Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Çok hoş şuanda topikte 3 ayrı konu var. Biri bebişinin hareketine odaklanmış, biri taze hamiş ve endişeleniyor, biri de (ben) bebişini bekliyor. Çok güzel ya...

eveeeeeeet kesinlikle haklısın :) inşallah olacak birtanem, pozitif olmak çok çok önemli, negatif şeyler negatif şeyleri, pozitif şeyler pozitif şeyleri çeker, oldum olası ben buna inanıyorum :)

Ben de dün inandım canım..En yakın zamanda okumalıyım inşallah...

opuyorumnanaktan

Bu soruyu eşime sorsam bilir mi acaba???Siz beni görmeden içimdekini öyle iyi hissediyorsunuz ki..Çok şanslıyım böyle harika arkadaşlarım olduğu için..:1hug:

Önce şu cümleyi sık sık içimden geçireceğim ve inanacağım "İnşallah Yaradan bana hayırlısıyla bebişimi verecek, nasıl olacak bilmiyorum ama çok yakında, çok kolay olacak, tüp bebeğe bile gerek kalmayacak, çünkü Yaradan herşeye kadir. Bebeğim annesine sürpriz yapacak"..gibi..
ev bitanemmm aynen öyle diyeceksin ve buna inanacaksın yürekten sanki bebeğin kucağındaymış gibi hayal kurucaksın Rabbim nasip edicek inşallah opuyorumnanaktan bide abdurrahman kansu die bi adamın formül adlı kitabı var oda bu tarz tavsiye ederim yeterki inan itikat çok önemli

valla aplam ya bişide su ösgee yee.. kız tamammı benim cücüğüm :mymeka:

yok cnm sende benım hamileiğimde 4 haftada ble karnımdan baktı ve grundu alttan dıye bı sart yokki cicim :dilcikar:
cücüğünü yesinler yeawruuuummm :jeyyar:

eveeeeeeet kesinlikle haklısın :) inşallah olacak birtanem, pozitif olmak çok çok önemli, negatif şeyler negatif şeyleri, pozitif şeyler pozitif şeyleri çeker, oldum olası ben buna inanıyorum :)

Ben yeni yeni öğrenmeye başladım:)) sen de kitap yaz ablacım bence çok güzel olur ve biz daimi okuyucuların oluruz dimi kızlar???

ablacım bi espri yapabilirmiyim :uhm: alttan baktımadım ki ayol nerden bileyimmmm sırnaşık şeysırnaşık şey
ama ben zararlı die duymuştum lakin demekki bi zamanı varmış

halecim adını ne koycaktınız

valla cicim sorma ya benm kocişimle ben cemre ve duru diye dusunduk derken herkes begend tak kme kadar tabk kayınvaldeme kadarkötükedihüso neymiş cemre ateş demekmişşşş benim kocamda takmst cemreye hade kadın gelmiş bana azıma almak ıstemyorum ama hala o ısmımı dusunuyosnuz dııyo yaaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava: hayr bende duru ıstıyodum srf bunun yuzunden natla cemreyı stemey basladım kötükedihüso hayr ben seytan sm koymuyorum put ismi koymuyorum ateş kötü bısey degılki ısacas hala muallaktayız -tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3 tamam tamam seninki kız biliyoruz kaydirigubbakcemile3

kız dur kafasını karıştırma kızın, yarın doktor üstten göremeyip alttan da bakmazsa tutamayız biz bu kızı... benim hep alttan bakıldı ve gayet net görüldü, karından bakıldığında hiç net görülmüyordu

valla aplam haklsın cıldırır bu deli kz :içelim:

valla aplam ya bişide su ösgee yee.. kız tamammı benim cücüğüm :mymeka:

yok cnm sende benım hamileiğimde 4 haftada ble karnımdan baktı ve grundu alttan dıye bı sart yokki cicim :dilcikar:

cnm bu saf drda gördü ama bana diyoki şüpheli işi var ben dedim ki içimden ulan içime üpheli suçlu ajan vs mi kaçmış ne diyo bu dr ya vardır ya yoktur deli etti beni,artık özellerde para etmiyo,ben var ya öle dondum kaldım dedim ben şimdi neyim gibisinden yaw

cücüğünü yesinler yeawruuuummm :jeyyar:

yesinlerr cücüğümüü am önce ben yiyimmmcokacimcoook

kızlar yemeği ısıtıp geliyorum, acıktık çünkü oğlumla cokacimcoook

hadi aplam st bakalım bende acıktım aslında bişilerde ben yiyim cokacimcoook

Ben yeni yeni öğrenmeye başladım:)) sen de kitap yaz ablacım bence çok güzel olur ve biz daimi okuyucuların oluruz dimi kızlar???

aynen ölee valla yaz senden kactane elif şafaklar adalet eğeogullar ipek ongunlar cıkar pehhhh :içelim:

Çok hoş şuanda topikte 3 ayrı konu var. Biri bebişinin hareketine odaklanmış, biri taze hamiş ve endişeleniyor, biri de (ben) bebişini bekliyor. Çok güzel ya...
kaydirigubbakcemile3 bende etkisiz eleman kimin bi orda bi burda dolanıyorum iştecik kaydirigubbakcemile2

:roflol: :roflol: :roflol: alem kız... neyse evlenince zaten bol bol baktırıp öğreniyorsun, bira ara kocamdan daha fazla doktorum görüyordu :kedi:
eheuheuehueee kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ağdacıyı unuttum ben amaaaaa zemuszemus

kızlar yemeği ısıtıp geliyorum, acıktık çünkü oğlumla cokacimcoook
afiyet olsun ablacımmmm :1hug:

valla cicim sorma ya benm kocişimle ben cemre ve duru diye dusunduk derken herkes begend tak kme kadar tabk kayınvaldeme kadarkötükedihüso neymiş cemre ateş demekmişşşş benim kocamda takmst cemreye hade kadın gelmiş bana azıma almak ıstemyorum ama hala o ısmımı dusunuyosnuz dııyo yaaa:eek:klava::eek:klava::eek:klava: hayr bende duru ıstıyodum srf bunun yuzunden natla cemreyı stemey basladım kötükedihüso hayr ben seytan sm koymuyorum put ismi koymuyorum ateş kötü bısey degılki ısacas hala muallaktayız -tatlicadiarzu-

valla aplam haklsın cıldırır bu deli kz :içelim:
ayıptır sölemesi çok deliyimidir :jeyyar::jeyyar:
toprağa suya havaya düşenler cemre değilmiydi ateş anlamınamı geliomuş güzel bence söylemesi filan ama duruda çok güzel zemuszemus

cnm bu saf drda gördü ama bana diyoki şüpheli işi var ben dedim ki içimden ulan içime üpheli suçlu ajan vs mi kaçmış ne diyo bu dr ya vardır ya yoktur deli etti beni,artık özellerde para etmiyo,ben var ya öle dondum kaldım dedim ben şimdi neyim gibisinden yaw

:eek:klava: döfim ben o doktoruuu :))

janlarım sizler ne zamandan sonra gebeliği çevreye açıkladınız

valla heycandan o an herkese duyurmak ıstıyosun ama olmuyo bız 4 haftalıkken kendı aılemıze soledık sadece ese dosta 2 aylıkken fılan söledik
opuyorumnanaktan

ben iki hafta sonra açıklamayı düşünyorum erken mi sizce

sen iki haftada hala test yapıyo olmazsan acıkla cicimmm kaydirigubbakcemile5

X