Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:nazar::nazar:

1. Benssnb........................................... .17.ayımdayım :KK43:
2. Nesemese.......................................... 18.ayımdayım :KK43:
3. Mavideniz......................................... ...4 ayımdayım
4. Rahel............................................. .....
5. Aum............................................... ...38. ayımdayım
6.Burcusal........................................ ........5.ayımdayım
7.Arifeyvz........................................ ........ 4. ayımdayım
8.Ceylan83........................................ ......
9.mavi45......................................... ......17.ayımdayım.
10.Htc80.......................................... ......2. ayımdayım

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:nazar::nazar:

1. Menzilgülü........................ 16. Haftamiza girdik.
2. Yasemink..........................20. Haftamız bitiyor.
3. Kibele................................8. haftamiz bitmek uzere.
4. Beyaz16............................18 +0 olduk çok şükür
5. Lotuss75
6. Nur_84..............................11. Haftadayız
7. Ceren.............................. 12.haftadayız bebeğimle
8. Kayra42............................6+6 olduk
9. Entelliye ..............................7+0 olduk bugün :)
10.lotus79
11.ierror..................................8 . Haftadayız
12.boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım

13.arda_..................................7.haftamiza girdik.[/COLOR]

arkadaşlar ben 7. haftaya yeni girdim sanırım bi yanlış anlaşılma olmuş düzeltirseniz sevinirim

Canim sen 7. haftaya girmedin. 7 haftani tamamladim. 7 haftaliksin. ama tamamladin. yani 8. haftana girdin. daha once de yazmistim ama aciklamasini gozden kacti galiba. simdi mesela sen artik 8. hftanin belirtilerini vs okuyacaksin. 7 haftada olanlar oldu geride kaldi bile. bilmem anlatabildin mi? ben de zaten 8 haftamizi bitirdik demedim. 8 e girdik diye yazmistim.

sevgili arkadaşlar hemen hemen arefe gününden şimdiye kadar aranızda yoktum girememem için birçok neden vardı arada bazı arkadaşlarımında farkettiği gibi online oldum fakat tamamen sizi özleyip yazılarınızı takip etmek amacıyla fırsat bulduğum 3-5 dakkayı yazılarınızı okumakla değerlendirmek istedim ve dediğim gibi yazmaya dahi fırsatım yoktu sadece edebildiğim kadar takip ettim beni soran arkadaşlarıma öncelikle burcu ve kibeleme çokkk teşekkür ediyorum hepinizi çok özledim inşallah artık aranızda olacağım bu arada hepinizin geçmiş bayramı mübarek olsun...

arifeciğim canım bayram kartı için çokk teşşekkür ederim dönemediğim için üzgünüm

burcum canım arkadaşım yumurtlama dönemim sanırım bitti değerlendirebildinmi dersen eşimin 9 gün izinli olmasına rağmen elimizden geldiğince değerlendirebildik en önemli günü değerlendiremedik ama Mevlam verirse önceki ilişkilerden de verir nitekim bunun örneğini çok gördük artık beklemedeyim bu ay kafama takacak vaktim dahi olmadı eşimin izinli oluşu onunla ilgilenmem bayramda el öpmeler derken bayram çıkışıda kaynımı askere yolladık falan gelen giden hep kayınvalidemde geçti günlerim şuan için tek gelin oluşum bana büyük sorumluluk yüklüyor ama hamdolsun alnımın akıyla geldim üstesinden bebişini görmüşsün sağlıklı oluşunu herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim arkadaşım sonuna kadar inşallah böyle devam eder

kibelem mesajını aldm tatlım senin düşünmen önemli dediğin gibi inşallah bu aya olurda bende hiç dokunmadan başka arkadaşa gönderirim hayırlısı artık sizlerden dualarınızı istiyorum bu arada sana söylememiştim sanırım en son eşimin spermiyogramını tekrarladık doktora bağlı değiliz sadece biz eskisiyle karşılaştırmak için yaptıralım dedik benim burda sizin gibi doktorlarım varken başkasına ihtiyaç duymadım:)) ve hamdolsunki değerlerimiz gayet güzel artmış inşallah kısa zamanda isteyen herkeste bende bebişlerimize kavuşacağız hayırlısıyla sende ultrasyona girmişsin burcudan aldım haberini ve çok sevindim sen bunu hakeediyordun arkaadaşım savaşını yılmadan verdin sonundada zaferi hakettin

neşemm canım kırmızıları daha görmemişsin ama görsende üzülme sakın preseed i kullanmamakla hata etmişsin ne yap et kullan benim için önemli 2 örnek varken kullanmamam imkansızdı:)))

ceren canım geçmiş olsun Allah şifa versin arkadaşım

beyaz hoşgeldin canım bende uzun süre yoktum şükür kavuşturana:)))

arkadaşlarım inanın size çok alışmışım öyleki arada 3 dakkalık bile olsa direk topiğe girip yazılarınızı okumaya çalıştım yani bu kadar bağımlı olacağımı hiç düşünmemiştim ama ben sizin tiryakiniz olmuşum yaa:)))

uzun lafın kısası artık burdayım gelkin sizi şöyle sulu sulu bi öpeyim:)))))

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız

2. Yasemink..........................22. Haftamız bitiyor.:emir_bebek:
5. Lotuss75
7. Ceren.............................. 12.haftadayız bebeğimle
10.lotus79
13.arda_..................................7.haftam iza girdik.

kızlar hepinize günaydın nasılsınız bakalım... çalışan hatunlar iş başı yapmıştır bende yaptım :KK43:
yatmak güzeldi be, gerçi yattıkçada sıkıldım ya neyse nankörlük yapmayayım :)
eee bu günden itibaren artık yine beraberiz kızlar inşallah sık sık görüşürüz.
kendinize iyi bakın yine gelir yazarım. mucx mucx bye

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız:

2. Yasemink..........................22. Haftamız bitiyor.:emir_bebek:
5. Lotuss75
7. Ceren.............................. 12.+6 olmuşuz teyzeleri :)
10.lotus79
13.arda_..................................7.haftamıza girdik.

Selam canlarım...

Son cuma günü giremedim sizinle vedalaşmadan bayramlaşmadan gitmek zorunda kaldım. Maaş günüydü malüm çok yoğundum bunun için özür diliyorum hepinizden tek tek. Oyüzden şimdi geçmiş bayramınızı kutlamak geliyor elimden. Tek tek sayfaları okudum önce. simit tarifinede bayıldım. en kısa zamanda denicem bende. artık herşeyi evde yapar oldum zatencokacimcoook

Kızımda artık büyüdü teyzeleri:emir_bebek: kıpır kıpır maşallah:nazar: şuanda uyanık olduğunu hissediyorum bişeyler yapıyo ama kimbilir. Bayramda çok güzel geçti Allaha şükür bizede bu sene koç kesmek nasip oldu. Yününden kızımıza oyun yatağı yapıcaz. Annemlerleydik çoğunlukla büyükleri ziyaretler kendimiz için ev bakmalar falan derken bugün işteyim. Çarçabuk geçti. artık Sude hanımın uyku düzeni değişti sanırım gündüz ben yolda yürürken beni tekmeledi durdu ama gece uyudu. eskiden gece uyumuyodu.

günaydın bayanlar iş başı yaptık malum psikolojik tatil sonrası iş sendromumu yaşıyorum ben senağlama uyumak güzeldi be sabahları

Herkese günaydın bende aranıza katılmak istiyorum 34 haftalık hamileyim ve bebeğimimn yolunu umutla bende bekliyorum allah hepimize evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza almak ve yetiştirmek nasib etsin hepimiz umarım sağlıklı sıhhatli kazasız belasız bir hafta geçiririz .

arifecim online gördüm seni sevindim nasılsın cicim? nasıl geçti tatilin vede bayramın? umarım keyfin yerindedir güzelim.
senden bir şey rica etsem?
hani sen bir link atmıştın ya hafta hafta bebeğin gelşimi 3 boyutlu o linki tekrar atarmısın? geçmişe baktım ama bulamadım canım ya.... şimdiden teşekkürler...

slm arkadaşlar nasılsınız tipik bir p.tesi sendromu herkeste var anlaşılan bendede öyle tabii bugün birazdaha farklı benim için onuda sonra anlatacam.

özellikle entelliye burcusal neşe arkadaşımıza tşk ediyorum bu konuda sizden başka kimse hak vermemiş sanırım yanlış anlaşıldık neyse herkesin canı sagolsun ben ters düşmek istemem kimseyle çünkü bensenb arkadaşımızı dedigi gibi tiryakisi olmuşum buranın ilk girdigim yer burası emin olun. neyse bunu uzatmak niyetinde dglim sizinle herşeyi rahatlıkla paylaştıgım için anlattım..

kibelecim macun degiştir belki farklı tatlarla fırçalayabilirsin ne bileyim çok çeşit var elmalısı nanelisi tadı olmayan şu eczanelerde satılanlardan falan.

bensenb haklısın bende tiryakisi oldum buranın.ama aşkolsun özellikle kibele ve menzil gülü demişsin valla ilk soran bendim özellikle senle raheli sormuştum ama çok gerilerde kaldı..neyse geldin yazdın ya iyisin şükür.benimde tatil süresince pek yazma vaktim olmadı girip sadece okuma fırsatım olabiliyordu oda her zaman degil tabii.

kızlar nasılsınız beyaz dönmüş ee tatil bitti artık hepimizi buradayız.ceren geçmiş olsun merak ettik valla. ayaklarınızı sıcak tutun arkadaşlar sadece hamişler dgl çünkü hamiş adaylarıda çok dikkat etmeli soguk aldıgınızda yumurtalarıda etkiliyor..ne yazpacaz? artık sıkı giyinecez artık havalar iyi ce sogudu..

isim saymıyorum ben her geçen gün kalabalıklaşıyor isim unutabiliyorum atlayabiliyorum aklımda tutamıyorum özür lütfen..hepiniz iyisinizdir inş kocaman öpüyorum..

canlarım hepinize günaydın sizleri çok özlemişim
nur,entelliye.ceren,kayra öncelikle hepinize geçmiş olsun kızlar kendinize çok dikkat edin

mavidenizcim senin adına çok sevindim yumurta gelişimin bence iyi allah en kısa zamanda hepimize nasip eder inşallah canım bol bol dua et tamam cicim

nesemesecim sıkma canınıbenimde bozuldu düzenim hastalanamadım doktora gitmek zorunda kaldım inşallah sen kendiliğinden olursun hepimzin hakkında hayırlısı cicim

cerencim çok teşekkür ederim iyiyim.tatil ve bayram güzel geçti canım allaha çok şükür herşey yolunda çok üzüldüm rahatsızlanmışşın kendine çok dikkat et bol bol su tüketmeye bak canım
şimdi nasılsın senin tatilin nasıl geçti.aradığın bumuydu canım bi bak istersen
6 Weeks Pregnant - 3D Pregnancy Calendar

yasemink canım allah nazardan saklasın,bak ne güzel herşeyi hissedebiliyosun bu çok güzel bişey inşallah sağlıkla kucağınada alırsın .

aylin01 hoşgeldin canım allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

burcum nerdesin neler yapıyosun tatilin nasıl geçti evet canım bende aynı şeyleri hissediyorum tam bi kabus .

kibele canım tekrar hoşgeldin .annesi acele etme yavaş yavaş büyücek bebiş.kalp atışlarınıda duydun allah kucağına almayıda nasip eder inşallah.

menzilgülü,beyaz16,benssenb,mavi45ve diğer arkadaşlar sizler nasılsınız tatiliniz nasıl geçti.

kızlar cuma günü doktora gittim herşey düzelmiş tekrar klomen verdi ama 2 kutu sabah akşam olmak üzere günde 2şer tane içmemi söyledi .cumartesi tekrar gidicem kontrole ilacada başladık bakalım şimdi ne olucak allah hepimizin yardımcısı olsun .

arifecim inş bu sefer sonuç daha iyi olur bebişlerimiz artık gelirler umarım fazla bekletmeden bizleri.. yasemin bıcırıgı artık i,yice hissediyorsın ne güzel allah saglıkla kucagınada almak nasip etsin..rabbim umarım bu duygularıda nasip eder bizlere.

Kızlar bu listeye de ekleyın benı 4 ay bıttı..aa daha kırmızılar gelmedı gelırse 5 olucak...3 gun sonra kesınleşir heralde..

arifecim inş bu sefer sonuç daha iyi olur bebişlerimiz artık gelirler umarım fazla bekletmeden bizleri.. yasemin bıcırıgı artık i,yice hissediyorsın ne güzel allah saglıkla kucagınada almak nasip etsin..rabbim umarım bu duygularıda nasip eder bizlere.

amin canım inşallah sabırla bekliyoruz allahın izniyle dediğin gibi bu sefer daha iyi sonuçlar alırız .sen nasılsın :1hug:

X