Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evet ablacım tavsiye ediyorum malum tecrübe ile sabittir benim durumlar kaydirigubbakcemile3

ablam yaaa sen kasımın ilk haftası gidicen ya istanbula ne zamana kadar kalıcan orda bunu konuşmadık hiç???

valla hiç belli olmaz dünür benim doktor o kadar emindiki cerenin gelmeyeceğinden gez dolaş demişti ama ertesi gece ceren hanım yola çıktı :)))

evet yaaa bensenb gelmeyeli çok uzun zaman oldu umarım hamileliği sorunsuz ilerliyordur
canım, bilmiyorum ki ne kadar kalacağım... doğum 24 Kasım gibi falan olacak, doktor ne kadar kalmamı isterse o kadar kalacağım... ama 40 gün kalamam diye düşünüyorum, dayanabilir miyim o kadar kalmaya bilemiyorum canım

hehehe evet o gece msn başında doğuracakmışsın neredeyse kaydirigubbakcemile3

ben de öyle umuyorum, merak ettim gerçekten benssenb'yi
dünür kıı online görüküon biş isorcam acccık özel amaaa:kedi:
aaaa ben de merak ettim şimdi, ne soracaksın bakiim? CADIARZU

ben burdayım kuzucuğu uyuttum
şimdide yataına yatırıp geleyim

hoş geldin gülooooo

uyudu demek minik kızımız aman uyusun annesi bizimkide tv bakarken uyudu kaldı mamunum benim ben yatağına yatıtamıyorum malum alt katta yatağı hanımın benimde inmem gerek onunla oda ancak ben yatarken :):)

canım, bilmiyorum ki ne kadar kalacağım... doğum 24 Kasım gibi falan olacak, doktor ne kadar kalmamı isterse o kadar kalacağım... ama 40 gün kalamam diye düşünüyorum, dayanabilir miyim o kadar kalmaya bilemiyorum canım

örendim bilee aşna fişne işler kocişle:kedi:

yaaa kırk gün kal be abla ancak kendine gelir toparlanırsın gerçi durumun içinde olacak olan sensin sen daha iyi bilirsin tabii

hee ya nerdeyse msn başında çıkıcaktı cadı kaydirigubbakcemile3

dünürüm sordu sorusunu ve cevabını aldı ablam fazlası ile kaydirigubbakcemile3

hoş geldin gülooooo

uyudu demek minik kızımız aman uyusun annesi bizimkide tv bakarken uyudu kaldı mamunum benim ben yatağına yatıtamıyorum malum alt katta yatağı hanımın benimde inmem gerek onunla oda ancak ben yatarken :):)

aman canım yanında uyusun sen kal bizimle

yaaa kırk gün kal be abla ancak kendine gelir toparlanırsın gerçi durumun içinde olacak olan sensin sen daha iyi bilirsin tabii

hee ya nerdeyse msn başında çıkıcaktı cadı kaydirigubbakcemile3

dünürüm sordu sorusunu ve cevabını aldı ablam fazlası ile kaydirigubbakcemile3

valla bilmiyorum dayanabilir miyim 40 gün kalmaya... ben dayansam Mehmet dayanamaz, durumlar da ne olur bilemiyorum işte

aaaaaa ne sordu şimdi bu kız ya? merak ettim valla... neyse :umursamaz:

valla bilmiyorum dayanabilir miyim 40 gün kalmaya... ben dayansam Mehmet dayanamaz, durumlar da ne olur bilemiyorum işte

aaaaaa ne sordu şimdi bu kız ya? merak ettim valla... neyse :umursamaz:

hakkında hayırlısı o zaman ablacım ne diyim doğum sonrası sendromu seni ne kadar etkilicek ona göre bunu zaman belirlicek :)

valla ben söyleyemem ablam sor burcuya belkim o söyler sorusunu :)

ay kıyamam ben sana biz varız kız

işte o yüzden bende burdaym ya gülümmm :)

valla ben söyleyemem ablam sor burcuya belkim o söyler sorusunu :)

kaydirigubbakcemile3 söyleyem be merak etmesinlerr neler konuştuk burda dimi ama yaa
doğumdan ne kadar süre sonra ilişkiye girilir diye sordum :kedi::kedi: veeeee bilgilendimm sağolsun dünürüm

X