Bebekte Sol Testiste Kitle???

Allah'ım safi ismiyle şifalar versin mujdelendirsin en kısa zamanda

Çok şükür güzel geçti bebeğim şu an iyi ultrasonla birlikte testis tümörü denildi alındı patolojiye gönderildi sonucu da haftaya çıkacak inşallah güzel sonuçlar gelecek
Çok geçmiş olsun. Oldu bitti gitti diye düşünün. umarım hızlıca toparlar bebeğiniz kan sonuçları nasıldı paylaşmak isterseniz eğer. Bu hastalığı çok yakından yaşadım o yüzden sordum.

Rabbim şifa versin inşallah önemli birşey değildir.kalbiniz ferah olsun .inşallah güzel sonuçlar alırsınız

Çok şükür güzel geçti bebeğim şu an iyi ultrasonla birlikte testis tümörü denildi alındı patolojiye gönderildi sonucu da haftaya çıkacak inşallah güzel sonuçlar gelecek
Çok geçmiş olsun, Geçmiş gitmiş olsun. Yavrunuzla sağlıkla nice güzel anılar biriktirin ömrünüz boyunca.

Merhaba çok geçmiş olsun benim oğlum da dört yaşında son zamanlarda pipi üstünde yani kasıklarında ağrı olmaya başladı sol testisi yok gibi ya da var ama yukarıya kayıyor doktorlar tam anlayamadı kasıklarında yumurta büyüklüğünde şişme başladı kaşık fıtığı olduğu söylendi İstanbul Çam Sakura Şehir Hastanesi’nde Dr. Fatma hanım çocuk cerrahi bölümü çok iyi olduğunu söylüyorlar Maksimum bir aya kadar ameliyatımız var Rabbim bütün çocuklara şifa versin onlara hiçbir şey olmasın

Amin evet onlar hiç hasta olmasın size de çok geçmiş olsun inşallah güzel geçer ameliyatınız

Rabbim şifa versin

Genel anestezi ile oldu… Sonrasında bir sorun yaşamadık çok şükür.. 16 yıl önceydi bu durum.. Güvenilir bir doktor ve hastane ekibiyle herşey sorunsuz olacak inşallah dert etmeyiniz

Cok gecmiş olsun, utangaç testis diye bir sey var, heyecanlanınca, korkunca yukarı kacıyor. Eminim kolay ve sıkıntısız gececek, korkmayın

Canım benim öncelikle çok büyük geçmiş olsun ki gelip geçici bir durumdur inşallah yüreğinizi ferah tutun. Bi deneyimim yok ama dualarım minik bebeğimizle. Rabbim tez zaman da şifa versin
Çok teşekkür ederim güzel dualarınız için şükürler olsun ki her şey yolunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…