Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

slm kızlar,nasılsınız?nete giremiyorum valla ya evi toparladım biraz,şimdide valizle falan uğraşıp duruyorum,bayramda yokum,eşimin ailesinin yanına gidicez,yani memleketlerine 1 hafta yokum,şimdiden bayramınızı kutlayayım dedim,herkes kendine çok iyi baksın,özliycem hepinizi,bana da dua edin lütfen kazasız belasız bir yolculuk için ve idrar tahlilimde biraz eritrosit çıktı,böbrek taşlarım varda,umarım yolculukta daha kötü olmam,dualarınızı eksik etmeyin lütfen,benim aklım hep sizde,hepinizi ayrı ayrı öpüyorum....

canım bende şimdi den bayramını kutlar hayırlı yolculuklar dilerim

canım bak sana şunu söyleyeyim bende aynıydım. Beklerken her adet olduğumda adet sürem bitene kadar ağlıyordum. Hamile kaldığım ay şu kararı aldık. Eşimle hergün deneyecez ve olur mu acaba diye düşünmeyeceğiz, olmuyor nasıl olsa kendimizi üzmeyelim dedik.Adetime 1 hafta kala ev taşıdık, ben hiç sakınmadım hatta dolaptan düştüm, üstüne yola gittim, koca koca valizleri taşıdım. Adetime 3 gün kala çok sancım vardı.Pedimi koydum, eczaneden ağrı kesicimi aldım, buna inan hiç ümitlenmedim. 1 gün kala yengem zorla test yaptı ve 2. çizgiyi gördük. Üstüne 1 aylıkken doktorum bu bebek düşer dedi. Şu an allahıma şükür mucizem benimle ve bana sımsıkı tutundu. Kusura bakma kafanı ağrıttım, demek istediğim allahım kuluna zor zamanında yetişiyor. Sen sadece zamanını allaha bırak duanı eksik etme benim dualarımda sizlerle rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın...:Saruboceq:

canım çok sağol zaten sizlerin hikayenizide başından beri bildiğim için ve sonucunda bebişine kavuştunu bildim için umudumu yitirmiyorum bugun böyle olsamda yarına toparlıcam kendime dediğin gibi hergün denicez her dua ettimde mutlaka sizler içinde ediyorum desteğin destekleriniz benim için çok önemli :1hug::Saruboceq:

Mvidenizcim Rabbim sağlıklı mutlu, huzurlu ve hayırlı ömür versin. Yeniler hoşgeldiniz. Felaket yorgunum kızlar, yarın son bir çaba okula gidicem inşallah herkesin hakkında Rabbim en hayırlısını versin. İyi geceler...

burcusal sakın üzülme canım aynı şeyleri yaşadık çoğumuz rabbim senin için hayırlı zamanda vereck bebişini sıkma sakın canını tamammı

--------------------------------------------------------------------------------

Bebişlerinin yolumu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84
7. Ceren
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye ................................ 6.haftadayız
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS
17.Error 6 haftalık

Bebişlerinin yolunu gözleyen hamiş adaylarımız

1. Benssnb........................................... ....17.ayımdayım:KK43:
2. Nesemese.......................................... .18.ayımdayım :KK43:
3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
9. Aum............................................... ....38. ayımdayım
10.Ravzanur
11.Burcusal....................................... ...4. ayımdayım
13.Arifeyvz....................................... .....4. ayımdayım
14.Ceylan83
15.Aybala42
16.mavi45......................................... .....17.ayımdayım.
17.Htc80

beni hala eklemediniz ben 17 haftayim:sm_confused:

Bebişlerinin yolumu gözleyen anne adaylarımız

1. Menzilgülü........................ 13. haftamiz bitiyor
2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
6. Nur_84..............................9. haftadayız
7. Ceren.............................. 12.haftadayız bebeğimle
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
13. Entelliye ..............................6.haftadayız
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS
17.İerro
18.BoncuK_GözlüM...................17. haftadayım

3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
10.Ravzanur
11.Burcusal....................................... ...5. ayımdayım....3 ocak adet tarihim
14.Ceylan83
15.Aybala42
17.Htc80.......................................... ......2. ayımdayım

burcusal canım sıkma canını emi herşeyde vardır bir hayır böyle bakınca insan hemen toparlııyor kendini sorunlu hamilelik yaşayıp sonucunda acıya boulmaktansa adet olabiliyor olmamıza bile şükredere kbol bol dualarla bekleyeceğiz tamammı canım benim

burcummm ilettiğin için teşşekkür ederim gerçekten merak ediyordum ve çok sevindim inşallah Rabbim yaşadığı acının tekrarını yaşatmasın inşallah bu arada listeyi renklendirerek şenlendirmişsin renkli yapmayı deniyorum ama yapamadım gitti:))) neyse bilen arkadaşlar renkli yapsın ben anca düzü becerebiliyorum:)))

neşemm canım yoğunsun biliyoruz sen kendine dikkat et bu yoğunlukta ihmal etme eşinin preseed i kullanmak için ikna etmelisin zararı yok ve gerçekten ben yararlı olduğuna inanıyorum ve burcuya bu konuda katılıyorum arkadaşım

error canım benim Rabbim aynı acının tekrarını tattırmasın inşallah stres yapma herşey olacağına varır bol bol dua et hatta edelim ve taktir Allahın canım ama sen stresten kesinlikle uzak durmalısın :KK66:

nur84 canım bebişinin iyiolmasına çok sevindim tatlım

cerenn anlaşılan kayınvalidenle altlı üstlü oturuyorsun eminim bunun avantajıda vardır dejavantajıda ama şimdi kesinlikle avantajlıdır:))) bende bi hamiş olayım ya kayınvalideme bana alıcam yada ben ona yerleşecem:)))

boncuk gözlüm aramıza hoşgeldin arkadaşım seni burcusal arkadaşımız listeye eklemiş Allah tamamına erdirsin kucağına almanı nasip etsin inşallah

yeni gelen vede gelecek arkadaşlar listeyi hepimiz yürütüyoruz bu nedenle diğer arkadaşların bilgilerini silmeden en son yapılan listeyi kopyala yapıştırla listemizi devamlı yapalım olurmu?

herkesler yatmış topikte bi ben cirit atıyorum:)))) ama sizsiz tadı yokki neyleyim topiği:KK43:(((

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız

2. Yasemink
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS
17.İerror..................................6.haftadayım

3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
10.Ravzanur
11.Burcusal....................................... ...5. ayımdayım....3 ocak adet tarihim
14.Ceylan83
15.Aybala42

Kızlar günaydın hihoyyyt hadi son bir gayret bugün son inşallah tatile giriyoruz :sm_cool:.. Bol bol dinlenelim gezelim hepimiz. Kafaları dağıtmaya var mısınız???laelaelaelaelae

Günaydın kızlarrhihoyyythihoyyyt
Herkese hayırlı cumalar.......

Neşe dağıtalım vallahii.. Tatil kulağa ne hoş geliyor ya.. El öpmeler gezmeler bitmez ama tatil yahu:dance::dance::teytey:

Bebişlerinin yolunu gözleyen anne adaylarımız

2. Yasemink..........................20. haftamız bitiyor.
3. Kibele
4. Beyaz16
5. Lotuss75
8. İsil_ufuk
9. Emillly
10. Swethome
11. Arda_
12. Kayra42
14.Tuubay
15.Lotus79
16.GüzelkızMS
17.İerror..................................6.hafta dayım
19.Karabiberim

3. Mavideniz
4. Rahel
5. Ates_parcasi
6. librarian
7. Dileğimbebeğim
8. Nmb2358
10.Ravzanur
14.Ceylan83
15.Aybala42

kızlar günaydın süper fikir dağıtalım :sm_cool::içelim:
ama benim bugun işim çok cuma ve tatil öncesi maaşlar ödemeler buraya bile giremeyebilirim :a015:

Günaydın bayanlar, işe gitmeden bir bakayım dedim. Folic asitle ilgili eşimle konuştum. Piyasada 09 YTL ye satılan folic asit tabletleri varmış. Onun hamilelik için önerilmediğini ama yine de zararı olmayacağını söyledi. Yani ne zararı ne de faydası var. Ama doktorun hamilelik ve hamilelik öncesi tavsiye ettiği folic asitin faydası var ve kullanılmalı dedi. Paylaşmak istedim. Ben ofise geçiyorum bayanlar, hepinize hayırlı cumalar dilerim.

kızlar herkese günaydın bu yoğun tatil sevincinizi bende paylaşmak isterdim ama bir haftadır zaten tatilde olduğum için pek bi şey hissetmiyorum ama yarın doktordan sonra ailemin yanına gideceğim bende bu yüzden heyecanlıyım

KIZLARR GÜNAYDINLAR...
ben tatil moduna girdim bile bu gün zor geçecek kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hadi arkadaşlar sayılı saatle kaldı tatile hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

kızlar bıraktığım yerden sonrasın okudum tabi yine aklımda kalanlara cevap vermek istiyorum müsaadenizle...

öncelikle burcum ne dedik biz wc den suratımız asık çıkmayacaktık dimi cnm benim...
hadi sevinmelisin adet olduğuna en azından stres bitti cicim...

bensenb evet canım kayınvalidemle altlı üstlü oturuyorum valla 4 yıldır o eve girip çıkıyorum şeker daha olumsuz bir şey görmedim çok şükür. ama dediğin doğru avantajıda var dezavantajıda... fakat şu sıra emin ol çok avantajlı benim için :) yaklaşık bir aydır evde mutfağa girmiyorum böyle gidersede doğuma kadar sokmayacaklar... ne güzelmiş beee ohh gel keyfim gel... kaydirigubbakcemile3 allah razı olsun valla yoksa çok zor geçirirdim bu günleri... sende düşün canım bence gerçekten çok yardımları oluyor...

entelliye nasılsın cicim kasık ağrıların geçmiştir umarım sen hiç bir şey yok gibi gez toz sonrada kasığım ağrıyor :eek:klava: yapma böyle kuzum gez ama dinlenerek biraz otur biraz gez yorma kendini şimdiden bu kadar...
nurcum sen nasılsın şekerim nasıl gidiyor bebişle olan hayatın... miden iyidir umarım cnm.

arifecim sende iyisindir inşallah şekerim bu sabah senin yazını okudummu hatırlamıyorum ama eğer yazdıysanda görmediysemde kusuruma bakma canım olurmu...

ierror canım sen içindeki umudu yitirme olurmu tatlım ne mutluki bak allah ikinciyi fazla bekletmeden nasip etmiş sana kuzum sevin buna ve bebeğini kucağına alacağn günü hayal et emi hayatım. kötü düşünceleri uzak tut kafandan lütfen...

diğer hatunlar sizler ne alemdesiniz keyifler yerindedir inşallah yasemink,nesemese,menzilgülü,mavideniz,kayra,boncuk gözlüm ve adını yazamadığım arkadaşlar iyisiniz inşallah.... :CüvCüv::ecrin_bebek:

şu takvin olaynı bende bilmiyorum:uhm:
cerencim moralim iyi zaten akşam üzgündüm geçti gitti şimdi tatili bekliyorum hepiniz gibi kaydirigubbakcemile2

valla canımcım takvim için senin yönlendirdiğin şekilde uyguladım yapmaya çalıştım ama oldumu bilemiyorum cicim... :1no2:

X