Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

inşallah hayatım, gerçekten doğumdan çok o dönemden tırsıyorum, bana geldiler mi tam geliyorlar çünkü

ayyyy yerim ben o cadıyı :)

İlayda uyandı galiba, Nur gelemedi daha

korkma be ablam öyle şartlandırma kendini sal gitsin boşveeeeeeerrrrrrr

yaaa neden sapık oluyormuşum sapıklımı bu şimdi çatlak
o zaman hepimiz sapığız
sanki ilayda gökten zembillen indi içine hay alllaam yaaa :umursamaz:

yok ablacım 1-2 saat içinde gelir herhaldeee:1rolleyes:

he valla cerenle tırmanıyodun az daha kaydirigubbakcemile3
kociş kesin hatırlatır bida asla unutmam :roflol:
aha kız irem şimdi çıakrda pat die gelirse ben valizleri elime alıp kapıda beklim artık kaydirigubbakcemile3

sormaaa acık daha doğmayaydı ceren babası zorla çıkarıcaktı :))

kocişin sana hatırlatır sonrada miraça karedeş gelir :)

valla gelirmiş gelir o gacı zaten gizliden izliyor bizi biliyom ben kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol::roflol: :roflol:

hatırlarsan o gece de Gülçin'in kocası nöbetçiydi ve geç gelmişti :) biz seni kesin doğurtacağız bu gece... gündüz doğurtamadık ya kaydirigubbakcemile3

valla şimdi irem de gelirmiş kaydirigubbakcemile3

evet evet yarın ben seni ararım burcu doğurdunmu diye kaydirigubbakcemile3

iiiinnnnnşşşşşşaaaalllllllllllaaaaaaaaaaahhhhhhhhh hayırlısıyla bir geçse :)

kız nispet değil de ne? biz kedinin ciğere baktığı gibi bakıyoruz kocişlere, sen neler diyorsun :kedi: :asigim:

ohhh afiyet olsun :)

inşallah ablam bir çırpıda geçicek o dönem meraklanma sen

valla iyi bilirim o günleri allah kocişlerden ayrı komasın bizleri valla yoksa halimiz harap heee aayy valla kocamı öslediöm yaa
ööle deell duygusal anlamda gelsede sarılsam Şeniz kaydirigubbakcemile3

kız rüzgar olar bacım
ablacım burdayım arkadaş msnde takıldıda onada laf yetiştiriyorum

ayvalık rüzgarından sonra burdaki rüzgar ne eder bize delüüüü
hem orda kapalı yerlerde var geçenlede gittik biz canım meraklanma

korkma be ablam öyle şartlandırma kendini sal gitsin boşveeeeeeerrrrrrr

evet evet yarın ben seni ararım burcu doğurdunmu diye kaydirigubbakcemile3

tamam şartlanmıyorum, gayet sakin olacağım :)

sen ara bize de haber ver, bu kız bu gece doğuracak gibi geldi birden bana... ya da çok konuştuk öyle geldi bana :)

benim sancılar direkten 15 dakikalık ara ile başlamıştı

anca o zaman anlıcam doğru düzgün böyle seyrek olunca doğum sancısımı bilemiyorum
tamam şartlanmıyorum, gayet sakin olacağım :)

sen ara bize de haber ver, bu kız bu gece doğuracak gibi geldi birden bana... ya da çok konuştuk öyle geldi bana :)

ben iyisimi son hazırlıklarımı yapayım kaydirigubbakcemile3

valla iyi bilirim o günleri allah kocişlerden ayrı komasın bizleri valla yoksa halimiz harap heee aayy valla kocamı öslediöm yaa

kız önce söylesen gelirdik arkadaşa söz verdik bi dahaki sefere önce haber ver de gedelim beraber
bugün benim kociş yakın zamanda arabistana gideceğini söyledi çok kötü oldum :gitme::gitme:

1 saatin altına inmedi henüzz:nazar:
dikkatli ol sen yine de canım :)

inşallah canım :)

duygusal anlamda falan sarılmaya gelmiyor bizimkine, anında gözü dönüyor sonra o düz duvara tırmanıyor kaydirigubbakcemile3

he valla, buranın rüzgarından sonra oaraların rüzgarı dokunmaz size :)
benim sancılar direkten 15 dakikalık ara ile başlamıştı
saat kaçta 15 dakikaya düşmüştü senin sancılar?

anca o zaman anlıcam doğru düzgün böyle seyrek olunca doğum sancısımı bilemiyorum

valla canım korkma ama o sancı öyle bir geliyorki bırak konuşmayı nefes alamıyorsun

ayyy birden üçay öncesine o geceye döndüm heee sancı girdiğinde ilk nefesim kesilmişti derinden nefes almaya çalışıyordum eşimde ne oldu cevp ver konuş aşkım ne oluyor deyip duruyordu adam ne bilsin doğum sancısı olduğunu daha önce doğum görmemişki :))

canım benim yaaa nasılda panik olmuştu arabaya bindiğimizde hem hızlı gitmeye çalışıyordu hastaneye yetişmek için hemde her çukurda sancı giriyor bana diye yavaş olmak için uğraşıyordu :):)

yukardaki uyuzlar müzik sesini son ses açtılar yine bu saattee ıslık öttürdüm acık bi kıstılar gene açtılarrr :eek:lmaz:

:roflol: :roflol: :roflol:
yok yok doğurmaz bence çok konuştuk ya o bakımdan doğurmasın daha yaaa bir hafta sonra gelsin miraç
bence de :)
kız önce söylesen gelirdik arkadaşa söz verdik bi dahaki sefere önce haber ver de gedelim beraber
bugün benim kociş yakın zamanda arabistana gideceğini söyledi çok kötü oldum :gitme::gitme:
ohhh kıyamam :KK43:
bencede daha gelmesin haftaya gün var gezmeklere gitcem dahaakaydirigubbakcemile3
aaa hatuna bak, gezme diyor hala kaydirigubbakcemile3

heee siz gezin zaten canım evde durmayın sakın
bir daha olmaz heralde gülüm kolay kolay ben pazartesi işe başlıyorum ya bir süre gezmelere ara vercez en azından kurban bayramına kadar

aayyy eme yaa nerden çıktı bu arabistan şimdi hay allah uuufff

bencede daha gelmesin haftaya gün var gezmeklere gitcem dahaakaydirigubbakcemile3

manyak karı otur otıurduğun yerde yollarda doğurucan yoksa :eek:lmaz:

dikkatli ol sen yine de canım :)

inşallah canım :)

duygusal anlamda falan sarılmaya gelmiyor bizimkine, anında gözü dönüyor sonra o düz duvara tırmanıyor kaydirigubbakcemile3

he valla, buranın rüzgarından sonra oaraların rüzgarı dokunmaz size :)

saat kaçta 15 dakikaya düşmüştü senin sancılar?

heee anladım hamile ikene bizimkide öyle idi zaten sarılamıyordukki biz göbekten kaydirigubbakcemile3

kesinlikle ordaki rüzgar burda olamaz abla

valla ablacım dedim ya direk o şekilde başladı
gece saat ikide ilk sancı girdi 15 dakika sonra tekrar derken düştü tabii 13 dakika 10 dakika derken saat dört olduğunda sancılar sekiz dakikada bir geliyordu yani doğum başlamıştı anlayacağın

valla canım korkma ama o sancı öyle bir geliyorki bırak konuşmayı nefes alamıyorsun

ayyy birden üçay öncesine o geceye döndüm heee sancı girdiğinde ilk nefesim kesilmişti derinden nefes almaya çalışıyordum eşimde ne oldu cevp ver konuş aşkım ne oluyor deyip duruyordu adam ne bilsin doğum sancısı olduğunu daha önce doğum görmemişki :))

canım benim yaaa nasılda panik olmuştu arabaya bindiğimizde hem hızlı gitmeye çalışıyordu hastaneye yetişmek için hemde her çukurda sancı giriyor bana diye yavaş olmak için uğraşıyordu :):)
nostalji yaptın :) kız özledin mi o günleri yoksa?
yukardaki uyuzlar müzik sesini son ses açtılar yine bu saattee ıslık öttürdüm acık bi kıstılar gene açtılarrr :eek:lmaz:
hay ben onların................

anamm netcek orda kız nurrr
çok kalmasa barii
canım ordan iş aldılar arada gidip gelecekmiş
heee siz gezin zaten canım evde durmayın sakın
bir daha olmaz heralde gülüm kolay kolay ben pazartesi işe başlıyorum ya bir süre gezmelere ara vercez en azından kurban bayramına kadar

aayyy eme yaa nerden çıktı bu arabistan şimdi hay allah uuufff

manyak karı otur otıurduğun yerde yollarda doğurucan yoksa :eek:lmaz:

heee anladım hamile ikene bizimkide öyle idi zaten sarılamıyordukki biz göbekten kaydirigubbakcemile3

kesinlikle ordaki rüzgar burda olamaz abla

valla ablacım dedim ya direk o şekilde başladı
gece saat ikide ilk sancı girdi 15 dakika sonra tekrar derken düştü tabii 13 dakika 10 dakika derken saat dört olduğunda sancılar sekiz dakikada bir geliyordu yani doğum başlamıştı anlayacağın

kız önce deseydiniz olardı valla arkadaşda kahvaltıya çağırdı bizi
kocişin beni tesellisine bak orda para kazanacakmış lcd tv alacakmış birde bana telefon alacak

X