Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

benssenbcim canim emin ol yakinda gelecek bebis. ben ruyamda bilem gordum. bu aya cikmadi ama cikacak insallah. buradaki hamis olmayi bekleyen tum arkadaslarimiz icin dua ediyoruz. arkadaslar kimse yanlis anlamasin. hani isim vererek bahsediyoruz yz. dualarimiz herkes icin ama ben bu ay ozellikle nesemese ve benssenbi ruyamda gordum. insallah cikar.

günaydın kızlarrrrrrrrr;
günün ilk günaydını benden olsun bugün..nasılsınız bakalım?
herşey yolunda gözüküyor valla,aman nazar değmezin:nazar:
akşam okudum tüm yazıları ama unuttum ya,güya size cevap yazacaktım:eek:
özlemişim ya sizleri,sabah sabah çenem düşmesin,,sonra görüşürükkkŞeniz

Zl9MOF9NZm5tcl9mVk06

kibele günaydın diyecem ama orda akşamm mı şimdi ne diyeceğimi bilemedim sana,nasılsın? bebğin nasıl?maşallah 10 haftalık olmuş bile.
sana katılıyorum ,hamilelerin ettiği dualar kabul olurmuş derler,en kısa zamanda hamile sayısı artacak bu topikte ,benimde içimden öyle geçiyor valla....

kızlar günaydın hepinize
kibelcim isim demene gekre yok ben bütün duları üstüme alınıyorum zaten kaydirigubbakcemile3
beyazcım sabah sabah süper başladık güne karikatürlerle iyi geldi valla
belgique canım sana tavsiyem baktırmadıysan eğer tiroidine baktır bahsettiiğin belirtiler kan değerlinin yüksek olmasına işaret bende aynı şeyi yaşadımda işallah değildir

burcummm canım arkadaşım öncelikle bende seni çokkk seviyorum dediklerinede katılıyorum arkadaşım ve doğruluklarına inandığım için Rabbimin bana yazdığı zamanı bekliyorum kah ağlayarak kah tevekkülü elden bırakmayarak hamdolsun yinede şükür çok şükürrr
neşemmm canım benim çatlatma iğeni olmuşsun hadi hayırlısı inan bana devamlı giremiyorsun artık ama her daim dualarımdasın arkadaşım kendim kadar sizlerinde hamiş kalmasını çok istiyorum
filiz canım sanada ismen dua ettim Rabbim hayırlı haberlerle dönmeni nasip etsin
bulcuk entelliye teşekkür ederim canlarım bulcuk yürekten inanıyorum birgün bizimde hamiş olacağımıza dilerim tez vakit kavuşuruz hayırlısıysa tabiiki:KK66:
mavi 45 canım çok sağol 18mm çok iyi hadi hayırlısı olsun
ierror canım benim bak unutuluyorum demişsin ama ismini bile hiç bakmadan direk yazdım yani bu bile unutulmadığın bizde yer yaptığın anlamına geliyor haa sen yokken seni sormamışsak artık sayımızın artışından unutmuş olmamızdan olmuştur hamişim benim alınganlıkta yaparmış yap kız çıkar tadını ben hamiş olayım alırım ifadeni:)))
belgigue canım keşke yardımcı olabilseydim ama bilgim yok malesef istersen başlık aç bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır:KK66:
kızlar ilk defa geçmiş okumadan aynı sayfadan devam ettim valla hoşuma gitmedi değil:)))
cerennnnnnnnn bacımmmmmmmm nirdesin yaaa valla seni göremedim meğer gözüm ne kadar alışmış sana:)))) kocişinle ilgileniyon dimi seni cadaloz seni:)))) dilrim hepinizin haftasonu güzel geçmiştir
kibelem karabiberim yaseminim kocaman öpüyorum şekerler

Canım benim kız ben size nasıl bağlandım bir bilseniz. Keşke günlük hayatta da yanımda olsanız da şöyle sımsıkı sarılsam, teşekkürler etsem hepinize tek tek. İyi yürekli canım arkadaşlarım benim. Öbür topiğe de yazdım, ben bebiş ararken çok güzel arkadaşlar, dostlar buldum:)) bu da kolay bulunur bişey değil. Hepinizi çok seviyorum.Şeniz

benssenbcim canim emin ol yakinda gelecek bebis. ben ruyamda bilem gordum. bu aya cikmadi ama cikacak insallah. buradaki hamis olmayi bekleyen tum arkadaslarimiz icin dua ediyoruz. arkadaslar kimse yanlis anlamasin. hani isim vererek bahsediyoruz yz. dualarimiz herkes icin ama ben bu ay ozellikle nesemese ve benssenbi ruyamda gordum. insallah cikar.

Canım inşallah rüyan hayırlısıyla çıkar. En hayırlısı olsun da ben beklemeye razıyım:)) Yaradan'dan gelen herşey çok güzel, başımızın üstünde yeri var. Canım bu gece ben de bir rüya gördüm eğer çıkarsa senin şu rüyasını görenler topiğine yazıcam inşallah ama şimdilik bekliyorum:))

kibele günaydın diyecem ama orda akşamm mı şimdi ne diyeceğimi bilemedim sana,nasılsın? bebğin nasıl?maşallah 10 haftalık olmuş bile.
sana katılıyorum ,hamilelerin ettiği dualar kabul olurmuş derler,en kısa zamanda hamile sayısı artacak bu topikte ,benimde içimden öyle geçiyor valla....

İnşallah canım, siz dualarınızı bırakmayın sakın. Kız gönderdiğin karikatürler de komikmiş. Bu stresli sabahımda beni bile güldürdün:)) Teşekkürler canım.

arife yasemink nasılsınız günaydın herkeze
cerende gelmedi bu sabah hafta sonuda yoktu hiç merak ettim
mavi deniz kız gel de ghüsel haber ver bize

Günaaaydın Günaydınn:dance:

Canlarımmm nasılsınız? Bu hafta gelmeyecektim işe ama geldim. Üzüliyimmi sevineyimmi bilemedim.
Cuma günü akşam anneme gittik. Annem yalnızdı evde babam cenazeye gitti bi yengemin babası diğer yengeminde annesi vefat etti aynı günlerde:çok üzgünüm: Allah rahmet eylesin. Biz gittik gece babamlar döndüler.
Cumartesi sabah onlara kahvaltı hazırladım kocişim işe gitti. Biz yakın zamanda annemlere yakın bi yere taşınıcazya... babam hadi gidelim bakmaya dedi. (orası zaten eşyalı) annemde güldü bende sürpriz yaptılar diye şüphelendim babam çok sever sürpriz yapmayı. sonra siz niye gülüyosunuz noldu dedim ki öğrendim Sude hanıma beşik almışlar. Akşam kociş geldi yemek muhabbet dünde gittik beşiğe bakmaya. yanından ayrılamadım. resminide çektim size göstermek için ama eşimin telefonunda kaldı akşam pc ye attırıyım size göstereyim. Buarada salı günü renkli doppler çekilecekmiş ve 20 dakika boyunca cd ye alınacak yılbaşı annemler falan hepberaber kayınvalidemlerdeyiz. orda onlara da izletcm inşallah. çok heyecanlıyım onu görcemya hemde yarıın.:teytey::teytey:

heh unutmadan
SDC11390.JPG.html

SDC11392.JPG.html

bunlar hayatımda ilk defa ördüğüm yelek ve süveter iyi kötü yapmaya çalıştım bişeyler.

yasemink çok güsel haberler valla resimleri göremedim ama güzellerdir mutlaka yavaş yavaş sude hanımın eşyalrı çoğalıyo hadi bakalım

hepinize günaydınnnnn canlarımm benimmm....
nasılsınız bakalım bu gün...
herkese hayırlı günler hayırlı haftalar diliyorum....
beni soran herkesede çoooooooooookkkkkkkkk teşekkür ederim kuzucuklarım beni unutmadığınız için size minnettarım :)
geldiğimden beri geçmişi okuyorum bir şey kaçırmak istemedim :)
şimdide bir yandan kahvaltımı yapıyor bir yandan size yazmaya çalışıyorum....
eee ne var ne yok hatunlar keyifler nasıl?
ben iyiyim çok şükür maşşallah baş ağrım şuan yok haftasonunu yatarak geçirdim, allah kimseye yaşatmasın....
ama şimdi iyiyim umarım hepte böyle olurum....
sizler nasılsınız kuzucuklarım...

hepinize günaydınnnnn canlarımm benimmm....
nasılsınız bakalım bu gün...
herkese hayırlı günler hayırlı haftalar diliyorum....
beni soran herkesede çoooooooooookkkkkkkkk teşekkür ederim kuzucuklarım beni unutmadığınız için size minnettarım :)
geldiğimden beri geçmişi okuyorum bir şey kaçırmak istemedim :)
şimdide bir yandan kahvaltımı yapıyor bir yandan size yazmaya çalışıyorum....
eee ne var ne yok hatunlar keyifler nasıl?
ben iyiyim çok şükür maşşallah baş ağrım şuan yok haftasonunu yatarak geçirdim, allah kimseye yaşatmasın....
ama şimdi iyiyim umarım hepte böyle olurum....
sizler nasılsınız kuzucuklarım...

heh iyi olmana sevindim :1hug: işallah hepde iyi olursun :nazar: nazar değirmeyelim boncuğumuzda koyalım kenara

teşekkürler kızzzlarrrr iyi olurum hep inşallah allah razı olsun sizlerden...
burucm nasılsın tatlım iyimisin? gezdin gezdin geldin dimi hafta sonu ooh ne ala memleket. gez gez hamiş olunca gezemicen bebiş gelince zatii hiç gezemicen :)
yasemincim sanada teşekkür ederim güzelim sorduğun için. sen nasılsın tatlım.
kız yasemin şu oyun halısını senmi yapacaktın bebiş için yoksa ben yinemi karıştırdım :)

bu ara bensenb canım beni hatırlayıp sorduğun için çok teşekkür ederim güzelim, benim mide bulantılarım çok şükür baya azaldıda şimdide baş ağrılarım başladım canımcım, hani hamileliği sorunlu geçenler kategorisi varya sanırım bende oraya giriyorum. bu arada kocişimle ilgilenemedim canımın için kociş benle ilgilenmek zorunda kaldı :):):) sen nasılsın kırmızılar gelmiş hayırlısı olsun hakkında...

mavi deniz sen nasılsın güzelim evini yerleştirebildinim? alıştınmı yeni evine ?
filizcim seni atladım sanma sakın hep aklımın bir köşesindesin gülüm. nasılsın ne var ne yok şeker?
ierror yaz<dılarını okudum ve sana çok kızdım gelicek oklava heee dua et tek değilsin :) ne demek o benimsenmedim ya kuzum sen çatlakmısın? neden böyle düşünüyorsun yaa... yok yok hamilelik sana yan etki yaptı anlaşılan bir an önce kendine gel lütfen ve unutmaki burası kocaman bir aile ve sende o ailenin bir ğyesi bir parçasısın. lütfen böyle şeyler düşünüdüğünü yazdığını görmeyelim toplu halde alırız yoksa oklavayı elimize...
entelliye, arife, mavi45, beyazcım ve adını sayamdığım canlarım sizler nasılsınız kızzlarrr...

ceren oşgeldin kız?bak biz bu sabah senden erkenciyiz

evet canımın içi 2 gün ara verince geçmişi okuyup cevap yazmak uzun sürdü :)
doğum yaklaşıpta iyice uzaklaşmak zorunda kaldığımızda ne olacak buralar acep kesin geçmiş okuyamayacağımız kadar geçmiş olur :)
nasılsın iyimisin tatlım?

yaa kızlar bu arada listemiz ne alemde güncellemedik yine. bakın ben 15. haftaya gelmişim şimdi gördüm iyiki bu takvimi yapmışız nurcum canım sana ayriyetten teşekkür ederim bitanem sayende takvimim var ben beceremezdim yoksa :)

haa birde şunu merak ediyorum aramızda en kıdemli hamiş kim? yani allahın izini ile topiğimizde ilk doğumu kim yapacak arkadaşlar?

slm kızlar ..sayfalarımız bayagı ilerlemiş evde şuan net baglı olmadıgından kaçamak bile yapamadım girebilmek için..beni soran arkadaşlara çok tşk ediyorum atlamamak için tek tek isim sayamıyorum kusura bakmayın hepinizin yeri ayrı benim için canım dostlarım..keşke gündelik hayattada yan yana olabilseydik.. kızlar tamamıyla yerleşmiş bulunmaktayım ama bu aralar o kadar yorgun ve bitkin hissediyorum ki hala atamadım üstümden aslında çok fazla da iş yapmadım ama bu stres sanırım yordu beni sagolsun kayınvalidem ve benim ablam yardım ettiler..bugün reglimin 30 günü hala gelmediler geçen ay tam 30 güde olmuştum ve klomen kullanmıştım bu ayda klomen kullandım ve 30 güne girdim ama başım agrıyor bu ara kırmızlar yolda bence genelde regle yakın ve ilk günler baş agrısı oluyor bende..hayırlısı diyorum sizler kadar ümitli olmak istiyorum ama kırmızıların geleceginden eminim..rabbim hayırlısını versin.. bensenbcim senin kırmızılar gelmiş olsun buda senin saglıklo oldugunu gösterir sansın daha yüksek yani yumurtlama düzenlimiydi cnm senin neden olmuyordu?sen zaten güçlü bir insansın bunu yazılarından da görüyorum ve hissediyorum seni seviyorum cnm benim..ierror ismini görünce yabancılık çekmiyoruz ama buraya hergün giren arkadaşlarımız var ve bu kalabalıkta inan ki aklımızda kalmıyor yoksa ben senin ismini görünce hemen tanıdım zamanla olur herşey işin geregi sık giremiyorsun belki ama dedigim gibi günden güne kalabalıklaştık en azından ben hatırlayamıyorum bazen ama kesinlikle unutmuş degilm yoksa hatırlamazdım..isim yazmak istemiyorum ama bir çok arkadaşımız eskilerden haliyle aklımızda bazı arkadaşlar gebe kaldıktan sonra sık girememye başladılar bir takım sıkıntılardan dolayı bazı arkadaşlar yeni ve genelde burada sık yazışıyoruz onlarlada haliyle hatırlamama yada anımsamama söz konusu olmuyor..bak rahelde eskilerden ama uzun zamandır girmedigi için söyleniyoruz buradan...yasemin beşiginizde alınmış allah devamını getirsin..kibele kız yorma kendini fazla arka arkaya misafir davet etme bence çok yorulursun o zman artık eskisinden daha fazla dikkat etmen gerekir..hamiş arkadaşlar sizler ne alemdesiniz?kızlar sayfalar o kadar hızlı ilerliyorki inanın ne yazacagımı şasırıyorum kuzura bakmayın..2 gündür acayip halsizlik var bende sanki tansiyonum düşmüş te yüregim sıkışıyor elim ayagım titriyor sürekli şuanda bile var sanki kötü birşeyler olacak hissedersin kötü olur da kalbim sıkışır ya aynen öyle..burnum ara ara tıkanıyor ama hala yıkılmadım ayaktayım grip olmadım..

cerencim valla gezdim gezdim durdum bişi anlamdım hafta sonundan yanlız bir günde tam 4 kişi durduk yere içimize doğdu sen hamilesin hatta direkt tebrik edelim biz seni dediler:1shok: ve hatta aynı gün annem babanmerak ediyo çocunuz olmuyomu istemiyonuzmu sormamı söyledi dedi -tatlicadiarzu- henüz istemiyorz dedim :sm_confused:
galiba en dıdemli hamiş yasemink diye aklımda kalmış emin değilimde

X