Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

amannnnnnnn unuttum yaw daha pilav var bekle yaparım ben nazı gidim yetiştirim pilavıda naza geçim offffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

hele şükür vakit bulabildim çatlıcammm halee çok merak ettim seni dünden beri kıpraşmıo dedin bugunde gelemedin korktum çok şükür bebişimiz iyimiş sen çocuğa kıpır kıpır diye diye nazar değdirdin :nazar::nazar:

janımmm ösgecim meraklanma :1hug:gittik baktırdık bişiciği yokmuş cücüğümün simdi yıne kıpır kıprısshihoyyyt valla sabahtır gorusemedık heee ösledim sizi filiz ablamda yok :ecrin_bebek:

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bugün 22 haftalık hamileyim ve 2,5 senelik evliyim ilk sene kendimiz istemedik sonra istedik ama olmadı bütün testlerimizi yaptırdık ama herşey normal cıktı yapmamız gereken ya beklemek yada yumurtlama tedavisine başlamaktı sabrım yoktu artık üzülüyodum benden sonra evlenenler hep hamilelerdi ve tedaviye karar verdik 4 gözle adet olmayı bekliyodum ama olmadım tam evlilik yıldönümümüzde müthiş bir süpriz oldu allahım çok şükür çok değişik duygular anlıyabiliyorum sizi allahım inşallah herkesin gönlüne göre verir. inşalla bende sizler gibi güzel arkadaşlıklar kurabilir.

ohhh hosgeldin cicim bi hamiş daha :kedi:

hoşgeldin tatlım valla hemen olmaz öle arkadaşlık filan:eek:lmaz:
bak daha beni almadılarlülülülülülü
halbuki 24 saat burdayım di mi yani rüzgarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:gitme:
biraz beklicen gülüm bu fazlada olabilir hah ha hahdelikafadulden
tabi bunların hepsi şakaaaaa
hoşgeldin arkadaşım tabi bebişindeturkbayragi

delisin kızım sen ne diim sanakaydirigubbakcemile:kedi:

haleeeeeemmm gelmişşşşş zemuszemus

geldimmmmm de şu netiin annesinin alinden öpücemm şimdiii-tatlicadiarzu-

ne testiymiş nen bu,küserim ha:umursamaz:istemiyosanızda giderim hıh,ben de gider kendi başımın etini yerim,
hem burcuuuuuuuuuuuuuuuu senmişsin buranın muhtarı ne zaman alcan beni mahallene yaw,
iyi tamam anlaşıldı siz istemiyonuz beni,artık bi dakika dahi duramam burda bensenağlama

biri nilsuyu durdursun pılisssskaydirigubbakcemile

hiç gider miyim janım
senin kafa harbiden karışmış miksere dönmüşsünkafamçokkarıştı
yaşlı cadı fena yormuş senisırnaşık şey
kovsanızda gitmem dedim ya dün üstadımlülülülülülü
neyse ben valla bi acayip oldum gidimde yatim biraz,en fazla 1 saatede kocişim gelcek,bi yastık bi pike alimde halsizmiş gibi uzanim koltuğa kocişime iş yaptırim biraz bi da ohhhhhhhhhhhhhhhh nazlanim valla he:lepi:
:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

janımmm ösgecim meraklanma :1hug:gittik baktırdık bişiciği yokmuş cücüğümün simdi yıne kıpır kıprısshihoyyyt valla sabahtır gorusemedık heee ösledim sizi filiz ablamda yok :ecrin_bebek:

geldimmmmm de şu netiin annesinin alinden öpücemm şimdiii-tatlicadiarzu-
çok şkür canımmm dün sıcaktan rehavet çöktü heralde çocukcağızaaa yerimseniben

öp yeawruuumm öppp:nazar::nazar:

:1rolleyes::1rolleyes::1rolleyes:

çok şkür canımmm dün sıcaktan rehavet çöktü heralde çocukcağızaaa yerimseniben

öp yeawruuumm öppp:nazar::nazar:

valla canım ya kuzucum bile sıcaktan napcagını sasırdıopuyorumnanaktan
ee senden naber hayırdır senı cıldırtan biri varmış herhalde yaslı bı cadı zannumca döfiimmiii :eek:klava::eek:klava:Çok üzgünüm çoook

valla canım ya kuzucum bile sıcaktan napcagını sasırdıopuyorumnanaktan
ee senden naber hayırdır senı cıldırtan biri varmış herhalde yaslı bı cadı zannumca döfiimmiii :eek:klava::eek:klava:Çok üzgünüm çoook
evt canımm döv hattal gebert öldür kötükedihüsokötükedihüso

:1hug: janımmm bu cadı seni cook kısdırmıssskaydirigubbakcemile3

gelomm döfücem şimdiii :eek:klava:arada egeyide cıkarıyımmi :roflol::roflol:kötükedihüso
o cadı beni arar ara hattaaa çoğu zaman hep kızdırır çileden çıkarır :eek:klava::eek:klava: egeye gelinceeeee :roflol::roflol::roflol:

kıslar ben kacarrr zemuszemus kocişimle pazara gidices ya bugun gidiyim alısveriş yapimm hadi cok öptüm sizi yarın görüşürüssss:eek:opuyorumnanaktan

canlarımmm bende çıkıorum kendinize iyi bakınn öpüorum hepinizi hayırlı akşamlaaarrrr opuyorumnanaktan

bendoktordan geldim ama hiçbişi yapmadılar tansiyonum kendi düştü bianda şükür kızım 29+4günlük olmuş 1600gr dı doktor gayet iyi dedi kıslarrr

anammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,nerde herkes.eee tabi güneş battı çekildiniz yerinize,neyse ben tek takilim şimdi,belki sonra benle takılan olurrrr

X