Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlarrr yazdıklarınızı okuyorum fakat inanın size cevap yazmaya mecalim yok başım tuttu yine :KK43:
sürekli pc ye bakmaktanmı, yoksa elektrikli ısıtıcıdanmı anlayamadım 2 günde bir iş yerinde başıma ağrı giriyor bu günküde felaket sanırım ben bugün burda akşamı edemeden eve gidicem.
evet evet birileri gelsede beni eve bıraksa. yatıp dinlenmek istiyorum dayanamıyorum :KK43: :KK43: :KK43:

cerencim geçmiş olsun canım, bak ısıtıcı yapıyor olabilir başağrısını, havayı kurutuyordur, çok geçmiş olsun birtanem

cerencim bazı ııstıcılar baş agrısı yapar dikkat et..güle güle bulcuk bende birazdan kaparım pc yi çıkacam..rabbim nasip ederse başımın üstünde yeri var çok istiyorum bekliyorumda melegimi hayırlısinş çok bekletmez annesini..

canım en kısa zamanda meleğine kavuşacaksın, ben bütün kalbimle inanıyorum buna, allah sağlıkla hamile kalmanı ve bebeğini kucağına almanı nasip etsin inşallah :emir_bebek:

neyse ben konuşmıyım artık cevap veren yok galiba

ierrorcum ben buaradayım da kocişim geldi, ona kahve falan yaptım burayı kaçırdım o arada, kıyamam sana sırnaşık şey

aaa nereye gittiniz hepiniz yyaaa hafta sonu keyfi yapıosunuz dimi cerencim nurcum geçmiş olsun kendinize dikkat edin benim midem kötü hep ekşi bi şeyler yiyorum biraz sonra yine aynı offf yatıcam biraz bende

kizlar hepinize selam. biliyorsunuz dun cok yogundum yemekli misafirim vardi. bugun de oyle. dun bnir de ev batti/ tekrardan supurecem.

benssenbten haber var mi diye girdim. yok sanirim. bak insan bir haber verir ama:KK43:

neyse mavidenizcim insallah senin de kirmkizilar gelmez. sen bu ay preseed kullandin mi?

bu arada ben de bir kitap kurduyum. cok severim kitap okumayi. burada Turkce kitap bulamiyorum ozledim oyuzden ama ben de ingilizce okuyorum napalim kitap kitaptir.

benim de kotu bir huyum var. okurken dunyayi unutuyorum. kitap dedigin surunmemeli. ne kadar kalin olursa olsun 3-4 gunde biter. yutuyorum kitabi.

herkese selam arkadaşlar...

kibele canım beklettiğim için kusura bakma ama 1 gün gecikmeli bugün olduğum için olmadan haber vermek istemedim evet kızlar 1gün gecikmelide olsa kırmızıları bugün gördüm demekki bu ayda hakkımda hayırlı değilmiş dilerim mavidenizden(şuan en yakın tarihli bildiğim o) alırız güzel haberi

burcum-mavideniz-neşemeşe-entelliye malesef kırmızılar bu ayda bırakmadı yakamı:)))) hayırlısı artık sorduğunuz için teşekkür ederim

mavideniz canım 12 diyip olmayacağını söylüyorsun ama inan bana en umutsuz anlarda oluyor bu işler sitede birine daha öyle demişlerdi bu ay kesinlikle yumurtlama gerçekleşmez demiş doktoru ama kız o ay hamile kalmıştı yani sen her ay yinede umudunu yeşerteceksin olmaz diye birşey olamaz unutma %1 ihtimal bile umuttur:KK66:

filiz canım benim pazartesi inşallah hayırlı haberlerle döneceksin aramıza dualarımız seninle

beyaz16 mavideniz ceren sizlerede geçmiş olsun ceren şu mide bulantılarından bi kurtulamadın kız:KK43:

mavi45 canım hakkında hayırlısı olsun arada bile olsa vefa budur işte bak unutulmuyorsun neticede dilerim birdahaki girişinde hayırlı haberini alırız

bulcuk komşu olayın gerçekten çok ilginçti yani dünya büyük ama sırası gelince ne kadar küçük oluyor dimi:))) kız yoksa sizlerde benim komşum falan olmayasınız:)))) apartmanınızda cadaloz biri varsa heh işte o benim:))))

valla gülmekle ağlamak kardeş diye boşa dememişler bugün adet oldum sabah kötüydüm şimdi güşlüyorum gerçi buraya gelince gerçekten rahatladığım kesin sizlerden sadece dularınızı istiyorum sırf benim için değil ben dahil herkes için hepimiz edelim yani ihmal etmemek gerektiğini bikez daha vurgulamak istedim bulcuğun komşusundada olduğu gibi imkansız diye birşey yoktur yeterki Allahtan umudumuzu kesmeyip dualarımızı ihmal etmeyelim dimi:KK66:

kibele kız yardıma geleydim ya bacım kıyamam sana hamiş hamiş kağıt tabaklara devam anacığım makinende yokmuş hakveriyorum sana çünkü bi misafirin geldimi mutfak makinen yoksa göçüyor sendede yokmuş en iyisi kullan at ne yapacaksın:)))

burcummm kız nerelerdesin bebişimiz betülmü yusufmu bende meraktan çatlayacağım bak:)))

yasemin karabiberim librarian nirelerdesiniz kızlarrrr

herkese hayırlı haftasonları diliyorum...Allaha emanet olun

yine haftasonu ya kimsecikler yok kocişlerle ilgileniyosunuz dimi malesef ben haftasonuda çalışıyorum mağaza müdürlüğü olduğu için bizde böyle çok sıkıcı eşim evde ben işte neyseki 6 da çıkıcam dün okadar bekledim ne gelen oldu ne giden birde ben hala beni aranıza aldığınıza inandıramıyorum kendimi çünkü nekadar girmeyen arkadaşlarımız var onları hatırlayıp soruyorsunuz ben işimden dolayı giremiyorum ama beni anımsayan soran yok benimsenmediğimi düşünüyorum.amann neyse hamişliğin verdiği karmaşa ve alınganlık herhalde herşeye alınıyorum herkese iyi hafta sonları bol bol dinlenin öptüm şekerler

Benssenbcim iste buda Allahtan bir ders bize. Bak sizde herhangi bir sorun yok ama Allah dilemeyince olmuyor, pre-seed vs. isin bahanesi yani sadece sebeplerden biri. Hani diyoruz ya pre-seed'le hamile kaldik diye, iste onun icin diyorum bunu. Herseyin Allah katinda bir zamani var. Demekki bu ayda hayirli degilmis sizin icin. Sen zaten cok tevekkul sahibi bir insansin, o yuzden en hayirli zamanda olur insallah. Bazen huzunleniyor insan tabiki, ama bu niye olmadi diye degil tabiki, sadece bizde insaniz ve zaaflarimiz bazen aglamamizi saglayabiliyor. Canim arkadasim, seni cok seviyorum, uzulmek yok.

Bensenb canım hayırlısı olsun tatlım. Zaten bu soğukta hamişlik de çekilmezdi be güzelim:)) hem üşü hem miden bulansın. Bizim nazlılar ortamın daha iyi olmasını bekliyor galiba. Seni olumlu olmandan dolayı çok takdir ediyorum. Kocaman öpüyorum kızlar hepinizi. Ben cuma akşamı çatlatma iğnesi oldum. Evde işler birikti. Şimdi de ödevlerimi yetiştirmeye çalışıyorum, pazartesi konu anlatıcam en zor hocadan. Dua edin, ne yapacağımı sapıtmış vaziyetteyim:KK43:(

bensenb menzil ne güzel yazmış gerçekten rabbim herşeyi hayırlısıyla nasip etsin üzülmek yok yola devam bir gün hepiniz için sevinç çığlıkları atacağız inşallah bekleyen bütün arkadaşlarımız için
neşe menzil nasılsınız iiisinizdir umarım buralar çok soğuk ve evet neşenin dediği gibi soğuk ve bulantılar bir arada çekilmiyor ama şikayet etmiyoruz dimi bebişlerimize kavuşmak için uğraşıyoruz hepimiz ve bu yolda herşey mübahtır :)))

Evet kızlar dediğiniz gibi bebişler, Allah bize ne zaman nasip ederse o zaman gelecekler.Bizlere elimizden geleni yapıp beklemek ve dua etmek kalıyor.Neşe canım inşallah bu ay bebişler bizimledir.Benim yumurtamda 18mm olmuş.Yarın yeniden gidicem doktora bakalım çatlmış mı diye?
Filiz_kus ve bensenb güzel dilekleriniz için sağolun canım.

filizcim ya bişi sorucam çok tanıdık geldin ama çıkartamadım Ankara Gazi mezunumusun? ben de ordan mezunum da bi sınıf arkadaşıma benzettim çok:)

Bensenb canım hayırlısı olsun tatlım. Zaten bu soğukta hamişlik de çekilmezdi be güzelim:)) hem üşü hem miden bulansın. Bizim nazlılar ortamın daha iyi olmasını bekliyor galiba. Seni olumlu olmandan dolayı çok takdir ediyorum. Kocaman öpüyorum kızlar hepinizi. Ben cuma akşamı çatlatma iğnesi oldum. Evde işler birikti. Şimdi de ödevlerimi yetiştirmeye çalışıyorum, pazartesi konu anlatıcam en zor hocadan. Dua edin, ne yapacağımı sapıtmış vaziyetteyim:KK43:(

Canim kolay gelsin, Allah yardimcin olsun.

bensenb menzil ne güzel yazmış gerçekten rabbim herşeyi hayırlısıyla nasip etsin üzülmek yok yola devam bir gün hepiniz için sevinç çığlıkları atacağız inşallah bekleyen bütün arkadaşlarımız için
neşe menzil nasılsınız iiisinizdir umarım buralar çok soğuk ve evet neşenin dediği gibi soğuk ve bulantılar bir arada çekilmiyor ama şikayet etmiyoruz dimi bebişlerimize kavuşmak için uğraşıyoruz hepimiz ve bu yolda herşey mübahtır :)))

Canim Allaha sukur cok iyiyiz. Yaklasik 1 hafta sonra insallah cinsiyetimizi ogrencez. Sen nasilsin, nasil gidiyor hamislik?

Evet kızlar dediğiniz gibi bebişler, Allah bize ne zaman nasip ederse o zaman gelecekler.Bizlere elimizden geleni yapıp beklemek ve dua etmek kalıyor.Neşe canım inşallah bu ay bebişler bizimledir.Benim yumurtamda 18mm olmuş.Yarın yeniden gidicem doktora bakalım çatlmış mı diye?
Filiz_kus ve bensenb güzel dilekleriniz için sağolun canım.

Canim insallah yumurtan catlamistir ve hayirlisiyla insallah kisa zamanda bebisine kavusursun.

yine haftasonu ya kimsecikler yok kocişlerle ilgileniyosunuz dimi malesef ben haftasonuda çalışıyorum mağaza müdürlüğü olduğu için bizde böyle çok sıkıcı eşim evde ben işte neyseki 6 da çıkıcam dün okadar bekledim ne gelen oldu ne giden birde ben hala beni aranıza aldığınıza inandıramıyorum kendimi çünkü nekadar girmeyen arkadaşlarımız var onları hatırlayıp soruyorsunuz ben işimden dolayı giremiyorum ama beni anımsayan soran yok benimsenmediğimi düşünüyorum.amann neyse hamişliğin verdiği karmaşa ve alınganlık herhalde herşeye alınıyorum herkese iyi hafta sonları bol bol dinlenin öptüm şekerler

canııııııııııııııım hamileliğin verdiği büyük bir alınganlık var üstünde, hiç öyle şey olur mu? maalesef aynı anda buraya gelinemiyor, yani biri gelirken diğeri gidebiliyor ya da nette bir terslik olabiliyor, sakın öyle düşünme canım a.s.

filizcim ya bişi sorucam çok tanıdık geldin ama çıkartamadım Ankara Gazi mezunumusun? ben de ordan mezunum da bi sınıf arkadaşıma benzettim çok:)

canım benzetmişsin çünkü ben üniversiteyi yurt dışında okudum, doğma büyüme İstanbulluyum sositososito

kızlarrr selamlar kimse yok gerçi ama ben yinede yazayım dün kendi annemdeydim o yüzden giremedim bugun günüm vardı ordanda kayınvalideme gittik anca eve geldim açtım ama kimse gelmemiş sayfalar dolmuştur diye düşünmüştüm
bensenb üzülme canım sakın biz sabırla bekleyelim o veletler gelcek eninde sonunda kaydirigubbakcemile
mavi deniz senden haberler bekliyoruz ne durumdasın
ierror sen kendini niye öyle hissediosunki bebişine söyle alınganlık hormonu salgılamasın sanakaydirigubbakcemile3
neşecim başarılar diliyorum sana :Saruboceq:
kibele kız ne o öyle arka arkaya misafir yordun kendini iyice
artık yarın görüşürüz hepicinizle iyi geceler a.s.

Selam kızlar ben yırmıbır haftalık hamıle olcam bu hafta ama varya cok carpıntım oluyo bzaen hıc ayaga kalkamıcam bayılcam sanıyorum ozellıkle yemekten sonra carpıntım olunc a oyle moralım bozuluyo kı valla ayaga kalkamıyom korkuyom daha da hızlanıyo yanı normal bısey mı bu ya boyle kalbı cok carpan hamıle gordunuzmu benı aydınlatın lutfen cok sagolun sımdıden

burcummm canım arkadaşım öncelikle bende seni çokkk seviyorum dediklerinede katılıyorum arkadaşım ve doğruluklarına inandığım için Rabbimin bana yazdığı zamanı bekliyorum kah ağlayarak kah tevekkülü elden bırakmayarak hamdolsun yinede şükür çok şükürrr

neşemmm canım benim çatlatma iğeni olmuşsun hadi hayırlısı inan bana devamlı giremiyorsun artık ama her daim dualarımdasın arkadaşım kendim kadar sizlerinde hamiş kalmasını çok istiyorum

filiz canım sanada ismen dua ettim Rabbim hayırlı haberlerle dönmeni nasip etsin

bulcuk entelliye teşekkür ederim canlarım bulcuk yürekten inanıyorum birgün bizimde hamiş olacağımıza dilerim tez vakit kavuşuruz hayırlısıysa tabiiki:KK66:

mavi 45 canım çok sağol 18mm çok iyi hadi hayırlısı olsun

ierror canım benim bak unutuluyorum demişsin ama ismini bile hiç bakmadan direk yazdım yani bu bile unutulmadığın bizde yer yaptığın anlamına geliyor haa sen yokken seni sormamışsak artık sayımızın artışından unutmuş olmamızdan olmuştur hamişim benim alınganlıkta yaparmış yap kız çıkar tadını ben hamiş olayım alırım ifadeni:)))

belgigue canım keşke yardımcı olabilseydim ama bilgim yok malesef istersen başlık aç bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır:KK66:

kızlar ilk defa geçmiş okumadan aynı sayfadan devam ettim valla hoşuma gitmedi değil:)))

cerennnnnnnnn bacımmmmmmmm nirdesin yaaa valla seni göremedim meğer gözüm ne kadar alışmış sana:)))) kocişinle ilgileniyon dimi seni cadaloz seni:)))) dilrim hepinizin haftasonu güzel geçmiştir

kibelem karabiberim yaseminim kocaman öpüyorum şekerler

merhaba kızlar,anca geldim yazılarınız okudum ,inş yarın bol bol sohbet edebiliriz,tabi ben alışverişe gitmezsem,jkıyafet almam lazım artık kendime,şöyle etekler, jileler falan,neyse geç oldu yarın konuşuruz,hepinizi öptümmm,tatlı rüyalarrrrrr

X