Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba arkadaşlar uzun zamandır burya giremiyordum bulantılarım arttı birde üstüne grip oldum ağzım uçkladı berbattım yani.dün doktora gittim bebişim iyi çilek kadar olmuş ama doktorum yaştan dolayı 16. haftada direk amniyosentez yapacaz dedi moralim bozuk biraz.

canım geçmiş olsun amniyosentez için canını sıkma nerdeyse hemen hemen herkez yaptırıyor o testi

kzıalr sagolun dilekleriniz için..valla eşimdede bende de stres oldu bu tamam öyle agır işlerimiz olmayacak ama sürekli oldu bittimi derken sıkıntı oluyor kafamız hep meşgul oluyor ne yapalım..cerencim dogalgaz su hepsi var su aslında şantiye suyu ama borular vs herşey hazırmış sadece araya sayaç falan takılıcak eşim anlattıda unuttum ne olacaktı yani hazır elektrikten bugün gelmişler ama girişte bir yerde eksik varmış onu halledin sonra yaparız demişler.evi görseniz yerde halı yok perdeleri hiç sorma ev çok soguk görünmeye başladı valla..hayırlısı ertelenme degilde zaten elektrik yetişirse salı düşünüyorduk ama henüz birşey yok diye perş attık ee işin nakliye kısmı var adamlar her bizim istedigimiz zaman boş olmuyorlar ki çarş ve cuma dolu nakliye hafta sonuda istemiyoruz..

merhaba arkadaşlar uzun zamandır burya giremiyordum bulantılarım arttı birde üstüne grip oldum ağzım uçkladı berbattım yani.dün doktora gittim bebişim iyi çilek kadar olmuş ama doktorum yaştan dolayı 16. haftada direk amniyosentez yapacaz dedi moralim bozuk biraz.

hımm seni daha önce burada hiç görmemiştim bende uzun zamandır buradayım hiç görmedim seni..neyse ilk defa gelmişsin buraya hoşgeldin o halde..amniyosentez için üzülme çogu doktor istiyor bunu herşeyi sorunsuz bilmek için kaldı ki yaş itibariyle diyorsun istemesi gayet normal erken teşhis için lütfen arkasında kötü bir şey arama dua et sonucu olumsuz olmaması için hayırlısı olsun..

kzıalr sagolun dilekleriniz için..valla eşimdede bende de stres oldu bu tamam öyle agır işlerimiz olmayacak ama sürekli oldu bittimi derken sıkıntı oluyor kafamız hep meşgul oluyor ne yapalım..cerencim dogalgaz su hepsi var su aslında şantiye suyu ama borular vs herşey hazırmış sadece araya sayaç falan takılıcak eşim anlattıda unuttum ne olacaktı yani hazır elektrikten bugün gelmişler ama girişte bir yerde eksik varmış onu halledin sonra yaparız demişler.evi görseniz yerde halı yok perdeleri hiç sorma ev çok soguk görünmeye başladı valla..hayırlısı ertelenme degilde zaten elektrik yetişirse salı düşünüyorduk ama henüz birşey yok diye perş attık ee işin nakliye kısmı var adamlar her bizim istedigimiz zaman boş olmuyorlar ki çarş ve cuma dolu nakliye hafta sonuda istemiyoruz..

neyse perşembeye herşey hal olur inşallah sizde taşınırsınız canım. evde çorapla falan gezme sakın hee şimdi dahada dikkat et kendine üşütme sakın. iş yaparken falan hareketten dolayı terlersin gaza gelme yani sakin olun stres yapmamaya çalışın yoksa işler gözünüzde dahada büyür...

işlerimi bitirene kadar durcak en son pc sökülcek bekliyorum benneyaptımki

hımm... işleri çok yani ee ne zaman yerleşecek peki masan falan CADIARZU bu arada sen ne yapacaksın tatlım ? banada ne oluyorsa meraklı laelaelaelaelae konumuna düştüm iyice sanki şirket benim kaydirigubbakcemile3

$11281375vo4.jpg

kızlaarrrr dünyanın sekizinci harikası... yani benn karşınızdayımmmm kaydirigubbakcemile3 :roflol: hihoyyyt :sm_cool:

kızlar o kadar uyuşuk hissediyorum ki kendimi anlatmam, yemek yapmam lazım ama kolumu bile kaldırmak gelmiyor içimden. böyle giderse akşama açız, kocam akşam masada aynen cokacimcoook böyle oturacak...hehehe

kızlar o kadar uyuşuk hissediyorum ki kendimi anlatmam, yemek yapmam lazım ama kolumu bile kaldırmak gelmiyor içimden. böyle giderse akşama açız, kocam akşam masada aynen cokacimcoook böyle oturacak...hehehe

canım ya iyi sen yemek yapabiliyorsun ben 1 ayı geçti mutfağa giremiyorum. :1no2:

benim yemek var bugün evde daha dogrusu çarş yapmıştım dün evde degildik bugün yiyecez yemekleri ama akşam az yiyecem kendimi çok şişko hissetmeye başladım 69 gördüm tartıda bugün moralim bozuldu yapıştı gitmiyor sanki yaa...

benim yemek var bugün evde daha dogrusu çarş yapmıştım dün evde degildik bugün yiyecez yemekleri ama akşam az yiyecem kendimi çok şişko hissetmeye başladım 69 gördüm tartıda bugün moralim bozuldu yapıştı gitmiyor sanki yaa...

canım ya boyun kaç peki kilona göre normalmi? sende neşe gibi diyetisyene gitseydin ilaçlar yapıyor olabilir kiloyu takma kafana. takınca insan hiç zayıflayamıyor :KK43:

ya aslında ben evlendikten sonra kilo aldım bu kadar dgl neyse bir veriyordum sonra geri alıyordum..ama yaklaşık 8 aydır falan işede başladıktan sonra hareketsizlik ara ara aldıgım iilaçlar ve özellikle son 4 aydır falan aldıgım ilaçlar ve pko olmasından kaynaklanan kilom var önceden ben pko dan oldugunu bilmiyordum doktorum söyleyene dek..

ya aslında ben evlendikten sonra kilo aldım bu kadar dgl neyse bir veriyordum sonra geri alıyordum..ama yaklaşık 8 aydır falan işede başladıktan sonra hareketsizlik ara ara aldıgım iilaçlar ve özellikle son 4 aydır falan aldıgım ilaçlar ve pko olmasından kaynaklanan kilom var önceden ben pko dan oldugunu bilmiyordum doktorum söyleyene dek..

canım bir diyetisyene git istersen, dr kontrolünde daha rahat verirsin. ben de evlendikten sonra çok kilo aldım. ha hamile kaldım ha kalacağım derken iyi besilendim ve spor konusunda da çok tembelim. şimdi de hiç olmadığım kadar kilo aldım. ama ben bulunduğum yerde doğru dürüst bir diyetisyen yok onun için doğumdan sonrasına bıraktım bu işlemi. nasıl olsa hamileliğim sırasında alacağım, sonra istanbul'a gidip iyi bir diyetisyen bulacağım. kendimi kilolu çok kötü ve çirkin hissediyorum :kızgın: Çok üzgünüm çoook

X