Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar günaydın anca yazıları okudum bi merhaba a.s.diyeyim dedim. nasılsınız mavi deniz teşekkür ederim düşüncelerin için. oneline kızlar nasılsınız bakimmm.arife beyaz 16 ceren 54 nesemese nasılsınız bakımmm.mavi deniz ben sık sık girmeye çalışıyorum fakat mağaza da olduğum için çok sık olmuyo ama inan takipteyim sizi oneline oluyorum ama kaçırdığım yazıları da okuyorum bu arada.herkese bol gülücüklü güzel günler dilerim... allah nazardan :nazar: saklasın bizim topiği.. çünkü çok samimi bir topiğimiz var. :emir_bebek: ben iş çok yapamıyorum yaparken hemen yoruluyorum.bide bişi sorucam ben istifra etmiyorum ama sürekli içim bulanıyo midemde de çok yanma. birde sabahları ve gün içinde ara ara başım dönüyoo bunlar normalmi arkadaşlar.. :CüvCüv:
kızlar kusura bakmayın online yazılarını yanlış yazmışım hihoyyyt

kızlar valla okadar çok kaynatmışsınız ki okumaktan yazmaya fırsat bulamadım.onun için çevrimiçi olupta yazamayanlardanım . hepinizi çok seviyorum mavi deniz ,arife ,burcusal nasihatlarınıza binlerce teşekkür ederim.bende evde de bilgisayar var ama geceleri kimse oneline değil diye açmıyodum.bundan böyle fırsat buldukça açıcam.bende kendimden bilgi vermek istedim. 82 doğumluyum 2 .5 senelik evliyim ilk 1.5 yıl eşimin korunması sayesinde çoçuk olmadı.geçtiğimiz ocakta hamiş oldum 6-7 haftalıkken düşük oldu.allahtan kürtaja gerek kalmadı.ondan sonra mart ayından ekim ayına kadar duygusal sendromumu anca atlattım şimdi 8.haftaya girmiş bir hamişim.korkularım var ama sizin sayenizde olumlu düşünmeye başladım.bu kadar kendimi anlatmamın nedeni birazcık alındım biz yazmasak bizi arayan soran yok.tabi aranızdaki bağı allah arttırsın ama sıkı dostlar bizi pek anmak istemiyor.aranızdaki bağı bende yakalamak istiyorum ama neden olmuyo anlamadım hep birilerine bişi yazdımmı adımı anıyosunuz.. benneyaptımki :1no2: senağlama Çok üzgünüm çoook :çok üzgünüm: sizide anlayışlar karşılıyorum belki çok öncelere dayanan sohbetler ama bende sizi iyice tanıyıp içten olmak istiyorum ve hep geçmişi anlayarak okumaya çalıştım.aklımda tutabildiğim kadarıyla...

Canım, benim de bazen öyle hissettiğim oluyor ama ben çok fazla topiğe giremediğim ve herkese ayrı ayrı yazmaya vakit bulamadığım için olduğunu düşünüyorum. Yoksa biri derdini söylediğinde buradaki herkes seferber oluyor inan. Hiç üzülme sen olur mu? Bebiş de üzülür sonra.

Kızlar doktordan geldim ve yeni doktorumuzla yumurta takibine başladık.Bugün baktı geçen aydan yumurta olduğunu söyledi ve yeni oluşan yumurtalarda vardı.Pazartesi günü yeniden gidicez.Bu ay ilaç kullanmadan deneyeceğimizi söyledi.İnşallah hayırlısı olur hepimiz için.

Amin canım. Çok sevindim. Umarım kavuşursun bebişine.

saol canım, inşallah, iki kez aşılama yaptırdım sonuç negatif bu ay normal yolla denedik bakalım,

hakkında hayırlısı olsun canım ,belki bu sefer zamanı gelmiştir artık,olmasada üzülmek yılmak yok,nasıl olsa eşimişz yanımızda hep:jeyyar::jeyyar:her an herşey olabilir,bir sonraki ay çalışmalara devamyerimseniben

Nurcum gobisin cikti mi? ya beni mide bulantim yok, halsizligim yok,agrim sizim yok, lekelenmem yok, kasilmalarim, kasik agrilarim vs yok, kilo almadim, herhangi bir yerim buyumedi, gobisim yok. yani hamielige dair hicbir emarem yok:) goguslerim hassas en bastan beri ama o da bir sey olsa bile haman yumusamiyor eski hamileligimden biliyorum.
iyi mi kotu mu bilmiyorum. ya bebisim cok rahat ettirecek annesini ya da diger ihtimali dusunmek bile istemiyorum. ama aklimin bir kosesinde acaba var. ama oyle bir sey olsa mutlaka bir sekilde belli ederdi kendini diyorum.

gobisim biraz ciksa diyecem orada:) daha 8 yeni bitti cok erken degil mi?

Canım, kötüye yorma olur mu? Bence bunlar iyiye işaret. Herkesin bünyesi farklı. Diğer sayfalarda okumuştum. Hiç belirtisi olmadan hamileliğinin 4. ayında anlayan kişiler varmış. İyidir bebişin, kafaya takma olur mu?

hiç sorma şekerim dün akşam kız kardeşlerim geldi beraber oturuyoduk ,,kardeşimin iş yerindeki arkadaşı hamileymiş çok severim o kızıda sevindim duyunca neyse sonra birden kardeşim ihtiraslı bi şekilde ben teyze olmak istiyorum yapmıyomusunuz falan diyince bi anda kafama balyoz indi zannettim-tatlicadiarzu- ne dicemi şaşırdım başkası olsa bişeyler derdim ama kardeşim olunca ağzımı açamadım yani herkesin bizden bi beklentisi var ama galiba bizim bebişinde beklediği bişeyler var:çok üzgünüm:

Seni anlıyorum canım. Ben de bayramda annemlerdeydim. Kilo almıştım bu aralar, annem yoksa sürpriz mi yapıyorsun bebek mi var deyince çok kötü oldum. Keşke olsa. ne yapalım bekeleyeceğiz canım.

Cerencim akşamdan beri sayfalar bayağı ilerlemiş, akşam bıraktığım yerden okuyordum. Bu arada herkese günaydın.
Kibelecim ben de aynı senin gibiyim. Ne mide bulantım var, ne bel ya da kasık ağrılarım. Uyku hali, yorgunluk falan da yok. Hiçbir belirtim yok anlayacağın. Dün akşama kadar göğüslerim çok acırdı ama akşam bunun da hafiflediğini farkettim ve paniğe kapıldım açıkçası. Dün geceyi biraz uykusuz geçirdim diyebilirim. Bugün hafif hafif sızlıyor ve bu biraz bana moral verdi. Ne kadar ilginç değil mi? Kim canının acımasını ister ki? Ama ben hamileliğin tüm gereklerini yaşamak istiyorum. Sanırım diğer sıkıntı yaşayan arkadaşlar bana kızacaklar ama ben sabah bulantım olsun istiyorum :dance: Ben de bulantısı olan hamilenin bebeğinin sağlıklı olur denildiğini duymuştum. Doktorum çok gerekli değil dedi ama geçmişte yaşadığım tecrübeler açıkçası korkutuyor beni. 23'ünde doktorumla randevum var ve sanki günler geçmek bilmiyor. İyi ki varsınız arkadaşlar :1rolleyes:

Canım, takam kafana lütfen. Güzel düşün güzel olsun olur mu? Bence belirtiler bebişten ziyade annenin bünyesi ile alakalı şeyler. Hiç canını sıkma.

tabii cnm konuşalım kızlar ya bana akıl verin çok karıştı benim ev durumları şimdi nakliye ile anlaşacagız ev taşıma için ama firma diyorki buzdolabı nın içindekileri falan çıkartın siz toplarsanız daha iyi olur diye biz yapacaz ama şimd bu adamlar sabah erken saatlerde gelecekler hangi ara toplayıp kaldıracaz kafam karıştı benim hani dışarda kalsa bazı kavanozlar akşamdan bir şey olurmu zaten eve taşınınca hemen kuracakları için geri koyarız birde perde sorunu var yeni evdeki perde sadece canım önüne takılacak hani evlerde duvarı komple kaplamıyor adam cam kenarında girinti yapmış kenarları süslemeli o girint,i içerisine konuluyor perde biz mevcut perdeleri boyunu ve enini kestirecez mecbur ama onu tadilat vermeden bizim evdeki perdeleri yeni eve girene kadar sökmemiz lazım illa ki bu arada 1 yada bilemdin 2 akşam perdesiz olacak ev..onu düşünüyoruz ne yapsak diye kayınvalidem evde eski perdeler var onları şimdiki oturdugunuz eve takarsınız tadilattan gelene kadar diyor zaten biz taşınmadan perdeleri yaptıralım ilk eve yeni perdeleri taktıralım istiyoruz..kafamız karıştı yaa

canım sen kiradaydında kendi evinemi taşınıyorsun? hakkında hayırlısı...
bence buzdolabındaki herşeyi çıkarıp kutuya falan koyabilirsin çünkü zaten havalar çok soğuk yiyeceklerinin bozulacağını sanmıyorum. taşınma olayınız ne zaman olacak. mecbur akşamdan toplaman gerekecek. allah yardımcın olsun kolay değil...
perde siparişin verdinmi peki yani yetişecekmi? yoksa mecbur bir kaç zaman eski perdelerle idare edin açık olmasından iyidir hem bu arada sende anca yerleştirirsin evini varsın yeni perdelerin en son takılsın nolacak...

Seni anlıyorum canım. Ben de bayramda annemlerdeydim. Kilo almıştım bu aralar, annem yoksa sürpriz mi yapıyorsun bebek mi var deyince çok kötü oldum. Keşke olsa. ne yapalım bekeleyeceğiz canım.
htc80 seni çok iyi anlıyorum. Bu konuda biz de çok sıkıntı çektik. Her dakika "eee, yok mu güzel haber" sorularından çok bunalmıştık eşimle. Ne yapacaksın işte soruyorlar. Onlar da haklı, sen de haklısın. :1hug: Canını sıkmamaya çalış, Allah bir an önce isteyen herkese versin.a.s

Kızlar bugün yazdırabilirsem klomene başlayacağım inşallah gene. Hamişler kendinize çok dikkat edin. Maviidenizcim Allah kolaylık versin, rahatça taşınırsın inşallah. Mavi45 canım sen ne yaptın? Nasıl gidiyor? Yeniler hoşgeldiniz. Herkesi kocaman öpüyorum...

evet mavi deniz umarım menzil gülü iyidir ve hayatında herşey yolundadır nede olsa bu topiği açan ve bizim burda tanışıp kaynaşmamızı sağlayan kişi o.. ona borçluyuz...iyi olmasını umuyorum....
arife hayırdır kasık ağrısı? adet gününmü yaklaştı? üşüttün dimi?
beyaz neden yoruyorsun kendini bak şimdi burcu bıraktı ben alıcam oklavayı elime heee :) bırak iş bitermi ya yorma kendini.
pelin sende hoş geldin aramıza cicim. umarım burası sana uğurlu gelir ve bizlere güzel haberler verirsin. herşey gönlünce olsun...

yok cicim üşütmedim adet oldum ben şimdi klomen kullanıyorum yumurtalr için galiba büyoyolar ondan yumurtalıklarımdaki basınç kasığıma vuruyor heralde hihoyyyt
evet menzilgülü bayadır girmiyor özletti kendini :sm_confused:
selam pelincim hoşgeldin aramıza en kısa zamanda alırsın bebişini kucağına
mavi 45 canım çok sevindim hakkında hayırlısı canım inşallah hayırlı haberlerini alırız

canım sen kiradaydında kendi evinemi taşınıyorsun? hakkında hayırlısı...
bence buzdolabındaki herşeyi çıkarıp kutuya falan koyabilirsin çünkü zaten havalar çok soğuk yiyeceklerinin bozulacağını sanmıyorum. taşınma olayınız ne zaman olacak. mecbur akşamdan toplaman gerekecek. allah yardımcın olsun kolay değil...
perde siparişin verdinmi peki yani yetişecekmi? yoksa mecbur bir kaç zaman eski perdelerle idare edin açık olmasından iyidir hem bu arada sende anca yerleştirirsin evini varsın yeni perdelerin en son takılsın nolacak...

bende cvp yazmayacaklar herhalde diye düşünüyordum..cnm kiradayım yine kiraya gidecem bekledigim bir ev vardı satılmasını ama hala satılamadı kriz vs gibi ordan gelen para ile kredi çekip ev alacaktık ama şuanda ne olacagını bilmiyoruz o zamana kadar işe daha yakın bir yere taşınalım dedik sansımızda 0 henüz yeni bitmiş bir ev bulduk şimdiki evden işe gitmek için neredeyse 45 flan önceden çıkmak gerek kendini kasmadan oda özel araba ile ama yeni evden araba ile 10 dk falan bile dgl..perdelerin siparişi henüz vermedim yeni dikilmeyecek sadece tadilat olacak kesilip dikilme gibi evden taşınmadan 2 gün önce verip yeni eve taşınmadan takmak istiyoruz yani gündüz taşınırkende olur .karışık yani.eve eşyaları dizdikten sonra sonra takılmasını istemiyor eşim ilk perdeler takılsın dışarıdan görünür falan diyor zaten bende istemem rahat edemem çevredeki bazı binalar inşaat henüz fazla kimse yok ama ben tırsarım

yok cicim üşütmedim adet oldum ben şimdi klomen kullanıyorum yumurtalr için galiba büyoyolar ondan yumurtalıklarımdaki basınç kasığıma vuruyor heralde hihoyyyt
evet menzilgülü bayadır girmiyor özletti kendini :sm_confused:
selam pelincim hoşgeldin aramıza en kısa zamanda alırsın bebişini kucağına
mavi 45 canım çok sevindim hakkında hayırlısı canım inşallah hayırlı haberlerini alırız

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hadi bakalım canım hakkında hayırlısı rabbim tez zamanda şifa ve bebiş versin inşallah...

bende cvp yazmayacaklar herhalde diye düşünüyordum..cnm kiradayım yine kiraya gidecem bekledigim bir ev vardı satılmasını ama hala satılamadı kriz vs gibi ordan gelen para ile kredi çekip ev alacaktık ama şuanda ne olacagını bilmiyoruz o zamana kadar işe daha yakın bir yere taşınalım dedik sansımızda 0 henüz yeni bitmiş bir ev bulduk şimdiki evden işe gitmek için neredeyse 45 flan önceden çıkmak gerek kendini kasmadan oda özel araba ile ama yeni evden araba ile 10 dk falan bile dgl..perdelerin siparişi henüz vermedim yeni dikilmeyecek sadece tadilat olacak kesilip dikilme gibi evden taşınmadan 2 gün önce verip yeni eve taşınmadan takmak istiyoruz yani gündüz taşınırkende olur .karışık yani.eve eşyaları dizdikten sonra sonra takılmasını istemiyor eşim ilk perdeler takılsın dışarıdan görünür falan diyor zaten bende istemem rahat edemem çevredeki bazı binalar inşaat henüz fazla kimse yok ama ben tırsarım

hayırlısı inşallah en kısa zamanda ev sahibide olursunuz. yok eğer perde tadilatı olayı uzun sürerse o zaman kayınvalidenin bahsettiği perdeleri takarsın geçici olarak cnm onu söylüyorum camlar açıkta tabi olmaz kimse istemez. sen ne zaman taşıyacaksın bu evi? önce senin kendi perdelerini tadilat için ver şuan oturduğun eve geçici olarak valideden al tak perdeleri olmadı yakın bir zamandamı olacak taşınma olayın?

ÖYLE ŞEKERİM NAPALIM BUNADA ALIIŞIRIZ ONLAR DA BİZDEN BİŞEYLER BEKLİYOLAR UFAK Bİ DEĞİŞİKLİĞİ BEBEĞE YORUYOLAR ALLAH HEPİMİZE EN KISA ZAMANDA NASİP ETSİN :Saruboceq:

Kızlar bugün yazdırabilirsem klomene başlayacağım inşallah gene. Hamişler kendinize çok dikkat edin. Maviidenizcim Allah kolaylık versin, rahatça taşınırsın inşallah. Mavi45 canım sen ne yaptın? Nasıl gidiyor? Yeniler hoşgeldiniz. Herkesi kocaman öpüyorum...

HAKKINDA HAYIRLISI CANIM İNŞALLAH EN KISA KAVUŞURUZ BEBİŞLERE:Saruboceq: GÜNDE KAÇTANE KLOMEN KULLANIYOSUN

Canım cerenin dedği gibi buzdolabındakileri olduğu gibi kutula aynen yerleştirirsin sonra. Perde içinse camlara kağıt yada gazete yapıştırın diyeceğim ama çok can sıkıcı mı olur? En iyisi yakınlarından eski perdeleri topla. Allah kolaylık versin canım

valla cnm şimdi elektrik baglanmasını bekliyoruz herşey hazır oda bu hafta olur dediler bizde önümüzdeki hafta içi düşünüyoruz firmaya göre p.tesimi olur salımı çarş mı bilmem.

X