Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Allah burcumun yardımcısı olsunn bebeğimiz gelince kutlama yaparız inşallah..sağlıkla gelsin oğlumuz

gülçincim sen online sin ama ben kaçar malum pc annem babamın odasında :kedi: kovulmayayımmm yerimseniben

senin damatı görüonmuuuuu sabahın altısında dikti hepiciğimizi ayağa kızın pek mutlu olcak inşallahhhh sarsaydın kııı zeytinyaplı yaprak sarmalar yapsaydınnn kaydirigubbakcemile3

kızlarrr ben daha evdeyim çıkmadım birazdan gelirler almaya dünürümden haber varmı diye girdi belki özge yazmıştır diye ama ses seda yok iş yerinden tekrar grş. canlarım mucx

günaydınnn canlarım nasılsınız kızlarrrr
burcummm inşallah kolay bir doğum oluyodur rabbim bir çırpıda kucaklamayı nasip etsin miracııı
dualrımız seninle canımmmm

kayracım hoşgeldinnn seni görmek çok güzel

Canlarıımmmm tekrardan geldim ben canlarım iş yerimdeyim hepinize tekrar günaydın
bugün çok güzel bir gün yeni bir insan daha geliyor dünyaya yepyeni bir hayat 0 km.
allahım güzel haberlerini duyursun bize inşallah tez zamanda :Saruboceq: :Saruboceq:

gülçiiinnnnnnn :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

efendim birtanem

Allah burcumun yardımcısı olsunn bebeğimiz gelince kutlama yaparız inşallah..sağlıkla gelsin oğlumuz

ooohhoooo hele bir doğsun miracımız ne kutlama yapıcaz ne kutlama hihoyyyt

gülçincim sen online sin ama ben kaçar malum pc annem babamın odasında :kedi: kovulmayayımmm yerimseniben

aaaaa kızzz özgecan yatak odasında pc ne işi var nennn
aneyle babooo fantezimi yapıyor neennn kaydirigubbakcemile3
yoksa siz kötü yerlere giriyonuzda o yüzdenmi orda kaydirigubbakcemile3

senin damatı görüonmuuuuu sabahın altısında dikti hepiciğimizi ayağa kızın pek mutlu olcak inşallahhhh sarsaydın kııı zeytinyaplı yaprak sarmalar yapsaydınnn kaydirigubbakcemile3

sorma kııııı dikti valla onun canı sağolsun hayırlısı ile bir ıngaaa desinde ben ona ne sarmalar ne pastalar börekler yaparım sırnaşık şey

günaydınnn canlarım nasılsınız kızlarrrr
burcummm inşallah kolay bir doğum oluyodur rabbim bir çırpıda kucaklamayı nasip etsin miracııı
dualrımız seninle canımmmm

kayracım hoşgeldinnn seni görmek çok güzel

günaydın arifeeemmmmmm
bu gün bütün dualarımız burcumla hayırlısı ile bir avazda kurtulucak inşallaaahhhh

az evvel özgemle görüştüm malesef doğum gerçekleşmemiş daha canım yaa kim bilir nasıl sancı çekiyordur kıyamam ben ona allahım güç kuvvet versin ya raabbiimm sen yardım eetttt :Saruboceq:

kızlar burcuyu doğuma aldılar
allahım arkadaşımızın yardıcısı ol :Saruboceq:
Canlarıımmmm tekrardan geldim ben canlarım iş yerimdeyim hepinize tekrar günaydın
bugün çok güzel bir gün yeni bir insan daha geliyor dünyaya yepyeni bir hayat 0 km.
allahım güzel haberlerini duyursun bize inşallah tez zamanda :Saruboceq: :Saruboceq:

efendim birtanem

ooohhoooo hele bir doğsun miracımız ne kutlama yapıcaz ne kutlama hihoyyyt

aaaaa kızzz özgecan yatak odasında pc ne işi var nennn
aneyle babooo fantezimi yapıyor neennn kaydirigubbakcemile3
yoksa siz kötü yerlere giriyonuzda o yüzdenmi orda kaydirigubbakcemile3

sorma kııııı dikti valla onun canı sağolsun hayırlısı ile bir ıngaaa desinde ben ona ne sarmalar ne pastalar börekler yaparım sırnaşık şey

günaydın arifeeemmmmmm
bu gün bütün dualarımız burcumla hayırlısı ile bir avazda kurtulucak inşallaaahhhh

az evvel özgemle görüştüm malesef doğum gerçekleşmemiş daha canım yaa kim bilir nasıl sancı çekiyordur kıyamam ben ona allahım güç kuvvet versin ya raabbiimm sen yardım eetttt :Saruboceq:

günaydın canım nasılsın gülçinim
evet inşallah canım rabbim yardımcısı olsun
ben bile bi garip oldum bian eski günler geldi aklıma
hamile kalışı miracı kontrolleri şimdide doğumu farkında
olmadan o kadar çok şey paylaşıyoruzkii:1hug:

allahım arkadaşımızın yardıcısı ol :Saruboceq:

günaydın canım nasılsın gülçinim
evet inşallah canım rabbim yardımcısı olsun
ben bile bi garip oldum bian eski günler geldi aklıma
hamile kalışı miracı kontrolleri şimdide doğumu farkında
olmadan o kadar çok şey paylaşıyoruzkii:1hug:

amiiiiiiiiinnnnnnnnnn

günaydın birtanem iyiyim canım şükür burcunun hayırlı haberi ile dahada iyi olucam inş.
sabah altıdan beri burcuma dua ediyorum allahım yardım etsin.

ooyy sorma canım yaa sabah buraya burcunun haberini yazarken benimde gözümün önüne geldi o günler ilk haber verdiği gün heyecanlı bekleyiş felan şimdi son adımdayız son heyecan inşallah bu heyecanımız az bir süre sonra sevince dönüşücek :Saruboceq:

günaydınn canımm çok heycanlıyım bekliorumm hiç iş yapasın yok bugunnn..böyle ağladım ağlacam değişik bi ruh hali çok merak ediorum burcuyu :çok üzgünüm:

şişşttt sakin ol balım lütfen biraz serin kanlı olmaya çalış valla bende burcudan iyi haberini alsam işe başlıcam ama yok başlayamıyorum elim gitmiyor işe

ne hikmetse bende bugün kendimi çok duygusal hissediyorum herşey dokunuyor

ooyy kuzum kıyamam sendeki duygusallığı anlooorum benn
rabbim inşallah senide böyle beklememizi nasip edecek canım o günlerde gelicek ve senin doğumunu böyle heyecanla beklicez delikafadulden

kızlaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrr damadım doğduuuuuuuuuuuuu çok şükür rabbimeeeeeee
ikiside iyi imiş maşallah :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
a.s. a.s. a.s.

:nazar: :nazar:

amiiiiiiiiinnnnnnnnnn

günaydın birtanem iyiyim canım şükür burcunun hayırlı haberi ile dahada iyi olucam inş.
sabah altıdan beri burcuma dua ediyorum allahım yardım etsin.

ooyy sorma canım yaa sabah buraya burcunun haberini yazarken benimde gözümün önüne geldi o günler ilk haber verdiği gün heyecanlı bekleyiş felan şimdi son adımdayız son heyecan inşallah bu heyecanımız az bir süre sonra sevince dönüşücek :Saruboceq:

şişşttt sakin ol balım lütfen biraz serin kanlı olmaya çalış valla bende burcudan iyi haberini alsam işe başlıcam ama yok başlayamıyorum elim gitmiyor işe

ooyy kuzum kıyamam sendeki duygusallığı anlooorum benn
rabbim inşallah senide böyle beklememizi nasip edecek canım o günlerde gelicek ve senin doğumunu böyle heyecanla beklicez delikafadulden

dimi kimbilir daha neler yaşıcaz hepbirlikte hepiniz harika arkadaşlarsınız opuyorumnanaktan
canım inan çok karışığımmmm:nazar:

X