Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

valla diyetisyeni birçok kez düşündüm ama genelde bu gebe kalmaya karar verdikten sonra oldu aksilikler falan bir türlü cesaret edip gidemedim..spor yapıyordum incelme oluyordu yaptıgı zamanlarda ama bazı hareketleri yapma sınır oluyor ya gebe isem idiye hep dikkat ediyordum hatta ben yumurtalama döneminde bile dikkat etmek gerektigini duymuştum..sahii bu arada diyatisyen ler ortalama ne kadar ücret alıyorlar benim bildigim pahalı oluyorlar..her an şüphe oldugu için bıraktım birazda nasılsa alacam o zman diyetisyen bulurum kendime diye düşünüyorum..

heh hepiciğinizi okudum :kahve: cerencim yarın işe gelicem p.tesi gününe kadar yerleşmiş olmayı umuyorum 6dan sonra pc mi sökcekler

süper bu arda karikatür gör işte bak geleceğin kaydirigubbakcemile3
bende 9. harikasyım :dilcikar:
mavi deniz herkesin dediği gibi bende diyetisyen önericem hoş bende gitmiyorum bende zayıfım ya buda sorun sonucda sen böylekaydirigubbakcemile2 ben böyle cokacimcoook olalım iyisimi kaydirigubbakcemile3
filizcim dert etme ya biz seni görmüyoruz nede olsa kaydirigubbakcemile3 kız şaka ha sakın alınma :eek:
ceren senin yemekleri kim yapıyor eşinmi yapıyor hee aşşada yiyyosundur sen dimi köftehorr seniii :mymeka:

Doğrusu ne kadar aldıkları konusunda bir fikrim yok ama pahalı olduklarını ben de biliyorum. Artık bir yolunu bulup doğumdan sonra gitmek konusunda kararlıyım çünkü bu işi kendi kendime başarmam çok zor ve haklısın yumurtlama zamanında yapılan aşırı spor etkili olıyormuş. Fakat benim önceki doktorum diyet yaparsan yumurtlaman daha kolay olur demişti ama dediğim gibi becerememiştim ben tek başıma. karbonhidratla proteini karıştırmadığın sürece zayıflandığını biliyorum. Daha doğrusu kardeşimin gittiği diyetisyen böyle bir diyet uygulatmıştı seneler önce ve çok kilo vermişti. Demek istediğim et yiyorsan etin yanında makarna, pilav, börek yemeyeceksin. Makarna vs yiyorsan da et yemeyeceksin. Bu kadar basit demişlerdi. En azından böyle bir şey uygulayabilirsin bence.

Mutfağa girmekle sorunum yok gerçekten, sence şanslı mıyım? mirmirmirmir tamam tamam şımarıklık yapıyorum cerencim kabul ediyorum.

şansmı? :1shok:delimisin kız sen. ben mutfağa giremiyorum diyorum. kendim mutfağımda yemek yapıp kocamla yemeyi özledim. kayınvalidemde yemek yemekten sıkıldım. hani herkesin alıştığı bir damak tadı vardır ya ben bi annemin birde kendimin yaptığı yemeklere alışığımdır. kayınvalidemde güzel yapar ama tadlar farklı ne bileyim. bazen yiyemiyorum birşeyde diyemiyorum nankörlük yapmış olmayayım diye. bir geçse şu mide bulantılarım hassaslık falan kocam bayram edecek bende hihoyyyt hihoyyyt

heh hepiciğinizi okudum :kahve: cerencim yarın işe gelicem p.tesi gününe kadar yerleşmiş olmayı umuyorum 6dan sonra pc mi sökcekler

süper bu arda karikatür gör işte bak geleceğin kaydirigubbakcemile3
bende 9. harikasyım :dilcikar:
mavi deniz herkesin dediği gibi bende diyetisyen önericem hoş bende gitmiyorum bende zayıfım ya buda sorun sonucda sen böylekaydirigubbakcemile2 ben böyle cokacimcoook olalım iyisimi kaydirigubbakcemile3
filizcim dert etme ya biz seni görmüyoruz nede olsa kaydirigubbakcemile3 kız şaka ha sakın alınma :eek:
ceren senin yemekleri kim yapıyor eşinmi yapıyor hee aşşada yiyyosundur sen dimi köftehorr seniii :mymeka:

ben hayatta alınmam burcucum sakın merak etme. istediğin gibi şaka yapabilirisn tatlım :eek:

Yok canııııım neden nankörlük olsun. İnsan özler tabii. Bütün yaz yemek yapmadım. Eşimin işi gereği bütün yazımız teknede geçti. Kış gelip eve dönünce yemek yapmayı özlediğimi farkettim.. Tabii bir de damak tadı var dediğin gibi, insan arıyor. Haklısın canım :)

kızlar diyetisyene gitmek hoş fikirde şimdi ben doktora gebe kalaabilirim her an demem hoş olmaz bu saate kadar nerde kaldın demezmi?birde işin madii kısmı var zor şimdi bu heleki ev taşırken gerçi çok fazla zararımız yok ama nerden baksan yine olacak bir sürü perde tadilatı hali yıkama parası banyoya dolap ufak tefek şeylerde var ayrıyetten ..ooyyy ben nedem nasıl edem başımı alıp nere gidem bu ben deki aşk dgl devamını unutttummm..neyse böyle işte

Denizcim haklısın, diyetisyen maddi bir külfet getiriyor, ayrıca ev taşımak da cabası, sen de doğumdan sonra diyetisyen yolu tutarsın o zaman benim gibi :) boşver diyetisyeni falan, eskiden diyetisyen mi varmış?

dimi kız burcu eskiden diyetisyenmi varmış neyse belki doktorun verdigi son ilaç bana biraz kilo verdirir inş diyabetik bi ilaç çünkü ve bununla kilo veren var diye duydum %90 ı..

kızlar diyetisyene gitmek hoş fikirde şimdi ben doktora gebe kalaabilirim her an demem hoş olmaz bu saate kadar nerde kaldın demezmi?birde işin madii kısmı var zor şimdi bu heleki ev taşırken gerçi çok fazla zararımız yok ama nerden baksan yine olacak bir sürü perde tadilatı hali yıkama parası banyoya dolap ufak tefek şeylerde var ayrıyetten ..ooyyy ben nedem nasıl edem başımı alıp nere gidem bu ben deki aşk dgl devamını unutttummm..neyse böyle işte

canım boyunu bilmiyorum ama bende kilolu bi insanım ben bide çok yiyemem ama migren ilacı kullanınca düğünde 62 kiloydum 1.5 yılda 76ya çıktım hamile kalıncada 70e düştüm verirsin yani kendine dert etme sakın kiloyu

nurcum migren ilacı derken süreklimi kullanıyorsun bende de migren var başım agrıdıgımda tek içtigim bir ilacım var birde atak için ama onu çpk şükür ki hiç kullanmadım..ponstan fort içiyorum ben başım agrıdıgımda..ne yapalım eskisi gibi takmıyorum desemde çok inanma bana..eee biraz da rahatsızlık veriyor bana boyum 167 kısa degilim öyle ama göbekte biriktigi için kilolar herkes hamile sanıyor beni birazda yapı itibariyle iri kemikliyim..

nurcum migren ilacı derken süreklimi kullanıyorsun bende de migren var başım agrıdıgımda tek içtigim bir ilacım var birde atak için ama onu çpk şükür ki hiç kullanmadım..ponstan fort içiyorum ben başım agrıdıgımda..ne yapalım eskisi gibi takmıyorum desemde çok inanma bana..eee biraz da rahatsızlık veriyor bana boyum 167 kısa degilim öyle ama göbekte biriktigi için kilolar herkes hamile sanıyor beni birazda yapı itibariyle iri kemikliyim..

ben bi ara süreklü kullandım canım benim çok ileri düzeyde bende 168 boyundayım artık doğumdan sonra bi şekilde verecez

hheyyy kızlarrrr ben geldim evimdeyimmm.... hihoyyyt
ne bu kızlar ya iyiki bir diyetisyen muhabbeti açtık konu uzamışta uzamış kadınların takıntısı fazla kilolarrrr -tatlicadiarzu-
takmayın bu kadar yaaa ne dedm ben takınca inanın hiç verilmiyor. bakın bende şiştim ve git gidede şişiyorum ben hiç söyleniyormuyum kafamçokkarıştı
ne yapayım yiyorum yemek alıyorum kilo. ne kadar zayıf bir hatundum varya çıta gibi kaydirigubbakcemile3 gerzek doktor adet düzensiliği için 10 tane hap verdi 5 günlük (hayatımda ilk ve son içtiğim düzenleyici idi o haplar) yeminle tam 10 kilo aldım ya iğrenç bir durum birden şiştim senağlama
49 idim 59 oldum yeminle vede uyuz oldum...
sonra düğün üstü bir başladım zayıflamaya stres heyecan koşturmaca 54 e kadar indim o kadar ama daha gerisi yok. :roflol:
şimdide alıyorum işte bebekte var ne yapayım şuanda da 57 kiloyum. benim asıl merak ettiğim doğuma kadar kaç kilo alacağım balon gibi olucam ben yaa delikafadulden
ama hiiiçç üzmeyin kendinizi bebek olduktan sonra zaten emzirme dönemi gece uykusuzlukları rahat rahat oturup yemek yiyememeler derken ericez kızlar takmayın. en kötü ihtimalle çocuk yürümeye başladığında peşinde koşarken zayıflarız doğal spor kaydirigubbakcemile3

neyse kapatalım bu kilo mevzusunu sizde takmayın hanımlar yaa....
burcum evet canım aşağıda yiyorum ama iki gündür yemiyorum rahatsızım ya bir şeyler atıştırmaya çalışıyorum sırf bebeğim aç kalmasın diye darısı başına inşallah:) kız sen gebe kaldığında inşallah mide bulantıların olmaz zaten dal gibisin iyice erir bitersin. inşallah bulantısız bol iştahlı bir gebelik geçirirsin cicim
burcuuuu hadi eve gitte biraz laf at kızz sen olmayınca canım sıkılıyor burda süprizzzzz

selam kızlarrrr bayramdan beri ne hikmetse inanılmaz yoğun geçiyor günlerim şuan bile kaçamak gireyim 5 dakka dedim gerçi ben her halükarda yazıların hepsini okuyorum ama bazen okusamda cevap yazamadan çıktığım olabiliyor neyse gönüller bir olsun ...

ceren geçmiş olsun canım hamilelikte mide bulantısı yaşamayan çok nadir insan vardır heralde olsun gülü seven dikeninede zorda olsa katlanıyor

mavidenizim dediğim gibi her daim sizinleyim canım yazmasamda yazılarınızı muhakkak okuyor sizlerden haberdar oluyorum sanada Allah kolaylık versin taşınmak kolay değil inşallah sorunsuz başın ağrımadan taşınırsınız canım

ya ben burcumu neşemi kibelemi rahelimi librarianımı özledimmm ne oldu bize son zamanlarda yaaa hepimizi bi yoğunluk aldı:KK43:((( neyse yeterki sağlıklı olalım yine eski sohbetlerimize döneriz neyse kızlar ben kaçmalıyım çünkü az sonra misafirlerim damlar sizi sefiyorummmmm Allaha emanet olun...

selam kızlarrrr bayramdan beri ne hikmetse inanılmaz yoğun geçiyor günlerim şuan bile kaçamak gireyim 5 dakka dedim gerçi ben her halükarda yazıların hepsini okuyorum ama bazen okusamda cevap yazamadan çıktığım olabiliyor neyse gönüller bir olsun ...

ceren geçmiş olsun canım hamilelikte mide bulantısı yaşamayan çok nadir insan vardır heralde olsun gülü seven dikeninede zorda olsa katlanıyor

mavidenizim dediğim gibi her daim sizinleyim canım yazmasamda yazılarınızı muhakkak okuyor sizlerden haberdar oluyorum sanada Allah kolaylık versin taşınmak kolay değil inşallah sorunsuz başın ağrımadan taşınırsınız canım

ya ben burcumu neşemi kibelemi rahelimi librarianımı özledimmm ne oldu bize son zamanlarda yaaa hepimizi bi yoğunluk aldı:KK43:((( neyse yeterki sağlıklı olalım yine eski sohbetlerimize döneriz neyse kızlar ben kaçmalıyım çünkü az sonra misafirlerim damlar sizi sefiyorummmmm Allaha emanet olun...

hoşgeldin diyemeden hoşçakal demek gerekti canım. nasılsın nerelerdesin neler yapıyorsun? bu yoğunluğunun sebebi nedir hayırdır?
bizler gördüğün gibi kaynıyoruz sürekli fokur fokur kaydirigubbakcemile3
evet canım gülü seven dikenine katlanırmış bizde mecbur katlanıyoruz dayanmak zorundayız inşallah bir an önce geçer :Saruboceq:
neyse canım arada gir yaz merakta bırakma bizleri çokta yoğun olma yorma kendini daha sonra yine grş. sana iyi akşamlar....

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız::CüvCüv:

1. Benssnb------------------------------17.ayımdayım
2. Nesemese---------------------------18.ayımdayım
3. Mavideniz----------------------------- 4.ayımdayım
4. Aum------------------------------------38.ayımdayım
6. Burcusal------------------------------- 5.ayımdayım
7. Arifeyvz--------------------------------- 4.ayımdayım
9. Mavi45----------------------------------17.ayımdayım
10.Htc80----------------------------------- 2.ayımdayım
11.Rahel------------------------------------NERDESİNİZ???
12.Ceylan83-------------------------------NERDESİNİZ
13.irem-----------------------------------------ilk ayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız::emir_bebek:

1. Menzilgülü.........................16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................22. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................ 8. haftamiz bitmek uzere.
4. Beyaz16............................18 +3 olduk çok şükür
5. Nur_84...............................11. Haftadayız
6. Ceren.................................13 + 3 olduk teyzeleri :)
7. Kayra42............................. 6+6 olduk
8. Entelliye ............................ 7+0 olduk bugün :)
9. İerror..................................8 . Haftadayız
10.Boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım
11.Arda_..................................7.haftam ıza girdik.
12.Lotuss75............................15. haftamızdayızz
13.Lotus79..............................NERDESİNİZ
14.filiz_kus..............................7. haftamıza girdik :)

Son düzenleme:
canım ya madem adet düzensizliğin var neden test yapıp kendini üzüyorsun yapma böyle... önce bekle geçsin zaman kendini bilir insan. hemen gecikmeyi bebeğe yorma cicim her şey olabilir (keşke her gecikme bebek olsa dimi) gamyoncuiremsu

tatlım zaten bebiş olmadığını biliyodum söktürücü kullanmak için önce kanda gebelik bakılıyo her ihtimale karşılık ondan yaptırdım test

X