Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kıs normalde bende bacaklarımı jıletle alırım ve 2 ayda bır kumralım ben kılalrı bı gor dıcem goremıyosun bacagımda hıc yok sankı ama barı dıyom agdayla yapimde hanı hıc almıyım :roflol: yoksa ben kendımı bıldım bılelı bacaklarımı jıletle alırım ama bunyeden bunyeye degıısyo tabe bendekı hallerını gorucen sayılcak kadarlar :roflol::roflol:
agdayla alırsam belki yılda 1 alırım dıye yapıyomm delikafaduldendelikafadulden
yaa bende açık kumralım peynir gibide beyazım ama kıllıyım bide kıvırcık olduğum için tüylerim inatçı çok canımı yakıyolar bacaklarım extra bi acıo jilet rahat geldi onun için

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsünnnn:emir_bebek:
amin canımmmmŞeniz

...Bir zaman gelmis ve kaplumbagalar ülkesinde su tükenmis. napçez ne
> etçez diye düsünürken aralarinda en yasli, en bilgin olani demis ki:
> "su dagi görüyor musunuz...o dagin arkasinda büyük bir göl var." . Ee,
> koca dagi hepsi birden asamazlar.
> Aralarinda çok yasli olanlarda var. Bunun üzerine oraya gidip su
> getrmeleri için en genç 2 kaplumbaga seçilmis.
> Genç kaplumbagalar 25 yil sonra göle ulasmislar.. ohaa demeyin. Anca
> çikmislar dagi. Hem nasil olsa uzun yllar yasiyolar). Ve o anda
> farketmisler..
> Suyu alip götürmek için yanlarina kap almayi unutmuslar..
> kaplumbagalardan biri; -ee nabicas simdii?? Birimizin gidip kap almasi lazim..
> Digerimiz de burada beklesin ki kimse gelip içmesin sudan!!
> En iyisi sen git!-Olmazz.... Ben gidicem sen ya suyu içersen?.. O
> zaman köy susuz kalir ve hepimiz ölürüz susuzluktan!
> -Yok valla bak yemin ederim agzimi sürmiiycem.. sen git al gel kabi
> bekliyecegim.. Söz veriyorum.
> Bunun üzerine diger kaplumbaga yola çikmis.. Orada kalan da beklemeye
> baslamis.. Aradan 30 yil geçmis.. 50 yil.. 60 yil.. Sonunda bekleyen
> kaplumbaga bu böyle olmayacak demis..Galiba gelmeyecek bu.. Köydekiler
> de öldü herhalde susuzluktan..
> En iyisi ben biraz su içeyim de bari ben hayatta kalayim..
> Kaplumbagalarin soyu devam etsin..
> Tam egmis kafasini göle dogru bir yudum alacakken çalilarin arkasindan
> bir ses duyulmus..:
>
> - Bak böyle yaparsan gitmem amaaa!!!!!!!!
:roflol::roflol::roflol:

hosgeldın canım sen nasılsın dogum yaklastı senın zemuszemus

ooo hosgeldın canımmm naberrr nassınn gorusmeyeliiikaydirigubbakcemile2

canımmmmm saolasınnnn buyrunnnnnnnnn:jeyyar:
nerlerdesın sevtapcım yaaaa ösletıyonus kenıdınısı fallaa gamyoncuiremsu

h.bkızlar 4haftam kaldı doguma evet az kaldı agırlaştım iyice umaruım herkesin keyfi yerindedir

ooo hosgeldın canımmm naberrr nassınn gorusmeyeliiikaydirigubbakcemile2

canımmmmm saolasınnnn buyrunnnnnnnnn:jeyyar:
nerlerdesın sevtapcım yaaaa ösletıyonus kenıdınısı fallaa gamyoncuiremsu

canım esımın arkadasına ıftara davetlıydık....gunduzde esımın yanındaydım dukkanda ...buarada bebısımı gordum kocaman oldum teyzesı gecmıse yazdım ama kımsecıkler benımle ılgılenmedı :çok üzgünüm::çok üzgünüm:1300gr olmus teyzesı...suyu falanda ıyımıs..

yaa bende açık kumralım peynir gibide beyazım ama kıllıyım bide kıvırcık olduğum için tüylerim inatçı çok canımı yakıyolar bacaklarım extra bi acıo jilet rahat geldi onun için

kıssss peynir kıvamlı gemlik zeytiniii kıvırcık kıllı arkim benimm jilet kullanma anacım sallaaaaa :mymeka:eek:puyorumnanaktan

canım esımın arkadasına ıftara davetlıydık....gunduzde esımın yanındaydım dukkanda ...buarada bebısımı gordum kocaman oldum teyzesı gecmıse yazdım ama kımsecıkler benımle ılgılenmedı :çok üzgünüm::çok üzgünüm:1300gr olmus teyzesı...suyu falanda ıyımıs..

yok kıs olurmuuu ben gordum oglusunun kılosunu fılan yazmıstın :kedi::eek:lmaz::eek:lmaz:senı hıc umursamas olurmuyus kısss:umursamaz:
herseyının ıyı olması guzel maşallahh dıyelımmmm kuzuyaa :nazar::nazar:

yok kıs olurmuuu ben gordum oglusunun kılosunu fılan yazmıstın :kedi::eek:lmaz::eek:lmaz:senı hıc umursamas olurmuyus kısss:umursamaz:
herseyının ıyı olması guzel maşallahh dıyelımmmm kuzuyaa :nazar::nazar:

tsk ederım canım cok saol cok sukur ıyı ...bende resım cekme hastalıgı var ama hamıslıkten sonra canım hıc cekmek bıle ıstemıyor...

h.bkızlar 4haftam kaldı doguma evet az kaldı agırlaştım iyice umaruım herkesin keyfi yerindedir

şekerim senin kacıncı haftada alıcaklar sezeryan dimi :kedi:37. haftadamı alcaklar erken diilmiii :eek:
benım 38 demıstı once sımdı 39 dıo parcalıcam zati doktoruuu :eek:klava:

:1hug:
tsk ederım canım cok saol cok sukur ıyı ...bende resım cekme hastalıgı var ama hamıslıkten sonra canım hıc cekmek bıle ıstemıyor...

valla cnaım bana ızın verseler dogumda yattıgım yerden cekıcemmm :roflol::roflol:
ben yarı profösyonel makina kullanıyorum oncekılerımde öyleydı ama ozaman dicitaller yoktu tabe 8.2 guzel cekıyo makınemde dısarı cıkabılsem cekıcem bak sneın ıcın en son cektıgım antalya resımlerını koyım albume bakda hasret gıder cicimmm:teselli:

şekerim senin kacıncı haftada alıcaklar sezeryan dimi :kedi:37. haftadamı alcaklar erken diilmiii :eek:
benım 38 demıstı once sımdı 39 dıo parcalıcam zati doktoruuu :eek:klava:

halecım benımkınıde 37 haftasında alıcak dr.hayatım sezeryan benımde ...MUSYAS canım bıseycık kalmamıs aman agrısız sızısız gecırde ..canım benım

selam kızlar nasılsınızzzz
mrb canımm hoşgeldin nasılsınnn

merhabalar bensız sohbet hııııı :eek:klava::eek:klava:nabersınız sızlerı ozluyorum hemen bır gun gelmeyınce ....sızlerı sevıyorumopuyorumnanaktan
HALECİM bızım zaten sımdıden bırıncımız sensın desteklerımız senın ıcın ....guzel bır fıkıra.s
ÖZGECIK,ARIFECIM nasılsınız
HILALCIM hosgeldın,yorumların ıcın tsk ederım arkadasıma.s.
wuhuuuu sevtabımmm gelmiş hoşgelmişşşş zemuszemus bizde seni seviyoruz yeawruuummmm :jeyyar:

> Kızılderili çocuk babasına
> soruyor:
> - Baba diğer milletlerin
> ne güzel adları var, Ali,
> Ayşe, Hans,Tom....
> Hepsi kısa kısa isimler.
> Bizimkiler, sanki birer
> öykü. Gece
> uluyan çakal, gün doğarken
> uçan kartal, bunlar ne
> biçim adlar?
>
> - Bak yavrum, Kızılderili
> adları, gerçekten bir
> öyküdür ve güzeldir.
> Örneğin, küçük kardeşin
> Dolun Ay, ay dolunay
> halinde iken,
> annen yanıma geldi,
> birlikte olduk, o güzel
> çocuk doğdu..
> Erkek kardeşin, Çakan
> Simsek;annenle bir gün
> gezerken, sağanak
> halinde yağan yağmurdan
> kurtulmak için girdiğimiz
> mağaranın ağzında,
> şimşekler çakarken annenle
> birlikte olduk ve o
> kahraman kardeşin, Çakan
> simsek oldu.
> Ablan, Bahar Çiçeği;
> ilkbaharda annenle otların
> arasında
> koşarken, birlikte olduk
> ve o güzel çocuk, Bahar
> Çiçeği oldu.
> Simdi anladın mi Yırtık
> Prezervatif?
hahahahahaaaaayyyyy :roflol::roflol: süperdiiiiii

oyyyy kuzum benimmmm maşallaaahhhh :nazar: unuturmuyuz kısss eni sen bizim gözümüzden kaçarmısınnnn kaydirigubbakcemile

kıssss peynir kıvamlı gemlik zeytiniii kıvırcık kıllı arkim benimm jilet kullanma anacım sallaaaaa :mymeka:eek:puyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:1hug:

valla cnaım bana ızın verseler dogumda yattıgım yerden cekıcemmm :roflol::roflol:
ben yarı profösyonel makina kullanıyorum oncekılerımde öyleydı ama ozaman dicitaller yoktu tabe 8.2 guzel cekıyo makınemde dısarı cıkabılsem cekıcem bak sneın ıcın en son cektıgım antalya resımlerını koyım albume bakda hasret gıder cicimmm:teselli:

ayyy canım ya profesyonel olarak cekmedım hıc ama ıste oyle kndı capımda benımde fınıkede bırkactane cekmıstım onlara bakayım eklım bende

halecım benımkınıde 37 haftasında alıcak dr.hayatım sezeryan benımde ...MUSYAS canım bıseycık kalmamıs aman agrısız sızısız gecırde ..canım benım

yaaaa benımkını nıye gec alıyo deli doktor yaaaa:eek:klava::eek:klava: ben zaten 35e gırmek uzereyım 39 dedı bana yaaaa of yaaa :eek:klava:

ayyy canım ya profesyonel olarak cekmedım hıc ama ıste oyle kndı capımda benımde fınıkede bırkactane cekmıstım onlara bakayım eklım bende

canım benım bak koydum ıkı taneymıs bu pcde resım fisfisfis
dıgerınden acarsam ordanda koyarım (bu benım notbugumda kocişiminkinde kalmıs resımler ) :uhm:

jpg.gif 071.jpg (33.6 KB (Kilobyte))
fınıkeden ....gecmısnı bılmıyorum ama ıste esım cekmıs:roflol:

Eklentiler

• $071.jpg
    $071.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 27
  • $072.jpg
    $072.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 27
tsk ederım ozgecık...burcu nerelerde canım ya bır sorun yoktur umarım fılız ablayıda goremıyorum....
canım filiz ablanın kardeşi var bi kaç gündür gelmio gene arada uğruyodu ama 2 gündür hiç yok..burcuda bugun izni başlıo son günü iş yerinde dün konuştum sabah konuştum iyidi evdeki pcci olmuş artık daha çok aramızda olucak:lepi:

fınıkeden ....gecmısnı bılmıyorum ama ıste esım cekmıs:roflol:

güzel bı yere benzıyo ama sanırım makıne prof. diil normal cekım gıbı duruyo :kedi:asagıdan cekılmıs bı tanesı buda resmın bazı yerlerını karanlıkta bırakmıs şakkıdı cok bilirim yaa kaydirigubbakcemile3
ama yınede tebrıkler cicim sen sefam et cekmeyeee :kedi:

canım filiz ablanın kardeşi var bi kaç gündür gelmio gene arada uğruyodu ama 2 gündür hiç yok..burcuda bugun izni başlıo son günü iş yerinde dün konuştum sabah konuştum iyidi evdeki pcci olmuş artık daha çok aramızda olucak:lepi:

dimek burcum bugun buyuk zafer yasıcakkkk:lepi:
ayhhhh gıdıp yemek yapmam lazım ama topiş popoyu kaldıramıyorum şakkıdı

güzel bı yere benzıyo ama sanırım makıne prof. diil normal cekım gıbı duruyo :kedi:asagıdan cekılmıs bı tanesı buda resmın bazı yerlerını karanlıkta bırakmıs şakkıdı cok bilirim yaa kaydirigubbakcemile3
ama yınede tebrıkler cicim sen sefam et cekmeyeee :kedi:

ıdare et hayatım benden bukadar ben buralardanda ceker yollarım sana magara falan var yerın yedı at altında ....onumuzdekı yaza gıderız ceker sana bol bol

aman ıyı olsunlarda ...fılız ablaya da cok sevın dım ne mutludur suanda ...opuyorumnanaktanofff be sonunda burcu artık evınde anam dedımkı kendı kendıme kadıncagız calıstıgı yerden dogurcak dıe...a.sneysekı artık rahatlıyacak stresten kurtulmus olucak....gelsınler artık surda az zamanlarımız kaldı ...hep beraber gecırelıma.s

X