Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

valla bende öyle ceren ev hanımı olcam bi sıpa sırtımda bi sıpa karnımda olcak hayali kuruom ama dediğin gibi 2 gün soonra iş iş diye tırtınırım

hımm vayy be birini yaptın ikincisi kusur kaldı hele sen bir gebe kalda bakalım o zamanda böyle konuşucanmı... inşallah konuşursun tabide ben konuşamıyorum daha şimdiden içerdeki bıcırık doğduktan sonra nasıl yaparızda korunuruz diye düşünüyrum. ikinciyi gözüm yemiyo :emir_bebek: :ecrin_bebek: :1no2:

evet entelliyecim bu burcu arkadaşımız varya zıpır tam zıpır kıpır kıpır olduğu yerde duramıyor. bende öylesine geziyorum topiklerde neler var neler yok diye anam nerdeyse her yerde var bu garııı :)
hızına yetişilmez. hangi ara çalışıyor bilmem :)

evet entelliyecim bu burcu arkadaşımız varya zıpır tam zıpır kıpır kıpır olduğu yerde duramıyor. bende öylesine geziyorum topiklerde neler var neler yok diye anam nerdeyse her yerde var bu garııı :)
hızına yetişilmez. hangi ara çalışıyor bilmem :)

:eek:kaydirigubbakcemile3 kız bakınıom sağda solda anca böyle yanlız kalınca gece dolaş dolaş dur sositososito

valla bi hamile kalabilsem bakmayın böle sallıyom gibi ama çok istiyorum doğal olarak artık öyle bişi oldunda burdan size haverceğim günü hayal ediyorum bilmiyorum artık nasıl zırvalarım kaydirigubbakcemile3

vallahi normalde benimde vardı takıldığım bi kaç forum ama kaç gündür giremiorum sizin kocişler yok galiba benimki yine yanımda fb nin maçını izlio dalacak bana bu adam yakında
kızlar sabah doktora gidecem çok heyecanlıyım nolur dua edin sağlıkla duyayım bebişimin kalbini

:eek:kaydirigubbakcemile3 kız bakınıom sağda solda anca böyle yanlız kalınca gece dolaş dolaş dur sositososito

ayy kuşum kıyamam canınmı sıkılıyor. benimde yalnız iken canım sıkılıyor ama pc başında oturmaktanda yorulduma rtık gözlerim ve boynum ağrıyor, uzanıncada midem bulanıyor. anam ne çok derdim varmış yaa iyiki bir gebe kaldık hee senağlama

inan canım burda sürekli muhabbet ettiğim bebek bekleyen bütün arkadaşlarımın haberini bende heyacanla bekliorum Allah en kısa zamanda bize o müjdeyi vermenizi nasip etsin ben herkes hamileim die haber verirken bende birgün verebilecekmiyim kızlara bu haberi derdim rabbim nasip etti sizlerede nasip edecek inşallah hepinize ben hala inanamıyorum

vallahi normalde benimde vardı takıldığım bi kaç forum ama kaç gündür giremiorum sizin kocişler yok galiba benimki yine yanımda fb nin maçını izlio dalacak bana bu adam yakında
kızlar sabah doktora gidecem çok heyecanlıyım nolur dua edin sağlıkla duyayım bebişimin kalbini

dularım sizinle canım işallah sağlıkla kucağınızda olucak bebikleriniz:CüvCüv::emir_bebek:

bu arada kızlar size bi arkadaşımın selamı var az önce konuştum napıyon dedi k.k arkadaşlarımla yazışıom dedim tanımıyorumama slm söyle dedikaydirigubbakcemile3
ünlü yapcam sizi elinizden tutucam şöhret basamakalrını bir bir çıakrtıp artist yapıcam :jeyyar::roflol:

valla bi hamile kalabilsem bakmayın böle sallıyom gibi ama çok istiyorum doğal olarak artık öyle bişi oldunda burdan size haverceğim günü hayal ediyorum bilmiyorum artık nasıl zırvalarım kaydirigubbakcemile3

cannımmm. rabbim gönlüne göre versin inşaaalllllaaaaaaaaaahhhhhhhhhh :Saruboceq:
umarım en kısa zamanda o güzel haberi verirsin bizlere... takma kafana yinede sallamıyo gibi yapmaya devam et sen sositososito

evet canımcım bizim kocişler yok. benimki bu hafta gece vardiyasında burcununkide nöbette diyelim :)
kız senin adam sana niye dalacak pc başındasın diyemi? ee o otursun izlesin maçını canım sendemi maç izlicen ne karışıyo sana aaa :eek:klava:
bu arada stres yapma sakın duyarsın bebişinin pıt pıt kalp atışını cicim allahın izini ile....

bu arada kızlar size bi arkadaşımın selamı var az önce konuştum napıyon dedi k.k arkadaşlarımla yazışıom dedim tanımıyorumama slm söyle dedikaydirigubbakcemile3
ünlü yapcam sizi elinizden tutucam şöhret basamakalrını bir bir çıakrtıp artist yapıcam :jeyyar::roflol:

sende bizden selam söyle cicim o arkadaşına. hatta gelsin oda katılsın bize yeni yüzlere ihtiyaç var bu sahnelerde :roflol:

inşallah canım saol
normalde maç izlerken takmaz ama bi kaç gündür işten gelip yemek hemen gelip siteye dalıorum sizleri kıskanıo benle konuşmuosun onlarla konuşuosun dio :)))

inşallah canım saol
normalde maç izlerken takmaz ama bi kaç gündür işten gelip yemek hemen gelip siteye dalıorum sizleri kıskanıo benle konuşmuosun onlarla konuşuosun dio :)))

entellliiyee bizim sen maçını izle:dilcikar:
kocana okut sen bu yazdığımı kaydirigubbakcemile3

inşallah canım saol

bizde daha öyle bir şey olmadı zaten bende akşamları takılmaya daha yeni başladım buralarda....
bakalım önümüzdeki hafta kocişim evde iken görürüz onun tepkisi ne olacak. o dalmaz ama bana kıyamazzz... naniknanik

X