Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

kızlar aynen öle geçen ayki yazılarıma bakarsanız sizleri özleyince arada gelip hal hatır sordum bi kaç kez sadece sizleri çok iyi anlıyorum yanlış anlaşılacak bi şey yok haklısınız ama böle düşünüp bizi toptan terk etmeyin sakın haa

]Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız
:nazar:
1. Menzilgülü........................ 13. haftamiz bitiyor
2. Yasemink..........................20. haftamız bitiyor.
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84..............................9. haftadayız
7. Ceren.............................. 11.haftadayız bebeğimle
8. Kayra42
9. Entelliye ..............................6.haftadayız
10.Lotus79
11.İerror..................................6.hafta dayım
12.BoncuK_GözlüM...................17. haftadayım[/COLOR[/B]
]

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:nazar::nazar:

1. Benssnb........................................... .17.ayımdayım :KK43:
2. Nesemese..........................................18.ayımdayım :KK43:
3. Mavideniz......................................... ...4 ayımdayım
4. Rahel..................................................
5. Aum............................................... ...38. ayımdayım
6.Burcusal................................................5.ayımdayım
7.Arifeyvz................................................ 4. ayımdayım
8.Ceylan83..............................................
9.mavi45......................................... ......17.ayımdayım.
10.Htc80.......................................... ......2. ayımdayım[/quote]

--------------------------------------------------------------------------------

listeyi unutmayalım diye kopyaladım bilmiyorum eklememiz gerekn varmıydı değişiklik falan yapılması gerekmiCADIARZU
bende artık bebek konusuyla fazla haşır neşir olmuyorum sizleri okuyorum takip ediyorum ama neşemeşe ve mavidenize katılıyorum herzaman sohbetlerinize varım ama adet takibi gün sayma kendim için bebek adına hiç bişi yapmıcam olursa olur burdan hepinizle paylaşıcam.

Canım bu tarifi bir de yağsız deneyeceğim ben, normal ekmek hamuru gibi su,tuz,un. Bakalım öyle nasıl olacak? Taktım kafaya size sokak simidi tarifi bulup yedircem inşallah :1rolleyes:

Bende de hiçbir belirti yoktu canım, belirsizlikten kurtulmak istedim ve sabah test yaptım tabi gene herzamanki 1 çizgi. İnşallah senin sonuç güzel çıkar. Tüm gece uyuyamadım test yapıcam diye. Benim tam bugün normal adet tarihim o yüzden yaptım, hayırlısı bakalım. Şimdiden önümüzdeki aya yapacakalrımı belirliyorum. İnşallah
1- Preseed'lerden biraz daha sipariş edilecek. Sadece yumurtlama zamanı değil kullanabildiğim kadar kullanıcam
2- Bal-tarçın-çörekotu karışımımdan hergün 1 tatlı kaşığı tüketilecek
3- Eşime keçiboynuzu kürü başlanacak
4- Eşim E vitaminine devam edecek
5- Doktora gitmeye devam (bu aşamada bazı kararsızlıklarım var, acaba doktorumu mu değiştirsem :uhm:)
6- Bol sadaka dağıtılacak..
7- Kilo verilecek (gram gram bile olsa bu kilolardan kurtulmam gerek inşallah :dance:)

Kızlar başka tavsiyeleriniz olursa lütfen çekinmeden dile getirin. Bugün kendimi çok çorak hissediyorum :kahve: kendimi derslerime ödevlerime gömücem inşallah. Herkesi kocaman öpüyorummmmmmm...

Canim bendede bir simit tarifi var. Kardesim verdi ki komsulari yapip getirmis bir gun ve cok guzel bir simit olmus. Tarifini yazarim.

Canim bak cok guzel bir noktayi yakalamissin. Birsey istedigimiz zaman, bol sadaka dagitmamiz cok cok iyi olur. Hakkinda hayirlisi olsun canim.

kızlar dün giremedim siteye çünkü dün ceren gibi bende iş başı yaptım iyide oldu p.tesi başlasaydım kabus olurdu heralde.
nese tarif harika görünüyor en kısa zamanda deniycem çok severim testi yaptınmı meraktayım ama yapmadıysan bencede bir iki gün daha bekle çünkü negatif çıkınca insan çok kötü oluo deneyimle sabittir :) bu arada cuma saati ettiğin duaya yürekten amin rabbim duysun sesini
mavideniz yumoşlar bu ay hızlı demek hadi hayırlısı bu ay sürpriz gelebilir demek heyecanla bekliyoruz

menzil ne güzel bebişinin herşeyi yolunda darısı başıma inşallah ben daha ultrasondaki kese görüntsünü seviyorum önümüzdeki hafta randevum inşallah bebişi görür kalp atışınıda duyarım ya çok heyecanlaıyım gerçekten
burcusal gerçekten doğru söylemişsin ben bebek die çıldırırken eşim çok kızardı bana sölerdim size hatta hayırlısını iste die gerçekten öle bir şeyi tutturmayacak insan Allahtan hayırlısını isteyecek hep
kayra sende mi rahatsızlandın geçmiş olsun canım umarım şimdi iyisindir
kızlar ceren gelmemiş ben çok merak ettim gerçekten inşallah önemli bi şeyi yoktur
diğer arkadaşlarım hepiniz iyisiniz inşallah bensenb jerror arife mavi45 adını unuttuğum yada yanlış yazdığım varsa lütfen kızmayın bakmadan yazdım çünkü
bide bayramın 2.günü bi grip oldum kızlar normalde o kadar ağır geçmez kalkamadım 2 gün halsizlik falan dün öle kötü gittim işe bugün iyiyim ama çok şükür

Canim insallah kalp atisinida duyarsin merak etme. Bulantilarin basladimi?

Ben de Mavideniz'e katılıyorum. Bazen konumuzun içindeki sohbetlere katılamıyorum bile. Hamiş arkadaşlarımı üzmek istemem ama sanırım ilgilerimiz farklı yönlere kaymış durumda. MenzilGülüm çok güzel bir düşünce ile hamişleri ve hamiş olmak isteyenleri buraya topladı ama bazen ilgimiz başka yönlere kayabiliyor. Bir hatamız varsa affola...
Mavidenizcin Canım kendimize güzel bir hareket planı çizelim. Kilo vermek için hap kullanmak istemem. Bunların zararlarını hocalar bize hep anlatırdı bazılarının yan etisi yıllar sonra çıkabilirmiş. Öncelikle ağzıma sahip çıkmam gerek. İnşallah bunu başarıcam. Zayıflama gruplarına katılmayı düşündün mü? Ben 1. Takımdayım. Çok süper bir takım kaptanım ve takımım var. İstersen boş verimiz var mı diye bir sorayım. Belki sen de bizile sağlılıklı kilo vermeye karar verirsin canım?

Canim benim, burda hepimiz paylasim yapiyoruz. Tek ben yada hamile arkadaslar degil, hamis olmak isteyenlerde elbetteki iclerinden ne geliyorsa yazabilirler, burda dertlerimizi, sevinclerimizi paylasmadikmi bugune kadar. Canim siz olmasaniz bu topigin tadi tuzu olmaz. :asigim:

kibelecim simitleri yapmışsın..kabardılarmı?afiyet olsun..bende severim öle simit poaça falan ama gel görki kilo alırım korkusuyla(zaten var olanları veremiyoruz) nadir yiyorum..diş fırçalamayı ihmal etme ama diş doktorumda demişti genelde diş etleri şiş oldugundan acıma mide bulantıları oluyor diye gebeler diş fırçalamıyor ama diş çürükleri çogalıyor ki özellikle bu dönemde süt ve ürünleri daha çok tüketildigini düşünürsek normal zaman göre çürük kaçınılmaz oluyor demişti..

Ay hic dis fircalayamiyorum. ne zaman fricalasam cikariyorum. cok berabt. iyiyim iyiyim ama dislerimi fircaladigim anda artik koca fircayi agzima soktugumdan midir yoksa dilini geriye itip baski yapiyorsun ya geriye ondan midir? basliyor midem bulanmaya ve benim midem bulanirsa sadece bulanmiyor kesin cikariyorum. ama iyi bir sey. o an bulaniyor ve cikarinca rahatsin. yoksa saatlerce bulansa cok daha kotu.
ben de macunsuz yarim yamalak fircaliyorum.

Canım bu tarifi bir de yağsız deneyeceğim ben, normal ekmek hamuru gibi su,tuz,un. Bakalım öyle nasıl olacak? Taktım kafaya size sokak simidi tarifi bulup yedircem inşallah :1rolleyes:

Bende de hiçbir belirti yoktu canım, belirsizlikten kurtulmak istedim ve sabah test yaptım tabi gene herzamanki 1 çizgi. İnşallah senin sonuç güzel çıkar. Tüm gece uyuyamadım test yapıcam diye. Benim tam bugün normal adet tarihim o yüzden yaptım, hayırlısı bakalım. Şimdiden önümüzdeki aya yapacakalrımı belirliyorum. İnşallah
1- Preseed'lerden biraz daha sipariş edilecek. Sadece yumurtlama zamanı değil kullanabildiğim kadar kullanıcam
2- Bal-tarçın-çörekotu karışımımdan hergün 1 tatlı kaşığı tüketilecek
3- Eşime keçiboynuzu kürü başlanacak
4- Eşim E vitaminine devam edecek
5- Doktora gitmeye devam (bu aşamada bazı kararsızlıklarım var, acaba doktorumu mu değiştirsem :uhm:)
6- Bol sadaka dağıtılacak..
7- Kilo verilecek (gram gram bile olsa bu kilolardan kurtulmam gerek inşallah :dance:)

Kızlar başka tavsiyeleriniz olursa lütfen çekinmeden dile getirin. Bugün kendimi çok çorak hissediyorum :kahve: kendimi derslerime ödevlerime gömücem inşallah. Herkesi kocaman öpüyorummmmmmm...

canim erkeklerde cinselligi simgeleyen maden cinko. cinko erkekler icin cok faydali. ben esime balik hapi ve cinko icirmistim ama sonra birakmistim icmemeisti bizimki.

entellite geçmiş olsun artık 2 can taşıyorsun ondan daha agır geçmiştir gribin..

doktordan geldim kızlar entelliye hızlı geliştiler ama şuan yerinde sayıyor hala tembelleşti benim yumurtalar gene..doktor henüz şeçilmiş folikül yokdedi 12 13 ml büyüklüklerindeymiş.p.tesi tekrar baksın doktorunuz dedi(bu arada doktorumun yakın arkadaşı olan doktor baktı farklı bir merkezde)aradı onada durumu anlatmış randevumu aldım bile p.tesi 18:15 de gidecem bakalım inş büyür o zmana kadar yumoşlar..mantarda geçti gibi ama hafften hala agrı var kreme devam edin geçer bir iki güne kadar dedi..neşe sanırım bu simit tarifini bende deneyebilirim belki..

canim hemen corekotu bal tarcin a basla bakiim. bugunden tezi yok.

kızlar benim 5.ayım ve hala bebeğimin yolunu hasretle gözlüyorum.Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatları tez zamanda nasib eder inşallah,aminn.

Geçmiş olsun canım. Hapşururken faan sıkma sakın kendini. Bol meyve sebze ye, yat dinlen.

Canım saolasın. Sen nasılsın? Bebiş nasıl?

Canım senden de Allah razı olsun. Ben de Ceren'i merak ettim ama uğrayamadı galiba.

Saolasın canım. Geçmiş olsun bitanem. Vakit geçirmeden doktora danış canım.

Kızlar benim yarın muhtemel adet tarihim, eğer gelmezse sabaha test yapmak istiyorum bugün çarşıya çıktık ve aldım. Ne olur dua edin kızlar. Mavi45 canım sen napıcan? Nasılsın? Kırmızılar geldi mi? İnşallah bu ay hayırlı haberler veririz:))

canım ben ve bebişim iyi allaha şükür 7+3 olduk ocak 6 da kontrolüm var heyecanla bekliyorum ozaman 10 haftalık olacak dr napıcak merak ediyorum sen nasılsın herşey yolundadır inşallah hihoyyyt

]bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız
:nazar:
1. Menzilgülü........................ 13. Haftamiz bitiyor
2. Yasemink..........................20. Haftamız bitiyor.
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84..............................9. Haftadayız
8. Kayra42
10.lotus79
11.ierror..................................8 . Haftadayız
12.boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım[/color[/b]
]

bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız:nazar::nazar:

2. Nesemese..........................................18.ayımdayım :KK43:
4. Rahel..................................................
5. Aum............................................... ...38. Ayımdayım
6.burcusal................................................5.ayımdayım
7.arifeyvz................................................ 4. Ayımdayım
8.ceylan83..............................................
10.htc80.......................................... ......2. Ayımdayım

--------------------------------------------------------------------------------
[/quote]

burcusal kullanıcısından alıntı
]bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü........................ 13. Haftamiz bitiyor
2. Yasemink..........................20. Haftamız bitiyor.
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84..............................9. Haftadayız
8. Kayra42............................6+6 olduk
10.lotus79
11.ierror..................................8 . Haftadayız
12.boncuk_gözlüm...................17. Haftadayım[/color[/b]]

bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

2. Nesemese.......................................... 18.ayımdayım :KK43:
4. Rahel............................................. .....
5. Aum............................................... ...38. Ayımdayım
6.burcusal........................................ ........5.ayımdayım
7.arifeyvz........................................ ........ 4. Ayımdayım
8.ceylan83........................................ ......
10.htc80.......................................... ......2. Ayımdayım

umarım herkes iyidir kızlar.çok fazla ağrılarım olduğu için sizi pek yakalayamıyorum burada.sağlığınıza ve sevdiklerinize dikkat edin...

X