Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba arkadaslar hepınıze hayırlı cumalar bugun erken uyandık temızlık falan yaptık ıste bebısımın esyalrını yıkadım ...ogle yemegımızden sonrada yavas yavas utumuzu yaparız..dun dr.gıttık oglusum 2090 gr olmus dr.cok guzel gıttıgını soyledı...kasım 1 ıle 5 arası sezeryana alıcak...bende 78 kılo olmusum tam tamına 20 kılo almısım ....cok aldım ama hayırlısı yavrum saglıklı olsunda bısey ıstemem...cok fazla mıdem eksıyor yanıyor hıc gecmıyor dr. ılac falan yazmıyor bunun ıcın burda hamıle bı arkadas var ona gavıscon yazmıs baska bır dr.bana bısey yazmıyo:çok üzgünüm:mıdem cok kotu...ıştahımı bıle kesıyorrr..sızınde oluordur nasıl gecıyorsunuz arkadaslar ya soda da ıcıyorum o daha cok mıde tahrıs edıyormus...fazla tuketmemek gerekmıs...ne yıyecegımı sasırdım gecmesı ıcın .....:sm_confused:
merhaba canım sanada hayırlı cumalar maşallah oğluna kocaman olmuş
üzülme canım yavaş verirsin kiloları seninde az kalmış doğuma
slm kızlar nasılsınız resimleri gördüm ne kadar tatlı çıkmışsınız yaaa valla bende olmak isterdim..hepiniz ayrı ayrı çok güzel çıkmışsınız tek tek yorum yazmadım ama harikasınız...kızlarımızda büyümüşlerde harika olmuşlar..

ablacım oda siparişi vermişsin şöyle bir göz attım da tesadüf okudum..emzik konusunuda unutmuştum onu almamışım denk gelirsem bakayım eksiklerimiz bitti gibi çok şükür perdemiz c.tesi gelecek gelince odayı bütün halinde ekleyecem..

bende ara sıra sıvı birşeyler geliyor idrar gibide ama anlayamadım off ne zormuş bu sıkıntıları yaşamak ..bugün doktora gidiyorum malum haftada bir artık kontrolümüz ne diyecek..

merhaba mavicim nasılsın
sende hazırlıkalrını tamamlamışsın odanızı sabırsızlıkla bekliyoruz
güzel haberlerle gel inşallah

sagolun kızlar sanırım genel bir sorun bu sıvı akması ama doktorum tedirgin oldu ilk başlarda şimdi bebegin suyunda azalması yok diye rahatladı ama .bakalım bugün ne diyecek...agnes mide ekşimesi için rennie şurup yada tablet alabilirsin.zararı yok onun hamileler rahatlıkla kullanıyor...cnm 20 kilo fazla almşsın doktorun ne diyorr..neyse sen hayırlısı ile saglıkla dogur bebgini sonra verirsin nasıl olsa..
filiz abla ben bebk arabası almadım malum kızlarınkini almıştım ama senin dedigin özellikler yok onda...senin dediklerin daha pahalı bir şey olsa gerek..nurla gülçinin kullandıgı da senin dediklerinden degilmiydi.

sagolun kızlar sanırım genel bir sorun bu sıvı akması ama doktorum tedirgin oldu ilk başlarda şimdi bebegin suyunda azalması yok diye rahatladı ama .bakalım bugün ne diyecek...agnes mide ekşimesi için rennie şurup yada tablet alabilirsin.zararı yok onun hamileler rahatlıkla kullanıyor...cnm 20 kilo fazla almşsın doktorun ne diyorr..neyse sen hayırlısı ile saglıkla dogur bebgini sonra verirsin nasıl olsa..
filiz abla ben bebk arabası almadım malum kızlarınkini almıştım ama senin dedigin özellikler yok onda...senin dediklerin daha pahalı bir şey olsa gerek..nurla gülçinin kullandıgı da senin dediklerinden degilmiydi.

Canım onların ki hem ana kucağı hem de bebek arabası şeklindeydi, açıkçası sormayı da unuttum oto koltuğu olarak kullanılabiliyor mu diye... gelsinler onlara da soracağım :)

kızlarrr minik cadımı yıkadım doyurdum uyuttum ve geldim
pat diye çıktım çünkü cerenim yazmama izin vermedi oyun oynarkende vakit geçti sanırım sizleri kaçırdım :KK43::KK43: neyse bakalım neler olmuş

göstermiyorsun derken???

neyi göstermiyorum abla yaşımı? kiloyumu ? :uhm:

heee evcilik oynarlar hatta doktorculukta oynarlar eltin hasta olur kaynında doktor nasıl tedavi uygularlar bilemicem ama zevk ve seçim meselesi kaydirigubbakcemile3

ben sana bir otururumda görürsün oturaklımıyım kalkarmıyım canım :jeyyar:

canım beimmm kurbaan olurum ben sana Şeniz

sen öyle saaannnn damarıma bastığın ann kişilik değiştiririm ben :jeyyar: kaydirigubbakcemile3

peki sen aklına geldikçe sor sorda ben aklıma geldikçe cevap verirmiyim orası meçhul kaydirigubbakcemile3

yok canım deme istemez sen bana abla deyince kendini küçük sanırsın felan gerennk yok

gel canım gel atışırız tabii hatta atışmak ne kelime saç baş gireriz kııı tam karı kavgası kaydirigubbakcemile3

ee hadi git bari kaydirigubbakcemile2

dünürümm iki gözümmm gel sana bir sarılam Şeniz

kuzumm çok özledim seni yaaww nasılsın iyimisin? sancıların oluyormuş amadım yol yhapıyor sanırım yavaş yavaşş heee

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sevdim kıs ben seni tam benim tipimsin iki çatlak iyi geçiniriz:)

kumsalım sagol.hazırlıklar biti sayılırı hatta yok diyebilirim...bekliyoruz işte aşagı yukarı 6 hafta kaldı doguma daha erken olurmu bilmem...sıkıntılarım gittikçe artmaya başladı dışarıya çıkmaya korkmaya başladım vallahi sıvı geldigi için tedirginim rabbim hayırlısını nasip etsin..

sevtapcım geçmiş olsun canım maden suyu bende işe yarıo şahsen midesi problemli biri olarak...........

filiz ablacım sana da afiyet olsun.kıskandırmak gibi olmasın ben dün 12 de yattım 12 de kalktım benim o sorunlarım başlamadı daha:)inş.seninde geçer en kısa zamanda:)

selamlar herkese bu arada ne güsel toplanmaya başlamışız eskisi gibi...........sabah muhabbetlerini ösledim:)ama ben ce deyip kaçıcam çünkü bazı kişisel temizliklerimi yapmam lazım gene uğrarım hepinizi öpüyorum byeeeeeeeee opuyorumnanaktan

geçmiş olsun hayatım, bu sabah nasıl minik kuşum benim?

tesadüfün bu kadarı yani... başka bir saate alsaydın ya randevunu ya da ertesi güne falan

günaydın nurcum nasılsın ilaydamız nasıl bugün devam ediyormu rahatsızlığı
inşallah doktordan memnun kalırsam görüşürüz nurcum
inşallah dediğin gibi olurda bende rahatlarım şu adet düzensizliğine bi çözüm bulsunlar bide bebişim gelsin allahın izniyle
bu sabahda çok mızmız duş aldırdım mamasını yedi şimdide uyumaya çalışıyor
kızlar ben bir şeyler yiyip geliyorum :)
afiyet olsun ablacım

kumsalım sagol.hazırlıklar biti sayılırı hatta yok diyebilirim...bekliyoruz işte aşagı yukarı 6 hafta kaldı doguma daha erken olurmu bilmem...sıkıntılarım gittikçe artmaya başladı dışarıya çıkmaya korkmaya başladım vallahi sıvı geldigi için tedirginim rabbim hayırlısını nasip etsin..

seni de allah kurtarsın bebbişin de zamanında gelsin canım inş.

arifecim evet canım az kaldı cok sukur ...buyuyor teyzesı...hılalcımsaol canım soda ıyı gelıyorda bana ıste fazlası zararmıs canımcım ...mavıcım evet bıraz fazla aldım canım benım ya ınsallah verırım yavrum ıyı olsunda senınle aynı haftalardayız sen kac kılo aldın canım ben aldım ama fazla abooo denılecek gıbı gozukmuyor boyum var oyuzden bellıde fazla deıl...verırız yavrularımız ıyı olsunda :)

korkmakta haklısın canım, doğum çantan hazır mı bari?
sevtapcım geçmiş olsun canım maden suyu bende işe yarıo şahsen midesi problemli biri olarak...........

filiz ablacım sana da afiyet olsun.kıskandırmak gibi olmasın ben dün 12 de yattım 12 de kalktım benim o sorunlarım başlamadı daha:)inş.seninde geçer en kısa zamanda:)

selamlar herkese bu arada ne güsel toplanmaya başlamışız eskisi gibi...........sabah muhabbetlerini ösledim:)ama ben ce deyip kaçıcam çünkü bazı kişisel temizliklerimi yapmam lazım gene uğrarım hepinizi öpüyorum byeeeeeeeee opuyorumnanaktan
kıskandırmak gibi olmasın diyorsun ama kıskandım ben :KK43: neyse şaka şaka :) sen gel 29 - 30. haftalara o zaman sorarım ben sana başladı mı başlamadı mı sorunlar kaydirigubbakcemile3
evet ablacım bende öyle tahmin ettim ama onların çıkartılabilir olanlarıda oluyor sen yine sor ona göre araştırısın..
evet araştıracağım canım, oto koltuğu şart çünkü arabayı kullanan çoğunlukla benim, mecburum almaya :)
bu sabahda çok mızmız duş aldırdım mamasını yedi şimdide uyumaya çalışıyor

afiyet olsun ablacım
güzelim benim, yavru kuşum, bir an önce keyfi yerine gelir inşallah :) doktora götürmeyi düşünüyor musun bugün?

ben 10 kilo falan almışım cnm benimde boum var bana fazla almadın dediler..bakalım doktorum 12 kilo üstünde duruyordu ama bebgi,n durumu iyi görününce benimde artış fazla olmadıgı için fazla yorum bile yapmıyor..

ablacım evet hazır dogum çantasıda aslında dün aklıma geldi ben kendi adıma sadece pijama koydum çantaya ve kimsede bana bir şey demedi..,iç çamaşırı koymamışım başka konulacak birşey varmı dye..nette pek bakmıyorum çok ayrıntı oluyor çünkü..

evet araştıracağım canım, oto koltuğu şart çünkü arabayı kullanan çoğunlukla benim, mecburum almaya :)

güzelim benim, yavru kuşum, bir an önce keyfi yerine gelir inşallah :) doktora götürmeyi düşünüyor musun bugün?

ablacım babası çlışacak o yüzden götürmeyecem
ablacım bizim pusetler hemde 13 kiloya kadar araba koltuğu arabanın kemeri ile bağlayabiliyorsun

ablacım evet hazır dogum çantasıda aslında dün aklıma geldi ben kendi adıma sadece pijama koydum çantaya ve kimsede bana bir şey demedi..,iç çamaşırı koymamışım başka konulacak birşey varmı dye..nette pek bakmıyorum çok ayrıntı oluyor çünkü..

canım mavim nasıl oldun
özel hastanede mi yapacaksın doğumunu

X