Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

selammmm kızlar oooo partide yapmıssınız:)))bızde yenı uyandık sayılır hava burda cok bozuk yaaa içim karardı sabah sabah :KK43:((

sevtapcım şekerim gunaydınnn opuyorumnanaktan öğlen oldu yine bende bı uyuyabılsemmmmafoldumben
gel fıstıgım sanada ayırdıım sabahkı partıden bıkac sey kaydirigubbakcemile5
bu arada ben bugun ı dısarı cıkıyım dıyorum buz gıbı bı alısverıs mekezıne gıdıp eksıklerımın fıyatlarını arastırıcam kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2sezeryanya ona gore gecelik filan pijama takımı sutyen fılan bunların bı fıyatlarına bakim bıde sey dıcem ya acaba su kulaktan ates ölçenlerdenmi alsak yoksa diğerlerindenmi hani böle koltukaltından ölçen filan varya bana bı akıl verırsenız sevınırımopuyorumnanaktan

sevtapcım şekerim gunaydınnn opuyorumnanaktan öğlen oldu yine bende bı uyuyabılsemmmmafoldumben
gel fıstıgım sanada ayırdıım sabahkı partıden bıkac sey kaydirigubbakcemile5
bu arada ben bugun ı dısarı cıkıyım dıyorum buz gıbı bı alısverıs mekezıne gıdıp eksıklerımın fıyatlarını arastırıcam kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2sezeryanya ona gore gecelik filan pijama takımı sutyen fılan bunların bı fıyatlarına bakim bıde sey dıcem ya acaba su kulaktan ates ölçenlerdenmi alsak yoksa diğerlerindenmi hani böle koltukaltından ölçen filan varya bana bı akıl verırsenız sevınırımopuyorumnanaktan

slmmm sekerım kısss sabahları uyuya bılıyorum zaten ben gecelerı uyku denılen bısey yok :çok üzgünüm:senındemı sezeryan canım benımde sezeryan olcak ben odasını boyattım bebişimin onumuzdekı ayda her seyını alırım oglusumun canım gıt gıt az kafan dagılır ya bende olsam antalyada gelırdım valla anacıgım getırmıs gelırken bıtane ates olcer hem koltuk hem popodan hemde agızdan olculuyor dıjıtal (microlife)dıye ondan alabılırsın ıyı dıyorlar zemuszemus

slmmm sekerım kısss sabahları uyuya bılıyorum zaten ben gecelerı uyku denılen bısey yok :çok üzgünüm:senındemı sezeryan canım benımde sezeryan olcak ben odasını boyattım bebişimin onumuzdekı ayda her seyını alırım oglusumun canım gıt gıt az kafan dagılır ya bende olsam antalyada gelırdım valla anacıgım getırmıs gelırken bıtane ates olcer hem koltuk hem popodan hemde agızdan olculuyor dıjıtal (microlife)dıye ondan alabılırsın ıyı dıyorlar zemuszemus

ayhh efet sekerım burda olsan bırlıkte yapardık valla bende nasıl İzmirde olmak istiyorum alısverıs yapmak kemeraltını altını ustune getırmek ıstıyorum anlatamamsenağlama
bizim odamız hazır teyzesı perdelerımızı aldık en so mobılyamız halımız hazır cicilerimizi ütüledik astık ıste sıra benım eksıklere geldi opuyorumnanaktan

şu derece işini bi dusuneyım yaww:CüvCüv:

ayhh efet sekerım burda olsan bırlıkte yapardık valla bende nasıl İzmirde olmak istiyorum alısverıs yapmak kemeraltını altını ustune getırmek ıstıyorum anlatamamsenağlama
bizim odamız hazır teyzesı perdelerımızı aldık en so mobılyamız halımız hazır cicilerimizi ütüledik astık ıste sıra benım eksıklere geldi opuyorumnanaktan

şu derece işini bi dusuneyım yaww:CüvCüv:

canım yaaa keske ....ayyy ne guzel annesı ben tek basıma ıs yapamıyorum....sadece boyamızı yaptıra bıldık kız kardesım gelıcek antalyadan o yardım edıcek doguma kadar kalıcak ınsallah ....alısverıs ıcın onu beklıyorum bebişlerımın cıcılerını yıkasın teyzesı utulesın yorucu iş yapamıyorum ben esi asagıda ya :çok üzgünüm:

canım yaaa keske ....ayyy ne guzel annesı ben tek basıma ıs yapamıyorum....sadece boyamızı yaptıra bıldık kız kardesım gelıcek antalyadan o yardım edıcek doguma kadar kalıcak ınsallah ....alısverıs ıcın onu beklıyorum bebişlerımın cıcılerını yıkasın teyzesı utulesın yorucu iş yapamıyorum ben esi asagıda ya :çok üzgünüm:

ya cicim sorma cok zor illa bırı olmalı yanında burda kayınvaldemler var ama saolsun yarımagızla eh gelelım temızlıgıne yardım edelım dıolar ya töbe töbee korkutelınde yazlıkları avr butun yaz ordalar zaten hıc umursadıkalrı yok kuzumada ala ala sımdıye kadar bı atlet bı kulot aldılar zaten kötükedihüso neyse tum sınırlerım hopluyo aklıma geldıkce :mymeka: benım annem heray gelıyo gecen ay geldı ıste herseyını yıkadı utuledı kızımın bu haftada gelıcek yakın yer degılkı canım sonucta ordada bı hayat var senağlama böle işte kuzucum ya neysem ben cıkıyım kafa dagıtayım bırazz öptüm sizi gelince konusurus yıne:gitme:

ya cicim sorma cok zor illa bırı olmalı yanında burda kayınvaldemler var ama saolsun yarımagızla eh gelelım temızlıgıne yardım edelım dıolar ya töbe töbee korkutelınde yazlıkları avr butun yaz ordalar zaten hıc umursadıkalrı yok kuzumada ala ala sımdıye kadar bı atlet bı kulot aldılar zaten kötükedihüso neyse tum sınırlerım hopluyo aklıma geldıkce :mymeka: benım annem heray gelıyo gecen ay geldı ıste herseyını yıkadı utuledı kızımın bu haftada gelıcek yakın yer degılkı canım sonucta ordada bı hayat var senağlama böle işte kuzucum ya neysem ben cıkıyım kafa dagıtayım bırazz öptüm sizi gelince konusurus yıne:gitme:
ayyy canım benım ya sıkma canını sımdıye kadar benım kaynanam bı cop bıle almadı aman almasınlarda ben bısey ıstemıyorum valla anacıklarımızda olmasa varya allah ım yokluklarını gostermesın canım ya tamam sen gez canım aldıklarını cekersen gozter bıze emi canım benım yerımede gezzzzzzzsenağlama

ben geldim kızlar ama evde işlerim var onları halledeyim, burayı açık bırakacağım, arada bakar laf atarım sizlere :)

Kızlar merhaba. Nasılsınız? Ben bugün iyiyim.

Partiyi kaçırmışım. Sağlık olsun. 4000 lisayfalar hepimize hayırlı olsun.

Arifeciğim tatil resimlerine bayıldım.

Biraz ortalığı toplayayım yine görüşrüz canlar.

Kızlar merhaba. Nasılsınız? Ben bugün iyiyim.

Partiyi kaçırmışım. Sağlık olsun. 4000 lisayfalar hepimize hayırlı olsun.

Arifeciğim tatil resimlerine bayıldım.

Biraz ortalığı toplayayım yine görüşrüz canlar.

hoşgeldin canım nasılsın bebişin nasıl
aminn inşallah daha ne sayfalar görücez
sağol canım benim teşekkür ederim
görüşürz kendini fazla yorma

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr şu köşede gördüklerim banamı ayrıldı cokacimcoook
üçe kadar sayyom cevap geldi geldi gelmedi onları yok bilin
1-2-3 gömül oğlummmmm cokacimcoookcokacimcoook

ellerinize sağlık kızlar hepsi süperdiii vallaaaopuyorumnanaktan
nice 5000li 10 000 li sayfalara işallahhhhhhhhh:Saruboceq:

kız musyas karamsar başlamışın günee ama kociş kendine gelmiş gözün aydın
benim velette senin şu anlattın gibi aynen böyle :emir_bebek: dönüyor içerde birden sıçratıyo beni yerimden farkında olmadan ayy diyorum zaten insan içinde kaydirigubbakcemile3

bugun test yapcak olan ummuhandıı merak ettim uğramamış bugun işallah pozitiftir sonucu

Bilmiyorum Rüzgarım denizim. Bu mide bana ve streslerime iyi bile dayanıyor. Kızlar hepinizi çok öpüyorum...Az sonra çıkarım. Bebişlerinizi öpün benim için..Kumsalım biz de kendimizi öpelim:))
görüşürüz canımmmm hoşçakal zemuszemus

kızlar Ayvalık'a inmem gerekiyor... gelince görüşürüz yine, çok öpüyorum sizi :)
vakit bulup görüşürüz ablacım diyene kadar sen geldin o kaaa yoğunum yani düşünün artık :)))

heeee kızlar bu arada tatil resimlerinden birkaç tane ekledim albüme duyrulur
canımmmm resimlerine baktım bayıldımm ne güzel gezmişsin yaaa darısı seneye olsun inşallah opuyorumnanaktan

selammmm kızlar oooo partide yapmıssınız:)))bızde yenı uyandık sayılır hava burda cok bozuk yaaa içim karardı sabah sabah :KK43:((
ayyy canımm yaptık yedik içtik kurtları döktük kaydirigubbakcemile3 dünde burda öyleydi hava bugun güneşli allahtan yerimseniben

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr şu köşede gördüklerim banamı ayrıldı cokacimcoook
üçe kadar sayyom cevap geldi geldi gelmedi onları yok bilin
1-2-3 gömül oğlummmmm cokacimcoookcokacimcoook

ellerinize sağlık kızlar hepsi süperdiii vallaaaopuyorumnanaktan
nice 5000li 10 000 li sayfalara işallahhhhhhhhh:Saruboceq:

kız musyas karamsar başlamışın günee ama kociş kendine gelmiş gözün aydın
benim velette senin şu anlattın gibi aynen böyle :emir_bebek: dönüyor içerde birden sıçratıyo beni yerimden farkında olmadan ayy diyorum zaten insan içinde kaydirigubbakcemile3

bugun test yapcak olan ummuhandıı merak ettim uğramamış bugun işallah pozitiftir sonucu
burcuuummmmm hoşgeldinnn kuşummmmm kaydirigubbakcemile5

X