bebeklerinizin kilolalarını yazalım

ekım annelerı en son ne zaman ultrasona girdiniz doktorunuz bebeğpinizin kılosuna ne dedı en 20+ 4 haftamda gittim 300 gram çıktı sızınkıler nasıl????????

canım benim 19+6 426 gr çıktı.nasıl oluyo benimkimi çok gelişmişşşşş yoksa seninkimiii az gelişmişşşşşş...

canım benim 19+6 426 gr çıktı.nasıl oluyo benimkimi çok gelişmişşşşş yoksa seninkimiii az gelişmişşşşşş...

ne bilem hayatım gerçi bebeklerle asla karşılaştırma yapmayın dıyor dr lar ama gerçi suan 22 haftalığım buyumuştur belkı :sm_cool: dr senın normal standartlarda dedı bana belkıde gerçekten karşılaştırma yapmak yersız hepsının gelışımı farklı

ben 21. haftalıkken gittiğimde 401 gr. demişti.şimdik yarım kıloyu geçmiştirrrr çoktann

arkadaşlar zaten nette de yazıyo cihazların gösterdiği kilo doğru olmayabiliyomuş doktor haftasına göre tahmini rakam söylüyommuş benimki 6.aydan sonraki rakamlar daha güvenilir dedi

en son bugün 21+3 gittim 472 gram ve çok iyi dedi dr. ama ben fazla almışım biraz az ye dediklava:

ben 20+5 ken gittim doktora 378 gr. gayet iyi dedi...4 haftada 230 gr. almış bebişim....

en son 9 hazirandı gittiğimde 21+4 haftalıktı 422 gr geldi hanımefendi 12 temmuz kontrol tarihimiz bakalım ne kadar hanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…