Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba arkadaslar biz geldikkk nasılsınız gecmısı okudum ıyı gozukuyorsunuz masallah hepınıze:nazar:bugundegısık bır seyler yapmak ıstıyorum ama ne:uhm:cok sıkılıyorummm:çok üzgünüm:
hoşgeldin canımmm zemuszemus ne gibi şeyler istio canın benimde canım eve gidip uyuma istio :gitme:

merhaba kızlaaaarrrrr, ben geldim :) nasılsınız?

burcucum maşallah oğluşuna, iyi olmanıza sevindim canım, kontrollerin 15 günde bir olması iyi olmuş, hiç olmazsa 15 günde bir oğluşunu göreceksin :) lütfen dikkat et kendine, klima acayip dokunuyor, o yüzden klimalı ortamları hiç trecih etmiyorum, sıcak çok kötü ama en azından klima gibi hasta etmiyor insanı :) bu arada Cemre'nin resmi 2-3 sayfa geride bir bakıver, çok tatlı bir şey teyzesi :)
hoşgeldin ablacımmm zemuszemus

kıslar bu arada albüm ekledim haber veriyim dedim :kedi:
albümünü baktım haletoşşşş karnın aynı erkek karnına benzioo kaydirigubbakcemile3

aaaaa söylemeyi unuttum, dün mavi deniz aradı beni, yarın Ayvalık'a geliyor, yarın görüşeceğiz :) sizlere selamı var :)
aleyküm selam ablacım ne güzel görüşceksiniz sende çok selam söleee :lepi:

Rüzgarım denizim, kızlar nasılsınız? İçinizde "secret" isimli kitabı okuyan var mı? Ben bu kitaba inanmaya başaldım, biri beni yavaşlatsın...
ben okudum canım ama yarım kaldı o dönem acayip bi hızla başlayıp ders çalışmam gerekince bırakmak zorunda kalmıştım ama az kaldı bitmesine kaptırıosun kendini ve ben o felsefenin doğruluğuna inanıorum biliomusun kaydirigubbakcemile5

slm ksılar,ben geldim drdan,bugün heycandan kendi druma değil de bana yakın olan bi özel hastane vardı oraya gittim,ben dr alttan bakıcak diye beklerken üstten ölesine baktı ve dediki,evet şüpheli bişi var ben de bu şüpheli bişi de ne demek bebek var mı yok mu diye sordm,hem neden alttan bakmıyosunuz ki dedim,kurcalamak istemiyorum dedi ama ben ilk 2 ay çok normal olduğunu bşldiğim halde sölemedim alttan baksın diye,zaten Allah izin verirse yarın kendi druma gidicem,sonra bebk var mı dedim evet hamilesin dedi,sonra da bana ne yemeliyim,nasıl beslenmeliyim nelere dikkat etmeliyim onları söledi,haftaya bi daha gel dedi,böle yani ben de eve gelirken bi idrar testi daha aldım iş olsun diye,yaptım ilk yaptığımdan da net çıktı iki çizgi,artık yarın druma gidince bakalım hayırlısı
kız alttan baktırma çokta iyi bişe değil cahil cahil olma acık sabret 7 aylıkmısın sen yahuuu :mymeka: güzel düşünsene :teselli:

Rüzgarım denizim kardeşim anlattı ben de daha okumadım. Hayatımıza yön verebileceğimizle ilgili. Kendimiz kuruyoruz geleceğimizi gibi bişi. Dün çok istediğim bir konuda kardeşimle deneme yaptık ve tuttu, nasıl oldu bilmiyorum ama bu bir mucize gibi geldi bana. Şimdi deneme yapacağım konu ne bil? kaydirigubbakcemile3 ipucu vereyim mi???

ben tahmin ediyimmm şakkıdı :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::hooray:

Rüzgarım denizim kardeşim anlattı ben de daha okumadım. Hayatımıza yön verebileceğimizle ilgili. Kendimiz kuruyoruz geleceğimizi gibi bişi. Dün çok istediğim bir konuda kardeşimle deneme yaptık ve tuttu, nasıl oldu bilmiyorum ama bu bir mucize gibi geldi bana. Şimdi deneme yapacağım konu ne bil? kaydirigubbakcemile3 ipucu vereyim mi???

:roflol: :roflol: :roflol: nasıl tahmin edebileyim ki? o kadar imkansız ki tahminde bulunmak :roflol: :roflol: :roflol:

biri nilsuya hamile oldugunu anlatsın pılissssskaydirigubbakcemile kuzucum inanamıyosun belli ama daha kac kere test yaptırcan hadi bakalım yarında gitde doktorunda desınde ozaman tebrık edıyım barii yoksa sen bu supheyle 9 ay yasarsın delikafadulden

yok yok valla artık inanmaya başladım ,zaten yarın druma koşcam,hissediyorum artık yavaş yavaş:dance:

kız alttan baktırma çokta iyi bişe değil cahil cahil olma acık sabret 7 aylıkmısın sen yahuuu :mymeka: güzel düşünsene :teselli:

söylerim tabii canım :)

alttan baktırmak tehlikeli değil güzelim, 8. hatta 9. haftaya kadar alttan bakabiliyor doktorlar ve bunun hiçbir zararı yok güzelim :)

albümünü baktım haletoşşşş karnın aynı erkek karnına benzioo kaydirigubbakcemile3

ayhhh efett ya herkes öle dio ama benım kızım geliyoo herseyımız pembeeeeee opuyorumnanaktan hem doktorumda kesın emin şakkıdı kalkıp baska doktora gdcem smd hee... gamyoncuiremsu

benm ev öle b yerdeki yataodamn balkonundan ssk oturmaodamdan devlethastanesi özel andeva hastaneside oturmaodamdan gorunuyo hihoyyyt hepside 5 dakıkalık mesafede gıdıyımmı andeva :roflol:

ayhhh efett ya herkes öle dio ama benım kızım geliyoo herseyımız pembeeeeee opuyorumnanaktan hem doktorumda kesın emin şakkıdı kalkıp baska doktora gdcem smd hee... gamyoncuiremsu

benm ev öle b yerdeki yataodamn balkonundan ssk oturmaodamdan devlethastanesi özel andeva hastaneside oturmaodamdan gorunuyo hihoyyyt hepside 5 dakıkalık mesafede gıdıyımmı andeva :roflol:

aman allah düşürmesin canım, seninki kızdır kız, görüntüye aldanma :)

yok yok valla artık inanmaya başladım ,zaten yarın druma koşcam,hissediyorum artık yavaş yavaş:dance:

yok canım bak sen cuma ve sumartesıyede doktor bul onlarada gıt bı gorun aksama eve de 3-5 test daha al okişşş sırnaşık şeysırnaşık şey hadi filiz ablamın dediği gibi rahat ol daha cok basındasın sımdıden sıkarsan canını gecmez 9 ay cicim :1hug:

Canııııııııım hoşgeldin :) yok ben okumadım, ne tür bir kitap ki?

ah be güzelim, daha dün seninle konuşmadık mı? doktorun perşembeye çağırdığına göre vardır bir bildiği, boşu boşuna sinirini bozdurmuşsun... daha dur, yolun çok başındasın, valla sen doğuma kadar kafayı yersin böyle davranırsan... çünkü ohoooo neler vaaaar neler hamilelik süresince... herşeyi kafayı takman bebeğini huzursuz eder canım, çocuğuna böyle bir ortam sunmak istemezsin diye düşünüyorum ama bu şekilde ona çok huzursuz bir ortam yaratıyorsun ve rahatsız ediyorsun... heyecan duymak çok güzel ama bunu abartıp bebeğine zarar verme lütfen... 1 gün daha bekleyeceksin güzelim, bugünlerinin tadını çıkarsana, yarın zaten kendi doktorun sana yapman ve yapmaman gerekenleri söyleyecektir... ilk üç ay zaten ne istersen ye, bebeğe bir faydası yok, çünkü bebek zaten sende mevcut olanla besleniyor, önemli olan 4. aydan itibaren ne yediğin ve ne içtiğin... lütfen bebeğini huzursuz etme güzelim

yok yok tatlım valla sağolun varolun,sayenizde o kdara çok rahatlıyortumki anlatamam bu gebelik paronoyaklık yaptı sanırım ben delülülülülülü,ama geçiyo yavaş yavaş valla kıslar geçicek inanın:CüvCüv:

nilsu'cum annelik sakinlik ve sabır gerektirir canım, ben bebeğinin sağlığı için biraz daha sakin ve sabırlı olmanı tavsiye ediyorum tatlım Şeniz

aman allah düşürmesin canım, seninki kızdır kız, görüntüye aldanma :)

valla aplam ya bişide su ösgee yee.. kız tamammı benim cücüğüm :mymeka:

ama alttan baktırmayıncada belli olmuyomuş ki tam

yok cnm sende benım hamileiğimde 4 haftada ble karnımdan baktı ve grundu alttan dıye bı sart yokki cicim :dilcikar:

yok yok tatlım valla sağolun varolun,sayenizde o kdara çok rahatlıyortumki anlatamam bu gebelik paronoyaklık yaptı sanırım ben delülülülülülü,ama geçiyo yavaş yavaş valla kıslar geçicek inanın:CüvCüv:

geçse çok iyi olur çünkü bebeğini kötü etkilersin, sakin ol tatlım, ne güzel anne olacaksın :)

hoşgeldin canımmm zemuszemus ne gibi şeyler istio canın benimde canım eve gidip uyuma istio :gitme:

hoşgeldin ablacımmm zemuszemus

ben okudum canım ama yarım kaldı o dönem acayip bi hızla başlayıp ders çalışmam gerekince bırakmak zorunda kalmıştım ama az kaldı bitmesine kaptırıosun kendini ve ben o felsefenin doğruluğuna inanıorum biliomusun kaydirigubbakcemile5

Ben de dün inandım canım..En yakın zamanda okumalıyım inşallah...

ben tahmin ediyimmm şakkıdı :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::hooray:

opuyorumnanaktan

:roflol: :roflol: :roflol: nasıl tahmin edebileyim ki? o kadar imkansız ki tahminde bulunmak :roflol: :roflol: :roflol:

Bu soruyu eşime sorsam bilir mi acaba???Siz beni görmeden içimdekini öyle iyi hissediyorsunuz ki..Çok şanslıyım böyle harika arkadaşlarım olduğu için..:1hug:

neşecim denemeyi nasıl yapacaksın?

Önce şu cümleyi sık sık içimden geçireceğim ve inanacağım "İnşallah Yaradan bana hayırlısıyla bebişimi verecek, nasıl olacak bilmiyorum ama çok yakında, çok kolay olacak, tüp bebeğe bile gerek kalmayacak, çünkü Yaradan herşeye kadir. Bebeğim annesine sürpriz yapacak"..gibi..

söylerim tabii canım :)

alttan baktırmak tehlikeli değil güzelim, 8. hatta 9. haftaya kadar alttan bakabiliyor doktorlar ve bunun hiçbir zararı yok güzelim :)
ablacım bi espri yapabilirmiyim :uhm: alttan baktımadım ki ayol nerden bileyimmmm sırnaşık şeysırnaşık şey
ama ben zararlı die duymuştum lakin demekki bi zamanı varmış

halecim adını ne koycaktınız

valla aplam ya bişide su ösgee yee.. kız tamammı benim cücüğüm :mymeka:

yok cnm sende benım hamileiğimde 4 haftada ble karnımdan baktı ve grundu alttan dıye bı sart yokki cicim :dilcikar:

kaydirigubbakcemile3 tamam tamam seninki kız biliyoruz kaydirigubbakcemile3

kız dur kafasını karıştırma kızın, yarın doktor üstten göremeyip alttan da bakmazsa tutamayız biz bu kızı... benim hep alttan bakıldı ve gayet net görüldü, karından bakıldığında hiç net görülmüyordu

Çok hoş şuanda topikte 3 ayrı konu var. Biri bebişinin hareketine odaklanmış, biri taze hamiş ve endişeleniyor, biri de (ben) bebişini bekliyor. Çok güzel ya...

nilsu'cum annelik sakinlik ve sabır gerektirir canım, ben bebeğinin sağlığı için biraz daha sakin ve sabırlı olmanı tavsiye ediyorum tatlım Şeniz

kesinlikle filiz ablama katılıyorumvereliniortak

Önce şu cümleyi sık sık içimden geçireceğim ve inanacağım "İnşallah Yaradan bana hayırlısıyla bebişimi verecek, nasıl olacak bilmiyorum ama çok yakında, çok kolay olacak, tüp bebeğe bile gerek kalmayacak, çünkü Yaradan herşeye kadir. Bebeğim annesine sürpriz yapacak"..gibi..
ben secret ı okumadım ama o dedıgını bende yaptım Allahım bana hayırlısyla hayrlı bi zamanda sen nasip et dedım bılıyorum sen ıstemeden hc bsey olmucak sen ne zaman istersen ozaman ver dedım kz cocuk cok ıstıyordum onun cınde cok dua ettım Şükürlerrr olsun binkere....:asigim:

Ben de dün inandım canım..En yakın zamanda okumalıyım inşallah...

Bu soruyu eşime sorsam bilir mi acaba???Siz beni görmeden içimdekini öyle iyi hissediyorsunuz ki..Çok şanslıyım böyle harika arkadaşlarım olduğu için..:1hug:

eşin bilir mi acaba? CADIARZU pek sanmıyorum canımcım :sm_confused:

e ama biz bunu sana hep söyledik be güzelcim, illaki kitap mı yazmamız gerekiyor :eek:lmaz:
ablacım bi espri yapabilirmiyim :uhm: alttan baktımadım ki ayol nerden bileyimmmm sırnaşık şeysırnaşık şey
ama ben zararlı die duymuştum lakin demekki bi zamanı varmış

halecim adını ne koycaktınız

:roflol: :roflol: :roflol: alem kız... neyse evlenince zaten bol bol baktırıp öğreniyorsun, bira ara kocamdan daha fazla doktorum görüyordu :kedi:

X