Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bıs geldıkkk topişimleee doktordann :) kızımı bu sefer az gösterdı bana oda elını almıs yıne azını kapatmıs :)) yıne tam gostermedı yuzunu maşallah kılomuzda ıyı carsamba gunu gelde anestezıcıyle goruselım dedı testlerım fılanda yapılcak artık :) tarıh olarakda 28ınde yaparız dedıı yanı ben 29 ıstıyodum ama kocamda acelecı olsun olsun 28 olsun dedı:) bakalım nasipse 28ınde olucak :))
haletoşşşş hafta başı doğuma gitcennn hade hayırlısı bakalımmm siz burcuyla toto die kasılmalarınızı seve durun pörtlüceniz haberiniz yokkkkaydirigubbakcemile3

hee bende dünn ekim annelerinden öğrendim bu kasılmayı paçalar tutuştu bendede çok sık oluyo dediğin gibi bizde poposu diye seviyozzzkaydirigubbakcemile3

olsun bis yıne poposu diye sefelim öpelim topişleri opuyorumnanaktan
ohhhhhhhh sonunda yagmur basladııı ama ınce ınce yagıyoooo opuyorumnanaktan
bende cıkıyımda yemek neyım yapim
sende say bak bu kasılmayı cıcım okişşş opuyorumnanaktan

haydı herkese ii akşamlarrr kovalasın sizi tafşanlarrrrrrrrr:kedi:

iyi gecelerrrrr yedi cücülerrrrrrrrrrr:kedi:

haletoşşşş hafta başı doğuma gitcennn hade hayırlısı bakalımmm siz burcuyla toto die kasılmalarınızı seve durun pörtlüceniz haberiniz yokkkkaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol: gusel popolu cocuklarımıs onlar bisimmm -tatlicadiarzu-
hakketten yaww pazartesi pazartesii sendromlu gıdıcem ınsallaahhhhhhhhhhhhhhhh:eek:

olsun bis yıne poposu diye sefelim öpelim topişleri opuyorumnanaktan
ohhhhhhhh sonunda yagmur basladııı ama ınce ınce yagıyoooo opuyorumnanaktan
bende cıkıyımda yemek neyım yapim
sende say bak bu kasılmayı cıcım okişşş opuyorumnanaktan

haydı herkese ii akşamlarrr kovalasın sizi tafşanlarrrrrrrrr:kedi:

iyi gecelerrrrr yedi cücülerrrrrrrrrrr:kedi:

:roflol::roflol::roflol:
çatlak gacııı

selam kizlar ben geldim sabahtan beri koşturuyorum şeker testim yapıldı aç 81 tok 93 yani temiz çıktı
tansiyonum kiloma baktırdım normal kızımın bağırsakları düzelmiş çok sevindim 1034 gr olmuş :)) haftasına gföre normal dedi dr.
yüzünü göstermedi ama cadı o kadar uğrastık yok saklanıo hep çok hareketliymiş eli kolu durmuyo dedi dr teyzesi :KK70:

bizden b u kadar haberler çıkmam lazım şimdi canlarım hepinizi öpüyorum haber verelim dedik kızımla halecim 28inde geliomuş cemremiz hadi gözün aydın annesi :KK70:

selam kizlar ben geldim sabahtan beri koşturuyorum şeker testim yapıldı aç 81 tok 93 yani temiz çıktı
tansiyonum kiloma baktırdım normal kızımın bağırsakları düzelmiş çok sevindim 1034 gr olmuş :)) haftasına gföre normal dedi dr.
yüzünü göstermedi ama cadı o kadar uğrastık yok saklanıo hep çok hareketliymiş eli kolu durmuyo dedi dr teyzesi :KK70:

bizden b u kadar haberler çıkmam lazım şimdi canlarım hepinizi öpüyorum haber verelim dedik kızımla halecim 28inde geliomuş cemremiz hadi gözün aydın annesi :KK70:

canım gözün aydın herşey yolundaymış maşallahhh opuyorumnanaktan

Yüzünü göstermedi ama cadı o kadar uğrastık yok saklanıo hep çok hareketliymiş eli kolu durmuyo dedi dr teyzesi :d

bizden b u kadar haberler çıkmam lazım şimdi canlarım hepinizi öpüyorum haber verelim dedik kızımla halecim 28inde geliomuş cemremiz hadi gözün aydın annesi :d

gözün aydın canım ii miş kuzucun.

selam millet nasılsınız bakalım
hamişlerden güzel güzel haberler varmış oh oh ne güzel rabbim hepinizi sağ salim kavuştursun bebişlerinize inşallah.

ay iyiyim canım sağol bi hava durumuna bakıp geldim de:)bel ağrım dışında iyiyin çok şükür.sen nasılsın bıdığın nasıl?:)

ayyy sorma ya kaç gündür şiddetli yağan yağmur mahvetti herkesi :KK43::KK43:

oofff umarım bu kadarı ile kalır ve daha fazla can mal kaybı olmaz :KK43::KK43:

bel ağrıların normaldir güzelim dahada artacak ağrılar sonlara yaklaştıkça ama hepsi geçecek inan sadece sabır.

ben iyiyim güzelim kuzumu büyütüyorum işte teyzesi oda iyi maşallah uyuyor şuan bende fırsat bu fırsat geldim buraya :):)

gittin mi :gitme:

gitmedim cicim burdayım ben :):)

ayyy sorma ya kaç gündür şiddetli yağan yağmur mahvetti herkesi :KK43::KK43:

oofff umarım bu kadarı ile kalır ve daha fazla can mal kaybı olmaz :KK43::KK43:

bel ağrıların normaldir güzelim dahada artacak ağrılar sonlara yaklaştıkça ama hepsi geçecek inan sadece sabır.

ben iyiyim güzelim kuzumu büyütüyorum işte teyzesi oda iyi maşallah uyuyor şuan bende fırsat bu fırsat geldim buraya :):)

gitmedim cicim burdayım ben :):)

iyi yapmışsın canım ben de bi yandan kocamla konuşuorum da evet allahım afetinden korusun :Saruboceq:

iyi yapmışsın canım ben de bi yandan kocamla konuşuorum da evet allahım afetinden korusun :Saruboceq:

oh oh iyi hasret gider kocişinle ne güzel :):)

amin rabbim kullarını tüm doğal afetlerden korusun inşallah

öp bıdığını benim için yerim ben onu çok tatlı maşallah:)

öperim tabii öpmemmi heeeç :):)

sağol canım maşallah nazar değmesin inşallah

rabbim bu günleri sizlerede hayırlısı ile göstersin inşallah

filiz abla seni pek göremedim gelmedinmi topiğe benmi fark etmedim yoksa???
nasılsın ablam iyimisin?

merhaba canım, geldim tabii topiğe ama çok fazla kalamadım, o yüzden görmemişsindir :) iyiyim hayatım dört gözle seni ve Ceren'i bekliyorum burada :) az kaldı inşallah, sen nasılsın birtanem?

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal.................................. (15 Eylül)
2 - Nesemese..............................saldım çayıra Mevlam kayıra zemuszemus

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Karpuz ...................................37. haftamızdayız (K) (28 Eylül) {CEMRE}

2. Bulcuk....................................36. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

3. Gcan......................................36. Haftamızdayız (E) (12 Ekim ) {MİRAÇ}

4. Mehay ................................. 35. Haftamızdayız (E) (16 Ekim)

5. Benssenb...............................33. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................31. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Agnes......................................31. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {EBRAR}

8. Rüzgar Deniz..........................29. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Hayat24................................. 27. Haftamızdayız (K) (15 Aralık) {YAĞMUR NİSA}

10. Slvmsstr................................ 24. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................21. Haftamızdayız (K) (20 Ocak 2010)

12. Fatos0808 ............................ 18. Haftamızdayız (15 Şubat 2010)

13. Nilsu24..................................12. Haftamızdayız (29 Mart 2010 )

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN} 6 aylık

2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS} 4 Aylık

3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA} 4 Aylık

4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP} 3 Aylık

5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN} 2 Aylık

6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA} 2 Aylık

7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE} 1 Aylık

8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {ÖZCAN ALP} 1 Aylık

9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} 1 Aylık

10. Htc80.....................................31 Ağustos 2009 {ECEM}

11. Musyas...................................09 Eylül 2009 {ZEYNEP ADA} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

X