Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

gecelere akıyorrr:roflol::roflol:
çok güldüm kız :roflol::roflol:

özlemişiz değil mi böyle bir arada olmayı :) topiğin yaz tatil bitti galiba :)

Anadolu yakasında olsaydın sana bir doktor tavsiye ederdim ama sen Avrupa yakasında arıyorsun yanılmıyorsam, değil mi?

hemde çokkkkk uzun zamandır ayrıydık neyseki yavaş yavaş toplanıyoruz
bitsin ama artık dimi abla:)))))))))
evet ablacım avrupa yakasında arıyorum inşallah iyi birisini bulabilirim
nurcum bi odktor tavsiyesinde bulundu sağolsun gitmeyi düşünüyorum ama bakalım

evet canım ya az kaldı
inşallah iyi bi doktor bulursun şöle sana şifa olcak
inşallah canım inan bende artık çok sıkıldım artık
rabbim hayırlısıyla iyi insanlarla karşılaştırsın
gecelere akıyorrr:roflol::roflol:
çok güldüm kız :roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

valla ben hareketlerinden çok fazla şikayetçi değilim, karnımın gerilmesinden dolayı içten içe canım acıyor... gerginlik canımı yakıyor, davul gibi gerildim
gündüzleri maşallah uyuyor, geceleri akıyor doğru canım, beni rahatsız etmiyor hareketleri henüz, Miraç kadar büyük değil henüz, yukarıda burcu'ya da söyledim, karnımın davul gibi gerilmesi canımı acıtıyor... darısı başına diyeyim :)

Nur memnundu doktorundan, bence hiç vakit kaybetmeden git hayatım :) yeter artık beklediğin, di mi?
inşallah canım inan bende artık çok sıkıldım artık
rabbim hayırlısıyla iyi insanlarla karşılaştırsın

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn inşallah canım

günaydın şekerler
ablacım akşam layda ile uğraşırken bde net gitti çok zor sakinleşti ta 1de uyudu gecede inledi durdu kuzum bugnde yaparsa aynısını dra götürecem
arifecim çarşamba günü bizde o hastaneye gidecez ilaydamın aşısı var
ama emine hanım seni çok rahatlatacak emin ol sakinleştiğin içinde bebişin olacak bebiş olmuyor diye bende ona gitmiştim beni o kadar çok rahatlattı ki 1 ay sonra hamile kaldım

Kızlar herkese hayırlı cumalaaaaarrrrrrrrrr....
Kumsalım canım bugün sabah 9'a yeni bir dr'a randevu aldım. Ne oldu tahmin et, aynı hastane aynı dr'a işyerimdeki arkadaşım aynı vakte randevu aldığı için iptal etmek zorunda kaldım. Yok bu kadarı da...Sen dr bulabildin mi????

hakkaten neşecim yaa bu ne tesadüf böyle saatini erteletseydin iptal yerinee

Özge'cim özeline bak canım :)
merciiiii Şeniz

neşecimm randevu alırken bu saat dolu şu saate verelim demedilermi sana ayol CADIARZU

geçmiş olsun hayatım, bu sabah nasıl minik kuşum benim?
tesadüfün bu kadarı yani... başka bir saate alsaydın ya randevunu ya da ertesi güne falan

ablacım gerginlik için bebek yağı ve losyon falan kullansan fayda etmezmi
aminnnnn inşallahhhhhhhh

Nur memnundu doktorundan, bence hiç vakit kaybetmeden git hayatım :) yeter artık beklediğin, di mi?

amiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn inşallah canım
yeter gerçekten gitmeyi düşünüyorum ablacım bi eşimle konuşalım önce
günaydın nurcum nasılsın ilaydamız nasıl bugün devam ediyormu rahatsızlığı
inşallah doktordan memnun kalırsam görüşürüz nurcum
inşallah dediğin gibi olurda bende rahatlarım şu adet düzensizliğine bi çözüm bulsunlar bide bebişim gelsin allahın izniyle

canım sanada hayırlı cumalar nasılsın
tesadüfün bukadrı olur keşke iptal ettirmeseydin nesecim başka bi saate aldırsaydın
şimdi nezaman gitmeyi düşünüyorsun peki.nurucuğumdoktoruna gitmeyi planlıyorum
ama önce eşimle konuşmam lazımmmm

merhaba arkadaslar hepınıze hayırlı cumalar bugun erken uyandık temızlık falan yaptık ıste bebısımın esyalrını yıkadım ...ogle yemegımızden sonrada yavas yavas utumuzu yaparız..dun dr.gıttık oglusum 2090 gr olmus dr.cok guzel gıttıgını soyledı...kasım 1 ıle 5 arası sezeryana alıcak...bende 78 kılo olmusum tam tamına 20 kılo almısım ....cok aldım ama hayırlısı yavrum saglıklı olsunda bısey ıstemem...cok fazla mıdem eksıyor yanıyor hıc gecmıyor dr. ılac falan yazmıyor bunun ıcın burda hamıle bı arkadas var ona gavıscon yazmıs baska bır dr.bana bısey yazmıyo:çok üzgünüm:mıdem cok kotu...ıştahımı bıle kesıyorrr..sızınde oluordur nasıl gecıyorsunuz arkadaslar ya soda da ıcıyorum o daha cok mıde tahrıs edıyormus...fazla tuketmemek gerekmıs...ne yıyecegımı sasırdım gecmesı ıcın .....:sm_confused:

slm kızlar nasılsınız resimleri gördüm ne kadar tatlı çıkmışsınız yaaa valla bende olmak isterdim..hepiniz ayrı ayrı çok güzel çıkmışsınız tek tek yorum yazmadım ama harikasınız...kızlarımızda büyümüşlerde harika olmuşlar..

ablacım oda siparişi vermişsin şöyle bir göz attım da tesadüf okudum..emzik konusunuda unutmuştum onu almamışım denk gelirsem bakayım eksiklerimiz bitti gibi çok şükür perdemiz c.tesi gelecek gelince odayı bütün halinde ekleyecem..

bende ara sıra sıvı birşeyler geliyor idrar gibide ama anlayamadım off ne zormuş bu sıkıntıları yaşamak ..bugün doktora gidiyorum malum haftada bir artık kontrolümüz ne diyecek..

slm canım sanada hayırlı cumalar
maşallah oğluşuna annesi büyümüş tarihde belli olmuş ne güzel
mide ekşimesine bi doktor soğuğa yakın su için demiş arkadaş demişti bilmem ne kadar faydası olur fisfisfis
slm canımmm
odayı merakla bekliyoruzzz:hulya:
bende de akıntı çoğaldı daha sıvı geliyo su gibi bazen ödüm patlıyo acaba suyummu devamı gelicekmi diye
doktordan gelince yaz haberlerini bizee mavicim

evet canım cok sukur buyuyor....deneyecegım hayatım ınsallah gecer soguk suda mıde bulantısı yapıyor hıc ıcmem normalde ...buzdolabından cıkarır az bekletıp oyle ıcerım...bırazdan deneyeyım

bende bır cok malzemelrını aldım bebısın ekım 5 yatak odası kurulcak ıste bende bıberon falan unuttum onları alacagım...canımcım bendede aynısı oluyor sıvı gıbı gelıyo arada ama herzaman deıl ...normal galıba bunlar

hadi bakalım, çok az kaldı güzelim, Allah hepimizin yardımcısı olsun çünkü sıkıntılar artmaya başladı... ne yapalım gülü seven dikenine katlanır deyip oturuyoruz :) valla burada bazı arkadaşlar mide ilacı kullanmışlardı doktorlarının kontrolünde... onlara bir sor istersen, niye doktorun vermiyor ki? tamamen güvenli ilaçlar onlar halbuki

keşke sen de olsaydın mavi denizim, gerçekten çok eğlenceli geçti :) kızlar tam fıstık canım :)

evet güzelim siparişi verdim, haftaya çarşambaya falan elinizde olur dediler... bugün temizlik var evde, dün eşime o odayı tamamen boşalttırmıştım, bugün de dip köşe bucak temizleniyor... odası geldikten sonra perde alacağım, hafta sonuna kadar herhalde onu da hallederiz :)

canım sana bir şey soracağım, bu soru aynı zamanda herkese... bebek arabası alacağım ama ne alacağıma karar veremedim... öyle istiyorum ki hem ana kucağı hem oto koltuğu hem de bebek arabası olarak kullanılabilsin... sen nasıl bir şey aldın? burcuuuuuuuuuuuu sen de söyle :)

evet o sıvıdan benden de geliyor, çok değil ama... ptesi kontrolüm var bakalım doktorum ne diyecek? gerçekten de 3. trimaster zormuş... benim ilk 6 ayım çok rahat geçti ama 7. aya girdikten sonra zorlamaya başladı velet :)

evet ablacım allah hepımızın yardımcısı olsun cok zor gercekten ....cok sukur fakat ıyı olsunlarda ınsallah...sanırım cok ılac kullanıyorum safra kesesı ıcınde falan 6 kutu ılac kullanıyorum ondanda vermemıs olabılır bılmıyorumkı...hayırlısı olsun ...

evet haklısın, senin safra kesesi problemin vardı... Allah yardımcın olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…