Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

günaydınnnnnnnnnnnnnnn

gnaydn10ol3.gif

Son düzenleme:
kızlar mer haba nasılsınız?2 gün pek giremedim annemler bugün gitti yeğenimde burdaydı oda gittiiya ev birden boşaldı çok ağladım.sonra sağlık ocağına gittim aşımı oldum ama tansiyon sorunu çıktı 150/90 çok yüksek 3 kere ölçtü 1 saat sonra gittik yine aynı böle olmaz dedi yarın yine gitçem takibe alcak 3 kere böle çıkarsa doktoruna yönlendircem dedi dua edin kızlar düşşsün şu tansiyonum.üzüldüm belki ondandır inşallah.kalp atışınada dinledik öle işte geçmişi okuyamadım kaçırdıklarım varsa kusura bakmayın bu arada beni hiçmi merak etmediniz mi ?
fatoşcum geçmiş olsun canımm anneler gitti ya sıkıntısan üzüntüden olmuştur..biraz rahatla sıkma canını takma kafana bakalım takipte nasıl çıkcam inşallah bişe yoktur..

doğum hikayemi yazdım kızlar doğum öyküleri kısmında
hemeeeennnn:eek:
günaydınnnnnnnnnnnnnnn
günaydın canımmmm:hulya:

günaydın kısçelerrr..çayım simidim ve ben güzel bi son bahar gününde sizlerle birlikteyiz..nassınız bakimmmm..
gülçintoş nabersin anacımmmmŞeniz

günaydın kızlar nasılsınız
hepimiz için güel bir gün olur inşallahhhopuyorumnanaktan

kızlar mer haba nasılsınız?2 gün pek giremedim annemler bugün gitti yeğenimde burdaydı oda gittiiya ev birden boşaldı çok ağladım.sonra sağlık ocağına gittim aşımı oldum ama tansiyon sorunu çıktı 150/90 çok yüksek 3 kere ölçtü 1 saat sonra gittik yine aynı böle olmaz dedi yarın yine gitçem takibe alcak 3 kere böle çıkarsa doktoruna yönlendircem dedi dua edin kızlar düşşsün şu tansiyonum.üzüldüm belki ondandır inşallah.kalp atışınada dinledik öle işte geçmişi okuyamadım kaçırdıklarım varsa kusura bakmayın bu arada beni hiçmi merak etmediniz mi ?
fatoşcum geçmiş olsun canım üzüldüğün için çıkmıştır canım tansiyonun biraz rahatla annesi bebişini düşün inşallah güzel çıkıcak sonuçlar üzülme çok öpüyorumm
günaydınnnnnnnnnnnnnnn
günaydın beyazcım nasılsın zeynep nasıl
günaydın canımmmm nasılsın ceren nasıl
günaydın kısçelerrr..çayım simidim ve ben güzel bi son bahar gününde sizlerle birlikteyiz..nassınız bakimmmm..
günaydın özgecim nasılsın cicim ohhh afiyet bal şeker olsun yarasın özgeciğime

Günaydın yavrukuşummmmm
afiyet şeker olsun anacım aynılarını ben az evvel tüketip geldim kaydirigubbakcemile3
ben iyiyim şükür cicim ya sen nassın iyisi inşallah...

günaydın canımmmm nasılsın ceren nasıl

Günaydınnn canımın içi nasılsın
umarım dediğin gibi bir gün olur tatlım yerimseniben
ben iyiyim be gülüm nasıl olıyım biraz hasta biraz halsiz ama mutlu vede umutlu bir haldeyim hihoyyyt hihoyyyt
cerenimde iyi teyzesi ellerinden yanacıklarından öper seni :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

günaydın özgecim nasılsın cicim ohhh afiyet bal şeker olsun yarasın özgeciğime
aminnn canımmmmm opuyorumnanaktan
sağol canımm bi gün inşallah berabercek afiyetleriz ben iyiyim nolsunn şuan keyifliyim ama heran herşey olabilir tabikiii anında nevrim dönmeye müsaittlaelaelaelaelae

Günaydın yavrukuşummmmm
afiyet şeker olsun anacım aynılarını ben az evvel tüketip geldim kaydirigubbakcemile3
ben iyiyim şükür cicim ya sen nassın iyisi inşallah...
iyiyim hayatımmm geldik başladık bakim işee mesaisi çabuk biten bi gün olur inşallaaaahhh yarın cuma hihoyyyt

biz iyiizx arifem ne olsun büyüyor işte zeynep kuzuda
debeleniyor şimdi yerde
yumurcak tv yi açtım onu izliyo bende buraya bakayım dedim biraz
kahvaltı etmedim
yataklar dağınık azcık keyif yaptım
eşim nöbete gitti

sen naıslsın cnm
işlerin yoğun mu?sen saçlarını boyatmıştın demi

kız gülçin çek kız cerenimin resmini ordan nazar değecek yavruma
maşallah ttütütütüt
41 buçuk kere maşallah:nazar:

aminnn canımmmmm opuyorumnanaktan
sağol canımm bi gün inşallah berabercek afiyetleriz ben iyiyim nolsunn şuan keyifliyim ama heran herşey olabilir tabikiii anında nevrim dönmeye müsaittlaelaelaelaelae

iyiyim hayatımmm geldik başladık bakim işee mesaisi çabuk biten bi gün olur inşallaaaahhh yarın cuma hihoyyyt

şişşşşttt sakin ol yavru relax relaax ne var şimdi değişecek salla gitsiiiinnnn :sm_cool:

evet canım yarın cumaaa dediğin gibi bir gün olur umarım

biz iyiizx arifem ne olsun büyüyor işte zeynep kuzuda
debeleniyor şimdi yerde
yumurcak tv yi açtım onu izliyo bende buraya bakayım dedim biraz
kahvaltı etmedim
yataklar dağınık azcık keyif yaptım
eşim nöbete gitti

sen naıslsın cnm
işlerin yoğun mu?sen saçlarını boyatmıştın demi

kız gülçin çek kız cerenimin resmini ordan nazar değecek yavruma
maşallah ttütütütüt
41 buçuk kere maşallah:nazar:

ooyyy yerim ben o zeynebiiii debeleniyo demek kaydirigubbakcemile3
kııızz yap keyfini bol bol ararsın bu günleri valla canımmm ben keyif yaptığım günleri değilde kuzumla seviştiğim boğuştuğum saatlerce gülüştüğüm zamanları özlüyorum mafoldumben

canımmmm bakan maşallah derse bişi olmaz kuzuma tü tü tü maşallah annesinin gülü Şeniz

günaydın kızlaaaaaaaaaaaar... hafta sonuna iyice yaklaşıldı, sadece 1 gün kaldı, sıkın dişinizi çalışanlar :) ben de çalışıyor olmak için neler vermezdim şu an :KK43: ama işe başladığım zaman da yoğunluktan ve yorgunluktan şikayet edeceğim de kesin... insanoğluna yaranılmaz anam kaydirigubbakcemile3 neyse napalım :) eee sizlerde ne var ne yok?

günaydın kızlaaaaaaaaaaaar... hafta sonuna iyice yaklaşıldı, sadece 1 gün kaldı, sıkın dişinizi çalışanlar :) ben de çalışıyor olmak için neler vermezdim şu an :KK43: ama işe başladığım zaman da yoğunluktan ve yorgunluktan şikayet edeceğim de kesin... insanoğluna yaranılmaz anam kaydirigubbakcemile3 neyse napalım :) eee sizlerde ne var ne yok?

ablaların gülüüüüüü günaydıııınn erkencisin bu sabah şaşırdımm :1shok:
valla benim işle çalışmayla derdim yok biliyorsun aksine deliriyorum çalışmak için ama kuzumu çok özlüyorum ve malesef hastayım mafoldumben
bencede şimdi iş iş diyorsun işe başlayıncada ev ev diyeceksin olsun ama alışırsın zamanla kaydirigubbakcemile3

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Mehay ................................. 39. Haftamızdayız (E) (16 Ekim) {EMRE}

2. Benssenb...............................37. Haftamızdayız (E & K) (10 Ekim) (İkizler geliyor)

3. Mavideniz...............................35. Haftamızdayız (K) (10 Kasım ) {BERRA}

4. Agnes......................................35. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

5. Rüzgar Deniz..........................33. Haftamızdayız (E) (24 Kasım) {RÜZGAR}

6. Hayat24................................. 31. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

7. Slvmsstr................................ 28. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010) {EREN}

10. Jasminn_23............................25. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

11. Fatos0808 ............................ 22. Haftamızdayız (E) (15 Şubat 2010)

12. Asinaz24................................16. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP}

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR}

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA}

12. Karpuz ...................................28 Eylül 2009 {CEMRE}

13. Bulcuk....................................1 Ekim 2009 {MİRAÇ}

14. Gcan......................................5 Ekim 2009 {MİRAÇ} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

ablaların gülüüüüüü günaydıııınn erkencisin bu sabah şaşırdımm :1shok:
valla benim işle çalışmayla derdim yok biliyorsun aksine deliriyorum çalışmak için ama kuzumu çok özlüyorum ve malesef hastayım mafoldumben
bencede şimdi iş iş diyorsun işe başlayıncada ev ev diyeceksin olsun ama alışırsın zamanla kaydirigubbakcemile3

canııımmmmmmmm, gün ışığım benim Şeniz

evet bu sabah erkenciyim, çünkü bu sabah yaptığım tek hareket üstümü değiştirmek ve PC'nin başına oturmak oldu, ne ortalığı topladım ne kahvaltı ettim daha, kahvaltı etmememin sebebi ise sabah eşim işe giderken ilacımı içmeyi unuttum, yemekten 1 saat önce içilmesi gerekiyor, 1 saatin geçmesini bekliyorum :)

özlenmez mi o kuzucuk oyyyy yerim ben onu :)

evet aynen öyle olacak canım, ev ev diyeceğim işe başlayınca :)

Eski zamanların dondurucu bir kışından bütün hayvanlar çok etkilenmiş, büyük kayıplar vermişler.

Ama en çok kayıp veren kirpilermiş.

Çünkü onların pek çok hayvan gibi kalın kürkleri yok, kendilerini sıcak tutması zor olan dikenleri var.

Bu durumdan en az zararla kurtulmak için kirpiler meclisi toplanmış, çözüm aramaya başlamış.

Tartışa tartışa, nihayet geceolunca tüm kirpilerin bir araya toplanmasına, birbirlerine yakın durarak geceyi geçirmelerine karar verilmiş.

Böylece kirpiler birbirlerinin vücut sıcaklığından yararlanacak, aralarındaki hava tedavülünü önleyerek donmaktan kurtulacaklarmış .

İlk geceki deneyimlerinde bunun işe yaradığını görmüşler.

Ama başka bir problem çıkmış ortaya.

Üşüyen kirpiler birbirlerine fazla yaklaştıklarından yaralanmalar gerçekleşmiş.

Daha sonraki gece yaralanma korkusundan birbirlerinden uzak durmuşlar ama bu seferde donmalar meydana gelmiş.

Ne var ki, her gece kâh uzaklaşakâh yakınlaşa, deneye yanıla birbirlerinin vücut sıcaklığından yararlanacak kadar yakın, ancak birbirlerini incitmeyecek kadar uzakdurmayı öğrenmişler.

KISACA ;

Bizim de uzun dikenlerimiz var.

Bunlar hayata karşı filtrelerimiz.

Bazen faydalı, bazen de zararlı.

Çoğu zaman, kimseleri yaklaştırmıyoruz yanımıza.

Filtrelerimizden elemeden kimseleri sokmuyoruz özel dünyamıza.

Ne var ki, sıcaklık ancak yakınlaşmakla mümkün.

Birbirini incitmeyecek kadar uzak, hayatın soğuk zamanlarında üşümeyecek kadar da yakın olmayı öğrenenlerden olabilmek dileğiyle..

canııımmmmmmmm, gün ışığım benim Şeniz

evet bu sabah erkenciyim, çünkü bu sabah yaptığım tek hareket üstümü değiştirmek ve PC'nin başına oturmak oldu, ne ortalığı topladım ne kahvaltı ettim daha, kahvaltı etmememin sebebi ise sabah eşim işe giderken ilacımı içmeyi unuttum, yemekten 1 saat önce içilmesi gerekiyor, 1 saatin geçmesini bekliyorum :)

özlenmez mi o kuzucuk oyyyy yerim ben onu :)

evet aynen öyle olacak canım, ev ev diyeceğim işe başlayınca :)

ooyyy ablaaammmm canımsın sen yaaaa

sende beyaz gibi keyifçisin yani bu gün ne güzel hihoyyyt hihoyyyt

hadi o bir saat geçsin ve sen kahvaltını yap yoksa rüzgarımız aç kalır omaaazzz :eek:lmaz:

dimi amaa yaaa özlenmezmi o melek mafoldumben

neyse sen işe başla gerisi boş bak nasıl rayına oturacak herşey inşallah

Eski zamanların dondurucu bir kışından bütün hayvanlar çok etkilenmiş, büyük kayıplar vermişler.

Ama en çok kayıp veren kirpilermiş.

Çünkü onların pek çok hayvan gibi kalın kürkleri yok, kendilerini sıcak tutması zor olan dikenleri var.

Bu durumdan en az zararla kurtulmak için kirpiler meclisi toplanmış, çözüm aramaya başlamış.

Tartışa tartışa, nihayet geceolunca tüm kirpilerin bir araya toplanmasına, birbirlerine yakın durarak geceyi geçirmelerine karar verilmiş.

Böylece kirpiler birbirlerinin vücut sıcaklığından yararlanacak, aralarındaki hava tedavülünü önleyerek donmaktan kurtulacaklarmış .

İlk geceki deneyimlerinde bunun işe yaradığını görmüşler.

Ama başka bir problem çıkmış ortaya.

Üşüyen kirpiler birbirlerine fazla yaklaştıklarından yaralanmalar gerçekleşmiş.

Daha sonraki gece yaralanma korkusundan birbirlerinden uzak durmuşlar ama bu seferde donmalar meydana gelmiş.

Ne var ki, her gece kâh uzaklaşakâh yakınlaşa, deneye yanıla birbirlerinin vücut sıcaklığından yararlanacak kadar yakın, ancak birbirlerini incitmeyecek kadar uzakdurmayı öğrenmişler.

KISACA ;

Bizim de uzun dikenlerimiz var.

Bunlar hayata karşı filtrelerimiz.

Bazen faydalı, bazen de zararlı.

Çoğu zaman, kimseleri yaklaştırmıyoruz yanımıza.

Filtrelerimizden elemeden kimseleri sokmuyoruz özel dünyamıza.

Ne var ki, sıcaklık ancak yakınlaşmakla mümkün.

Birbirini incitmeyecek kadar uzak, hayatın soğuk zamanlarında üşümeyecek kadar da yakın olmayı öğrenenlerden olabilmek dileğiyle..

özgecan
canım
gülüm
bu yazıyla beni öyle bir yere götürdünki
öyle gerilere gittimki
anlatamam
bu yazının bende çok ayrı bir yeri anısı vardır.
Ne yaptın sen bana şimdi sabah sabah ya mafoldumben

ama harika bir yazı çok güzel bir anlatım teşekkür ederim canım a.s.

X