Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

saol canımm benim eksik olmaaa ŞenizŞeniz

tamam o zaman şeker yerimseniben

evet teyzesi çok akıllı maşallah rabbim sanada nasip etsin inşallahhhh :Saruboceq:

amiiiiiiiinnnnnnnnnnn inşallah anlamadan bir avazda çıkarıverir miracı dünürüm :Saruboceq:

ben tekrar geldim
ilayda huzursuzlandı biraz onu bıcı bıcı yaptırdım uyuttum bi kalksam işlerimi yapacam ama hiç canım istemiyor
arifecim bende ondan korkuyorum netten okudum belirtiler var benneyaptımki
drumda korktu normal bi dökülme değil çünkü her yer saç birde elimi dokunduğum anda avuçla saç iniyor

amin canımm inşallah her iki duan içindee :1hug:

yoookk kıızzzz akıntıdan sonra 2 gün felan gelmez ama sen yinede doktoru bir ara bakalım nst ye felan sokar belkim
evet bende hemen doktoru aramak istemedim biraz daha bekleyem çok yoğun gelen bişi yokşu anda ama sinyalleri veriyo

delikafaduldendelikafadulden aayyyy burç nişan denen şey olmasınnn ayyy bana bişeyler oluoo akannehir kan geldi aklımaakannehir
dur len çatlak gacı :mymeka: başımda durcan ya sen benim ne bayılması

du du panik yapma bende heyecan ettim ama olcak o kadar kaydirigubbakcemile3:lepi:
aminnnnnnn

burçççç canlı canlı seyretces heralde burdan senin doğumunuuu kaydirigubbakcemile3 başını beklicem nen beklememmiiii bak ruh halimeee sancı başladıı delikafadulden devam edioo :1shok: şiddetlendi akannehir doğum gidioruz kaydirigubbakcemile doğumhaneye girioruz :gitme: dışarda beklerken zaman geçio -tatlicadiarzu- geçioo bebeeeeekkkk sesiiiiiiiiiiiiiihihoyyyt:sm_cool:alkisalkisalkis ilk an senağlama yanına geldimmm :1hug: süper bi iş çıkardın kankaaa vereliniortak bütün ödüller sanaaa :hooray: nurtopu gibi bi oğlumuz tebrik tebrik a.s. yaşasınnnn :lepi:
şimdi gerçekten ağlıcammm :a015: seni çok seviyorumm tontişimmm bi doğum gununde böle bişe yapmıştım buda doğaçlama oldu biras doğumhane hatırası dieresim çekiniris altındaaa
yaşlanıorus galibaa :hulya::hulya:

saol canımm benim eksik olmaaa ŞenizŞeniz

sende eksik olma gülooooo Şeniz

hoş geldin iki gözümmmm
yaa düşünme öyle şeyler hele bir dr.a git bakalım ne çıkıcak :uhm:

evet bende hemen doktoru aramak istemedim biraz daha bekleyem çok yoğun gelen bişi yokşu anda ama sinyalleri veriyo

bencede bekle sen accık daha bakalım ne zaman tam olarak gelicek miraç bey

kızlar papatyamın odasının son halini albüme ekledim

hemen bakıyorummmmmm

ayyy canım yaa valla gözlerim doldu yaa ne güzelll allah dostluğunuzu hiiiç bozmasın kuzum :Saruboceq:

kızzzlarrr oğluşu uyuttum gelip kaldığım yerden sona okuyana kadar yine uyandı yaffff yok bana rahat yok annadım ben şimdi hazırlanıo yavruşum ağlamaya ((((
burcu kııııı ne diosun sen nişan mişan çok heyecan yaptım ben şimdi bende nişan mişan gelmediydi sancılanacağım sabah acayip ishal karın ağrısı vardı sadece o karın ağrısı sancıya döndü soraaa
hadeee bakalım bi kaç gün içinde gelio demek oğluşumuz ölemi dr a sor sen yinede
nurcum o saç dökülmesi her mevsim değişimlerinde avuç avuç bendede oluo şimdi saçları kestirdim kısa bu sefer olmadı inşallah yoktur bi şey korkma bacım

ayyy canım yaa valla gözlerim doldu yaa ne güzelll allah dostluğunuzu hiiiç bozmasın kuzum :Saruboceq:
aminnnnnnnnn canımmm benim aminnnnnn

canımmm yaaa burcu 9 aydır hep ishal en azından gunde 1 kere ishal kaydirigubbakcemile3 öle bişe olsa hayatta anlamazzz kaydirigubbakcemile3

canım yaaa oğluşunun düzeni oturana kadar böyle oluyor işte ne yapçan analık böyle bişi ama yinede çok güzel demiii :lepi:

allah canını almasın koptum deli :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
çatlak yaaa

bekle bekle inşallah bi gün bende beklerim canım isim düşündünüz mü bende biraz rahatsızım ama allaha çok şükür iyi sayılırım güzelim

geçmiş olsun canım
Miraç olcak ismi oğlumun inşallahh

aminnnnnn
bende duygu şettim bak şincikk

kız valla nişan herhalde bu şey kaydirigubbakcemile3
bakalım neler görcezz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…