Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kanallarda hıc bişicik yok bende muzık acayım barı azıcık oynasın oglusum kaydirigubbakcemile3 buarada suanda habıre hıckırıyor...:CüvCüv:

kızlar ben yemek yiyyim doktor aç gelme demişti
saatte geliyo zaten sonrada çıkarızzz
gelince haber verirrim hepinizeee
öptüm canlarımmm

ben de çıkıyorum kıslar uzancam biras hadi byeee birileri de haber verir artık akşam ama ben bakmıcam :1closedeyes:

:roflol::roflol:
yazarım ablacım sana özelden yazamda hilal acık merakdan kudursun nerde bu kız die:roflol:
:roflol: tamam :roflol:
kızlar ben yemek yiyyim doktor aç gelme demişti
saatte geliyo zaten sonrada çıkarızzz
gelince haber verirrim hepinizeee
öptüm canlarımmm
hadi bakalım güzel hayırlı haberlerle gel inşallah :) görüşürüz canım
ben de çıkıyorum kıslar uzancam biras hadi byeee birileri de haber verir artık akşam ama ben bakmıcam :1closedeyes:
görüşürüz canım :)

kızlar herkese selam gelıyım bı bakim dedim sizlere bugun evde temızlık avrdı malum topiş kızım temız eve gelsın dıye :)
annem kayınvaldem kardesım börülcem derken hep bır elden hallettıler.. :))
yarında dınlenıcez pazartesıye Allah kerim... :Saruboceq:
sabah 7.5 ta hastanede olucaz inşallah bir an once olur bıter hemen yanınıza gelırım :)))
herkes kendıne cooooooooook ıyı baksın opuyorumnanaktan
Bize dua edin olurmuu topişimle yanınıza gelene kadar sağlıkla kalın.... opuyorumnanaktan :gitme:

burçç kız cabuk dogurrrr :lepi:

heeeyyy milleett biz geldikkk nasılsınız bakalım cancanlarrr

Filiz ablacım evet canım bizim arabanın modellerinden alabilirsin dediğin gibi cunda sokaklarını ancak o tarz bir araba ile rahat gezersin yoksa dışarı çıkmak kabus olur senin için :):)

mavi deniz canımcım ben emzirme südyeni bir atleti ise iki tane almıştım yalnız benim aldığım emzirme atleti bütün alttan çıt çıtlı canım ve aşırı rahat kesinlikle al derim ben çok memnun kaldım çünkü hala kullanıyorum belimi kapatıyor hem :):)

Burcum dünürüm mutlaka kontrolden sonra gel ve haber et emi cicim.

Hilalcim canımcım sen neden benim dünürümle uğraşıyorsun bakalım
benim dünürümle uğraşan karşısında beni bulur ona göre şekerim...

Agnes senin adına üzüldüm güzelim bu kadar çok laç içmek zorunda olduğun için ama ne yapalım mecbur katlanıcaz neyseki az kaldı inşallah sağlıkla sıhhatle vaktinde alırsın oğluşunu kucağına canım.

kızlar herkese selam gelıyım bı bakim dedim sizlere bugun evde temızlık avrdı malum topiş kızım temız eve gelsın dıye :)
annem kayınvaldem kardesım börülcem derken hep bır elden hallettıler.. :))
yarında dınlenıcez pazartesıye Allah kerim... :Saruboceq:
sabah 7.5 ta hastanede olucaz inşallah bir an once olur bıter hemen yanınıza gelırım :)))
herkes kendıne cooooooooook ıyı baksın opuyorumnanaktan
Bize dua edin olurmuu topişimle yanınıza gelene kadar sağlıkla kalın.... opuyorumnanaktan :gitme:

burçç kız cabuk dogurrrr :lepi:

halecim şimdiden allah kurtarsın canım umarım sağ salim kızını kucağına alırsın şekerim.
sana tansiyem ne kadarını yapabilirsin bilmiyorum ama mümkün olduğunca ameliyata sakin girmeye çalış gerilme stres yapma bu senin ve kızın için çok önemli kendine geldiğinde de etrafta bir sürü çok ve boış konuşan insanlar olucak ameliyat sonrası hemen sütün gelmicek zamana ihtiyacın olucak sakın takma kafaya bunları hepsi geçicek sen sadece kızını kollarına al ve onunla mutlu huzurlu olmaya bak. en kısa sürede de bize haber et. Allaha emanet olun hayırlı doğumlar.

halecim şimdiden allah kurtarsın canım umarım sağ salim kızını kucağına alırsın şekerim.
sana tansiyem ne kadarını yapabilirsin bilmiyorum ama mümkün olduğunca ameliyata sakin girmeye çalış gerilme stres yapma bu senin ve kızın için çok önemli kendine geldiğinde de etrafta bir sürü çok ve boış konuşan insanlar olucak ameliyat sonrası hemen sütün gelmicek zamana ihtiyacın olucak sakın takma kafaya bunları hepsi geçicek sen sadece kızını kollarına al ve onunla mutlu huzurlu olmaya bak. en kısa sürede de bize haber et. Allaha emanet olun hayırlı doğumlar.

Aminn canım cok saol tavsiyelerine uymaya çalışıcam opuyorumnanaktan
sende kızına ıyı bak bıran once aranıza gelmeye calısıcam :hulya:

kızlarrr doğurmadımmmmm:lepi:
en önemliside çatı muaynesi yapmadı dahaa zemuszemus
baya uzun kaldık ama doğum kanalına girmiş Miraç her an gelebilir yanii
normal doğum için şu an herşey uygun gözüküyormuş
3245 olmuş kilomuzda hihoyyythihoyyythihoyyyt:nazar::nazar::nazar:

hillalll kıı doğurmadım diim kaydirigubbakcemile nerdesin

halecimm seni bekliyom door arkandan gelicemm :lepi:

hadi canım hakkında hayırlısı rabbim tez vakitte kurtarsın inşallah

Aminn canım cok saol tavsiyelerine uymaya çalışıcam opuyorumnanaktan
sende kızına ıyı bak bıran once aranıza gelmeye calısıcam :hulya:

bencede uymaya çalış sen rahat edersin güzelim

bizler buralarda olacağız ve kızının resimlerini, bekliyoruz şimdiden sana kızınla bol gülücüklü öpücüklü günler diliyorum ...

halecim çok az kaldı canım allah yardımcın olsun.bir aavazda kurtulursun inşallah.

valla şekerim pek bir avazı çıkmayacak sezeryan olacağı için umarım çabucak kendine gelir ve bebişi ile ilgilenebilir.

kııı dünür hadi gözün aydın canımcım damadım geliyor sonunda desene zemuszemus

valla bu saatten sonra istesende sezeryan olamazsın canım baksana doğum kanalına girmiş bizimki ceren hanım oraya giremediği için ben kesildim ya zaten mafoldumben
neyse sen bu vakitten sonra se se yada si si bağıra bağıra doğurucaksın hayırlısı ile kıızz normal doğum için alıştırmalarda yapıyormusun? hem dr. neden çatı muyanesi yapmadı kız açılma vardır mutlaka sende ona baksaydı bari durum ne diye :uhm:

X