Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

teşekkürler bitanem sen nasılsın iyimisin?
benimde dudağımda yara var ama uçuk değil kabuk bağlıyor kopuyor kanıyor acıyor senağlama
havalardan heralde soğuktan çatladı aman dikkat et kendine şeker kaydirigubbakcemile5

canım iyi olmaya çalışıyorum midem hala geçmedi ona sinirleniyorum biraz bide çok yorgun hissediyorum kendimi

canım herhangi bir merhem falan sürüyor musun oraya? çok zordur ya :bbo: ben iyiyim diyeyim iyi olayım canım, geçmişi okuduysan görmüşsündür, son 3 gündür kanamam var ve çok rahatsız ediyor bu beni, huzursuzum analayacağın, doktor bana salı günü yapalım kürtajı demişti ben de hazır değilim yılbaşından sonraya kalsın demiştim, bunun üzerine ayın 5'ine (pazartesiye) randevu aldım. Şimdi keşke salı günü yaptırsamıydım acaba diyorum, neyse olan oldu artık, pazartesiye kadar bekleyeceğim, yapılacak bir şey yok çünkü doktorum pazartesiye kadar yok mirmirmirmir

Canım benim çok geçmiş olsun ben zoviraks diye bi krem kullanıyorum ama son günlerde bişey kullanmıyorum sende kendine dikkat et tamam mı

canım iyi olmaya çalışıyorum midem hala geçmedi ona sinirleniyorum biraz bide çok yorgun hissediyorum kendimi

canım ya benimde mide tam anlamı ile geçmiş değil :KK43:
bir süredir yoktu ne güzel bulantı falan bu gün yine var ve yediklerim yine gitti :KK43:
bilmiyorumki ne oluyor anlamıyorum yaaa...
bende de yorgunluk var hep bebişten oluyor bunlar sıkma canını az kaldı geçecek inşallah bu günler... :teselli:

kızlarrrrrrrrrr size bu eteklerden alayımmıı hihoyyyt a.s :roflol:

$asw6ux.jpg

$aswq3ta.jpg

cereeeennnn :roflol: etekler süperr kaydirigubbakcemile3 valla karnım çok ağrıyodu valal bunları görünce geçti galiba

aşkolsun bensebciğim hiç paylaşmazmıyım tecrübelerimi zaten normal doğumdan tırsıyorum ama korkunun ecele faydası yokmuş..

ya bende de bi gariplik var herhalde bende sezeryandan tırsıyorumdelikafadulden

bende sendenim canım sezeryan diyince fena oluyorum allah kısmet ederde bebeğim olursa kesinlikle bi sorun olmadığı sürece normal düşünüyorum delikafadulden

kızlar hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun inşallah. bende normal doğum taraftarıyım nasip bakalım..

ben şimdi çıkıyorum arkadaşlar pek keyfim yok erken kaçıcam kendinize çok çok iyi bakın yarın grş. inşallah hatun kızlarr....

herkese kocamannnn iyi akşamlar diliyorum mucx mucx... bye bye

kızlar ya kendimede sinir olmaya başladım..sürekli birşeylere kızıyorum alınıyorum hatta bazen topiklerde gezerken dikkatimi çekiyor aynı topikten 2 kere açmışlar..bazen giriyorum bana ters gelen şeylere tepki gösteriyorum sonrada gidip cvplıyorum delimiyim ben yaaa.heyheylerim üzerimde galiba benim ayy ...

bende sendenim canım sezeryan diyince fena oluyorum allah kısmet ederde bebeğim olursa kesinlikle bi sorun olmadığı sürece normal düşünüyorum delikafadulden

evet canım ya o anı değilde sonrasını düşününce kötü oluyorum Allahım bi aksilik vermez inşallahta normal olur doğumum

kızlar ya kendimede sinir olmaya başladım..sürekli birşeylere kızıyorum alınıyorum hatta bazen topiklerde gezerken dikkatimi çekiyor aynı topikten 2 kere açmışlar..bazen giriyorum bana ters gelen şeylere tepki gösteriyorum sonrada gidip cvplıyorum delimiyim ben yaaa.heyheylerim üzerimde galiba benim ayy ...

Canım gayet doğal bu durumun stres yapmamaya çalış kendine. Herşey olacağına varıyor zaten.
Kız Ceren +18e transfer edicez yakında seni :eek:klava:, kız bunlar konur mu burayadelikafadulden???? Eşim görse sen nereye bakıyon diye kızacak bana:KK43:(

ceren Allah iyiliğini versin kzı bunlar ne böyle
etekler süper selüliti olanlar bunları kullansın dimi? hahahah
eurolar +18 olmuş şekerim gerçekten böye olduğunu düşünsene
ıyyyyyyyyy her yerde şey yapan iğrenç adamlar yada
resme bakıp sana bakıp sırıtan adamlar
ana düşüncesi bile kötü...

mavi denizim yarın yapacak mısın testi ben o meraklılardanım?
yada pazartesi falanyap biraz daha geçmiş olur hee ne dersin
valla senin kırmızılar bizimderdimiz oldu kızma sakın merak işte
bir de çok istediğimiz için olsa gerek

beyazcım kızmıyorum bende çok merak ediyorum ama gerçekten bende ihtimal vermiyorum olacagına.ama burada neler okuyorum rabbim nasip ederse oluyor ben bu ay düzenlide çalışamadım anlarsınız yaa..o yüzden çok ihtimal vermiyorum..negatif çıkarsa hoplayacam zıplayacam bari regl gelsin..

beyazcım kızmıyorum bende çok merak ediyorum ama gerçekten bende ihtimal vermiyorum olacagına.ama burada neler okuyorum rabbim nasip ederse oluyor ben bu ay düzenlide çalışamadım anlarsınız yaa..o yüzden çok ihtimal vermiyorum..negatif çıkarsa hoplayacam zıplayacam bari regl gelsin..

Canım biz de meraklanınca seni stres yaptık galiba, özür diliyorum kendi adıma canım. Lütfen sakin ol ve rahatla. Dualar oku içinden hep. Hayırlısı neyse o olsun diye.

X