Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

toplaşmışsınız yine gülçinin deyimiyle eskiler kaynatmışsınız ne güzel bende bi göz atayım dedim
eveeeeeeeeet toplaştık, ne güzel oldu... sen nasıl oldun hayatım? biraz düzeldin mi?
kızlarrr minik cadımı yıkadım doyurdum uyuttum ve geldim
pat diye çıktım çünkü cerenim yazmama izin vermedi oyun oynarkende vakit geçti sanırım sizleri kaçırdım :KK43::KK43: neyse bakalım neler olmuş

göstermiyorsun derken???

neyi göstermiyorum abla yaşımı? kiloyumu ? :uhm:

canım beimmm kurbaan olurum ben sana Şeniz
neyse kimse yazmıyor diye çıktım ben de :)

göstermiyorsun derken kilonu kasdettim, yaşını da gösterdiğin söylenemez bu arada :)

ben de sanaaaaaaaaa Şeniz
yaaaa filiz abla gidiyorum demeden çıkmışsın ne oldu banamı küstün yoksaaa :KK43::KK43:
kız ben sana küser miyim hiç, Ceren'le meşgul olduğunu tahmin ettim, kimse de yazmayınca sıkıldım çıktım :)
kıızzz nurrr öyle bakacağına yazsana bişiler ille laf atalım diyemi bekliyorsun
he valla... hiç konuşmuyor hatun

neyse kimse yazmıyor diye çıktım ben de :)

göstermiyorsun derken kilonu kasdettim, yaşını da gösterdiğin söylenemez bu arada :)

ben de sanaaaaaaaaa Şeniz

kız ben sana küser miyim hiç, Ceren'le meşgul olduğunu tahmin ettim, kimse de yazmayınca sıkıldım çıktım :)

he valla... hiç konuşmuyor hatun

pardon pardon çıkmana ben sebep oldum sanırım ama telafiye hazırım kaydirigubbakcemile5

hımmm kiloyu göstermiyorum heee sen güzel bakıyonda güzel görüyon o yüzden ablam Şeniz

küsme zaten sen bana ablaam küsersen barışmak için üşenmem teeee oralara gelirim ama ceren yine huysuz olur olmaz o yüzden küsme sen bana :içelim:

bak görüyormusun abla nur karısı hiç bir kelam etmeden çıktı gitti burdan şimdi git bak temmuz anneleri bölümündedir hanımm onu varya bir yakalayım kırıcam bacaklarını :eek:klava:

pardon pardon çıkmana ben sebep oldum sanırım ama telafiye hazırım kaydirigubbakcemile5

hımmm kiloyu göstermiyorum heee sen güzel bakıyonda güzel görüyon o yüzden ablam Şeniz

küsme zaten sen bana ablaam küsersen barışmak için üşenmem teeee oralara gelirim ama ceren yine huysuz olur olmaz o yüzden küsme sen bana :içelim:

bak görüyormusun abla nur karısı hiç bir kelam etmeden çıktı gitti burdan şimdi git bak temmuz anneleri bölümündedir hanımm onu varya bir yakalayım kırıcam bacaklarını :eek:klava:

oyyy kıyamam ben sana, deli kız niye küseyim... valla siz gittiniz iki gündür hava resmen süt liman oldu, rüzgarın r'si yok valla, bütün hünerini gösterdi Ayvalık rüzgar yönünden :KK43:

evet yaa... inşallah İlayda daha iyidir

oyyy kıyamam ben sana, deli kız niye küseyim... valla siz gittiniz iki gündür hava resmen süt liman oldu, rüzgarın r'si yok valla, bütün hünerini gösterdi Ayvalık rüzgar yönünden :KK43:

evet yaa... inşallah İlayda daha iyidir

hayy allah yaa bizdekide şans işte neyse napalım nasip böyleymiş oraları rüzgarlı göreceklmişiz meğer

bilmiyorum ki neyi var ateşi yok ama sabahtan beri toplasan 1 saat uyumadı
tam size yazacak oluyorum kıyameti koparıyor

aayy canımm yaaaa kabızlık olabilirmi karnı felan ağrıyor olmasın

kızlar ne kollarımı ne sırtımı nede bacaklarımı hissediyorum ağrıdan

canımm yaa ilayda ile uğraşmaktan ağrı oldu dimi :KK43:

hoşbulduk cnm naılsın?
herkese iyi geceler
ütümü bitirdim pc nin başına oturdum bi baktım net yok
deli oldum
şimdi gelmiş offfffff

canım benim ütün bitti demek ne güzel valla ben bir tek cerenin eşyalarını ütüledim bizimkilere sıra geldiğinde benim pilim bitmişti bıraktım bende şuan şarj oluyorum kaydirigubbakcemile3

aldırdım canım
ama banamısın demiyor

haayyy aalllaahh yaa ne oldu kuzuma acaba

hatunlar ben yatıyorum çok uykum var
kuzuyla ilgilenmem lazım terlemiş baya
karnı da acıkmış
hepinize iyi geceler

iyi geceler canımcım öp zeynebi bizim için annesi

X