Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

evttt ablacımmm bişey tetikledi benneyaptımki benim böle konuşayımda açılayım bi mizacım yok içime ata ata küp oldumm :KK43:
Tatlım konuşmak istersen buradayız biliyorsun, içine atmak çözüm değil daha çok çözümsüzlük, hastalık ve depresyon olarak sana geri dönüyor :) içini dökmek istersen özelden yazabilirsin :teselli: Şeniz :1hug:
evdeki pc için bugun yada yarın olucak bakalım inşallah az kaldı aranızda olmaya
daha fazla uzamasın amaaaaa

özcümmmmm ben dedim ama va bunda bişi diyyeee bugun kurtlarını saklamıs bı yere didim bennn noldu kıss nasıl gırdın depresyona bakimmm izin aldınmı bizdennn :mymeka:

ya tetanos aşısı olan var mı aranızda annem sağlık ocağına kaydettirmiş de bazı doktorlar karşı çıkıo demişler aşıya doktoruma sorcam haftaya da 26.haftaya kadar yapılomuş siz yaptırdınız mı?

inş.ne güsel olur.......hımmmm geçenlerde esk.de arkadaşım var dedin ya oraya gitti aklım.8 sene mi oldu?sen kaçlısın ki?
82 liyim canımmm sen kaçlısın öğretmenmisin sen

m.ö 1340 dogumluu :roflol::roflol:
delüüüü :mymeka:

Tatlım konuşmak istersen buradayız biliyorsun, içine atmak çözüm değil daha çok çözümsüzlük, hastalık ve depresyon olarak sana geri dönüyor :) içini dökmek istersen özelden yazabilirsin :teselli: Şeniz :1hug:
saol ablacımmm iyki varsınız ve ben iyki sizi tanımışımmm mafoldumbenmafoldumben

dalga geçmeyin kıs yengecimle zaten depresyon olmuş :teselli:
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

özcümmmmm ben dedim ama va bunda bişi diyyeee bugun kurtlarını saklamıs bı yere didim bennn noldu kıss nasıl gırdın depresyona bakimmm izin aldınmı bizdennn :mymeka:
senağlamasenağlama

hani kıs?ses seda kesildi aaa benim panik atağım var bak beni korkutmasınlar ama giderim burdan :gitme:

valla hilalcim bana panik atak dimee....kötükedihüso
kaynanamda ben panik atagım diyip atak geliyo dio bısıler uyduruyo kendınce sureklıde doktora gıdıyo ve veılen antıdepresanları ıcmeyıp hala ben hastayım dıye ılgı cekmeye calısıyooo bu hastalıkda böle atak gelince oturuyosun simdi bi anda kendıne baska bı yerde baskalarıyla konusurken buluyomusun yanı bızım yanımızda ama sacma sapan seyler konusuyo sonra yok tansıyonum fırlad flan fılan kötükedihüso
ayhh cok sınırlenıyorum bu konudaaaa:eek:klava:

ya tetanos aşısı olan var mı aranızda annem sağlık ocağına kaydettirmiş de bazı doktorlar karşı çıkıo demişler aşıya doktoruma sorcam haftaya da 26.haftaya kadar yapılomuş siz yaptırdınız mı?
canımm burcuya doktor sana bırakıyorum demişti burcuda sağlık ocağına kayıt oldu yanlış hatırlamıyosan çünkü daha geçen hafta 2.tetanoz aşısını vuruldu benim iş arkadaşımda hamile 6 aylık oda vuruldu

yok şekerim bana vurulmadı mesela :kedi:

senağlamasenağlama

:1hug::1hug::1hug::teselli::teselli::teselli:

82 liyim canımmm sen kaçlısın öğretmenmisin sen

delüüüü :mymeka:

saol ablacımmm iyki varsınız ve ben iyki sizi tanımışımmm mafoldumbenmafoldumben

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

senağlamasenağlama

aman bende bişey sandım kıs 82 nedir ki.ben de 85 liyim canım evet ingilizce öğretmeniyim

valla hilalcim bana panik atak dimee....kötükedihüso
kaynanamda ben panik atagım diyip atak geliyo dio bısıler uyduruyo kendınce sureklıde doktora gıdıyo ve veılen antıdepresanları ıcmeyıp hala ben hastayım dıye ılgı cekmeye calısıyooo bu hastalıkda böle atak gelince oturuyosun simdi bi anda kendıne baska bı yerde baskalarıyla konusurken buluyomusun yanı bızım yanımızda ama sacma sapan seyler konusuyo sonra yok tansıyonum fırlad flan fılan kötükedihüso
ayhh cok sınırlenıyorum bu konudaaaa:eek:klava:

allah sabır versin canım panik ataklı kaynana çekilmez gerçekten ne diim:)

kızlar ben çıkıorum ablam geldi de trip yapıo ilgilenmiorum die sonra tekrar girerim belki daha cevap yazıcaktım ama rahat vermio çok öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

allah sabır versin canım panik ataklı kaynana çekilmez gerçekten ne diim:)

ahhh ahhh hıc sormaaa:sinifsinif:

kızlar ben çıkıorum ablam geldi de trip yapıo ilgilenmiorum die sonra tekrar girerim belki daha cevap yazıcaktım ama rahat vermio çok öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

:gitme: yıne beklerisssgamyoncuiremsu

aman bende bişey sandım kıs 82 nedir ki.ben de 85 liyim canım evet ingilizce öğretmeniyim
hilaltoooşşşş küçükmüşün sen taaa gülümmm :1hug:

hoşçakal şekerimmmm Şeniz

X