Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar valla okadar çok kaynatmışsınız ki okumaktan yazmaya fırsat bulamadım.onun için çevrimiçi olupta yazamayanlardanım . hepinizi çok seviyorum mavi deniz ,arife ,burcusal nasihatlarınıza binlerce teşekkür ederim.bende evde de bilgisayar var ama geceleri kimse oneline değil diye açmıyodum.bundan böyle fırsat buldukça açıcam.bende kendimden bilgi vermek istedim. 82 doğumluyum 2 .5 senelik evliyim ilk 1.5 yıl eşimin korunması sayesinde çoçuk olmadı.geçtiğimiz ocakta hamiş oldum 6-7 haftalıkken düşük oldu.allahtan kürtaja gerek kalmadı.ondan sonra mart ayından ekim ayına kadar duygusal sendromumu anca atlattım şimdi 8.haftaya girmiş bir hamişim.korkularım var ama sizin sayenizde olumlu düşünmeye başladım.bu kadar kendimi anlatmamın nedeni birazcık alındım biz yazmasak bizi arayan soran yok.tabi aranızdaki bağı allah arttırsın ama sıkı dostlar bizi pek anmak istemiyor.aranızdaki bağı bende yakalamak istiyorum ama neden olmuyo anlamadım hep birilerine bişi yazdımmı adımı anıyosunuz.. benneyaptımki :1no2: senağlama Çok üzgünüm çoook :çok üzgünüm: sizide anlayışlar karşılıyorum belki çok öncelere dayanan sohbetler ama bende sizi iyice tanıyıp içten olmak istiyorum ve hep geçmişi anlayarak okumaya çalıştım.aklımda tutabildiğim kadarıyla...

cnm kırıldıysan kusura bakma bak tatlım şöyle diyeyim sanırım uzun zamandır bu topikte degildin haliy bazı arkadaşları yeni tanıdın bazıları yeni tanımaya çalışıyorsun evet bende ilk geldigimden bu yana hep arkadaşlarla daha sıkı yazışıyordum ama şuda varki sonradan gelen ki bunlar ceren arife burcusal htc(daha sonra katıldı aramıza) onlarlada zmanla muhabbet sanki senelerdir yazışıyormuşuz gibi oldu..sanırım sen sık girmiyorsun buraya ister istemez seni anmayı bazen unutabiliyoruz bazen buraya bende geldim araznıa alın şukadarlık hamileyim yada şu kadardır bebk istiyorum deyip iki kişiye yazıp çıkan o kadar çok kişi oluyor kiaklımızda tutmaya kalkasak inan karıştırırız hep..birazda sıkı ugrarsan zaten gözümüz alışır sana sende farkında oılmadan o sıcaklıgın içinde erirşin..kimseye kapımız gönlümüz kapalı dgl..birazdaha sık katılırsan aramıza seni daha çok tanıma daha çok yazışma fırsatımız olur..öptm

E 6.30 da kalkarsan uykuya tabi bayilirsin. insnoglunun uyumasi gereken bir saat o. ama size enteresan bir sey soyleyeyim. ABD de insanlar sabahin korunde kalkip isbasi yapiyorlar. yani 5te falan kalkiyorlar. mesela bir yer mi kazilacak 7-8 de is makinalari tepemizde bitiyor. ama 4te de paydos. bizde kole gibi. 8 de is basi aksam 6.30 a kadar. hatta daha cok.

ben bir ara 8-8 ve cumartesileri de 3-4 e kadar olan bir yerde calismistim. kabus gibiydi.

evet bizim ülke çalışmaya doyamıyo maşallah :kızgın: bende öyle bi işte çalıştım 8-7 c.tesi 8-7 yine kabus gibiydi ya dediğin gibi burda rahatım ama sabah zor geliyor işte

slm günaydın kızlar,nasılsınız bakalım.hihoyyythihoyyytben biraz kötüyüm ya nerdeyse gece hiç uyumadım,2-3 gündür midem o kadar kötü ki,yanıyor sürekli,boğazım falan,arada arada,ejderha gibiyim valla,ateş çıkacak sanıyorum.:nazar:
bu arada benim kız tekmelemeye başladı,17 haftalıktan beri hissediyorudum az az ama şimdi bazri tekmeliyo vallakaydirigubbakcemile3öyle güzel ki hissetmek,birde eşim hissedebilse daha çok sevinicem,bazen kızımla konuşuyorum,hadi annecim at bir tekme bakayım diyorum,atıyor valla,şimdiden söz dinliyor kızımkaydirigubbakcemile2
eeeee sizlerde neler var neler yok,herşey yolunda değil mi? arkadaşlar....
ben dün size ne dedim oku oku bitmedi yaw,bu kadar çok yazılır mı?
hepinizi öpüyoruma.s.

canım ya demek prenses annesnin sözünü dinliyor tekmeler nasıl şiddetlimi yoksa sızı gibi falanmı ay çok merak ettim. ben de daha hissetmiyorum bir şey ama sen anlatınca içim kıpırdadı nedense bir garip oldum mutlu oldum yani:) mide yanmaların başladı demek içerdeki cimcime saçlanıyor annesi eğer dayaamıyorsan mide ekşimelerine yanmalarına çiğneme tablet talcid at ağzına bir tane canım iyi gelir bir zararıda yokmuş ayrıca doktorum söylemişti. kendine vede o bıcırık prensese iyi bak arkedeşim olurmu...

kibelecim canım daha önce sordummu konusu oldumu söyledinmi bilemiyorum ya sanırım bende hafıza kaybı var herşeyi unutmaya başladım bu bıcırık bana neler yapıyor böle ya :KK43:
kuzum siz neredeseniz? gece-gündüz ayrımı falan açıkçası anlamadım ben bir şey durdu saksı galiba :)

evet ya benimde kız kardeşim yok bir tane erkek kardeşim var allah ömür versin bende isterdim kız kardeşim olmasını ne güzel olurdu kim bilir.

ABD deyim canim. 2 sene icin geldik. esi master yapiyor. Ben de gecen sene iste birseyler yaptim zaman gecsin diye. kurslar falan. bu yaz ben de mastara basladim. ama benimki online. internet uzerinden. acik ogretim gibi ama hocalar ile surekli temas halindeyiz. odevlerim var her hafta teslim etmem gerekn. hocalar not verip geri gonderiyor. oyalaniyorum hem de TR ye gelince elimde bir sey olur. gecen sene ugrasip hamile kalamayinca baslamistim. hic olmazsa 2 sene ne yaptin bos mu oturdun demesinler diye. simdi cocuk yaptim diyecem:) insallah. Allah kismet ederde erersek.

ama sukur Allah ima agustosta donuyoruz temelli. nefret ettim buradan. cok guzel cennet gibi ama yemekler vs vs cok ozledim inan. hani TR de canin ceker soylersin bi pide. aksam evine kadar getirirler. bir de biz geri gelecez diye alisamadik buralara. yoksa millet cok seviyor.

ama hamileligimi stressiz vs sakin gecirmeme acisindan iyi oldu.

saat farki olarak 7 saat gerinizden geliyoruz. saat 03.26. gece. yatacagim birazdan.

Sanırım kaşınıyorum Cerencim :) ama napiim kendimi hamile gibi hissedemiyorum. Her dakika bulantı ve istifra kötü olsa gerek. Sözümü geri aldım. a.s.

evet beyazcım aynı anda yazınca göremedim çok pardon:eek: hatta gördüm anında bi cevap yazam deidm ama o kadar hızlı davranmışım ki arka arkaya mesaj yazamazsınız biraz bekleyin diye uyarı geldi -tatlicadiarzu-

sağol ceren ,sende duymaya başlarsın,ilk başlarda kapl atışı gibi pıt pıt oluyordu,ama şimdi,resmen yumruk vuruyor gibi,tek tek atışlar yapyor benim kız,küt küt vuruyor valla acımıyor bana hiç, :)))
ben daha çok hissetmek istiyorum valla hep vursun hep vursun
dr.a gidicem canım,bayram yolculuğu biraz uzun ve yorucuydu bakalım bebişim nasıl diye gidecektim zaten,gitmişken bunu da sorucam ilaç yazmassa dayanamıycam valla,bulantılarda da betermiş
bazen ağzıma acı acı su geliyor,önceden kussam rahatlıycam diyordum şimdi o bile yok
kussamda rahatlamıyorum,bakalım inş dr.iyi bir şey verir
bak kzıımdan bahsettim anladı galiba ,yine tekmeledi...

ABD deyim canim. 2 sene icin geldik. esi master yapiyor. Ben de gecen sene iste birseyler yaptim zaman gecsin diye. kurslar falan. bu yaz ben de mastara basladim. ama benimki online. internet uzerinden. acik ogretim gibi ama hocalar ile surekli temas halindeyiz. odevlerim var her hafta teslim etmem gerekn. hocalar not verip geri gonderiyor. oyalaniyorum hem de TR ye gelince elimde bir sey olur. gecen sene ugrasip hamile kalamayinca baslamistim. hic olmazsa 2 sene ne yaptin bos mu oturdun demesinler diye. simdi cocuk yaptim diyecem:) insallah. Allah kismet ederde erersek.

ama sukur Allah ima agustosta donuyoruz temelli. nefret ettim buradan. cok guzel cennet gibi ama yemekler vs vs cok ozledim inan. hani TR de canin ceker soylersin bi pide. aksam evine kadar getirirler. bir de biz geri gelecez diye alisamadik buralara. yoksa millet cok seviyor.

ama hamileligimi stressiz vs sakin gecirmeme acisindan iyi oldu.

saat farki olarak 7 saat gerinizden geliyoruz. saat 03.26. gece. yatacagim birazdan.

canım ya kusura bakma sana yazdım yolladım sonra hatırladımki ben daha öncede sormuştum ve yazılanları okudukça aklıma geldi abd de olduğun yok yok bende kesin hafıza kaybı var geriden geliyor ::)
kız ağustosa ne kaldıki allahın izini ile çar çabuk geçer inşallah. zordur tabi yabacı yerlerde yaşamak. kendi adıma konuşayım yine yanlış anlaşılmasın ben başka ülkede yapamazdım heralde. insan mecbur olunca alışmak zorunda kalıyor. rabbim kimseyi yakınlarından uzak etmesin :Saruboceq:
eee şimdi senin doğum ne zamana denk geliyor peki hesaplara göre. muhtemelen doğum yapıp kucağında bebeğinle döneceksin türkiyeye inşallah dimi. hadi bakalım sen 2 kişi git 3 kişi dön aman aman ne güzel darısı herkesin başına inşallah canımcım...
bu arada sende yat artık dinlen madem orda gece yarısı yorma kendini uykunu al sana iyi geceler.... tatlı rüyalar.... :emir_bebek:

Canim bir aksilik olsa kendini ya agri ya kramp ya da lekelenme ve kanama ile belli ediyor. ben bulantiyi da yasadigim icin tabi bulanmamak daha iyi. cok kotu oluyor. Benim arada anlik oluyor bulantilar. 5 dakika falan. 4 gece once falan corba icmistim. dislerimi fircalamak istedim yatarken. macun beni kotu yapiyor. cok afedersiniz cikariyorusm cikariyorum birmiyor. butun burnum agzim corba doldu. bogazim acayip tahris oldu. iyilestirene kadar bogazimi yumusatana kadar canim cikti.

Doğru çok haklısın. Yaşamayan bilmez tabii. Ben de böyle bir şey tecrübe etmediğimden keşke olsa diyorum. Davulun sesi uzaktan hoş geliyor işte.kaydirigubbakcemile2

sağol ceren ,sende duymaya başlarsın,ilk başlarda kapl atışı gibi pıt pıt oluyordu,ama şimdi,resmen yumruk vuruyor gibi,tek tek atışlar yapyor benim kız,küt küt vuruyor valla acımıyor bana hiç, :)))
ben daha çok hissetmek istiyorum valla hep vursun hep vursun
dr.a gidicem canım,bayram yolculuğu biraz uzun ve yorucuydu bakalım bebişim nasıl diye gidecektim zaten,gitmişken bunu da sorucam ilaç yazmassa dayanamıycam valla,bulantılarda da betermiş
bazen ağzıma acı acı su geliyor,önceden kussam rahatlıycam diyordum şimdi o bile yok
kussamda rahatlamıyorum,bakalım inş dr.iyi bir şey verir
bak kzıımdan bahsettim anladı galiba ,yine tekmeledi...

ayyy canım deme mide bulantısında ööö geldi zaten bıktım yaması dahadamı kötü korktum şimdi hee sırnaşık şey
nette bir yerde okumuştum hamileliğin en rahat geçeceği zaman iinci üç aylık dönemmiş 4-5 ve 6. aylar öyle yazıyordu ilk üç ve son üç ay sıkıntılı oluyormuş bakalım inşallah öyle olur aralarda rahat ederiz bari ee anne olmak kolay değilmiş.....

Sanırım kaşınıyorum Cerencim :) ama napiim kendimi hamile gibi hissedemiyorum. Her dakika bulantı ve istifra kötü olsa gerek. Sözümü geri aldım. a.s.

emin ol... kesinlikle berbatttt. kötü demek az kalır. buna şükür deyip sabrediyoruz. neyse sen sesini çıkarmada keyfine bak. içerdeki bıcırığıda rahat bırak çocuk keyfine göre büyüsün canım aaa... :CüvCüv:

X