Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kizlarrr nasilsiniz biz iyi olmaya calisiyoruz.bu aralar pek sik giremiyorum agrilarim var hep uzaniyorum dr dediki bebek dogum kanalina yerlesdi icin sanci yapa bilirmis cok basdiriyor oglusum ama bunlaeda güzel ve gecer insallah hepinizi öpüyorum allaha emanet olun......

bir degisiklik olursa gülcinin tlf nr var ona bildiririm mrak etmeyin beni......
canım demek bebişin yola koyuldu artık hadi bakalım hayırlısı yorma sakın kendini
allaha emanet ol canım
Kızlar günaydın hepinize size çok güzel bi haberim var test yaptım akşam ve çift çizgiyi gördüm çok şükür hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allahım tez zamanda bekleyen herkese nasip etsinnnnnnnnnnnn
günaydın gözünaydın tebrik ederim allah kucağına almayıda nasip etsin
günaydin kızlar..hayırlı cumalar opuyorumnanaktan
günaydın canım sanada hayırlı cumalar
gunaydınnnn marul kıvamındaki herkess :)) zombiniz geldiiiiiakannehir
günaydın halecimmm nasılsın
günaydın kızlar... nasılsınız?

Allah sağlıkla tamamına erdirsin canım :)
günaydın ablacım nasılsın
herkese gnaydın
günaydın nurcum nasılsın canım meleğimiz nasıll
gunaydın fılız abla gunaydın arifecimm gunaydın nurcumm nasılsınız zemuszemus

günaydın canım iyiyim çok şükür sen nasılsın topik kızın nasıl

ya dun aksamdan berı sırtım agrımaya basladı artık öne dogru egılmekten gbek asagı cekıyooo sankı cıgerlerını usutursun batarya aynenn nasıl agrıyooo gıdt gıde agırlasırsın dedıklerı bumu acepp:kedi: hergun bı yerın agrısı ortaya cıkıyoo:KK43:

günaydın canım iyiyim çok şükür sen nasılsın topik kızın nasıl

bende ıyı olmaya calısıyorum canım :) az uyku az hareket cok agrı bakalım napıcass opuyorumnanaktan
topişim ii teysesi bugun onu görmeye gıdıcesss bakalım buyumusmuuu kocaman olmusmu gelmek ıstıyomuuuu örencess opuyorumnanaktan

iyiyiz arifecim meleğimde iyi şükür sen nasılsın
daha iyi olun inşalah canım resimlerini gördüm maşallah çok tatlı olmuş meleğin
bende iyiyim çok şükür canım bi yaramazlık yok
ya dun aksamdan berı sırtım agrımaya basladı artık öne dogru egılmekten gbek asagı cekıyooo sankı cıgerlerını usutursun batarya aynenn nasıl agrıyooo gıdt gıde agırlasırsın dedıklerı bumu acepp:kedi: hergun bı yerın agrısı ortaya cıkıyoo:KK43:
kıyamam az kaldı canım topiğini kucaklayınca hepsi geçecek:)))
sağol Arifem, iyi diyelim iyi olalım, sen nasılsın? fazla gelmiyorsun artık topiğe, çok mu yoğun geçiyor?
hep iyi olun inşallah ablacım bedne iyiyim çalışıyorum aynı yani hem yoğunum hemde internet çok hata veriyor bi gidiyor bekle gelicek bende sinir oluyorum sonrada işler başlayınca girmiyomm:KK43:(((
bende ıyı olmaya calısıyorum canım :) az uyku az hareket cok agrı bakalım napıcass opuyorumnanaktan
topişim ii teysesi bugun onu görmeye gıdıcesss bakalım buyumusmuuu kocaman olmusmu gelmek ıstıyomuuuu örencess opuyorumnanaktan

az kaldı canım çok güzel büyümüştür annesi son süprizler için hazırlık yapıyodur sana
hadi bakalım güzel haberlerle gel inşalah

kıyamam az kaldı canım topiğini kucaklayınca hepsi geçecek:)))

az kaldı canım çok güzel büyümüştür annesi son süprizler için hazırlık yapıyodur sana
hadi bakalım güzel haberlerle gel inşalah

evet canım ya az kaldı gelsın hele bıde ben onun topuklarını ıssırcamm attıgı tekemelerın hesabını sorucam opuyorumnanaktan
inşakllah cnaım bakalım bugun 4 te randevumuz gelınce haber verırım :)

günaydın canlarım hayırlı cumalar.
teyzoşlar profilimize cicilerimizi koyduk bakın işsterseniz cinsiyet belli değil ama sarılı yeşilli bişiler aldık dayanamadık.mavi çıt çıtlılar babamızın tercihi.

günaydın canlarım hayırlı cumalar.
teyzoşlar profilimize cicilerimizi koyduk bakın işsterseniz cinsiyet belli değil ama sarılı yeşilli bişiler aldık dayanamadık.mavi çıt çıtlılar babamızın tercihi.
canım hepsi çok güzel güle güle sağlıkla kullanın inşallahhh
tünaydın kızlarrrr
nasılsınızzz biz bugun biraz halsisizz havalarında etkisi tabiii

tünaydın canım nasılsın sorma burdada hava kapalı çok yağmur yağıcakmış
3gündür hiç durmadan yağıyordu zaten allah yardımcımız olsun

iyyim airfecim ne olsun
şu bizim üst kattaki psikopatlara sinirleniyorum
son ses müzik açtılar görsen ev disko sanki
miraç doğunca nolcak bilmiyorum uykusunda korkcak sesden hep :KK43:(
akıllanmıolarda yüz defa uyardık eşim dövcem deyip duruyo :KK43:(

iyyim airfecim ne olsun
şu bizim üst kattaki psikopatlara sinirleniyorum