Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

pişt pişt hoooooooooppppppppp ağır ol nennnnn bende muhasebeciyim ve hakktten çoooooooookkkkkkkkk işim vaaaaaaaarrrrrrrr
nen delüüüü bende muhasebeciyim heralde ruhsatım yok şimdilik ama olabilebilenlere taş çıkartırımm vesselamm laelaelaelaelae yavrucumm farklı şeyler dönüo ofiste onun için kızıorum belgesi olan muhasbeci karısınaaa kötükedihüso onun tarafını tutma beni tut valla yolarım seni heee:mymeka:

kızz maymun tanımadığımın bir tarafını ne diye tutayım delüüüüü
alırım o elindeki ruhsatı burar burar bir tarafına sokarım bıraksın nette gezmeyi sana yardım etsin azcık o kancık

yaa düşünsene personel bende faturalar bende gunluk evraklar bende muhtasarlar bende kalan beyannemeler onda başkada yaptığı bişe yok hiç üstüme alınmıorum sabahtan akşama laklak yapsın nette okadar sonra bişe deyince benim işim var oluo ona kızıorumsenağlama

PİŞŞTTTT sana sinir yasak lmaz:

üff valla dünür yaa loslığı beklemio benim anneler olunamıo bi türlü rahat
kayınvalide geçen kundak dikceçkmiş deli oldum :sinifsinif:
annem bi yandan evde şunu şöle yapcam dio hayır diom didişioz:sinifsinif:
mafoldumbenmafoldumben

kızlar ya bilgisayar dondu kaldı... kapatıp açmak zrounda kaldım, bu arada size verdiğim tüm cevaplar da uçtu gitti, tekrar yazamayacağım valla, kusura bakmayın, sinir etti bilgisayar beni

kızlar ben biraz uyumaya çalışacağım, geceden kalan uykusuzluk başağrımı tetikledi sanırım, biraz uzanayım, biraz daha iyi hissedince kendimi gelirim, öpüyorum hepinizi :)

ooyyy kıyamam sana kuzumm bilirim o tipleri eski iş yerimde vardı bir bok yapmaz msn de çene çalardı tüm gün sonrada bütün işi ben yaptım diye afra tafra yapardı uyuz allah yardımcın olsun gülüm ne diyim. peki ben ne yaptım biliyonmu o uyuza
madem her işi sen yapıyorsun bana ihtiyacın yok buyur devam et dedim çıktım işten döt gibi kaldı ortada ooohhh canıma değsin sefam olsun :roflol: :sm_cool:

ooyyy oooyyyy bu büyükler neden gençleri anlamak istemezlerde deli etmek için uğraşırlar oooooooooffffffff valla eli maşalı olmak ve ağır konuşmak lazım onu hak ediyorlar yaaaa klava:

kızlar ya bilgisayar dondu kaldı... kapatıp açmak zrounda kaldım, bu arada size verdiğim tüm cevaplar da uçtu gitti, tekrar yazamayacağım valla, kusura bakmayın, sinir etti bilgisayar beni

banane banane ben yazdıklarıma cevap istiyorummmmmmmmmmmmm benneyaptımki

o dert hepimizde var tontişimmm

bende yokkkkkkiiiiiiiiiiiii naniknanik

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr miraç ya akaşm ya sabah gelicek galibaa
kahverengi sümüksü akıntım oldu

canımmm aynen öyle bi tip walla offf dile gelsem neler söylicemde herkesin başından geçio demekki emekli çalışıo doymuo kadın yaaa toprak doyursun diorum artık o derece yani.. ama benim kafa tutma gibi bi durumum olamaz bugun için :1no2: ancak gidişini beklerim taa ne kadar beklerim orasını bilmiorum tabii..
patronlarda saf oluo biliomusun işten anlamıyolar yani devran bi şekilde dönüo ya nasıl dönüo pek umurları olmuyo..bankacılar gelmiş öğlende sağ kolum die tanıtıo kadınıı kötükedihüsokötükedihüso sinir oldummm..
neyse çok konuştum bende laf bitmez kafanızı şişirmeyeyimm..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr miraç ya akaşm ya sabah gelicek galibaa

yoookk kıızzzz akıntıdan sonra 2 gün felan gelmez ama sen yinede doktoru bir ara bakalım nst ye felan sokar belkim

oooyyy canımm yaa emekliyse işin daha zor valla patronlar daha kıdemli bilgili tecrübeli diye hep onun tarafını tutar o ne dese doğrudur patronlar için valla allah yardımcın olsun birtanem allah kurtarsın ne diyim.
konu8ş dabii balım konuş açılırsın ben her zaman dinlerim rahat ol sen bacımmmm

delikafaduldendelikafadulden aayyyy burç nişan denen şey olmasınnn ayyy bana bişeyler oluoo akannehir kan geldi aklımaakannehir

ama şekerler net gidince sizden uzak kalıyorum
ya ben size bişey soracam benim inanılmaz şekilde saçım dökülüyor her elimi attığımda avuçla saç geliyor saçlarımda azaldı
nurcum canım endişelendirmek istemem ama benim aynıydı ve troid hormanlarım sorunluydu umarım sende olmaz canımmn doktoara gidince yaz bizede
günaydın arkadaşlar nasılsınız bu aralar giremiyorum umarım herkes iydir.
günaydın canım nasılsın iyimisin
seni çok iyi anlıyorum canım birsürü iş var herkes ayrı telden çalıyor herbiri başka bişi istiyor sen bişi dedinm, kötü oluyorsunnn allah yardımcımız olsun
canım benimmmm aklımın ucundan bile geçmez
iyiyim canım çok şükür bi yaramazlık yok iş yetiştirmeye çalışıyom
ay yerim ben onu ya çok akıllı bi kız çokk

delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden ay ciddimisin burcu ben panik yaptım kızım sen ne kadar soğuk kanlısın yaaa
canım bitanem rabbim bi avazda kavuştursun yavruna inşallah dualarımızseninle inşallah çok kolay bi doğum olur:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…