Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

minin kuşuuummm geçmiş olsun yaaa üzülme :teselli: doktorlar sonuçta iyisini bilirler senide bebeğide riske atmazlar sen gönlünü ferah tut canımmm :1hug:

canımm yaa sanada geçmiş olsunn bu sornlar hamileliktemi türedi sizde yoksa daha öncede varmıydı benneyaptımki

selamm canımm ikiside güzell bence eymenin anlamını bilmiorum ama bi tv dizisinde duymuştumm söylemesi kolay ve kulağa hoş gelio miracında anlamı güzel isim konusunda karar vermek çok zor sanırım:uhm:

kolay gelsin canım

canım benim çok üzüldüm ya inşallah ameliyata falan gerek kalmaz inşallah tahliller temiz çıkar.allah yardımcın olsun canım umarım ilaçla geçer bize mutlaka haber ver
tamammı canım

ay canım ya sanada çok geçmiş olsun inşallah şişme dururda ameliyata gerek kalmaz

doktorun doğru söylemiş canım sen iyi olucanki minik meleğinde iyi olsun allah şifa versin kızlar

ben ikisinide beyenirim

cok sagolun canlarim fikiriniz icin öptüm siziiii

oglusum ıyıde ben bıraz kotuyum safra keseı ıltihap ı yuzunden amelıyet olabılırım senağlama7 ayım da bebege zararı yokmus amelıyatın ....bugun bır suru tetkıkler yapıldı agız yoluyla tuaf seyler basıncmı ne oyle bısye baktılar yarın sonuclara gore bellı olucak bakalımsenağlama
Geçmiş olsun hayatım, çok üzüldüm ama tedavisi olmayan bir şey değil, gerekiyorsa ameliyat da olursun... sen hasta olursan bebeğin de zarar görür, onun için önce sonuçları görelim ve doktorlar ne diyecek bakalım... sakın sıkma canını, moralini yüksek tut ki bebişin de korkmasın, değil mi?
kıyamam geçmiş olsun kuşum inş gerek kalmaz temiz çıkar sonucun bende 32.haftada gidicem cnm benimde bir ameliyat r,iskim va r tüp takcaklarmış böbreklerden mesaneye rahim içinden korkuyom inş şişme durur böbregim 3böbrek olmuş benimde hala şişerse banada bebegede zarar gelmesin die takcaklar
aaaaaa sana da geçmiş olsun... acil şifalar diliyorum canım :KK43:

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................33. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................31. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................30. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

4. Gcan......................................30. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

5. Benssenb...............................27. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................25. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................25. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................23. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 18. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................15. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 11. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMİZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus :nazar: :nazar: :nazar:

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

X