Bebekten sonra hayat

beril339

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
5
-1
25
Kızlar selam kimseyle konuşamıyorum size anlatmak istedim yeni bir bebeğim oldu 3 aylık biraz sıkıntılı zamanlar geçirdik eşim çok yardım etti fakat bizimde aramızda bebekten sonra soğukluk var sarılma öpme hiçbirşey yok eskisi gibi değiliz yabancı gibiyiz evde sadece cinsellik olunca yanaşıyor onun haricinde yok tartışmak için bahane arıyoruz resmen onun haricinde herşeyime kızıyor eleştiriyor herşeyi kendisi iyi bilir havalarında küçümsüyor ne yapsam sanki sürekli yanlış yapıyormuşum gibi davranıyor bana geçen gün instagramda dolaşırken o bir kadın videosuna denk geldi açık saçıktı neyse ben bakınca değiştirdi ben olmazsam bakıcakmıydın dedim gülüyor sadece çok uzatıyorsun gibi laflar ediyor ttendyoldan fantezi iç çamaşırlar arıyor bana bak bu nasıl gibisinden gösteriyor yani orda gösterilen ürünler kadınların pozları filan iyice sinirimi bozuyor eşim kendimide bu aralar beğenmiyorum ben mi çok abartıyorum sizce

Ben olsam o geceliklerden alır çocuğu da bir geceliğine anneme bırakırdım.Annr olunca kadın olmayı bırakmıyorsunuz
Bırakabileceğim kimsem yok maalesef merak ettiğim konu eşimin yaptıkları normal mi bana mı abartı geliyor

Eşiniz o fantazi iç çamaşırını kendine mi bakıyor yoksa size mi ? Ya da bakıp bakıp mastürbasyon mu yapıyor.

Bırakabileceğim kimsem yok maalesef merak ettiğim konu eşimin yaptıkları normal mi bana mı abartı geliyor
Yani.durduk yere bağırıp ćagırması normal degil tabii ama onun dışında bir tatmin araması normal.Maalesef çocukla onların vucutlarina bir sey olmuyor normal islemeye devm ediyor

Yani.durduk yere bağırıp ćagırması normal degil tabii ama onun dışında bir tatmin araması normal.Maalesef çocukla onların vucutlarina bir sey olmuyor normal islemeye devm ediyor
Aynen öyle sadece bir sezeryan göbeğim var omum haricinde kilom 50 o bile gözüne batıyor diyete girmem lazım senin diyor

Bana normal geldi maalesef erkekler bizler gibi değil benim eşimde ilk cocuktan sonra bildiğin çocuk gibi tribe girmişti benimle ilgilenmiyorsun falan bir süre sonra o tarz gecelikler de almıştı bana bu bir dönem sonra geçiyor ikinci çocuktan sonra o kaçmaya başladı vs vs ayrıca her şeyin en doğrusunu bilme sürekli eleştirme benimkinde de var naçizane tavsiyem kafaya takmayın çok aşağıya çekiliyorsunuz sonra

Aynen öyle sadece bir sezeryan göbeğim var omum haricinde kilom 50 o bile gözüne batıyor diyete girmem lazım senin diyor
Çok afedersin ama biptirsin gitsin hanzoya bak ya eşin sana evlat vermiş kilo ver diyor.

Olmayan şeyi nasıl vereyim sen önce kendi göbeğine bak deseydin ya.

Psikolojik saldırı altındasınız 3 aylık bebesi olan kadına kilo ver denilmez.

Sütü kesilir mazallah bu işler 7. Aydan sonra olmalı siz daha lohusalığı bile yeni atlatmışsınız.

Aynalama yapacaksınız erkekler bundan anlıyor siz de ona göstere göstere erkek boxer modellerine bakın bundan alalım sana diyin.

Sanki kendi o erkek mankenlerin fiziğinde de sizi ezikliyor haspam.

Sakın bir daha bu herifi baba yapmayın. Anneliğe hamileliğe anlayışı yok.

Senin kocanın böyle olması durumu maalesef normalleştirmiyor, sen kabul ettin diye başkalarının da kabul etmesini bekleme bence

Ne? Benim de 5 aylık bebeğim var ve ben kiloluyum cidden 80 kiloyum eşim sağlık sebepleri haricinde kilo ver dese olay çıkarırım. Niye dön de kendine bak 50 kilodan kaça düşmem gerekiyor daha demiyorsun

Senin kocanın böyle olması durumu maalesef normalleştirmiyor, sen kabul ettin diye başkalarının da kabul etmesini bekleme bence
Ay bi de bunlar var. Erkekler böyle ya normal diyenler. He ben de açayım calvin klein iç çamaşır mankenlerine bakayım kocama da sana don seçiyordum derim. Kadına hayatım acaba şöyle şöyle bir şey mi giysen beğenirim falan demek ayrı, gidip hanzo gibi ordan seçip kadına göstermek ayrı. Aksine kadına fırsat tanıması gerekir, üzerinde sorumluluk çok fazla biraz sevgi ilgi göstereyim cinsellik zaten gelir sonra demesi lazım. Ama yok paşa beyin gönlünü eyleyecek kadın 3 aylık çocuğu yetmiyor gibi. Ne ayıp. Valla eşim bebekle ne kadar yorulduğumu görüyor bazen ben diyorum ya baya oldu yakınlaşmayalı diye olsun sen ne zaman dinlenmiş iyi hissedersen diyor. Bu kadarını da bi zahmet eşe tolerans göstersinler. Zaten o adam öyle oldukça kadın onu arzular

Mesajımı tam anlayamamissiniz bence adamların yaptığını normallestirmiyorum onların genel olarak bu bu kafada olduğunun normal standart olduğunu söylüyorum maalesef ki anlayışli erkekler herkese denk gelmiyor seni aşağıya çekmesine izin verme dedim ayrıca yöntemi farklı ama benim eşimde bu tarz kıyafetler almıştı bana bir iki giydim geçti bitti kilo ver demesini sonradan gördüm o kabul edilemez zaten bebeğe zarar sütun kalitesi düşer yani koca guzellemesi yapmadim aynı hanzodan bende de vardı zamanla geçiyor üzülüp kendini aşağıya cekmesini istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…