Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

ben sezeryan olucagım ya iç camasırı gıyebılırmıyımkı pıjamada almadık bol bol gecelık farzı pamuklu gıyecekler aldım....daha rahat olur dıye dusunduk...ayyy aklıma cıgdemcım geldı o olsaydı sımdı cıcekllı donlarından bahsederdı ...sahi den ya nerelerde kı hıc haber yokmu...

üst kattaki serseri müziği kapatırsa uyucam bende acayip uykum geldi mirmirmirmir
valla ben de yatmayı düşünüyorum, hadi git yat ben de yatayım hehehe
ablacım evet hazır dogum çantasıda aslında dün aklıma geldi ben kendi adıma sadece pijama koydum çantaya ve kimsede bana bir şey demedi..,iç çamaşırı koymamışım başka konulacak birşey varmı dye..nette pek bakmıyorum çok ayrıntı oluyor çünkü..
bol miktarda pet, iç çamaşırı ve havlu lazım oluyormuş canım
ablacım babası çlışacak o yüzden götürmeyecem
ablacım bizim pusetler hemde 13 kiloya kadar araba koltuğu arabanın kemeri ile bağlayabiliyorsun
hmmm markası neydi sizinkinin canım?
yattım kızlar ben
birazdan ben deeeeeeeeeee
Selam canlar nasilsiniz??????
yoksun ortalarda, hoşgeldin canım :)

valla ben de yatmayı düşünüyorum, hadi git yat ben de yatayım hehehe

bol miktarda pet, iç çamaşırı ve havlu lazım oluyormuş canım

hmmm markası neydi sizinkinin canım?

birazdan ben deeeeeeeeeee

yoksun ortalarda, hoşgeldin canım :)

ablacım pierre cardin benimkinin markası
gülçinin de kraft

nurcum yok dogum hastanesinde ama özel kısmında olacam nasipse özel oda falan yoksa hiç çekilcek bi hastane degil..aksilik olmazsa kendi doktorum girecem sezeryan olacak ama yinede iç çamaşırı lazım bende 3 tane almıştım babaanne külaotlarına benzeyen büyük külatlardan malum onun üst kısmı uzun oluyor yani göbeginin yarısına kadar geliyor..bende pijama ve ped koymuşum sadece birde terlik..geçende bir tane sutyen aldım ama aslında emzirme atleti olanalrdan almak daha iyiyiş malum kışa denk gelecek..

4 hafta 5 günlük hamileyim.dr 2 hafta sonra çağırdı,kalp atışlarıni dinlemek için,aç karnına gel dedi bide bana.hangi testler ne zaman yapılır.teşekkürler.

Allah sağlıkla tamamına erdirsin canım, ilk etapta kalp atışlarını duyduktan sonra kan testi yapılır, diğer testler ise gebeliğin ilerleyen safhalarında olur, acele etme, zaten doktorun sana söyler hangi testleri yaptırman gerektiğini... o testlerden kaçış yok :)

nurcum yok dogum hastanesinde ama özel kısmında olacam nasipse özel oda falan yoksa hiç çekilcek bi hastane degil..aksilik olmazsa kendi doktorum girecem sezeryan olacak ama yinede iç çamaşırı lazım bende 3 tane almıştım babaanne külaotlarına benzeyen büyük külatlardan malum onun üst kısmı uzun oluyor yani göbeginin yarısına kadar geliyor..bende pijama ve ped koymuşum sadece birde terlik..geçende bir tane sutyen aldım ama aslında emzirme atleti olanalrdan almak daha iyiyiş malum kışa denk gelecek..

canım o zaman ped al mutlaka yanına birde havluyu unutma ben 1 gece kaldım özel hastane olduğu için hiç ped kullanmadım kendi götürdüklerimi ama ped çok kullanılıyor
ben sadece gecelik giydim kilotta 3-4 tane battı birde benim altıma büyük yatak hatane pedlerinden serdiler geeliğimide yukarı doğru sıyırıp yatmıştım geceliğimde batmamış oldu sütyenide sadece çıkarken takmıştım

canım o zaman ped al mutlaka yanına birde havluyu unutma ben 1 gece kaldım özel hastane olduğu için hiç ped kullanmadım kendi götürdüklerimi ama ped çok kullanılıyor
ben sadece gecelik giydim kilotta 3-4 tane battı birde benim altıma büyük yatak hatane pedlerinden serdiler geeliğimide yukarı doğru sıyırıp yatmıştım geceliğimde batmamış oldu sütyenide sadece çıkarken takmıştım

canım ya bende sezeryan olacagım ....ben pıjama almadım hep gecelık aldım acaba nasıl rahat edılırkı pıjamada alsammı yanıma cok kan gelıo canım ya merak ettım sımdı ben ıc camasırı havlu gogus pedı gecelık ıslak mendıl terlık ...ıste bebısın esyalarını koyacagım baska neler koyuluyor sızler tecrubelısınız

canım ya bende sezeryan olacagım ....ben pıjama almadım hep gecelık aldım acaba nasıl rahat edılırkı pıjamada alsammı yanıma cok kan gelıo canım ya merak ettım sımdı ben ıc camasırı havlu gogus pedı gecelık ıslak mendıl terlık ...ıste bebısın esyalarını koyacagım baska neler koyuluyor sızler tecrubelısınız

canım ben normal olduğum halde pijama giymedim gecelik giydim pijama giymezsin muhtemelen
birde çıkarken giyeceğin rahat bişey al yanına
kan için büyük pedlerden al bana hastane vermişti hiç çıkmadı dışına

canım ben normal olduğum halde pijama giymedim gecelik giydim pijama giymezsin muhtemelen
birde çıkarken giyeceğin rahat bişey al yanına
kan için büyük pedlerden al bana hastane vermişti hiç çıkmadı dışına

tamam canımcım cok saol bende cıkıyorum ılaydayı bop yerıme canımcım allah aemanet olun ...opuyorumnanaktan

korkmakta haklısın canım, doğum çantan hazır mı bari?

kıskandırmak gibi olmasın diyorsun ama kıskandım ben :KK43: neyse şaka şaka :) sen gel 29 - 30. haftalara o zaman sorarım ben sana başladı mı başlamadı mı sorunlar kaydirigubbakcemile3

evet araştıracağım canım, oto koltuğu şart çünkü arabayı kullanan çoğunlukla benim, mecburum almaya :)

güzelim benim, yavru kuşum, bir an önce keyfi yerine gelir inşallah :) doktora götürmeyi düşünüyor musun bugün?

ay kıyamam sana:KK43:ay az kaldı valla ablacım 27.haftaya giriryorum desene son keyif çatmalarım:)

herkes gitmiş yetişemedim:KK43:yengeçim de çalışıodur şimdi herkes doğum hazırlıklarına başlamış ben de 32.haftada falan hazır etmeyi düşünüyorum doğum çantasını falan tedbirli olmak lazım:)
ben de gideyim bari :çok üzgünüm:

X