Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ablacımmmmmmmmmmmmmmmm gelmişşşşşşşşş günaydıııııııııınnnnnnnnnn
evet evet bencede abla online muhabbet olmalı burda yoksa çekilmiyor topik felan heee olmadı sen msn aç ordan grş. online biz ben nasıl olsa hep ordayım kaydirigubbakcemile3

ooyyy kıyamam yine uykusuz bir gecenin sabahındasın hee canım benim az daha sabır ablam ne yapalım bunlar geçicek unutulucak zemuszemus

ablam mobilya kokusu nerden baksan 1 hafta 10 günü bulur senin o odayı havalandırmana bağlı 3 gün boyunca camları açık tutarsan 3 günde de çıkar yerimseniben

ayyy evet yaaa erkek anaları erkek ana adayları duyun bunları eğer böyle anlayışsız kaynana olacaksanız olmayın anacım evlenmesin oğluşlarınız
valla bende hep öyle diyorum ablacım eğer bir gün oğlum olacak ise ve ben kaynana olacak isem kaldıki benimki gibi bir kaynana olacak isem allah bana o günleri göstermesin.

oooyyy canımmm sende iyiki varsın ablacım tabikide buraya geleceksin bizim bizden başka kimimiz varki bizi anlayan :teselli:

şimdi bi arkadaşımdan haber aldım tam 4 senelik evli 5,5 haftalık hamileymişşş hihoyyyt allah tüm isteyenler nasip etsin inşallaaaahh

oooyyyy ne güzel canım allah tamamına erdirsin hayırlısı ile inşallahhh :Saruboceq:

günaydın gözümün nuru nasılsın?
ay yapma canım allah aşkına yaa bunamı kafayı takıyorsun şimdi bırak o kadar uğraşacak şey varken bumu kaldı yani lmaz:

günaydın gözümün nuru nasılsın?
ay yapma canım allah aşkına yaa bunamı kafayı takıyorsun şimdi bırak o kadar uğraşacak şey varken bumu kaldı yani lmaz:

günaydın gülüm
dün size o kada yazdım cevaplaya bi bastım sayfa görüntülenemiyor birkaç seferden sonra bıraktım
akşam girdim baktım sen burdasın oh yazdım yine aynı şey eşime verdim bilgisaarı oda yapamadı anlamadım ki nasıl bi sistem

EVET BİTANEM EVLER SOPGUK GÜNEŞTE YOK BUGÜN SERİN ÇOK EV EE BİLİYON 28GÜNLÜK BEBEDE VAR EVDE ÜŞÜTMEMEK LAZIM 1AYDIR YAKIYUOM AZ AZ SOBAMI CNMopuyorumnanaktan
valla bizim buralarda hala millet denize giriyor ve akşamları en azından bir tane cam açıp öyle yatıyoruz, nispet yapmak gibi olmasın ama hala sıcak yani buralar :)
ben keşke biraz heves görebilsem hayatım, maalesef ne heves var ne başka bir şey
aman aman aman sakın kalabalık ailelere özenme canım, nerde çokluk orada ..kluk
ahhh güzelim ahhh... uykusuz her gece valla... neyse napalım katlanmak zorundayım :) oğluşum için değmez mi? dünyalara bedel :) onun için uykusuz kalmaya razıyım ben yeter ki o iyi olsun :)

valla... Allah kimseye benimkiler gibisini vermesin... babam ilk istemeye geldiklerinde uyarmıştı eşimi "bak oğlum, benim kızım zordur, uğraşırsın, başına iş alırsın" demişti açık açık... ama beni öyle uyaran falan olmadı, olsa hayatta evlenmezdim ve bunu eşime de söyledim... eşim bazen benden şikayet ettiği zaman babamın laflarını hatırlatıyorum, seni uyarmıştı, evlenmeseydin diyorum ama bana bir şey söylemedi kimse diye de baskın çıkıyorum kaydirigubbakcemile3
bence sen bir an önce değiştir ttnet'i, valla sinir hastası olacaksın kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şimdi yeni versiyonunu yüklüyor, birazdan dalacağım oraya :)

sabrediyorum hayatım, Allahtan TV var sabaha kadar oyalıyor beni :) oğluşum iyi olsun da ben uykusuzluğa razıyım :)

hmmm tamam o zaman, havalar güzel hala, pencereleri açık bırakayım da çıksın kokular, şimdi kadıncağız dolapların içini siliyor, açık bırak kapakları havalansın dedim :)

yok yok ben anlayışsız kaynana olmayacağım, benim oğlum evimizin misafiri olacak, yaşı gelince kendi yuvasını kurup gidecek, bunu şimdiden kabullenmek lazım... bazı oğlan anaları vardır ben oğlumu paylaşamam diyen... yok ya turşusunu kur o zaman diyesim geliyor, kız ana-babalarının işi daha zor, onların gıkı çıkmaz, oğlan anaları çan çan çan konuşurlar offffffff, sinir :mymeka:

valla bizi bizden kim daha iyi anlayabilir ki? değil mi? Şeniz

v

ben keşke biraz heves görebilsem hayatım, maalesef ne heves var ne başka bir şey

bizimkiler çk hevesli çok şükür herşeyi almaya yapmaya çalışıyoırlar şimdilik bi sorunumuz yok inş olmazda

şimdi çıkmam laızm yeğeni okula götürücem ordanda kayınvalimdemlere gidicem c.tesi yada p.tesi gelirim yine annemlere
internetede gelirim burda olduğum zamanlarad kendinize ii bakın arkadaşlar kocaman öpüorum hepinizi opuyorumnanaktan

Allah sağlıkla tamamına kavuştursun inşallah canım, bizden de tebrikler :)
amin ablacımm saol :)) Rabbim kimseyi yalnız bırakmasın hele anasız babasız hiç bırakmasın aminnn arkadaşımın anneside babasıda yok bebek iyi gelicek ona inşallah..

oooo ne güzel bi haber allah hayırlısyla tamamına erdirsin inş opuyorumnanaktan
amin canımm saol

kuzucummm Şeniz
aayyy sorma yaaa net bugunde aynı kötü yazıorum gitmio takılıo bilmem ne deli oluorumm -tatlicadiarzu-
artık ne çıkarsa bahtımaaa:hulya:
anladım tabüüüü anlamammııııı kötükedihüso

burcu nasıl iyimi haber varmı ondan
canım dün konuştum bugun öğledensonra gene arıcam bakimmm nasılmışş

iyiym özgecim sağol sende iyisindr umarım görmeye gittin burcunun bebişini çok tatlı maşallah resimini eklemiş yirim bn onu ya :1hug:
sağol canım bende iyiyim işte çalışıorum yoğuncuk yoğuncukkkk

günaydın canımmmm opuyorumnanaktan al bendende o kadar yaaa internet beni deli edio deliiii

oooyyyy ne güzel canım allah tamamına erdirsin hayırlısı ile inşallahhh :Saruboceq:
amin tontişimmmm...

:roflol::roflol:

yaşa ablam beeeeeeeeeŞeniz

herkese selammm
burda tanıdık arkadaslarım warmıs yaaaaaaaa
baharrrr bulcuk(gülcincim)
rüzgar denızzzz
benım adımda elıff yawww
oglusumla dr gıdıcez 3 de
nst ye baglanıcaz
bende sızınleyım artıkım kabulmu sekerlemelerkaydirigubbakcemile3

Allah bozmasın canım, akşam da dediğim gibi bir elin beş parmağını geçmez bu topikteki kaynanalarıyla problemi olmayan arkadaşların :) sen de o beş parmaktan birisin :)

görüşürüz hayatım, kendine çok dikkat et :)
amin ablacımm saol :)) Rabbim kimseyi yalnız bırakmasın hele anasız babasız hiç bırakmasın aminnn arkadaşımın anneside babasıda yok bebek iyi gelicek ona inşallah..

yaşa ablam beeeeeeeeeŞeniz
Allah yardımcısı olsun canım :)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin canım, umarım bu sefer kaybolmazsın :)

çook selam söyle özgecim opuyorumnanaktan

hoşgeldin elifturkbayragi

dimi yaaa allahtan tv var oyalanıyorsun kaydirigubbakcemile3

öyle valla anne olmaz zor ama çok güzel hamilelikle birlikte başlıyoruz sorumluluklara :sm_confused:

inşallah ablam inşallah yaaa valla kaynana lafına uyuz oluyorum yaaa tüylerim dikiliyor resmen anlatamam nasıl bir öfke birikmiş içimde nasıl bir kin oluşmuş kendime engel olamıyorum valla şaşırıyorum hatta :1shok:
zaten fazla sahiplenmemek lazım erkek çocuğunu günün birinde el olup gidicek biz gibi evlenip yuva kuracak gerekirse ihtiyaç duyarsa zaten bize ulaşırlar değilmi yoksa bırak kendi hallerine ya herkes çekilsin kabuğuna. kaydirigubbakcemile2

he valla diyorum... o da inkar edemiyor, bile bile aldın canım diyorum hiiiiiiiiç şikayet etme, ama ben edebilirim diyorum beni kimse ikaz etmedi diyorum kaydirigubbakcemile3

öyle öyle :roflol: :roflol:

amin canımm saol

ooyyyy yavrumm dimek ana baba yok allahım onu evladı ile taçlandırsın mutluluğuna mutluluk katsın.

canım hoş geldin
nasılsın??

hosbulduk canımcım
ya ben bu sıtelerın ıcınde kayboluyom walla
haklısın
umarım kaybolmam bıda kaybolursam benı bul olurmu
cek cıkar bu hayatın ıcındenkaydirigubbakcemile3

hosbulduk hayatcım
bayraklarla karsıladın benı
cok sagol walla duygulandım bebegım yavereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…