Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

wuhuuuuu bugun hızınıza yetişemiorummm yoğunum yaaa mafoldumben öncelikle günaydın hepiciğinizeeee geçmişi tam okuyamadım şölee bi göz atabildim ancaak.....

kıızz neden dellencen ne oldi kuzu??? pazartesi sendromu sanırsam

benim ev iş arası 3 dakika mesafede gülüm ben gittim diyip yazıyorum siz bana iyi akşamlar diyene kadar eve varmış oluyorum kaydirigubbakcemile2
kısssss ne güsel işte tenefüs aralarında bebişini görmeye gidersin zaten süt iznin devam edio olması gerenk sütün olmasada iznini kullan sen yerimsenibenyerimseniben

bu çatlak dayanamayacağı sancıyı bekleyene kadar evde doğum yapar ben size söyleyimm manyaktır acıkkk :mymeka:

nurcum günaydın hayatımm o net bizdede aynen öle düşün bide ofiste el kol bağlanıoo alt yapı çalışması varmışş ondan kaynaklanıomuşş 444lü bi numara verdi bize telekom oradan öğrendikkk

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: alemsiniz siz karı koca

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin şekerim
evet listede başı ben çekiyorum artık zemuszemus

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin şekerim
evet listede başı ben çekiyorum artık zemuszemus
ve bizde heyecanla miracımızı bekliyoruz o zaman son günlerde söylememe gerek yok tabii ama çok dikkat et tadını çıkar şöle şımar yaneee bi daha bulamazsın bu konforu

merhabaaaaaaaa, sonunda denk gelebildik canım :) nasılsın?
kızlar annem geldi zemuszemus
çok seri takip edemem ama burdayım
arada kendinden haber ver, yine sancılanırsan haberimiz olsun... sanki buradan bir şey yapabilecekmişiz gibi kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin güzelim :)

valla bana da öyle geliyor kaydirigubbakcemile3

iyiyim canım uğraşıyorum sen nasılsın rüzarım iyiyimiş dün okudum maşallah ikinizede

siz halen bulamadınızmı nesine iddiaya giriyoruz yaaaa

evet yaaa ne güzel heyecanla haber bekliyorduk nşallah bundan sonraki ilk hamiş haberini arifemden alırız vallaha bayram ederiz topikte uzun zamandır bayram havası yok malesef

ablacım öznur suyu içsin iyi güzelde burcu ile öznur arasında kaç hafta fark var farkındamısın bence burcu içmesin eğer sancılar gerçek doğum sancısı ise su onu mahveder ben hastanede sancı çekerken derin nefesalmaktan dilim damağım kurumuştu dudaklarım çatlamıştı ama bir yudum su vermediler içilmemesi gerekiyormuş zaten nettede yazar bir araştırın çok suı içme zamanı geçti bence dünürümün.

günaydın gözümün nuruu nasılsın
sende sinirlenicek bir şey arıyon hee boşver net yoksa yok sanki net hızıyla doğdun kaydirigubbakcemile3
aç sende tv izle canikom nolcek :hulya:

o kadar su içiyorum ki eşim damacanayı sırtına takcam diyo kaydirigubbakcemile3

dünüüürr ablama yazdıklarımı oku başka bişi demiyom

gökçe hoş geldin nasılsın?
oğluna maşallah çok tatlı bir tosuncukk nazar değmesin

kızlar annem geldi zemuszemus
çok seri takip edemem ama burdayım

oh şükür yalnız değilsin artık zemuszemus

oooo özgecan günaydın canımmmm okuma geçmişi boşver sen gel muhabbete
hee gülüm yaa tenefüs arası gibim kaydirigubbakcemile3
ben süt izinlerimi toplu olarak tam gün kullanıcam canım cumartesileri gelmeyerek kaydirigubbakcemile3

bencede bu ız damadımın başını evde çıkarıcak vücududa hastanede o derece çekicek sancıyı yani tööbe tööbe kaydirigubbakcemile3

iyiyim canım uğraşıyorum sen nasılsın rüzarım iyiyimiş dün okudum maşallah ikinizede

ben de iyiyim hayatım, tek sorun geceleri uyuyamamak ama olsun napalım, şunun şurasında 1,5 - 2 ay kadar bir zaman kaldı, katlanacağım :) evet dün kontrolümüz vardı, çok şükür Rüzgar'ım iyi teyzesi :) gün geçtikçe sabırsızlık artıyor, kollarıma alıp kokusunu duymak için gün sayıyorum :)

yok ben bulamadım, sen buldun mu?

evet yaaa, inşallah inşallah inşallah... Neşeciğin de Allah yardımcısı olsun... artık şu haberi alsak da bayram yapsak... doğumlar olunca da bayram yapıyoruz ama hamile haberi alınca bayram bambaşka oluyor :)

amaaaaan o zaman SAKIN SU İÇME Burcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!

az önce Jasmin geldi ama konuşmadan gitti... valla bir kaç kişiyi listeden sileceğim, Nilsu ve Jasmin birkaç gün daha gelip kendilerinden haber vermezlerse siliyorum, buradan söylüyorum, sonra gelip de neden bizi sildin diye caz yapmasınlar... topiğin kuralları baştan söylendi

tamam gülüm okumuorum burdayımmm naklenn turkbayragi
c.tesi gununu iyi yapmışın taaa güsel olmuşşş hihoyyyt
burcuyla ortak bi arkadaşımız doğum yaptı c.tesi gunu bu önümüzdeki c.teside burcu doğurmazsa şayet akşam ziyaretine gitcesss inşallah..yada artık bakarsınız ordan kafası görükürse hep birlikte cümbüş cemaat doğuma giderissss kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

:roflol: :roflol: :roflol:

nilsu o kadar ağırken aşererken bile geliodu sonra birden bire kesti ayağını inşallah kötü bişeyi yoktur bekleyelim bakalımm :uhm:

aaaa sayi ablacımm yaaa inşallah öle bişe yapmıodurrr lmaz:

Allah korusun, kötü bir şey olsaydı muhakkak gelir söyler, çareler arar, tekrar tekrar sorardı, biliyorsun huyunu... kötü bir şey olduğunu zannetmiyorum, Allah korusun... neyse kendi bilir, sadece hafta başına kadar beklerim, gelip de kendinden haber vermez, yokluğunun sebebini söylemezse silerim... aynı şey jasmin için de geçerli, çünkü az önce gördüm, geldi ve gitti

ama şekerler net gidince sizden uzak kalıyorum
ya ben size bişey soracam benim inanılmaz şekilde saçım dökülüyor her elimi attığımda avuçla saç geliyor saçlarımda azaldı

nerden buluyım ablam yaa bu yoğunlukta gelip iki kelam edip kaçıyom görmüyonmu listeden silme diye kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

evet evet hamiş haberi bambaşkaaaaaaa alkisalkisalkis

evet dünür su içmeeeeeeeeeeeeeee lmaz:

kesinlikle az evvel bende gördüm onu dediğin gibi yazmadan çıktı valla kurallar belliydi zaten ve bu topikteki herkes bilir bun kuralları :umursamaz:

sen yine iyi tolerans tanıyorsun ben olsam ohoooo CADIARZU :jeyyar:

evet evet naklen yayın sırnaşık şey

kesinlikle cumartesi günleri burada olmak istemiyorum kuzumla evde hasret gidermek istiyorum Şeniz

olabilir valla dünürden bekliyoruz bu hafta doğum haberini hayırlısı ile inşallahh :Saruboceq:

kesinlikle haklısın konuş ablam arkandayım vereliniortak

ama şekerler net gidince sizden uzak kalıyorum
ya ben size bişey soracam benim inanılmaz şekilde saçım dökülüyor her elimi attığımda avuçla saç geliyor saçlarımda azaldı

aynen güzelim yaaa
sen hani sormuştun ya bayramda saçın dökülüyormu diye bayram ertesi 4 gün boyunca baş ağrısı çektim bir başladı dökülmeye hala avuç avuç gidiyor valla kel kalıcam yakında mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…