Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

iyyim filizcim valla tatilin tadını çıakrtmaya çalışıyorum resim çok hoş gerçekten ebnde özendim bi ara bende düğün resmimi koycammm :))))
kızlar kkda kitap sayfası var ben çok seviyorum oraya takılaiblirsiniz seviyosanız kitapalrı

filizcim inanki orada çok genç çıkmışsın eminim halen öylesindir 2 buçuk senede çökecek halin yok ya..yaşını göstermiyorsun bence..ayşe kulinin yeni kitapları gece seslerini güneşe dön yüzünü sanırım onları okumak istiyorum adı aylini okumadım ama hep görürüm sanırım alırım onuda..nurcum hemen hemen zevklerimiz aynı..burcu ne güzel evdesin ..bende 1 de çıkacam dogru kızılaya ablamla buluşacam akşamda dogum günü var yigenlerimin..nur pirayeyi almıştım inan elime almadan belki 2 hafta falan durdu annemlere giderken yanıma almıştım gece yatarken okurum diye inanırmısın nasıl sardı 2 gecede sadece 2 saatlik dilimlerde okumuştum..nasıl evde haftalarca okumadan bekletmişim diye düşündüm..keşke başka romanlarıda çıksa..

burcu kitap isimleri sanırım senin dedgin yani kitabın kendisini okuyabilecegimiz sayfadan mı bahsediyorsun?

yok hani değişik kitap öneleri falan yazan kitap önerileri diye topikler var hatta kitap özetleri var ben arda bi girip bakıyorum analdımki sizde seviyosnuz kitap okumayı o topiklerede göz atın demek istedim dabi ben kestirmeden yazınca yazdımı ben bile analamadım sonradankaydirigubbakcemile3:roflol:

rgl tarihim bugünlerde tam olarak şu gün demiyorum ama ben bugün yarın bekliyorumbugün 28 gün oldu tam..muhtemel yarın akşam yada p.tesi gelir kırmızılar ama şuan karnımda agrı var girip çıkıyor..geçen ay 30 günde olmuştum sanırım..normalde düzensizdir ama klomenden sonra 30 günde olmuştum..bakalım bu ay ne zaman gelecek..ama şunu söyleyeyim ben ümitli degilim bu ay biliyorsunuz yumrutam ancak 12 ml olmuştu yani gebelik oluşması için yumurta çok küçük..

iyyim filizcim valla tatilin tadını çıakrtmaya çalışıyorum resim çok hoş gerçekten ebnde özendim bi ara bende düğün resmimi koycammm :))))
kızlar kkda kitap sayfası var ben çok seviyorum oraya takılaiblirsiniz seviyosanız kitapalrı

burcucum sana iyi tatiller güzelim, iyice dinlen ve tatilin tadını çıkar şakkıdı ben de cerenden özenip koydum düğün resmimizi yerimseniben

filizcim inanki orada çok genç çıkmışsın eminim halen öylesindir 2 buçuk senede çökecek halin yok ya..yaşını göstermiyorsun bence..ayşe kulinin yeni kitapları gece seslerini güneşe dön yüzünü sanırım onları okumak istiyorum adı aylini okumadım ama hep görürüm sanırım alırım onuda..nurcum hemen hemen zevklerimiz aynı..burcu ne güzel evdesin ..bende 1 de çıkacam dogru kızılaya ablamla buluşacam akşamda dogum günü var yigenlerimin..nur pirayeyi almıştım inan elime almadan belki 2 hafta falan durdu annemlere giderken yanıma almıştım gece yatarken okurum diye inanırmısın nasıl sardı 2 gecede sadece 2 saatlik dilimlerde okumuştum..nasıl evde haftalarca okumadan bekletmişim diye düşündüm..keşke başka romanlarıda çıksa..

mavidenizcim yaşımı gerçekten göstermiyorum bu çok büyük bir avantaj eh annemin ve babamın genlerine şükretmem gerek kaydirigubbakcemile3 bu arada piraye gerçekten harika bir kitap ben de bir solukta okumuştum, yeğenlerinin doğum günü kutlu olsun canım, nice sağlıklı, mutlu yıllar inşallah

sagol filizcim valla bir ara sanırım gaza gelip ben bile koyabilirim ama ben sanırım albüme koyar sonrada kaldırıırım hemen..eşim yakalamasın beni dimii kaydirigubbakcemile3

rgl tarihim bugünlerde tam olarak şu gün demiyorum ama ben bugün yarın bekliyorumbugün 28 gün oldu tam..muhtemel yarın akşam yada p.tesi gelir kırmızılar ama şuan karnımda agrı var girip çıkıyor..geçen ay 30 günde olmuştum sanırım..normalde düzensizdir ama klomenden sonra 30 günde olmuştum..bakalım bu ay ne zaman gelecek..ama şunu söyleyeyim ben ümitli degilim bu ay biliyorsunuz yumrutam ancak 12 ml olmuştu yani gebelik oluşması için yumurta çok küçük..

seni ümitlendirmek istemem ama orası hiç belli olmaz, bebek işi tam bir mucize işi canımcım, hayırlısı diyelim ve bekleyelim bakalım sengözlerimebaksanab

kızlarrr yazdıklarınızı okuyorum fakat inanın size cevap yazmaya mecalim yok başım tuttu yine :KK43:
sürekli pc ye bakmaktanmı, yoksa elektrikli ısıtıcıdanmı anlayamadım 2 günde bir iş yerinde başıma ağrı giriyor bu günküde felaket sanırım ben bugün burda akşamı edemeden eve gidicem.
evet evet birileri gelsede beni eve bıraksa. yatıp dinlenmek istiyorum dayanamıyorum :KK43: :KK43: :KK43:

mavideniz şu tanıştım komşu dem ya hamile 5 haftalık ve kocasından dolayı doktorlar asla çocunuz olmaz demiş bunalrda kabullenmişler ama hamile valla Allahın işi durum hiç beli olmuoyr doktora inanma ama doktorsuz kalmaz faldı bu sanırım ama bunda uydu beekaydirigubbakcemile3
ceren kız yoğuunsun galiba
kızlar bende kapıyyorum 1 saat önce dedim tezmilik yapıcam diye hala oturdum yerden kalkmadım kociş gelcek çıkcaz hazır değilmisin daha dicek kaydirigubbakcemile
hepinizi öpüyorum iyiki varsınız a.s. mutluluk hayatınızdan eksik olmasın :mymeka::Saruboceq:

cerencim bazı ııstıcılar baş agrısı yapar dikkat et..güle güle bulcuk bende birazdan kaparım pc yi çıkacam..rabbim nasip ederse başımın üstünde yeri var çok istiyorum bekliyorumda melegimi hayırlısinş çok bekletmez annesini..

hu huuuuu merhabalar herkese keyiflerinizin maşallahı var hep böyle olsun kızlar. ben de bir kitap kurduyum çok severim kitap okumayı ve bazen 300 sayfalık kitabı farketmeden 3 gecede bitirdiğimi bilirim ben sizin dediğiniz gibi bizden olan bizi anlatan romanları seviyorum ayşe kulin adı aylin ve gece sesleri canan tan piraye ve yüreğim seni çok sevdi bu ikiside ağlatmıştı beni ama en çok piraye batı kültürü ile yetişmiş bir kızın doğu kültürüne gidip çektiği sıkıntıları çok dramatik anlatmış. başka tavsiye edeceğim bir kaç roman var mesela daniel stell romanları star,pariste 5 gün,hoşçakal büyükanne,hayalimdeki kadın,zoya harikalar valla.meave bency romanları da çok güzel hayatın ta kendisi lokantası tara sokağı kadınları ,gümüş yıldönümü ve birçok kitabı ben bu romanları okurken kendimi hayal dünyasında hissedip anlatılan yerlerde kendimi buluyorum neyse ben bu kitap sevgisi ile sizi çok sıkmıyım coştum yine ..herkes iyidir insallah mavi deniz kendine çok dikkat et sıcak tut kendini nurcum bel ağrıları ben de de var gece yatırmıyor valla cerencim baş ağrıların geçer inşallah..burcum vefilizkuş sizi çok seviyorum....

ben çoğunlukla buralardayım fakat geçmişi okumaktan yenileri kaçırıyorum sohbeti kaçırıyorummmm yakalıycam birgün elbet

X