kızı uyutmaya çalışıyorm

gülçin olmuyor yaaa deli olucam neyse zaten 2 resimdi hafta sonu diğerleriyle bereber eklemeyi deneyim bakim belki olur

sunacım geçmiş olsun cnm
bazen gebelikler düşükle sonuçlanabiliyor hatat ilk gebeliklerin % 80 i düşük olurmuş
bildiğim kadrıyla bazı testler yapıyorlar ve genetik olduğu için baya pahalı bu testler
tam olarak fiyat veremiycem
genetik olarak bir problem yoksa
bebekler tutunamayıp düüyorsa bence hemen tekrar hamile kalabilirsin gebe kalma olasığını düşürmez cnm
umarım en kısa zamanda bebeişin önce göbeğinde sonra kollarında olur

beyazcığım ilgin için çok teşekkür ederim saolasın en azından biraz olsun rahatladım ama endişeliyim biraz araştırma yaptım 1200 tl yi buluyomuş tamam önemli değil ama fazla biraz

slm kızlar hayırlı cumalar kızlar ben gittim doktora kardiyolojiye yolladı onlar ilaç yazacaklarmış oryada gittim doluydu pazartesi tekrar gidicem.ilaç veriyolarmış hamilelere göre.

Selam kizlar nasilsiniz???ben iyi sayilirim ama karnimda acaip bir gerginlik var ve cok aciyor... :KK43:((
hoşgeldin canım, çok az kaldı, bence normaldir, bol bol dinlen :)
slm kızlar hayırlı cumalar kızlar ben gittim doktora kardiyolojiye yolladı onlar ilaç yazacaklarmış oryada gittim doluydu pazartesi tekrar gidicem.ilaç veriyolarmış hamilelere göre.
kalple mi ilgili bir sorunun varmış Fatoş'cum? dikkat et yorma kendini, kafaya da takma, takarsan daha kötü oluyor biliyorsun

kalple mi ilgili bir sorunun varmış Fatoş'cum? dikkat et yorma kendini, kafaya da takma, takarsan daha kötü oluyor biliyorsun

sağol ablacım yok çok şükür kalp ilgili sorun yokta ilacı onlar yazıyomuş ne alaka bende anlamadım ama işte hayırlısı ilaç kullancam ablacıkm işte

Selam kizlar nasilsiniz???ben iyi sayilirim ama karnimda acaip bir gerginlik var ve cok aciyor... :KK43:((
canım seninde son zamanların ondandır allah yardımcın olsun sağlıkla kavuşursunuz
inşallahh

canım benim doktor dedi fatoşcum ne ilacı yazdıki sana çok dikkat et kendine
pazartesiye kadar üzülme sıkılma sakınŞeniz

canım seninde son zamanların ondandır allah yardımcın olsun sağlıkla kavuşursunuz
inşallahh

canım benim doktor dedi fatoşcum ne ilacı yazdıki sana çok dikkat et kendine
pazartesiye kadar üzülme sıkılma sakınŞeniz

insallah canim benim dogsun istiyorum artik ne gunduzum duzgun geciyor ne gecelerim uyuyarak gunduz agridan geceleride donememekten kasilmalardan uyuyamaz oldum...

ya kızlar kafayı yicem ben tam doktor buldum diyorum bi sorun çıkıyor
randevu almak için hastaneyi aradım kadın ayın 30 na kadar full doluymuş.başından belli oldu bu doktordada randevuda sorun yaşıcam sonuçta birkere gitmicemki nerdeyse her hafta gidiyorum

zaten butun gun yatiyorum nerdeyse ne yuruyus ne bise yaptigim yok..yapsamda hemen yoruluyorum bu yuzden daha cok beklemekten korkuyorum acikcasi...yani yuruyus yapsam daha erken dogar belki ve kolay dogum olur ama yapamiyorumki disari cikmayada korkuyorum her an hersey olabilir diye...:çok üzgünüm:

insallah canim benim dogsun istiyorum artik ne gunduzum duzgun geciyor ne gecelerim uyuyarak gunduz agridan geceleride donememekten kasilmalardan uyuyamaz oldum...

miniğin gelmek için hazırlık yapıyor ehyacım ondandır bu ağrılar
tam 40haftalıkmı oldun benmi yalnış görüyorumm

fatoşcummm geçmiş olsun hamilelikte taniyon çıkabilio kendine ve yediklerine çok dikkat et..

mehaycım doğumun yaklaştı canımm Allah yardımcın olsun gülümmm..

arifemmm sen nurun dediği doktoru ara bide bu ne yaaa 3 hafta ileri tarihmi verilirmiş ne bu böylee sen ihmal etme canımm git bir an önce başka doktoraa :teselli:

ablamtoşummm napiosunnn sen şimdi buldun güneşli havayı gece uykum yok bari gündüz uyuyayım deyip şekerleme yaparsın dimiiii zemuszemus

gülçiiiiiiiiiiiiin nuuuuuuuuuuur nerdesinizi yavru kuşlarımmmmmhihoyyyt

X